Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. Gdańsk Maraton - Sztafeta

Wyniki - 15 kwietnia 2018, Gdańsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Z1
Z2
Z3
Z4
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15051( Intel Runners ) Miszewski Marcin + Świąder Mirosław + Grzegorzek Bartłomiej + Neufeld MarcinM00:55:3300:32:2500:43:1000:28:1602:39:2302:39:241
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25022( Constant Velo ) Wołoszyk Kamil + Tomaszewski Łukasz + Twarowski Michał + Wietecha MarcinM00:59:5700:32:0400:41:5900:27:5502:41:5302:41:552
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35057( Kaszubskie Dziki ) Stacherski Łukasz + Maj-Roksz Maria + Raszewski Mateusz + Wołodziejski MarcinMIX01:01:3200:32:0000:42:5300:27:2002:43:4402:43:451
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !45033( Flex - Biegniemy Z Pomocą ) Mikuś Marcin + Kiedrowski Grzegorz + Romaniuk Maciej + Marchaj TomaszFIRMOWA01:00:2200:32:0200:44:2900:28:5202:45:4402:45:451
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !55094( Pgb Sportowa Paczka ) Pogorzelski Daniel + Moroszczak Bogumił + Kobiałka Daniel + Michalak ArturFIRMOWA01:05:1200:31:5600:42:0000:27:4602:46:5102:46:542
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !65015( Biegniemy Dla Fanu ) Oleksiewicz Tomasz + Iwan Małgorzata + Jachimowicz Bartosz + Łapiński TomaszMIX01:07:1700:33:1400:44:0800:29:1602:53:5402:53:552
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 75151( Yeti Z Gdyni ) Wenta Marta + Kowalczyk Michał + Malinowski Marek + Wolak RafałMIX01:08:2600:35:3200:51:0100:27:5303:02:4903:02:523
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 85073( Ks Pidrina Gdynia 2 ) Skwarek Piotr + Borko Ryszard + Zięba Marek + Baranowski MaciejM01:12:1100:34:4000:46:1100:30:0603:03:0503:03:083
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 95041( Gpec Runners Team ) Pisarewicz Karol + Pasek Grzegorz + Pergoł Bogusław + Hofman AnitaFIRMOWA01:08:0000:34:4400:45:5500:35:1503:03:5003:03:543
#10 105098( Reaktywuj Się W Maratonie ) Piotrowski Sławomir + Hoffman Sławomir + Preiss Radek + Bachórz AgataMIX01:12:2600:35:2300:46:4300:31:2603:05:5303:05:584
#11 115136( Traktor Team Gmina Kwidzyn ) Nowakowski Andrzej + Jerzyk Robert + Krupa Tomasz + Jerzyk PawełM01:09:1700:36:4700:49:4000:31:5003:07:3103:07:344
#12 125078( Markos Running Team ) Klinkusz Adrian + Firlong Maciej + Stępniewski Marcin + Czerwinski WaldemarFIRMOWA01:09:5900:38:3000:46:3100:33:3303:08:2403:08:334
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !135044( I.A.K.A ) Sikora Iwona + Stępień-Sporek Anna + Szulc Kamila + Grabias AleksandraK01:10:5100:39:1700:49:0900:32:2803:11:4103:11:451
#14 145085( Mistrzowie Jedi ) Sawicka Anna + Josypenko Jędrzej + Szymański Marek + Kowalska KamilaMIX01:10:0300:29:5900:55:3200:37:0503:12:3703:12:395
#15 155001( "Koniczyny Sp Nr 8 W Gdańsku" (Sztafeta Charytatywna) ) Małek Rafał + Jankowski Paweł + Szweda Marek + Tymczuk PrzemysławM01:21:5400:36:1200:46:3500:29:0403:13:4203:13:455
#16 165004( 4Zdragiemzapociagem ) Bannach Robert + Adamski Mateusz + Murawski Bartlomiej + Markowski MarcinM01:15:4500:40:3800:48:2500:32:3103:17:1503:17:196
#17 175104( Rolls-Royce Running Team ) Dworakowski Marcin + Dorotin Mirosław + Wiśniewski Wiesław + Serafin DariuszFIRMOWA01:13:3400:36:1300:51:4000:37:4703:19:0003:19:145
#18 185024( Decathlon Przymorze Team ) Kluczyk Artur + Wojtkiewicz Mariusz + Kowalska Agnieszka + Specjał DominikMIX01:13:4300:46:0300:49:0000:31:5703:20:3603:20:436
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !195137( Tripaka Przechlewo ) Jabłońska-Kierszk Beata + Kamińska Aleksandra + Hapka Dagmara + Stępień MartaK01:18:1200:40:5400:49:3800:32:1603:20:5303:21:002
#20 205066( Kemira Superfloc 102 ) Balut Michal + Kłącz Kacper + Kaminska-Olczak Marta + Brodacka DorotaFIRMOWA01:06:5500:39:4500:50:4600:43:4703:21:0603:21:136
#21 215130( Team Eib ) Żytkowski Adam + Rydlewska Katarzyna + Kułakowska Bozena + Podborny PiotrFIRMOWA01:14:5800:39:4100:49:5500:36:3603:21:1003:21:107
#22 225083( Mba Pg ) Safranow Marcin + Derek Jakub + Andryszak Piotr + Safranow MarcinM01:09:1100:44:2800:58:2600:29:2903:21:3103:21:347
#23 235045( Ibb Hotel Długi Targ ) Hewelt Maciej + Wiciak Grzegorz + Kucharczyk Zbigniew + Rychlicki BartoszFIRMOWA01:03:5800:51:2100:49:2500:36:5003:21:3403:21:348
#24 245046( Ilo Gdańsk ) Szybkowski Przemysław + Parzyszek Fryderyk + Mianowski Marcin + Krupa-Grabowwska ElżbietaMIX01:08:4000:36:3900:54:3100:42:4803:22:3303:22:387
#25 255055( Kainos Biega ) Sadecki Iwo + Wąsilczyk Marcin + Owczarzak Filip + Tatara AgnieszkaMIX01:13:4100:38:2300:50:0600:40:2903:22:3603:22:398
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 265013( Biegamyrazem.Pl ) Rożyk Magdalena + Lipko Adrianna + Wojnarowska Weronika + Cupryś-Smolak AleksandraK01:22:2100:37:4200:46:1700:36:4603:22:5603:23:063
#27 275103( Rodzinka Z Klasą ) Lewańczyk Marcin + Knitter-Klasa Edyta + Formela Mirosław + Klasa AnnaMIX01:09:4500:44:4200:50:2800:38:0703:22:5903:23:029
#28 285018( Bigyellowfoot Adventure Team ) Olsztyn Sylwia + Jabłoński Michał + Gładkowski Grzegorz + Szulcek PatrykMIX01:19:2200:42:3900:52:4600:28:1803:23:0203:23:0510
#29 295150( Wydziałowy Team Biegowy Zie Pg ) Licznerski Piotr + Licznerska Magdalena + Sterniński Robert + Firgolska AgnieszkaMIX01:06:2100:44:3700:51:5400:40:2103:23:1003:23:1311
#30 305036( Galwanizernia Radmor Team ) Studziński Dariusz + Gajda Patryk + Dmowska Elwira + Czoska AgnieszkaMIX01:18:1500:38:2500:53:3900:33:1303:23:2503:23:3212
#31 315152( Zadyszka Squad ) Witkowski Jakub + Ciszek Piotr + Hnatyszyn Mateusz + Gołyszny MartaMIX01:12:0200:40:0200:50:4800:40:5203:23:4103:23:4413
#32 325149( Wydziałowy Team Biegowy Zie Pg ) Olewniczak Piotr + Ziemański Paweł + Jacewicz Paweł + Wasilczuk JultiaMIX01:13:0200:39:1500:50:3000:44:0303:26:4203:26:5014
#33 335097( Psychorunners Ukw ) Szmaus-Jackowska Alicja + Stankiewicz Błażej + Warchoł Łukasz + Zając-Lamparska LudmiłaMIX01:25:1000:31:5400:48:1400:42:0003:27:1303:27:1815
#34 345156Sztafeta Firmowa 5156FIRMOWA01:01:1100:42:5400:57:5200:46:0303:27:5803:28:009
#35 355012( Biegam Bo W Niedzielę Sklepy Zamknęli ) Gierasik Dariusz + Pilarski Robert + Gierasik Artur + Bombalski AdamM01:26:0800:40:2800:51:2100:30:4703:28:3603:28:448
#36 365113( Show Must Go On Pruszcz ) Dreszler Wiesław + Ślusarczyk Andrzej + Zańko Marek + Kocot WaldemarM01:18:2900:38:3900:51:4400:40:0203:28:4203:28:549
#37 375074( Lo9 – Sztafeta Charytatywna ) Możejko Mateusz + Czapiewski Szymon + Szczepański Patryk + Buczek PiotrM01:15:3700:32:0100:55:1900:45:5303:28:5003:28:5010
#38 385002( #26.2Sub3 ) Redwanz Tomasz + Krupowies Michał + Krupowies Mateusz + Pietrzyński DawidM01:17:5600:40:3800:51:4400:38:4003:28:5203:28:5811
#39 395037( Gemalto ) Bzowski Przemysław + Zaboronek Jakub + Kaliszuk Michał + Oleszczuk MarekFIRMOWA01:13:2500:42:3300:57:0500:37:5903:30:5303:31:0210
#40 405005( Antek Team ) Kargul Wojciech + Jędrzejewski Jakub + Jędrzejewski Piotr + Jędrzejewska MagdaMIX01:04:5700:47:1300:58:1600:40:3603:31:0103:31:0216
#41 415034( Forfiters ) Laine-Zamojski Samuli + Ostrowski Mateusz + Kreski Paweł + Zelazinski TomaszM01:12:3100:39:3101:01:1800:39:4303:33:0003:33:0312
#42 425031( Ensono - Flying Engineers ) Penk Daniel + Dorsz Jakub + Piotrowski Wojciech + Koval SergiiM01:07:5000:40:2600:54:1100:51:0103:33:2503:33:2813
#43 435107( Gdańsk Business Run ) Kołecki Marek + Baruffi Sandra + Malinowska Anna + Jabłońska MagdaFIRMOWA01:18:3500:45:1000:46:5800:42:4903:33:2603:33:3211
#44 445062( Kemira Pelimiehet ) Nipuli Juhamatti + Allinen Roope + Penkkala Sampo + Kurula JoriFIRMOWA01:07:3900:53:0000:55:5600:37:1303:33:4003:33:4812
#45 455028( Dsv Running Team ) Witowski Łukasz + Bramowicz Jacek + Szczodry Tomasz + Makohoń AleksandraMIX01:14:4600:36:1901:01:3600:41:1003:33:4603:33:5117
#46 465072( Ks Pidrina Gdynia ) Łepek Agnieszka + Jankowska Justyna + Baranowska Kornelia + Grabowska MariolaK01:19:1400:43:2900:54:3300:36:4903:34:0103:34:054
#47 475079( Masterlease ) Filipczyk Jakub + Błaszczyk Anna + Sekuła Adam + Kołakowski MarcinMIX01:20:2300:43:4300:51:1600:38:4503:34:0303:34:0718
#48 485038( Goyello Power Club 1 ) Lewandowski Piotr + Rudnicki Maciej + Szemro Katarzyna + Kucharski MaciejFIRMOWA01:15:4400:44:0900:57:0200:37:1303:34:0503:34:0813
#49 495117( Smart4Aviation ) Liszewski Paweł + Kąkol Jan + Zalewski Mateusz + Cichowska JoannaMIX01:15:1000:36:3101:04:1200:39:0603:34:5903:34:5919
#50 505100( Rembertów Team 2 ) Mikołajczyk Artur + Adamczyk Ewa + Michalska Żaneta + Radej SylwiaMIX01:21:1300:43:1700:51:5000:39:1503:35:2103:35:3520
#51 515157( Lufthansa Systems Poland Actice ) Sprengel Grzegorz + Klemarczyk Maciej + Kowalik Marek + Niedźwiadek MagdalenaMIX01:12:2500:43:1601:01:3800:39:3703:36:5103:36:5621
#52 525021( Clickmeeting ) Idczak Szymon + Paciorkowska Dominika + Korpusik Maja + Poradko GrzegorzMIX01:22:0000:38:4100:58:1500:39:1503:38:0603:38:1122
#53 535035( Gait - Gdańskie Autobusy I Tramwaje ) Pyż Sławomir + Gołembowski Mariusz + Kowalski Robert + Siatkowski ŁukaszM01:34:2500:42:1200:54:0400:27:3703:38:0703:38:1814
#54 545133( The Fastest But The Last ) Żurek Sławomir + Mocarski Michał + Machaj Katarzyna + Sztandera ArturMIX01:25:2500:43:4800:56:5200:32:1403:38:1503:38:1923
#55 555011( Betonowe Pantofle ) Cyplik Wojciech + Andrearczyk Przemysław + Bejnarowicz Joanna + Cyplik MichałMIX01:23:0300:43:1300:59:2000:33:3503:39:0203:39:1124
#56 565059( Kemira Fennodisco ) Topoliński Tomasz + Hintze Dorota + Czupryn Piotr + Chalecka-Ilczyszyn AleksandraFIRMOWA01:14:5800:43:5700:56:1600:44:1203:39:1703:39:2314
#57 575032( Fal-Gro Team ) Grochowski Tomasz + Falkowski Marek + Grochowski Rafał + Grochowska KatarzynaMIX01:24:5800:41:5600:52:0900:40:5503:39:5003:39:5825
#58 585016( Biegnij Dalej, Bo Nie Dam Rady ) Tomaszkiewicz Piotr + Granacka Katarzyna + Kiel Katarzyna + Drozdowski DanielMIX01:05:5700:51:3901:09:4900:33:0703:40:2903:40:3226
#59 595040( Goyello Power Club 3 ) Linda Mateusz + Półgęsek Arkadiusz + Kunecki Radosław + Sieracka AgaFIRMOWA01:06:3800:45:0301:05:1600:43:5803:40:5203:40:5515
#60 605101( Rembertów Team 3 + 1 ) Olędzka Emilia + Gołębiewska Anita + Bielak Kamil + Młodożeniec MagdalenaMIX01:21:1200:43:1200:52:0100:45:0203:41:1303:41:2727
#61 615153( Zaraz Dojde Team ) Kulczyński Michał + Pasikowski Mariusz + Rorzkowski Artur + Kaszyński OskarM01:19:4900:43:1200:57:5100:41:0703:41:5003:41:5915
#62 625106( Run For Fun ) Nowakowski Łukasz + Krzystek Magdalena + Blew Wojciech + Kas DorotaMIX01:14:5800:48:1500:59:1700:39:3403:41:5503:42:0428
#63 635148( Wydziałowy Team Biegowy Zie Pg ) Popowska Magdalena + Stankiewicz Katarzyna + Markowska Aleksandra + Nikulin DagmaraK01:20:4000:44:1300:56:5800:40:5103:42:3703:42:425
#64 645054( Jepplejdis ) Widyńska Agata + Kotwica Marta + Rutkowska Aleksandra + Kobaka WeronikaK01:28:1700:42:0101:00:2900:32:2303:43:0803:43:106
#65 655115( Skl Filippides ) Mateja Józef + Siekierzyńska Dorota + Gacek Katarzyna + Mazur MichałMIX01:18:4600:46:1900:57:3400:40:3803:43:1203:43:1729
#66 665027( Dream Team ) Wiatrowski Krzysztof + Skibowska-Bielińska Anna + Juszko Artur + Dębica GrażynaMIX01:05:5700:57:4000:53:0900:47:0003:43:4103:43:4630
#67 675003( 4X Bluj Family Team ) Bluj Mikołaj + Bluj Elżbieta + Bluj Roman + Bluj-Bruderek MonikaMIX01:07:5600:50:0500:52:1800:53:3503:43:5103:43:5431
#68 685092( Ósemka I Przyjaciele Sp Nr 8 W Gdańsku ) Cudnowski Leszek + Gliński Tomasz + Kopeć Zdzisław + Sobocki RobertM01:26:3800:36:3900:59:2700:41:4703:44:2403:44:3116
#69 695042( Grupa Biegowa 65. I Przyjaciele ) Szczucki Piotr + Kędzia Edyta + Białas Adam + Turski MariuszMIX01:29:4000:47:4200:47:5500:39:3303:44:3903:44:5032
#70 705076( M.A.G.S. ) Kujawski Arkadiusz + Baranowski Sebastian + Woźniak Grzegorz + Baranowska MonikaMIX01:22:0500:43:3000:56:1200:43:1703:44:5903:45:0433
#71 715118( Sp20 – Sztafeta Charytatywna ) Kowalska Natalia + Zarembski Jacek + Blank Filip + Dekowska AgnieszkaMIX01:20:2500:45:0400:56:0900:43:3803:45:1103:45:1634
#72 725095( Pigułki Z Rodzynkiem ) Aranowska Irena + Krzyszkowski Maciej + Sztorch Magdalena + Krzyszkowska EwaMIX01:28:0200:43:1000:54:5900:39:2103:45:2703:45:3235
#73 735125( Swarovski Ftl ) Tomaszewicz Dariusz + Białko Mikołaj + Jagoda Anna + Łuczak MagdalenaMIX01:23:2300:44:4601:00:2800:37:0603:45:3203:45:4336
#74 745110( Run N Fun ) Grochowalski Mateusz + Browarczyk Szymon + Pełech Paweł + Mastyło MikołajFIRMOWA01:30:4000:46:1700:48:4200:40:1803:45:4603:45:5716
#75 755047( Inbank Team ) Marchewicz Maciej + Zamkowski Artur + Marianowski Krzysztof + Treiberg AndrusM01:37:0500:45:2100:49:4600:34:2203:46:2703:46:3417
#76 765086( Mmp1 ) Rybak Wawrzyniec + Kollar Martin + Kowalczyk Łukasz + Kluczek - Kollar AnnaMIX01:26:0300:44:0200:56:2400:40:3803:46:5603:47:0737
#77 775121( Speednet ) Przywieczerski Piotr + Romanowski Piotr + Krawczenko Mariusz + Apacki MateuszM01:29:2800:46:0400:59:1800:32:1903:47:0103:47:0918
#78 785056( Kapituła 4M ) Paczkowska-Mazurek Maria + Mazurek Marianna + Hełminiak-Mazurek Magdalena + Mazurek AnnaK01:27:4800:50:5700:54:2500:34:1103:47:1503:47:217
#79 795146( Wrpw Team ) Andrzejuk Wojtek + Preiss Ryszard + Preiss Przemek + Patocki WojtekM01:16:1100:50:5900:55:1800:45:3803:47:5403:48:0619
#80 805071( Kowaliki ) Kowalik Michał + Kowalik Meg + Kowalik Mieczysław + Kowalik BeataMIX01:13:3800:48:1601:03:2200:42:5503:48:0403:48:1138
#81 815127( Sztafeta Morska ) Grabowski Mirosław + Góźdź Aleksandra + Grabowska Joanna + Spławnik JolantaMIX01:15:5800:45:2101:00:0000:46:5503:48:1003:48:1439
#82 825053( Jepp4Some ) Mróz Wojciech + Orłowska Agata + Troka Mateusz + Plichta IzabelaMIX01:19:5400:45:3000:47:1800:55:5403:48:3203:48:3640
#83 835050( Intel Runners ) Sienkiewicz Daniel + Matuszek Maria + Sobów Wojciech + Kućmierz KrzysztofFIRMOWA01:21:3100:46:1101:04:4200:37:4903:50:0903:50:1317
#84 845102( Riviera Brzeźnieńska ) Dutkiewicz Krzysztof + Bury Piotr + Dutkiewicz Andrzej + Dutkiewicz PawełM01:19:2200:39:5901:10:4000:40:1303:50:1003:50:1420
#85 855019( Bigyellowfoot Adventure Team 1 ) Salamaga Maciej + Droszcz Krzysztof + Witfer Jacek + Brucka MagdalenaMIX01:24:0400:42:0300:57:1500:47:1303:50:2303:50:3541
#86 865025( Do Utraty Tchu Dla Chorych Z Nadciśnieniem Płucnym! ) Miotk Marcin + Kucharczuk Mariusz + Tafliński Łukasz + Szych RobertM01:32:5200:43:2600:53:3700:41:2103:51:0303:51:1621
#87 875048( Intel Backup Plan ) Kołakowski Mikołaj + Baranowska Beata + Gumowski Mariusz + Piątek PawełMIX01:13:4700:46:5601:08:3700:42:2203:51:3703:51:4242
#88 885029( El-Runners ) Mamczyński Mariusz + Tomaszewski Tomasz + Derdowski Marek + Mamczyńska JolantaMIX01:26:2900:45:3700:57:2000:42:3303:51:5003:51:5943
#89 895096( Piszanki I Piszak ) Kuna Marek + Synowczyk Joanna + Badysiak Urszula + Synowczyk MartynaMIX01:15:0400:47:0901:03:5500:46:0803:52:0703:52:1644
#90 905105( Run Babys ) Dąbrowska Aleksandra + Lademann Gabriela + Konkol Joanna + Zgoda EmiliaK01:26:5700:45:2801:00:4700:39:2903:52:3803:52:418
#91 915142( Tumboteam ) Siemion Adam + Bieniuk Jarosław + Fijał Magdalena + Armatowska AgnieszkaMIX01:26:3200:40:0701:00:4200:45:5203:53:0603:53:1345
#92 925120( Sp69 Nauczyciele (Sztafeta Charytatywna) ) Sidorowicz Andrzej + Uba Iwona + Gajewski Kamil + Antonowicz BarbaraMIX01:26:3500:54:4600:51:4300:40:2403:53:2203:53:2846
#93 935138( Tri-Sea Władysławowo ) Lisakowska Katarzyna + Kujawska Agnieszka + Żukowicz Amelia + Bystram AleksandraK01:26:5800:45:1200:58:3200:43:1103:53:4603:53:539
#94 945087( Mmp2 ) Surdy Sławomir + Witaszek Filip + Nosidlak Andrzej + Czerniewska KatarzynaMIX01:23:3400:52:1900:57:2100:40:4303:53:4603:53:5747
#95 955108( Run N Fun ) Królik Rafał + Janusz Bartosz + Wirkus Grzegorz + Orlon EdytaFIRMOWA01:36:5400:43:2800:56:1000:37:4403:54:0603:54:1618
#96 965147( Wydawnictwo Pedagogiczne Operon ) Pilski Wojciech + Przyłucka Ewa + Dobrowolska Marlena + Kwacz PawełMIX01:26:0400:44:3001:04:0100:41:3003:55:5903:56:0548
#97 975069( Kolorowa Drużyna Nessi ) Nierzwicka Agnieszka + Badocha-Duda Małgorzata + Armatyńska Małgorzata + Niewińska BeataK01:27:0200:45:4801:03:2600:39:5303:56:0703:56:0910
#98 985116( Sławomir Team ) Piotrowicz-Janczak Hanna + Rasławska Agnieszka + Wierzbicki Sławomir + Wierzbicka MartaMIX01:24:2900:48:2501:00:1300:43:5303:56:5503:57:0049
#99 995077( Maratuńczyki ) Korf Konrad + Wnuk Sylwia + Janik Arleta + Sosnowska IzabelaMIX01:24:5500:45:0401:00:5900:46:2103:57:1603:57:1950
#100 1005010( Belfry I Nieuk ) Rażewski Maciej + Jeromin Agnieszka + Rażewski Tomasz + Rażewska IlonaMIX01:26:2500:42:1400:58:3500:50:2703:57:3903:57:4151

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności