Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Niebieska Fala

Wyniki - 8 kwietnia 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1229Dariusz ZawidzkiPOLCzerwonak BiegaKoziegłowy19841-00:18:1800:18:1900:03:40
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27Emil BanasiakPOLFor-clinic.plBabiak19922-00:18:5200:18:5400:03:46
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3218Michał WitczakPOLgRUNwald Team PoznańPoznań19893-00:19:1800:19:1800:03:52
#4 492Marek KościelniakPOLMUAY Running TeamPoznań19774-00:19:1600:19:1900:03:51
#5 5158Marek PfajferPOLSpójnia Białe BłotaLegbąd19845-00:19:3000:19:3100:03:54
#6 6159Łukasz PiczakPOLFSD RUN DREZDENKOPrzynotecko19926-00:19:3500:19:3700:03:55
#7 768Mikołaj KaczmarekPOLPoznań19957-00:19:3800:19:4300:03:56
#8 841Dariusz GilewskiPOLGÓRKA19748-00:20:3600:20:4000:04:07
#9 9166Bartosz PyszczakPOLgRUNwald Team PoznańPoznań19839-00:20:4200:20:4500:04:08
#10 10211Waldemar WargułaPOLKIBOLSKI KSRakownia198010-00:20:5300:20:5400:04:11
#11 11136Mateusz MoscickiPOLMateusz Mościcki MatthewskiPoznań198911-00:20:5800:20:5900:04:12
#12 12230Norbert ZborowskiPOLgRUNwald Team Poznańpoznań199012-00:21:1700:21:2000:04:15
#13 13108Mateusz LangowskiPOLGąsawa199113-00:21:1800:21:3100:04:16
#14 14209Krystian WalkowiakPOLPoznań198414-00:21:3700:21:4200:04:19
#15 15398Łukasz ŻurawPOLgRUNwald Team PoznańInowrocław199315-00:21:5000:21:5300:04:22
#16 1671Szymon KapelaPOLGolden Retriever WOŚP w PoznaniuPobiedziska197616-00:21:5900:22:0400:04:24
#17 17210Karol WalterPOLDrużyna SzpikuKokoszczyn198917-00:22:0600:22:1200:04:25
#18 18221Łukasz WolffPOLSpinterzy SigmeoLubiszyn198618-00:22:1800:22:2200:04:28
#19 19145Maciej NowakPOLgRUNwald Team PoznańPoznań197419-00:22:3200:22:3400:04:30
#20 20120Jakub MaćkowiakPOLCzerniejewo BiegaGniezno198720-00:22:3600:22:3900:04:31
#21 2146Michał GoździewskiPOLGoździki TEAMPoznań198121-00:22:3600:22:4100:04:31
#22 2234Łukasz DuszyńskiPOLPoznańPoznań198222-00:22:3000:22:4200:04:30
#23 23336Maciej PisarekPOLbacca scrittoriniPoznań197923-00:22:5100:22:5100:04:34
#24 24148Tomasz OgrodnikPOLNight RunnersPoznań198824-00:22:5900:23:0500:04:36
#25 25225Krystian ZającPOLDrużyna BartkaPoznań198825-00:22:5900:23:0600:04:36
#26 2670Michał KaniaPOLBydgoszcz198426-00:23:2100:23:2500:04:40
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27117Agata ŁaźniakPOLCardioRunnersPoznań1986-100:23:2500:23:2800:04:41
#28 28164Bartek PrzybylskiPOLPoznań200527-00:23:3000:23:3500:04:42
#29 295Sylwester BadachPOLSprinterzy SigmeoMiędzyrzecz198928-00:23:3100:23:3500:04:42
#30 30165Robert PrzybylskiPOLPoznań197829-00:23:3400:23:3900:04:43
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3155Kinga HaremzaPOLNight RunnersPoznań1973-200:23:4200:23:4800:04:44
#32 329Maciej BaranowskiPOLfutbolowe BiegiPoznań197830-00:23:2900:23:5000:04:42
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33189Ewa SzczęsnaPOL1987Poznań1987-300:23:5000:23:5500:04:46
#34 34135Tomasz MolikPOLMiędzzychód197531-00:23:5500:24:0000:04:47
#35 3573Radosław KasprzykPOLDąbrowa199632-00:23:5600:24:0100:04:47
#36 36121Krzysztof MadajczakPOLNiebiescy PoznanPoznan199233-00:24:0700:24:1200:04:49
#37 371Ewelina FrąckowiakPOLb*JE*gamRoszków1976-400:24:0800:24:1400:04:50
#38 3837Jakub FellmannPOLStudio K3Koziegłowy198134-00:24:1600:24:2200:04:51
#39 3919Tomasz BonekPOLOTOROWOotorowo198535-00:24:0700:24:2700:04:49
#40 4059Ariel ImiołekPOLMaratończyk PoznańPoznań198136-00:24:2600:24:2900:04:53
#41 41238Małgorzata ŻakPOLPoznań1985-500:24:3100:24:3900:04:54
#42 4253Artur GrzywaczykPOLparkrun PoznańSuchy Las196437-00:24:3600:24:4100:04:55
#43 43132Anna MichałowskaPOLgRUNwald Team PoznańPoznań1986-600:24:4400:24:4600:04:57
#44 4466Alina JuskowiakPOLgRUNwald Team PoznańPoznań1983-700:24:4700:24:4900:04:57
#45 4575Bartek KilarPOLRKS AquariumRogozno197838-00:25:0600:25:1000:05:01
#46 4654Magdalena HałupkaPOLMamy-BiegamyPoznań1986-800:25:1000:25:1300:05:02
#47 4712Łukasz BartoszekPOLNienawiszcz198439-00:25:0400:25:1900:05:01
#48 4842Beata GlapaPOLAccor runnersPoznań1990-900:25:1500:25:1900:05:03
#49 4994Tadeusz KowalczykPOLOtorowo196540-00:25:0300:25:2300:05:01
#50 50112Natalia LewandowskaPOLSLA SPARTAKUSSkórzewo1981-1000:25:1900:25:2800:05:04
#51 5118Anna BobrowskaPOLNight RunnersPoznań1982-1100:25:2300:25:3300:05:05
#52 52153Remigiusz PacholskiPOLArmel Road RunnerOcieszyn198041-00:25:3800:25:4200:05:08
#53 53141Anna NiespodzianaPOLRogoziński Klub BiegaczaRogoźno1982-1200:25:3900:25:4200:05:08
#54 5423Rafał BólPOLKB DęBIECPoznań197442-00:25:3900:25:4400:05:08
#55 55399Dominika BożkiewiczPOLUKS Dąb Suchy LasMurowana Goślina2004-1300:25:4700:25:4700:05:09
#56 56207Kacper WalaszczykPOLNight Runners PoznańMurowana Goślina199043-00:25:4000:25:4800:05:08
#57 5779Grzegorz KmitaPOLVege RunnersPoznań197044-00:25:5000:25:5200:05:10
#58 58184Marcin StefaniakPOLDĄBRÓWKA198045-00:25:2800:25:5400:05:06
#59 59109Krzysztof LasakPOLHERNIK TEAMPoznań197946-00:25:4800:25:5600:05:10
#60 60128Krzysztof MatejkoPOLStudio K3Wysoka (village)198747-00:25:5200:25:5800:05:10
#61 6150Joanna GratkowskaPOLGratki TeamPoznań1977-1400:25:4800:25:5900:05:10
#62 62236Dorota ZowczakPOLRAWA TEAMPoznan1983-1500:25:4800:26:0000:05:10
#63 6329Dobrawa Dachtera-JaniukPOL-0Poznań1983-1600:25:5600:26:0500:05:11
#64 6440Ewelina FirlejPOLgRUNwald Team PoznańPoznań1990-1700:26:0400:26:0700:05:13
#65 65193Michał SzumilasPOLGolden Retriever Wośp PoznańPoznań198748-00:26:4300:26:4300:05:21
#66 66140Radek NawrotPOLTarnowo Podgórne198249-00:26:2400:26:4300:05:17
#67 6789Emilia KorbanekPOLgRUNwald Team PoznańPoznań1975-1800:26:4100:26:5200:05:20
#68 68220Piotr WojnarowskiPOLparkrun PoznańPoznań198750-00:26:3400:26:5300:05:19
#69 6967Tomasz JuszczukPOLRododendronBiedrusko198351-00:26:3600:26:5400:05:19
#70 70110Maria LasakPOLHERNIK TEAMPoznań1983-1900:26:5100:26:5900:05:22
#71 7149Waldemar GrabińskiPOLRogoziński Klub BiegaczaRogoźno197352-00:27:1300:27:1700:05:27
#72 72133Radosław MiękwiczPOLGolden Retriever WOŚP w PoznaniuPoznań198053-00:26:5900:27:2500:05:24
#73 73231Paweł ZborowskiPOL1969Plewiska196954-00:27:1800:27:3200:05:28
#74 74160Agnieszka PierógPOLWągrowiec1987-2000:27:3000:27:3800:05:30
#75 7565Iwona JóźwiakPOL-0Rogoźno1970-2100:27:2900:27:4300:05:30
#76 76187Krystian SypniewskiPOLAccorrunnersPoznań197655-00:27:4000:27:4400:05:32
#77 7713Jakub BednarkiewiczPOLPoznań199056-00:27:4500:27:5100:05:33
#78 78269Rafał WawrzyniakPOLUśdkowo197557-00:27:3900:27:5100:05:32
#79 79202Artur TomczakPOLOborniki198458-00:27:5000:27:5400:05:34
#80 80134Katarzyna MisterskaPOLHERNIK TEAMPrzeźmierowo1974-2200:27:4800:27:5600:05:34
#81 8163Agnieszka Jelińska- HokPOLDrużyna Szpiku/Ciastki.pz/Orki z..Poznań1976-2300:27:3500:27:5700:05:31
#82 82162Martyna Pietras-KemnitzPOLPoznań1988-2400:27:4000:27:5900:05:32
#83 8316Magdalena BinkowskaPOLPoznań1984-2500:27:4400:28:0200:05:33
#84 84157Michalina PelińskaPOLTKKF MPK POZNAŃPoznań1984-2600:27:4700:28:0300:05:33
#85 8596Sławek KozłowskiPOLK-9Komorniki197659-00:27:4900:28:0400:05:34
#86 86208Kasia WalczakPOLGolden Retriever WOŚP w PoznaniuPobiedziska1985-2700:27:5000:28:0800:05:34
#87 87191Weronika SzłapkaPOLLandryna TeamMosina1987-2800:28:0900:28:1100:05:38
#88 88212Agnieszka WeberPOLWebrysie TeamKoziegłowy1988-2900:28:1000:28:1800:05:38
#89 8991Maciej KościelniakPOLCzerwonak BiegaCzerwonak199760-00:28:1600:28:2600:05:39
#90 9015Dorota BiednaPOLKiszewo1978-3000:28:1700:28:3000:05:39
#91 91217Marek WiśniewskiPOLGolden Retriever WOŚP w PoznaniuPoznań197261-00:28:2100:28:4600:05:40
#92 92171Beata SajewskaPOLWągrowiec1976-3100:28:4400:28:5300:05:45
#93 93104Agnieszka KurkowiakPOLMamy - BiegamyPoznań1974-3200:28:3500:28:5300:05:43
#94 94142Agnieszka Niewczas-StefańskaPOLCiastki.pzMurowana Goślina1971-3300:28:4900:28:5700:05:46
#95 9527Gosia CieslakPOLPoznan1984-3400:28:5900:29:0200:05:48
#96 9614Michał BejmaPOLCatering BEMIMurowana Goślina198262-00:28:5400:29:0300:05:47
#97 97168Krzysztof RoszczenkoPOLNOGI DO GÓRY I DO PRZODUPoznań197663-00:28:5700:29:0800:05:47
#98 9832Paulina DopierałaPOLMamy BiegamyKomorniki1978-3500:28:5300:29:1200:05:47
#99 99205Dominika UrbanskaPOL1982Wągrowiec1982-3600:29:1800:29:2700:05:52
#100 10021Jacek BożkiewiczPOLMountiMurowana Goślina197564-00:29:1800:29:2700:05:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności