Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Reebok Powerrun By Runmageddon

Wyniki - 14 kwietnia 2018, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Sypniewski Marcin129211-00:09:1500:12:5900:28:0800:30:0300:04:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jabłoński Artur444REEBOK RUN CREW22-00:09:4500:12:1600:25:5900:30:2400:04:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Hradecký Petr226REEBOK RUN CREW CZ33-00:09:3000:13:5500:29:2000:32:0000:04:30
#4 4Kasza Rafał67544-00:10:3000:14:1800:29:4600:32:2000:04:38
#5 5Burian Miroslav225REEBOK RUN CREW CZ55-00:09:3000:13:3000:28:5300:32:2200:04:26
#6 6Łyżwiński Tomasz26866-00:09:3000:13:4000:28:4600:33:3500:04:27
#7 7Ostapczuk Karol233RUNNERSCLUB.PL WARSZAWA77-00:09:3000:13:3000:29:1100:34:0600:04:30
#8 8Pupkowski Kamil10ALGRAF RACE TEAM88-00:09:0000:14:2200:31:0300:34:4500:04:52
#9 9Żak Mariusz125599-00:12:4500:14:0300:30:0700:34:5800:04:47
#10 10Dąbek Adam12971010-00:10:4500:14:4700:31:3900:35:2000:04:56
#11 11Bętkowski Piotr407ADIDAS RUNNERS WARSAW1111-00:10:0000:11:3500:24:5200:35:2900:03:33
#12 12Szadkowski Witold851212-00:09:0000:14:2000:30:1000:35:3300:04:15
#13 13Borysewicz Wiktor829LOFT TEAM EXTREME1313-00:11:0000:15:0800:32:0700:35:4200:04:58
#14 14Bednář Richard224REEBOK RUN CREW CZ1414-00:09:3000:14:0800:30:2000:35:5700:04:47
#15 15Kr?L Dariusz4741515-00:10:0000:14:4400:31:1800:36:2200:04:56
#16 16Bieniecki Jaro14511616-00:11:4500:15:2100:32:0400:36:4600:05:04
#17 17Sierzan Kamil1171CROSSFIT URSYNÓW1717-00:12:1500:15:3900:33:0700:37:1600:05:07
#18 18Wilk Sylwester13211818-00:11:1500:15:5100:33:5100:37:2000:05:08
#19 19Podgorski Marek14671919-00:09:0000:15:1100:32:5300:37:4300:05:10
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20Łapińska Anna13261-100:09:0000:12:3200:26:3100:37:4800:03:46
#21 21Rybarczyk Paweł11ALGRAF RACE TEAM2020-00:09:0000:15:1200:31:5700:38:2500:05:02
#22 22Zieliński Maciej237XRUNNERS2121-00:09:3000:15:1100:33:1800:38:2600:05:08
#23 23Mogiła Bartosz1454LES MILLS2222-00:11:4500:15:3100:32:4400:38:2700:04:44
#24 24Zoń Arkadiusz960SUWAL ATHLETICA2323-00:11:1500:15:5200:33:5100:38:2900:05:15
#25 25Stanclik Krzysztof1072CROSSFIT POŁUDNIE2424-00:12:0000:15:2700:32:4600:38:3200:05:09
#26 26Hełmecki Mateusz462525-00:09:0000:15:3200:32:4500:38:4400:05:04
#27 27Szyszko Cezary1284POWER TRAINING2626-00:10:3000:14:5200:32:4100:38:4900:05:11
#28 28Zwęgliński Michał735CROSSFIT GCW2727-00:10:4500:16:1600:34:1200:38:5700:05:17
#29 29Sładek Patryk9AGATA PIETROSZEK TEAM2828-00:09:0000:15:3000:33:1500:39:0300:05:12
#30 30Ugryn Maciej6082929-00:10:1500:16:3700:33:1600:39:0500:05:00
#31 31Wietrzyński Maciej749HUSARIA RACE TEAM3030-00:10:4500:15:0800:33:2700:39:0700:05:18
#32 32Kosma Michał5713131-00:10:1500:15:4000:33:4200:39:0900:05:12
#33 33Kujan René1182REEBOK CZECHIA3232-00:12:1500:16:0300:33:3700:39:1200:05:13
#34 34Kondraciuk Piotr16CROSSFIT BIAŁYSTOK3333-00:09:0000:15:5000:33:5400:39:2500:05:08
#35 35Wróblewski Michał1310GRA RUNNERS3434-00:12:3000:16:0200:33:3200:39:3100:05:09
#36 36Wójcik Karol9103535-00:11:0000:16:0300:34:3700:39:3200:05:21
#37 37Żebrowski Michał4033636-00:09:4500:16:0600:34:0300:39:4000:05:22
#38 38Świątek Łukasz1175CROSSFIT URSYNÓW3737-00:12:1500:16:3800:34:2800:39:5500:05:17
#39 39Jusiński Krystian513838-00:09:0000:12:5400:28:1100:40:0300:04:00
#40 40Vcelis Michal11963939-00:12:1500:15:5600:33:3800:40:0400:05:06
#41 41Żelazkowski Kacper984040-00:09:0000:15:3800:33:5500:40:0600:05:24
#42 42Kukla Janusz1183ROSSMANN4141-00:12:1500:15:1800:32:4900:40:0700:05:12
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43Jagielska Ewa1044REEBOK RUN CREW2-200:12:4500:13:2400:28:3000:40:1100:04:01
#44 44Remiszewski Paweł1094REEBOK RUN CREW ŁOMŻA4242-00:11:4500:16:2100:34:0100:40:1300:05:13
#45 45Bielec Karol957ROZBIEGAMY NOWY DWÓR4343-00:11:4500:14:0600:31:0900:40:1300:04:49
#46 46Chołuj Łukasz1514444-00:09:1500:16:0600:34:0600:40:1500:05:25
#47 47Tejwan Leszek6054545-00:10:1500:15:5000:34:3400:40:2800:05:26
#48 48Majchrowicz Damian6854646-00:10:3000:15:5800:33:5800:40:3700:05:27
#49 49Kodym Mateusz3644747-00:09:4500:16:0600:34:0300:40:4000:05:22
#50 50Grzywna Grzegorz138WKB META LUBLINIEC4848-00:09:0000:12:4000:28:1600:40:4300:04:04
#51 51Pyz Marek1089OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMS4949-00:12:0000:16:2800:34:1400:40:4800:05:16
#52 52Spurný Jiří229REEBOK RUN CREW CZ5050-00:09:3000:16:3500:35:0400:40:5300:04:53
#53 53Lorek Jarosław2675151-00:09:3000:16:5700:35:0600:40:5300:05:29
#54 54Gorszko Tomasz519DZIKIE DZIKI MIGU5252-00:10:1500:16:5800:35:1500:40:5600:05:23
#55 55Słodki Grzegorz131SRTG NIEPOŁOMICE5353-00:09:0000:16:3900:35:1700:41:0900:05:24
#56 56Selianin Dmytro12885454-00:12:4500:15:4300:34:0600:41:2500:05:26
#57 57Ratalewski Paweł1268CROSSFIT MGW5555-00:11:4500:16:2500:34:0300:41:3500:05:27
#58 58Byśkiewicz Mariusz15395656-00:12:4500:13:3500:30:2000:41:3700:04:45
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Delewska Dalia1009REEBOK RUN CREW3-300:11:3000:13:3900:29:2200:41:4100:04:10
#60 60Kamecki Krystian945ROSSMANN5757-00:11:1500:16:4500:35:2100:41:4500:05:34
#61 61Goliński Dominik23FORMA CROSS TEAM5858-00:11:3000:15:5600:34:1900:41:5700:05:29
#62 62Radka Włodzimierz2825959-00:09:3000:17:1200:35:2700:41:5900:05:29
#63 63Trybuszkiewicz Wojcech10346060-00:10:3000:15:5800:33:2200:42:0400:05:06
#64 64Sater Maksymilian1200FAJERFAJTERSI6161-00:12:3000:17:2000:35:2800:42:1600:05:31
#65 65Falinski Grzegorz327RSSW6262-00:09:4500:16:1600:34:4400:42:1800:05:25
#66 66Kosecki Konrad11176363-00:12:0000:16:4800:35:0600:42:1800:05:31
#67 67Zdebel Dariusz5096464-00:10:0000:15:2900:33:0800:42:2100:05:02
#68 68Stryjek Janusz1856565-00:09:1500:16:5000:35:3800:42:2500:05:32
#69 69Zajko Michał1227CROSSFIT Z166666-00:12:4500:17:0100:36:3500:42:2900:05:39
#70 70Tober Milan7996767-00:10:4500:16:2700:34:2900:42:3200:05:21
#71 71Kowalski Grzegorz1656868-00:09:1500:16:0700:33:4400:42:3600:05:09
#72 72Zawiasa Adam1424TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA6969-00:11:3000:19:0200:37:0500:42:3800:05:33
#73 73Michalski Mariusz11297070-00:12:0000:17:5700:35:4900:42:4200:05:34
#74 74Iwański Mikołaj13847171-00:12:1500:17:1800:35:4400:42:4500:05:40
#75 75Wiskowski Kacper6107272-00:10:1500:16:1200:34:2400:42:4800:05:34
#76 76Fyda Darek9807373-00:11:1500:16:4300:35:5800:42:5200:05:35
#77 77Majcher Cyprian1555CROSSFIT URSYNÓW7474-00:12:1500:17:1300:35:2900:43:1200:05:37
#78 78Lisiecki Arkadiusz12AROOO7575-00:09:0000:17:0100:37:1000:43:1500:05:13
#79 79Kamiński Emil232RUNNERSCLUB.PL WARSZAWA7676-00:09:3000:19:4300:36:3600:43:1800:05:19
#80 80Skrzyniarz Rafał12507777-00:12:4500:17:2600:36:3300:43:2000:05:44
#81 81Leitner Eric227REEBOK RUN CREW CZ7878-00:09:3000:16:5700:37:0400:43:2500:05:44
#82 82Łyp Paweł711CROSSFIT ELEKTROMOC7979-00:10:4500:17:1600:37:0400:43:3800:05:45
#83 83Boroń Zbigniew8658080-00:11:0000:16:5400:36:5500:43:4100:05:46
#84 84Adamczyk Tomek7748181-00:10:4500:15:5200:33:4300:43:4300:05:16
#85 85Zwoliński Michał340TEAM DORIS KRAKÓW8282-00:09:4500:16:1500:35:4500:43:5100:05:47
#86 86Mrózek Rafał1105TOP GUN8383-00:12:0000:14:5800:31:5500:43:5200:04:29
#87 87Andrychowski Kamil1045REEBOK RUN CREW ŁOMŻA8484-00:11:4500:16:5000:36:2700:43:5400:05:41
#88 88Skrzos Tomasz132SRTG WARSZAWA8585-00:09:1500:17:0400:36:2400:44:0500:05:48
#89 89Tomaszewski Krystian1291HUSARIA RACE TEAM8686-00:09:1500:17:0800:37:1100:44:0900:05:42
#90 90Knakowski Błażej13138787-00:11:1500:16:4300:36:2100:44:1500:05:37
#91 91Włostek Jakub928888-00:09:0000:17:2700:37:0900:44:1500:05:13
#92 92Brusiło Bartosz1351MAMY RUSZAMY8989-00:11:3000:15:5100:34:2500:44:1700:05:37
#93 93Duda Aneta130SKURCZE ŁYDEK4-400:09:1500:15:4700:33:4800:44:2200:05:14
#94 94Salczak-Bereda Grzegorz6949090-00:10:3000:17:4800:37:1200:44:2200:05:50
#95 95Szwiec Piotr1522AXN POLSKA9191-00:12:1500:17:5100:37:3100:44:2200:05:50
#96 96Ptasiński Aleksander1331CROSSFIT GCW9292-00:11:1500:16:3500:35:5300:44:2400:05:32
#97 97Piegat Mariusz426CROSSFIT NOLIMIT9393-00:10:0000:17:3200:36:5700:44:3000:05:45
#98 98Pruchniak Wojciech218M-STAL PUŁAWY9494-00:09:3000:17:3300:37:0400:44:3200:05:45
#99 99Mazek Emilia12765-500:11:3000:18:3300:37:2400:44:3300:05:33
#100 100Wosik Wojciech10379595-00:11:3000:16:2700:36:2900:44:3300:05:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności