Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Górski Zimowy Runmageddon Classic

Wyniki - 25 marca 2018, Wierchomla Mała

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11063Tomasz OślizłoMSkrzyszówxRunners08:30101:37:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21060Sebastian KasprzykMDobczycexRunners08:30201:38:31
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31079Dawid HajnosMSzaflaryGorący Potok Team08:30301:40:37
#4 41084Piotr PrusakMNowy SączGorący Potok Team08:40101:41:45
#5 51080Robert KrzystyniakMNOWY TARGGorący Potok Team08:40201:42:27
#6 61011Michał JagiełoMLubieniaHusaria Race Team08:30401:43:31
#7 71037Mateusz SalamonMKielcePOWER TRAINING08:30501:44:53
#8 81058Kacper KąkolMGdyniaxRunners08:30601:45:02
#9 91044Piotr KrólMRybnikSOCIOS SILESIA08:30701:45:28
#10 101077Kamil GałdynMSzaflaryGorący Potok Team08:40301:46:16
#11 111015Przemysław SenderskiMPrzytkowiceHusaria Race Team08:30801:47:03
#12 121048Damian MazurMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA08:30901:47:38
#13 131159Kamil UrbańskiMSulęcinAlgraf Race Team08:301001:47:49
#14 141027Bartosz JanuszewskiMZielona GóraKONIUCHY OCR08:301101:48:18
#15 151043Kamil KołodziejczykMRybnikSOCIOS SILESIA08:301201:49:12
#16 161017Dariusz StokowskiMCiechanówHusaria Race Team08:301301:49:52
#17 171129Nikolay ProkudinMReutov08:40401:50:18
#18 181120Tomasz DanielkiewiczMGłogówxRunners08:301501:50:51
#19 191070Zbigniew ZioberMWrocławxRunners08:301401:50:51
#20 201041Adam KałużnyMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA08:301601:51:41
#21 211025Konrad FarkowskiMMYSIADŁOKONIUCHY OCR08:301701:52:10
#22 221108Daniel StroinskiMRybnikRMF4RT OCR08:301801:52:36
#23 231045Marcin KupijajMGliwiceSOCIOS SILESIA08:301901:53:41
#24 241014Mateusz KrawieckiMLubawaHusaria Race Team08:302001:54:02
#25 251155Viliam NovickýMTurany nad Ondavou08:41101:54:03
#26 261099Łukasz GębaraMDębicaOCR TEAM DĘBICA08:40501:54:23
#27 271126Andrzej PawlikowskiMKrasnystaw08:40601:54:49
#28 281016Tomasz StegMKrakówHusaria Race Team08:302101:55:25
#29 291036Daniel PiskałaMWarszawaPOWER TRAINING08:302201:55:31
#30 301086Bartosz ŚwiętekMHebdówGorący Potok Team08:40701:55:38
#31 311053Łukasz ĆwiklińskiMPasiecznikxRunners08:302301:56:44
#32 321132Sergei ZakharkinMShcelkovo08:40801:57:51
#33 331101Piotr LipaMŻyrakówOCR TEAM DĘBICA08:40901:58:21
#34 341103Bartłomiej SzymaszekMDĘBICAOCR TEAM DĘBICA08:401001:58:22
#35 351105Jakub ZawojowskiMŻyrakówOCR TEAM DĘBICA08:401101:59:03
#36 361052Jakub WypukołMKatowiceSOCIOS SILESIA08:302401:59:06
#37 371224Kamil PasekMWieliczkaHusaria Race Team09:00101:59:49
#38 381001Marcin AntczakMMiędzyrzeczAlgraf Race Team08:302502:00:19
#39 391066Andrzej TarkaMZelówxRunners08:302602:00:46
#40 401113Łukasz KupisMMaslowScyzory08:401202:00:49
#41 411064Krzysztof PośpiechMWodzisław ŚląskixRunners08:302702:00:55
#42 421138Aleksandra KluczkaKWarszawaHusaria Race Team08:50102:00:58
#43 431090Tomasz KilimnikMWarszawaHardcorowe Wychylylybymy08:401302:00:59
#44 441049Mariusz NykielMMysłowiceSOCIOS SILESIA08:302802:00:59
#45 451032Michał WasielewskiMKutnoKONIUCHY OCR08:302902:01:07
#46 461078Andrzej GalicaMSzaflaryGorący Potok Team08:401402:01:17
#47 471091Radosław KolibabskiMWarszawaHardcorowe Wychylylybymy08:401502:01:34
#48 481033Marcin GrysiewiczMRzuchowaPOWER TRAINING08:303002:01:48
#49 491019Tomasz TomakaMTrzebowniskoHusaria Race Team08:303102:02:21
#50 501100Ireneusz LipaMDębicaOCR TEAM DĘBICA08:401602:04:22
#51 511028Michał KądzielaMWarszawaKONIUCHY OCR08:303202:04:25
#52 521030Robert KralewskiMGóra KalwariaKONIUCHY OCR08:303302:04:26
#53 531031Adrian PiórkowskiMPiasecznoKONIUCHY OCR08:303402:04:39
#54 541781Marcin KorulczykMWarszawaHusaria Race Team09:00202:05:25
#55 551144Małgorzata SzarugaKZabrzeSOCIOS SILESIA08:50202:05:40
#56 561083Kamil PękalaMNowy TargGorący Potok Team08:401702:05:44
#57 571673Artur KozłowskiMŁaskHusaria Race Team10:30102:05:45
#58 581339Ladislav PavlikMRuņomberok09:15102:05:49
#59 591046Adam LisowskiMMysłowiceSOCIOS SILESIA08:303502:05:53
#60 601040Piotr JastrzębskiMZabrzeSOCIOS SILESIA08:303602:05:56
#61 611124Adrian HebdaMTarnów08:401802:06:25
#62 621085Jakub ChojnowskiMNowy SączGorący Potok Team08:401902:06:25
#63 631061Hubert KołaczekMTurówxRunners08:303702:07:47
#64 641488Bartosz WeynaMGdańsk09:45102:07:50
#65 651160Jakub BugajskiMKielceScyzory08:402002:07:55
#66 661007Wojciech BrzoskwiniaMBolechowiceHusaria Race Team08:303802:08:10
#67 671068Grzegorz TrąbińskiMGdańskxRunners08:303902:08:14
#68 681021Jakub ZawistowskiMwarszawaHusaria Race Team08:304002:10:04
#69 691116Grzegorz MorawskiMWarszawatrener24h.com.pl08:402102:10:05
#70 701003Paweł RybarczykMGorzów WlkpAlgraf Race Team08:304102:10:05
#71 711783Grzegorz PiotrowskiMGliwice09:00302:10:26
#72 721012Kamil MarczukMWarszawaHusaria Race Team08:304202:10:32
#73 731225Michał PerencMJarosławHusaria Race Team09:00402:10:38
#74 741071Artur SzostakMWieliszewBravehearts Legionowo08:402202:11:01
#75 751774Marcin KowalikMRzeszówPGE RUN Obrót09:00502:11:11
#76 761102Jarosław SmagaczMStara JastrząbkaOCR TEAM DĘBICA08:402302:11:15
#77 771764Vladimír TakáčMŅilina10:45102:11:28
#78 781647Michał ZajkoMŚwidnikCrossFit Z1610:30202:11:34
#79 791624Tomasz LipińskiMCHEŁM10:15102:12:06
#80 801137Justyna KępaKRzeszówHusaria Race Team08:50302:12:32
#81 811023Brunon BłaszczykMWarszawaKONIUCHY OCR08:304302:12:34
#82 821081Michał MajewskiMSzaflaryGorący Potok Team08:402402:12:37
#83 831642Kamil RolkaMNowy SączCrossFit Nowy Sącz10:30302:12:52
#84 841076Jarosław SokołowskiMWrocławElegant Team08:402502:12:53
#85 851092Marcin PiętkaMOtwockHardcorowe Wychylylybymy08:402602:13:00
#86 861654Mariusz ŁuckaMlublinDZIKI z CZECHOWA10:30402:13:01
#87 871248Tomasz JaśkoMLibiaz09:00602:13:10
#88 881146Edyta BalutaKKrakówxRunners08:50402:13:13
#89 891139Sylwia MilewiczKWarszawaHusaria Race Team08:50502:13:20
#90 901050Sebastian StamatelMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA08:304402:13:31
#91 911112Daniel JagodzkiMKielceScyzory08:402702:13:59
#92 921646Grzegorz WójcikMŚwidnikCrossFit Z1610:30502:14:20
#93 931714Dariusz KoseckiMTęgoborzeIronman10:45202:16:34
#94 941157Kim WallMMjolbyHell Run Crew08:402802:17:00
#95 951122Jarosław KalininMWrocławxRunners08:402902:17:00
#96 961142Aleksandra HanslikKRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA08:50602:17:22
#97 971158Paweł StaniszewskiMRadzyminWOLF TEAM08:403002:17:31
#98 981684Tomek CiołekMChudów10:30602:17:56
#99 991093Marcin MikołajczykMŁódźHusaria Race Team08:403102:18:03
#100 1001082Jakub MikrutMCzarny DunajecGorący Potok Team08:403202:18:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności