Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

45. Maraton Dębno

Wyniki - 8 kwietnia 2018, Dębno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
K
M
-
-
-
#1 1012735Kwiatkowski JarekM40Flowers Team (POL)-873100:41:387001:28:186703:08:59
#2 1021911Żerdka MichałM30Brykająca Grupa Biegowa (POL)-884400:42:4911001:30:089203:09:38
#3 1032639Długosz AgataK30Spla Tychy/tgb Lake Runners/nessiMP (10)15-1000:43:0412501:31:4511703:09:57
#4 1042470Długosz JacekM30Starachowice (POL)-894500:44:4117801:33:2913903:10:10
#5 1052005Długosz MarcinM20Kielce (POL)-901000:43:5314901:32:4612903:10:21
#6 1061865Maślany MariuszM40Elektrometal Energetyka Sa (POL)-913200:43:0713001:30:219903:11:14
#7 1072297Szlachcikowski ArkadiuszM30Drużyna Chrobrego / Jw 5430 (POL-924600:42:299801:29:318103:11:20
#8 1082647Fudali BartoszM30Wrd Kmp Poznań (POL)-934700:41:216501:27:435803:11:21
#9 1091940Kokot MarcinM30Komenda Powiatowa Policji W KolP (7)-944800:43:0512701:30:2410303:11:34
#10 1101399Majer DamianM40Rozbiegana Kruszwica (POL)-953300:45:3521801:35:2818203:11:49
#11 1111923Niewiadomski KonradM30Ac Milan (POL)D (8),-964900:43:5615101:32:4913103:11:52
#12 1122262Sapikowski MariuszM40Rozbiegany Goleniów (POL)-973400:44:3117201:33:5414703:12:13
#13 113822Cieśnik KrzysztofM30Grudziądz (POL)-985000:45:3922701:36:1821703:12:13
#14 1142537Dudka PiotrM40Team Castorama (POL)-993500:45:3922801:36:0619903:12:16
#15 115488Kozłowski MarcinM30Baranowo (POL)-1005100:43:0312401:30:2910403:12:26
#16 1162341Welke SebastianM20Żary Runners Team (POL)-1011100:42:289001:29:307903:12:31
#17 1171831Czosnowski KrzysztofM40Kb Hermes Gryfino (POL)-1023600:44:1616201:32:5513403:12:35
#18 1182377Zygmunt MarcinM30Gdańsk (POL)-1035200:40:3751-03:12:40
#19 1191590Zaczyk AndrzejM30Paniówki (POL)-1045300:44:0815901:32:5213303:12:47
#20 120820Długaj AndrzejM40Mikołów (POL)-1053700:44:5218801:34:3016403:12:48
#21 1211757Skolimowski PiotrM30Aktywni Węgrów (POL)-1065400:45:3421601:36:0620003:12:48
#22 122586Kycia PiotrM40Rawicz (POL)-1073800:45:4424401:36:1120803:12:50
#23 1231002Wójcik PawełM40Weź Biegaj! (POL)-1083900:45:3121501:35:3818403:12:54
#24 124512Noworyta RadosławM40Ultra Diabły Team Lubrza (POL)-1094000:43:0512601:31:2111403:12:56
#25 125924Juszczyk KrzysztofM40Kp Szczecin Nad Odrą (POL)P (8)-1104100:45:4123701:36:1020703:13:04
#26 126122Górski JarosławM40Team Castorama (POL)-1114200:45:4023201:36:0720103:13:07
#27 1271125Berger PiotrM40Athletics Nysa (POL)-1124300:44:5018701:35:4118603:13:09
#28 1281384Machnik RafałM30Stargard (POL)-1135500:45:4123601:36:1120903:13:14
#29 1291844Jałocha TomekM40Gutowo Małe (POL)-1144400:44:5819401:34:3917303:13:18
#30 130240Kowalczyk TadeuszM50Kwp Poznań (POL)P (9)-115500:44:2917001:34:0215303:13:23
#31 131536Wiszniewski DariuszM40Anton Team (POL)-1164500:45:4624801:35:5419503:13:31
#32 1322126Majchrzak MarcinM40Holbox Runners (POL)-1174600:43:3914501:32:0612303:13:33
#33 1332238Jarząb PiotrM30Kwp Bydgoszcz (POL)P (10)-1185600:42:49112-03:13:52
#34 1341653Jaskułowski MieczysławM30Sw (POL)-1195700:45:3822501:36:0720203:13:58
#35 135100Nowak PrzemysławM40Opalenicki Klub Biegacza (POL)-1204700:45:3922901:36:0820403:14:03
#36 136504Gaj MarekM40Lorza Szydercuf (POL)-1214800:47:06308-03:14:33
#37 1372422Kamiński MarekM40Kb Wyszków (POL)-1224900:41:487301:30:4810903:14:34
#38 138583Wolniewicz GrzegorzM30Do_Mety (POL)-1235800:45:3722301:35:4418903:14:55
#39 139752Krzemień KrzysztofM20Maków (POL)-1241200:45:5225201:35:3418303:14:59
#40 1402117Więckowski DariuszM30Akademia Mistrzów Sportu (Ams)-1255900:44:2816901:33:5815103:15:01
#41 1411202Jajuga ArkadiuszM40Anton Team (POL)-1265000:42:4210601:30:129303:15:01
#42 142333Gaczkowski JacekM20Wyznawcy Bronka Libiąż (POL)-1271300:42:289101:29:318003:15:14
#43 143172Kisły KamilM30Myślibórz (POL)-1286000:44:5619301:34:3416703:15:28
#44 144408Piętak JacekM40Press Glass Biegamy I Wspieramy (-1295100:44:0415601:34:2216003:15:29
#45 1452423Urbańczyk DarekM40Randonneurs Polska (POL)-1305200:45:4524701:36:1321303:15:32
#46 1461148Niwiński MaciejM30Zabierzów Biega (POL)-1316100:44:0816001:34:1315603:15:41
#47 1471806Tietz PrzemekM40Stargard Ja Się Nie Ścigam (POL)-1325300:44:5419101:34:3617103:15:50
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14811Kuzyk AgnieszkaK40Wkb Meta Lubliniec (POL)MP (11)16-200:43:1013501:33:3814003:15:53
#49 149731Nowak Grzegorz PawełM20Kwp Poznań (POL)P (11)-1331400:45:1420901:34:1115503:16:01
#50 1508Kowalczyk AgnieszkaK30Lks Olymp Błonie (POL)MP (12)17-1100:43:0913301:33:4514403:16:16
#51 1512288Rudziński JakubM20Kb Hermes Gryfino (POL)-1341500:44:5919801:33:5514903:16:40
#52 15298Rudziński JacekM40Kw Psp Szczecin (POL)-1355400:44:5819501:33:5514803:16:45
#53 153798Kędziora RafałM40Czerwonak Biega (POL)-1365500:41:166301:28:036103:16:50
#54 15455Zając KrzysztofM30Dębno (POL)D (9),-1376200:45:5925801:36:1821603:16:57
#55 1552606Kuźmiński ŁukaszM30Stargard (POL)-1386300:46:3027401:37:4924303:17:10
#56 1562024Moroszczak BogumiłM40Spójnia Białe Błota (POL)-1395600:42:5811801:30:139503:17:11
#57 1571179Stachowski MarcinM40Nie Ma Lipy Halinów (POL)-1405700:46:0626201:37:3323903:17:24
#58 1581118Formela ŁukaszM40Kartuzy (POL)-1415800:42:4210701:31:4511603:17:36
#59 159894Dzierla MarcinM30Sierszew (POL)-1426400:45:3622001:35:5619603:17:37
#60 1602187Szymanski WojciechM30Gorzów Wielkopolski (POL)-1436500:42:3510301:29:358703:17:38
#61 161608Andrzejewski MaciejM20Drink Team Glut (POL)-1441600:43:5915201:34:4317403:17:47
#62 1622654Kotkowski PiotrM40Drużyna Szpiku / Maratonypolskie-1455900:42:077801:28:006003:18:05
#63 1631477Medejszo MariuszM40Nowosolska Grupa Biegowa (POL)-1466000:46:1826901:37:4524203:18:06
#64 1642129Herba GrzegorzM40Ks Gryf Kietrz (POL)-1476100:46:5930401:38:1625403:18:08
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !165718Tarza AntoniM60Ekipa Z Tarnowa (POL)-148100:44:3817401:35:2418103:18:14
#66 1662740Kwolik DanielM40Ponikwa (POL)-1496200:44:0515801:32:1312703:18:20
#67 167823Przybył AronM30Pkb Kmp Kalisz (POL)P (12)-1506600:39:363601:26:195003:18:48
#68 1682096Mazurek RomanM40Brak (POL)-1516300:45:3722201:37:0022703:18:50
#69 1692194Skowron BartłomiejM30Królewna Śnieżka I Szwadron Kras-1526700:44:4117501:34:3016203:19:29
#70 1702142Kierczak MarekM40Świdnicka Grupa Biegowa (POL)-1536400:45:0920601:34:5117603:19:46
#71 171291Ucherek MateuszM30Rybnik (POL)-1546800:45:0119901:35:4919403:19:48
#72 1722357Ziółko MaciejM40Iron Dragon Triathlon (POL)-1556500:44:5318901:34:3416803:19:48
#73 1732402Zając TomaszM40Iron Dragon Triathlon (POL)-1566600:42:5111501:30:159603:19:52
#74 1741632Bąk ArturM20Klub Biegowy Tsk Orzeł Osiek (POL-1571700:48:2937101:41:3132203:19:56
#75 175269Małolepszy WaldemarM30Ks Leniwiec (POL)-1586900:47:5635001:40:3430703:20:04
#76 176224Piecyk RobertM40Kpp Kołobrzeg (POL)P (13)-1596700:46:0225901:38:2726103:20:12
#77 177627Cabaj GrzegorzM40Dębica (POL)-1606800:45:0520301:35:4118703:20:14
#78 178882Onufrijuk RuslanM30Club Anonymous Runners Caballo-1617000:46:5630101:39:4728203:20:18
#79 1792629Markowski MarekM40Ks Leniwiec (POL)-1626900:47:4434001:39:5628603:20:19
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1801974Myszkowski JanM60Wałcz (POL)P (14)-163200:46:0226001:37:0223103:20:28
#81 1811018Opuchlik TomaszM30Aktywnapszczyna.pl (POL)-1647100:45:5725601:36:3422203:20:30
#82 1821662Iwan MarekM40Szczecin (POL)-1657000:47:4734301:40:2530603:21:01
#83 1832695Bondara SylwiaK30Jacekbiega Running Team (POL)18-1200:45:0620401:36:5022603:21:15
#84 1842359Wasowicz SzymonM30Nowa Wies (POL)-1667200:45:4424501:36:1621503:21:19
#85 185181Nowinowski AndrzejM40Kb Maraton Turek (POL)-1677100:42:098001:32:0712403:21:33
#86 1862314Okniński MateuszM20Siedlce (POL)-1681800:43:2314201:33:4114103:21:44
#87 1871230Szabuńko JarosławM40Trzechel (POL)-1697200:44:0215401:34:1615703:21:44
#88 188563Mokrzewski WojciechM50Wysokie Mazowieckie (POL)-170600:47:0430701:37:3324003:21:49
#89 1892483Walasek GrzegorzM40Biegusiem.pl (POL)-1717300:42:5511601:31:5312003:21:53
#90 1902468Ryglewicz TomaszM30Night Runners (POL)-1727300:48:1935801:40:5131403:22:01
#91 191915Węska ArturM20Warszawa (POL)-1731900:45:1120701:36:0019703:22:08
#92 1922626Gniot JacekM40Grudziądz (POL)-1747400:45:3722401:35:4218803:22:12
#93 1932448Michałuszko BartłomiejM30Nowogard (POL)-1757400:44:2016601:33:0513703:22:12
#94 1941206Czekała KrzysztofM30Ekookna Runners (POL)-1767500:44:4618401:34:1915903:22:24
#95 1951618Duda DawidM30Rehau Team (POL)-1777600:44:4218001:34:1815803:22:28
#96 1961312Marcol SebastianM30Aktywni Lyski (POL)-1787700:49:5455601:44:4048603:22:30
#97 1971433Turowski TomaszM40Team Draczyński (POL)-1797500:46:5229501:38:1925703:22:35
#98 1981569Zieliński KarolM30Ironrun (POL)-1807800:48:5840201:43:0137503:22:43
#99 1992387Włodarski PrzemysławM30Friday Style (POL)-1817900:45:3922601:36:1020603:22:45
#100 2001430Guzdek MichałM40Kraków (POL)-1827600:47:3933601:39:2927203:22:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności