Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Czerwonacka Czołówka

Wyniki - 21 kwietnia 2018, Bolechówko

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 9539Paulina DziubakBiedrusko199034-00:41:2600:41:31
#2 474Dariusz GrykaBolechówko1995-400:22:1600:22:19
#3 962Marcin WalkowiakCzerwonak BiegaBolechówko1995-900:24:3000:24:35
#4 1027Piotr PawlickiCzerwonak BiegaBolechówko1992-1000:24:5600:25:00
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14110Katarzyna BudziszewskaBolechówko19841-00:26:0200:26:02
#6 9691Katarzyna PietekUnileverBolechowo197735-00:42:2400:42:31
#7 6882Hanna RoszakBorkowice199615-00:33:3700:33:37
#8 7660Monika WróblewskaCzerwonak197820-00:35:1400:35:23
#9 813Joanna TyczyńskaMamy-BiegamyCzerwonak198025-00:35:3400:35:40
#10 898Kamila Malengowska-WaszakOL Czerwonak BiegaCzerwonak198330-00:38:2500:38:33
#11 9946Krzysztof ŚwiadekCzerwonak1984-6300:42:3900:42:48
#12 656Mariusz DymarskiCzerwonak BiegaCzerwonak1973-600:24:0200:24:05
#13 1558Maciej SiodłaCzerwonak1975-1400:26:1200:26:14
#14 24103Daniel MirkaCzerwonak1979-2000:27:2700:27:30
#15 254Krzysztof TyczyńskiCzerwonak BiegaCzerwonak1980-2100:27:2700:27:32
#16 2632Patryk MeyerCzerwonak1998-2200:27:3100:27:37
#17 3211Maciej KościelniakCzerwonak BiegaCzerwonak1997-2700:27:5900:28:08
#18 3354Michał DymarskiCzerwonak BiegaCzerwonak1997-2800:28:2900:28:33
#19 3626Jarosław CzerwińskiCzerwonak1959-3000:28:5100:28:53
#20 4637Łukasz WaszakCzerwonak BiegaCzerwonak1983-3800:29:5100:29:58
#21 5184Kamil WojciechowskiCzerwonakCzerwonak1999-4300:30:4700:30:56
#22 5285Krzysztof WojciechowskiCzerwonakCzerwonak1971-4400:30:4700:30:56
#23 5425Arleta CzerwińskaCzerwonak195910-00:30:5900:31:12
#24 5959Jarosław WróblewskiCzerwonak1978-4900:31:3400:31:43
#25 6471Wojciech SmukalskiCzerwonak1977-5100:32:4600:33:00
#26 6920Dagmara KościelniakCzerwonak BiegaCzerwonak197716-00:33:5200:34:02
#27 7130Szymon KościelniakCzerwonak1973-5400:33:5200:34:03
#28 7364Michał BlejczakGnieznoGniezno1986-5600:34:1000:34:16
#29 3893Maciej StawickiJanikowo1973-3100:29:0000:29:02
#30 8034Anna WeynaBiały Domek BiegaKicin197424-00:35:3400:35:40
#31 2935Rafał WeynaBiały Domek BiegaKicin1973-2400:27:4900:27:55
#32 6731Kamil BartłomiejczakKicin1994-5300:33:2900:33:37
#33 5688Michał MiśkoIdę jak dzik w pokrzywy! To nie jest 5km! Poznań1983-4600:31:1600:31:22
#34 6221Natalia PiotrowskaBike&Run FriendsKobylnica198413-00:32:3300:32:36
#35 2319Zenon FilipowskiSCIMKomorniki1973-1900:27:1300:27:20
#36 4989Robert HandkiewiczKostrzyn Wielkopolski1965-4100:30:2000:30:22
#37 45111Sebastian SuchorskiKostrzyński Klub BiegowyKostrzyn Wlkp1980-3700:29:4900:29:53
#38 139Bartosz EleganczykRyanair Flying TeamKozieglowy1982-1300:25:5900:25:59
#39 7717Agata LangeKoziegłowy198721-00:35:1600:35:27
#40 847Michał WielowiejskiKoziegłowy1981-5700:35:4100:35:51
#41 9068Emilia KarpińskaFitbrothersKoziegłowy198031-00:38:4700:38:58
#42 9176Marcin FrontczakKoziegłowy1976-6000:40:2200:40:33
#43 9277Justyna JanickaKoziegłowy197732-00:40:2300:40:33
#44 9352Agnieszka JaździkowskaKoziegłowy197933-00:41:0800:41:13
#45 9453Arkadiusz JaździkowskiKoziegłowy1976-6100:41:0800:41:13
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 336Dariusz ZawidzkiCzerwonak BiegaKoziegłowy1984-300:20:0400:20:04
#47 2247Marek HomaSamodzielna jednostka biegającaKoziegłowy1965-1800:26:5900:27:02
#48 2769Łukasz PawłowskiFITBROTHERS.PLKoziegłowy1984-2300:27:4600:27:49
#49 356Katarzyna JaśkowiakKoziegłowy19826-00:28:3600:28:45
#50 4323Marzena SiankiewiczCzerwonak BiegaKoziegłowy19738-00:29:3400:29:36
#51 5722Michał ZielińskiKoziegłowyKoziegłowy1974-4700:31:3100:31:38
#52 6124Agnieszka CzerwińskaNight RunnersKrotoszyn198212-00:32:3200:32:35
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1694Karolina KotkowskaDrużyna Szpiku / MaratonyPolskieL Poznań19752-00:26:1600:26:20
#54 17113Maciej KostrubiecRokietnica BiegaMrowino1996-1500:26:2200:26:26
#55 7850Anna ZiębaMurowana- GoślinaMurowana Goślina197722-00:35:2100:35:30
#56 7915Patrycja DukatKatorżnikMurowana Goślina197523-00:35:2600:35:33
#57 8316Karolina Karaśkiewicz-MajchrzakOL KatorżnikMurowana Goślina197227-00:35:4400:35:50
#58 3141Piotr ŁakomyMurowana Goślina BiegaMurowana Goślina1982-2600:28:0000:28:08
#59 3766Katarzyna StrzelczykkobiertMurowana Goślina19837-00:28:5100:28:55
#60 6029Marzena KołodziejMurowana Goślina197811-00:32:0100:32:07
#61 6528Sylwia KlichKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina198514-00:32:5600:33:03
#62 1961Izabela TroszczyńskaOborniki19914-00:26:2200:26:28
#63 4197Szymon GajewyOborniki1993-3400:29:1900:29:27
#64 52Remik ŚwiątekMB Motors TeamOwińska1976-500:23:0300:23:05
#65 2178Bartosz SpachaczFc OwińskaOwińska1995-1700:26:4100:26:46
#66 3433Damian GraczykCzerwonak BiegaOwińska1982-2900:28:3100:28:35
#67 40102Krzysztof GajewskiOwinska1973-3300:29:1000:29:21
#68 70104Honorata KrakowskaCzerwonak BiegaOwinska197317-00:33:5100:34:02
#69 2063Mateusz BulakParkowo1991-1600:26:2400:26:30
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18109Karolina SkubelPlewiska19843-00:26:2700:26:27
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !287Marek PółtorakPotasze1994-200:19:5700:19:57
#72 5348Monika PółtorakPotasze19949-00:30:5600:31:03
#73 7283Tomasz RutkowskiPoznań1990-5500:34:0000:34:10
#74 74107Liliana RajskaPoznań197918-00:34:3700:34:39
#75 82112Magdalena MiśkoPoznań198326-00:35:3700:35:43
#76 8581Ewa DewoPoznań198528-00:36:4400:36:50
#77 9792Michał MaciejewskiSupersportowy TeamPoznań1977-6200:42:2400:42:31
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !196Piotr KotkowskiDrużyna Szpiku / MaratonyPolskie PLPoznań1975-100:19:5200:19:52
#79 744Paweł JazikowskistrzeszynPoznań1972-700:24:0800:24:10
#80 875Michał LeniecŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań1979-800:24:1800:24:21
#81 1195Bartosz KotkowskiDrużyna SzpikuPoznań2002-1100:25:1700:25:17
#82 28114Anna MusiałRokietnica BiegaPoznań19915-00:27:4700:27:52
#83 3945Paweł NowackiPoznań1993-3200:29:1100:29:19
#84 4410Andrzej WojciechowskiPoznań1979-3600:29:3800:29:40
#85 4743Marcin SuszkaPoznań1976-3900:30:0800:30:17
#86 4842Wojciech JasikPoznań1970-4000:30:1000:30:18
#87 5040Sławomir TargońskiPoznań1980-4200:30:4300:30:51
#88 5579Dariusz TyczyńskiPoznań1992-4500:31:1700:31:19
#89 5873Krzysztof RoszczenkoNOGI DO GÓRY I DO PRZODUPoznań1976-4800:31:3700:31:42
#90 8699Daniel RowińskiPromnice2001-5800:38:0500:38:17
#91 87100Tomasz RowińskiPromnice1976-5900:38:0600:38:18
#92 88101Katarzyna GacekPromnice198229-00:38:0600:38:18
#93 6698Zbigniew RosaSzkoła dla psów ArgoSteszew1959-5200:32:5500:33:04
#94 6367Tomasz SiodłaBike&Run FriendsStęszewko1971-5000:32:3300:32:36
#95 9849Daria BoruckaSwarzędz198736-00:42:3800:42:48
#96 1238Tomasz TonnSwarzędz1980-1200:25:3600:25:39
#97 3086Wiesław ŚlęzakBiegający WągrowiecWągrowiec1977-2500:28:0200:28:05
#98 4290Seweryn Glabiszewski2001Wągrowiec2001-3500:29:2600:29:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności