Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Harpagańska Dycha

Wyniki - 25 marca 2018, Sosnowiec

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 770Mariola Cupiał116KSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMK4601:04:2401:03:42
#2 258Alina Krajecka-Solarz399KSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECK3800:47:4300:47:37
#3 771Jolanta Łyczak460KSOSNOWIECK4701:04:5101:04:34
#4 772Iwona Makowska478KCZELADŹK35001:04:5501:04:38
#5 519Daria Ciupek110KJAWORZNOD1-KB MCKIS JAWORZNOK31600:54:1800:53:26
#6 263Agnieszka Buchowicz70KJAWORZNOD1- KB MCKIS JAWORZNOK21100:47:5300:47:24
#7 520Małgorzata Mierzejewska499KMYSŁOWICEK23300:54:2000:53:53
#8 522Elwira Katanowska329KSŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEK31700:54:2300:54:09
#9 778Urszula Szeja746KKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEK4801:05:1601:04:21
#10 779Klaudia Romańska643KDABROWA GÓRNICZAK13501:05:1801:04:59
#11 524Agnieszka Łukaszewska458KDĄBROWA GÓRNICZAK23400:54:2400:54:04
#12 780Beata Knapik355KSOSNOWIECK35101:05:2301:04:48
#13 781Ewelina Gawron210KSOSNOWIECK28601:05:3201:05:11
#14 782Malwina Kaczmarczyk305KSOSNOWIECK28701:05:3301:05:12
#15 527Agnieszka Presnal619KKATOWICEK31800:54:3800:53:40
#16 783Barbara Zdeb873KZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEK28801:05:3701:04:47
#17 528Katarzyna Bartosińska24KSOSNOWIECDZIK Z DUSZĄ SARENKIK11300:54:3800:54:21
#18 784Kamila Kolarczyk364KSOSNOWIECD3-WIRUSYK28901:05:4001:05:40
#19 534Weronika Różanka647KBĘDZIND13-BOLERO TEAMK11400:54:4600:54:46
#20 790Anna Kozera394KSOSNOWIECK29001:06:0901:05:32
#21 536Klaudia Szczęsna Rzepecka740KSOSNOWIECK23500:54:4800:53:50
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Agnieszka Gortel-Maciuk228KCHORZÓWNIEWYMIĘKACZEK3200:36:1000:36:10
#23 794Karolina Różyc648KSOSNOWIECK13601:06:2701:05:30
#24 283Agnieszka Kania312KMYSŁOWICEK21200:48:1600:48:04
#25 796Kinga Czajor120KSOSNOWIECK35201:06:3001:06:17
#26 542Magdalena Karasek320KNIEGOWONICEK31900:54:5500:54:34
#27 798Aleksandra Goraj-Zając288KGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEK35301:06:3901:06:32
#28 543Ewa Krajewska-Paluch400KDĄBROWA GÓRNICZAK32000:54:5500:54:17
#29 799Jolanta Basiaga25KPIEKARY ŚLĄSKIERUNBRUNK4901:06:4001:06:06
#30 800Magdalena Jagodzińska274KDĄBROWA GÓRNICZASPONTAN SPEEDK29101:07:1101:06:41
#31 545Małgorzata Lewoniuk444KSOSNOWIECZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEK11500:54:5800:54:50
#32 801Joanna Duliban152KSOSNOWIECSPONTAN SPEEDK29201:07:1101:06:42
#33 803Magdalena Dorobisz143KSOSNOWIECK29301:07:2601:06:26
#34 291Agnieszka Struk668KBĘDZINŻDZIERAJ KAPICIEK21300:48:2900:48:29
#35 804Anna Wójcik848KSOSNOWIECK29401:07:3201:07:27
#36 549Justyna Styczeń724KZABRZEOLIMP ZABRZEK23600:55:0500:54:25
#37 805Aneta Kmita354KSOSNOWIECK35401:07:3701:07:15
#38 806Aleksandra Ściańska761KWOLBROMD12-WOLBROM TEAMK29501:07:4401:07:17
#39 551Beata Wochnik748KKATOWICEK23700:55:1100:54:40
#40 552Magdalena Strójwąs718KSOSNOWIECCROSSBOX EVOLUTIONK23800:55:1300:54:37
#41 810Bożena Kopeć374KMYSŁOWICED10-TRUCHTACZ MYSŁOWICEK41001:07:4901:06:55
#42 811Sylwia Marczewska484KKATOWICEK29601:07:5401:07:15
#43 812Agnieszka Bednarczyk30KMIKOŁÓWK35501:07:5401:07:15
#44 813Izabela Cembrzyńska83KSOSNOWIECK35601:07:5501:07:05
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !46Dominika Brol676KSIEMIANOWICEENDURANCE TEAMK2100:38:4200:38:42
#46 815Anna Pierzchała582KJAWORZNOD1-KB MCKIS JAWORZNOK35701:08:0301:07:40
#47 560Magdalena Jalnik7KKATOWICEK11600:55:3800:54:52
#48 816Monika Boynuince61KSOSNOWIECK29701:08:1601:08:16
#49 817Ewa Kotulińska383KSOSNOWIECK29801:08:2101:07:45
#50 818Aleksandra Juszczak302KSOSNOWIECK35801:08:2701:08:01
#51 820Monika Kabała304KŚWIĘTOCHŁOWICEHIMOUNTAIN TEAMK35901:08:3101:07:34
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 309Julia Morawska508KMYSŁOWICED10-TRUCHTACZ MYSŁOWICEK1300:49:0200:48:33
#53 565Marta Rodko641KCZELADŹSEKCJA PIASKIK23900:55:4700:55:08
#54 821Bożena Konderla371KBYTOMK29901:08:3201:07:43
#55 311Agnieszka Piskorz597KSOSNOWIECD2-W POGONI ZA DUCHEMK21400:49:0400:49:00
#56 823Anna Łaś455KDĄBROWA GÓRNICZAK13701:08:3301:07:48
#57 568Weronika Adamska5KSOSNOWIECK11700:55:5000:55:21
#58 824Grażyna Przyłucka628KPRECZÓWK36001:08:5701:08:12
#59 314Joanna Cichoń97KMIERZĘCICED5-OSTRA GÓRA 351K21500:49:1400:48:59
#60 826Monika Derela137KSOSNOWIECOMEGAK36101:09:1301:08:18
#61 571Agata Struzik719KSOSNOWIECK32100:55:5500:55:26
#62 827Justyna Gajek199KSOSNOWIECWAKE ZONE STAWIKIK36201:09:1301:08:18
#63 572Barbara Hoła260KBYTOMK24000:55:5600:55:02
#64 828Monika Sachajko656KSOSNOWIECK13801:09:3501:09:32
#65 830Dorota Przybylska624KSOSNOWIECAKTYWNI SOSNOWIECK41101:09:5401:09:12
#66 319Agnieszka Chaberka86KWOLBROMWOLBROM TEAMK21600:49:1600:48:50
#67 831Anna Figura173KJAWORZNOK41201:09:5501:09:12
#68 576Malgorzata Macias465KSOSNOWIECK24100:56:0600:55:47
#69 832Agata Zachariasz862KSOSNOWIECAKTYWNIK36301:09:5501:09:12
#70 833Milena Biegun40KKATOWICEK210001:10:1701:09:48
#71 322Dagmara Żero883KBĘDZINGHOSTBIKERSK21700:49:2200:49:22
#72 578Daria Kornecka378KSOSNOWIEC1982K24200:56:0900:55:33
#73 835Anna Wilk820KKATOWICED6-KIWKA BIEGAK36401:10:5301:10:31
#74 580Ida Mazur488KSOSNOWIECK32200:56:1200:55:57
#75 836Ewa Buława77KMYSŁOWICEK210101:11:1101:10:20
#76 837Agata Pogorzelska-Kliks607KSOSNOWIECD4 - FIS-SST TEAMK36501:11:2201:10:34
#77 838Iwona Dydziak157KSOSNOWIECD13-BOLERO TEAMK41301:11:2901:11:23
#78 839Monika Bącalska28KKATOWICEK210201:11:3101:10:52
#79 584Mariola Kowalska388KCHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMK24300:56:2400:56:06
#80 840Teresa Gross240KBYTOMD4 - FIS-SST TEAMK36601:11:3101:10:44
#81 841Katarzyna Turchan787KSOSNOWIECK13901:11:3101:10:37
#82 843Monika Warska - Kubiak801KSOSNOWIECREBELLION OF FREE RUNNERSK36701:11:5101:11:24
#83 844Grażyna Grzelec244KSOSNOWIECK210301:11:5801:11:19
#84 333Monika Cywińska-Małota117KKATOWICEK1400:49:3100:49:23
#85 845Kinga Ćwikła131KSOSNOWIECHUSARIA RACE TEAMK14001:12:0801:11:46
#86 846Magdalena Przybylska623KSOSNOWIECAKTYWNI SOSNOWIECK14101:12:1901:11:37
#87 591Ewa Wandel800KGLIWICEEKBWK11800:56:3300:55:49
#88 847Anna Pawęzowska565KBĘDZINBĘDZIN TEAMK36801:12:4201:12:01
#89 336Klara Rosłan644KWARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMK21800:49:3500:49:25
#90 849Krystyna Klenczar345KSOSNOWIECK41401:16:0501:15:30
#91 594Katarzyna Woźniak845KSOSNOWIECK11900:56:3700:56:06
#92 850Anna Krawczyk402KSOSNOWIECK210401:16:3001:15:59
#93 595Weronika Srokosz704KSOSNOWIECK24400:56:3700:56:07
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !86Ula Stanek709KSOSNOWIECREEBOK RUN CREWK2200:41:2500:41:25
#95 599Iwona Zając191KSŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEK24500:56:4400:56:29
#96 600Agnieszka Szatniewska734KBĘDZINOWOCOWA KRAINAK32300:56:4700:56:27
#97 601Monika Bartosik23KCZELADŹD9-#CZELADZBIEGAK24600:56:5100:56:02
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 90Aleksandra Jachimczyk272KCHRZANÓWK2300:41:3600:41:35
#99 603Klaudia Piątek - Olszewska576KDĄBROWA GÓRNICZAPARKRUN KATOWICEK12000:56:5800:56:58
#100 604Agnieszka Michalak494KSOSNOWIECSPONTAN SPEEDK32400:56:5900:56:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności