Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Harpagańska Dycha

Wyniki - 25 marca 2018, Sosnowiec

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 250Barbara Adamczak1KKATOWICETRAVOISK21000:47:3400:47:25
#2 505Adam Adamczyk2MDĄBIEM219300:53:5800:53:42
#3 183Piotr Adamczyk3MTOPOROWICEM35200:45:1900:45:14
#4 267Zbigniew Adamowski4MMYSZKÓWAMBITNI AMATORZY, START BIELSKO-BIAŁAM211100:47:5600:47:17
#5 568Weronika Adamska5KSOSNOWIECK11700:55:5000:55:21
#6 36Robert Adamski6MBIERUŃM22200:38:1800:38:18
#7 560Magdalena Jalnik7KKATOWICEK11600:55:3800:54:52
#8 327Krzysztof Agdan8MCZELADŹM213400:49:2700:49:17
#9 138Wojciech Apostolski9MSOSNOWIECM33500:43:5600:43:53
#10 598Ryszard Bagiński10MSŁAWKÓWM316900:56:4400:56:28
#11 209Grzegorz Bajer11MSOSNOWIECM35700:46:1300:46:11
#12 131Anna Balicka12KPORAJK3400:43:4200:43:37
#13 614Adam Baluch13MKATOWICEM317100:57:1700:56:24
#14 428Aleksander Bałazy14MKLUCZEM312000:51:5600:51:12
#15 705Marta Banaś15KBĘDZINK27101:00:3801:00:02
#16 398Paulina Baran16KBĘBŁOK22200:51:1400:51:01
#17 237Dariusz Baran17MDĄBROWA GÓRNICZARUSZAMY DĄBROWĘM36700:47:1500:46:39
#18 149Szymon Kuczyk18MSIEMIANOWICECHŁOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM33800:44:1700:44:16
#19 161Rafał Barchanowski19MSOSNOWIECM34500:44:4400:44:31
#20 716Agnieszka Barczyk20KWOLBROMBARCZYK WOLBROMK34101:00:5501:00:20
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6Kamil Baron21MJASIONAANTONTEAMM1300:34:0700:34:07
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27Sebastian Bartnik22MJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3300:36:5900:36:55
#23 601Monika Bartosik23KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK24600:56:5100:56:02
#24 528Katarzyna Bartosińska24KSOSNOWIECDZIK Z DUSZĄ SARENKIK11300:54:3800:54:21
#25 799Jolanta Basiaga25KPIEKARY ŚLĄSKIERUNBRUNK4901:06:4001:06:06
#26 596Krzysztof Basiaga26MPIEKARYRUNBRUNM44300:56:4200:56:07
#27 40Grzegorz Basta27MCHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMM3600:38:2600:38:24
#28 839Monika Bącalska28KKATOWICEK210201:11:3101:10:52
#29 399Paweł Bączewski29MBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMM311100:51:1400:50:58
#30 812Agnieszka Bednarczyk30KMIKOŁÓWK35501:07:5401:07:15
#31 121Jacek Bednarczyk31MMIKOŁÓWWUJEK BIEGAM32700:43:2100:43:11
#32 99Mariusz Bednarski32MTOPOROWICED5-OSTRA GÓRA 351M32000:41:5600:41:52
#33 11Jakub Bednarz33MDĄBROWA GÓRNICZATEAMOCHALM2700:35:0200:35:02
#34 201Szymon Berski34MKATOWICEM12900:46:0600:45:50
#35 791Arkadiusz Będkowski35MSOSNOWIECM320601:06:2201:05:25
#36 563Bartosz Białas36MBRUDZOWICEDEAF RUNNERM220900:55:4400:55:01
#37 751Karolina Białas37KKOBIÓRK13301:02:5301:02:50
#38 724Katarzyna Białota38KSOSNOWIECK34201:01:1201:00:55
#39 156Dariusz Biedroń39MPANIÓWKIM34200:44:2800:44:20
#40 833Milena Biegun40KKATOWICEK210001:10:1701:09:48
#41 329Mariusz Bielecki41MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM38900:49:2700:48:40
#42 579Konrad Bieniewski42MCZĘSTOCHOWAWESOŁEGO SZAMPANAM221500:56:0900:55:36
#43 151Mariusz Bień43MDĄBROWA GÓRNICZAM33900:44:2300:44:19
#44 494Krzysztof Nowak44MSOSNOWIECHARPAGANM314300:53:3700:52:57
#45 491Grzegorz Bigos45MJAWORZNOGRAMMIM218800:53:3300:52:49
#46 62Maciej Birecki46MNYSAWYB.M11500:39:5900:39:59
#47 775Franciszek Biskup47MSOSNOWIECM320401:05:0401:04:58
#48 266Łukasz Błaszczyszyn48MSOSNOWIECM211000:47:5500:47:32
#49 777Michał Błaszczyszyn49MGLIWICEM17401:05:1401:05:14
#50 66Grzegorz Boberek50MDĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAM31200:40:1800:40:18
#51 682Dominiką Bochenek51KSOSNOWIECK33200:59:2800:59:16
#52 337Robert Bochenek52MSOSNOWIECM39100:49:3700:49:25
#53 19Jacek Bodora53MTARNOWSKIE GÓRYD5-OSTRA GÓRA 351M21100:35:4800:35:48
#54 492Dariusz Bogdanik54MPSZCZYNAKP PSP PSZCZYNAM218900:53:3500:53:25
#55 453Edyta Bogunia55KSOSNOWIECK31100:52:2700:52:15
#56 355Jarosław Bok56MDABROWA GÓRNICZANIEZNISZCZALNIM310100:49:5900:49:35
#57 271Tomasz Borcz57MSOSNOWIECM37500:48:0300:47:38
#58 487Przemysław Boroń58MSOSNOWIECM314200:53:2600:53:25
#59 346Marcin Boruta59MCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAM39600:49:4500:48:56
#60 104Balint Bottlik60MSOSNOWIECM25100:42:2200:41:56
#61 816Monika Boynuince61KSOSNOWIECK29701:08:1601:08:16
#62 147Przemysław Broczkowski62MSOSNOWIECM26500:44:1300:43:54
#63 629Kamila Brodzińska63KSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMK24900:57:5700:57:39
#64 58Piotr Brol64MSIEMIANOWICEENDURANCE TEAMM23100:39:4200:39:42
#65 382Tomasz Brom65MŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG Z CHRYSTUSEMM310900:50:5100:49:56
#66 388Karol Bromboszcz66MKATOWICED10-TRUCHTACZ MYSŁOWICEM5800:50:5900:50:14
#67 318Błażej Brzeziński67MSOSNOWIECM38500:49:1600:48:47
#68 293Franciszek Marek68MKATOWICEENERGOPROJEKT-KATOWICEM212100:48:3500:48:17
#69 306Marcin Niedurny69MRUDA ŚLĄSKAD1-KB MCKIS JAWORZNOM38200:49:0000:48:51
#70 263Agnieszka Buchowicz70KJAWORZNOD1- KB MCKIS JAWORZNOK21100:47:5300:47:24
#71 404Marcin Bucki71MSOSNOWIECM216800:51:2100:50:33
#72 448Marcin Bućko72MJASTRZĘBIE-ZDRÓJCONIECO TEAMM312600:52:2500:51:49
#73 324Cezary Bugajski73MSOSNOWIECM213200:49:2300:48:45
#74 683Dorota Bujak -Kapa74KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK26700:59:3600:58:48
#75 229Tomasz Bujok75MSOSNOWIEC1986M29600:46:5800:46:44
#76 128Przemysław Buliński76MBĘDZINM12100:43:3300:43:30
#77 836Ewa Buława77KMYSŁOWICEK210101:11:1101:10:20
#78 317Łukasz Buława78MMYSŁOWICEM213000:49:1600:48:25
#79 691Agata Burnagiel79KCZERWIONKA-LESZCZYNYK4401:00:0800:59:20
#80 670Tomasz Burnagiel80MCZERWIONKA-LESZCZYNYM44600:59:0900:58:21
#81 483Łukasz Carski81MSOSNOWIECM218700:53:2000:53:05
#82 224Ewa Cebrat82KSOSNOWIECK3600:46:4100:46:34
#83 813Izabela Cembrzyńska83KSOSNOWIECK35601:07:5501:07:05
#84 754Wojciech Cembrzyński84MSOSNOWIECM320001:03:1301:02:22
#85 24Mateusz Ceremuga85MORZESZEKIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWM1900:36:0700:36:07
#86 319Agnieszka Chaberka86KWOLBROMWOLBROM TEAMK21600:49:1600:48:50
#87 130Ryszard Chachuła87MZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMM33100:43:3800:43:22
#88 573Paweł Chat89MSOSNOWIECTONIO TEAMM221300:55:5700:54:56
#89 158Robert Chmielewski91MJAWORZNOD1-KB MCKIS JAWORZNOM34300:44:3500:44:23
#90 739Edyta Chojowska92KDĄBROWA GÓRNICZAK34501:02:0401:01:42
#91 785Oskar Chojowski93MDĄBROWA GÓRNICZAM320501:05:4301:05:20
#92 188Barbara Chrzanowska94KBĘDZINZDZIERAJ KAPCIEK2800:45:3200:45:23
#93 704Izabela Chuderska95KJAWORZNOD13-BOLERO TEAMK33701:00:3601:00:30
#94 194Sebastian Ciasto96MPRZEZCHLEBIEM28100:45:4600:45:44
#95 314Joanna Cichoń97KMIERZĘCICED5-OSTRA GÓRA 351K21500:49:1400:48:59
#96 34Roman Cichoń98MMIERZĘCICED5-OSTRA GÓRA 351M22000:37:5100:37:51
#97 221Paweł Cichuta99MRADOMSKOPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYM13200:46:3000:46:30
#98 416Bleszyński Łukasz100MDĄBROWA GÓRNICZAM311300:51:3300:51:13
#99 304Jan Ciepiela101MGRÓDKÓWM14600:48:5700:48:48
#100 126Maciek Cierpioł102MSOSNOWIECM12000:43:3200:43:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności