Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Gdynia Rekrut

Wyniki - 21 kwietnia 2018, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !158Tomasz OślizłoMGorzycexRunners21.04 07:30100:43:42
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !253Sebastian KasprzykMDobczycexRunners21.04 07:30200:45:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 316Tomasz KrawczykMDobrońHusaria Race Team21.04 07:30300:46:53
#4 417Mateusz KrawieckiMLubawaHusaria Race Team21.04 07:30400:46:59
#5 54Kamil PupkowskiMSkwierzynaAlgraf Race Team21.04 07:30500:47:08
#6 65Kamil UrbańskiMSulęcinAlgraf Race Team21.04 07:30600:47:19
#7 7299Mateusz KarczmarskiMSkwierzynaAlgraf Race Team21.04 07:30700:47:21
#8 834Marcin SałataMRadomPOWER TRAINING21.04 07:30800:47:55
#9 955Krzysztof MadejskiMBiałogardxRunners21.04 07:30900:48:09
#10 103Robert BandoszMSierpcAlgraf Race Team21.04 07:301000:48:20
#11 1156Przemysław MadejskiMKołobrzegxRunners21.04 07:301100:48:29
#12 1250Kacper KąkolMGdyniaxRunners21.04 07:41100:48:40
#13 1340Kamil KołodziejczykMRybnikSOCIOS SILESIA21.04 07:301200:48:50
#14 1414Ivan KohutMUzhorodHusaria Race Team21.04 07:301300:49:48
#15 15128Daniel Manikowski`MToruńMolte Volte21.04 07:41200:49:56
#16 1649Mateusz JelińskiMKartuzyxRunners21.04 07:301400:50:20
#17 1722Rafal RóżańskiMSzczecinekHusaria Race Team21.04 07:301500:50:27
#18 1860Przemysław TrapkowskiMGdańskxRunners21.04 07:301600:50:31
#19 194143Adam KowalskiMJazgarzew22.04 08:30100:50:51
#20 2027Jakub ZawistowskiMwarszawaHusaria Race Team21.04 07:301700:50:58
#21 21296Marcin LewickiMBodzanówAdrenaline Rush OCR Team21.04 07:301800:51:02
#22 2233Daniel PiskałaMWarszawaPOWER TRAINING21.04 07:301900:51:08
#23 234120Daniel BąkMGdańskS HERO22.04 08:30200:51:23
#24 2437Piotr JastrzębskiMZabrzeSOCIOS SILESIA21.04 07:302000:51:49
#25 2523Dariusz StokowskiMCiechanówHusaria Race Team21.04 07:302100:52:02
#26 2618Marcin KurMPiasecznoHusaria Race Team21.04 07:302200:52:06
#27 2766Zbigniew ZioberMWrocławxRunners21.04 07:302300:52:18
#28 2891Łukasz LorencMGorzów wlkpDZIADY OCR21.04 07:40100:52:27
#29 2941Piotr KrólMRybnikSOCIOS SILESIA21.04 07:302400:53:13
#30 3099Radosław KolibabskiMWarszawaHardcorowe Wychylylybymy21.04 07:40200:53:23
#31 31133Jakub BugajskiMKielceScyzory21.04 07:40300:53:32
#32 32177Ireneusz SywanyczMGdańsk21.04 07:40400:53:45
#33 3364Szymon WesołowskiMGnieznoxRunners21.04 07:302500:53:46
#34 344151Jakub StolarskiMGdańsk22.04 08:30300:53:48
#35 3525Rafał WełnaMSzczecinHusaria Race Team21.04 07:302600:53:50
#36 3638Adam KałużnyMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA21.04 07:302700:53:51
#37 3743Jakub WypukołMKatowiceSOCIOS SILESIA21.04 07:302800:53:54
#38 38137Łukasz KupisMMaslowScyzory21.04 07:40500:53:57
#39 3981Zygmunt MachtylMSłupskBest Beasts21.04 07:40600:53:59
#40 402Marcin AntczakMMiędzyrzeczAlgraf Race Team21.04 07:302900:54:03
#41 4151Jarosław KalininMWrocławxRunners21.04 07:303000:54:11
#42 4228Tomasz ZgutkaMSzczecinHusaria Race Team21.04 07:303100:54:49
#43 4336Marek PodgorskiMWarszawaRUNMAGEDDON21.04 07:303200:55:01
#44 44162Grzegorz GuzMŚwiecie21.04 07:40700:55:12
#45 454851Bartosz WeynaMGdańsk21.04 14:15100:55:26
#46 46174Lukas SkorskiMMyślibórz21.04 07:41300:55:29
#47 473594Sylwester SkoniecznyMWejherowo21.04 14:15200:55:33
#48 4862Dominik WałdowskiMGdańskxRunners21.04 07:303300:55:36
#49 49294Krzysztof OrankiewiczMPłockAdrenaline Rush OCR Team21.04 07:303400:55:39
#50 502096Dawid TarkowskiMTczewCrossElite21.04 11:30100:55:44
#51 51135Marcin DulębaMKielceScyzory21.04 07:40800:55:46
#52 524325Adam RomejkoMGdańsk22.04 09:30100:55:54
#53 5332Paweł NogańskiMWarszawaPOWER TRAINING21.04 07:303500:55:56
#54 544053Adrian BanaszewskiMSkarżusko21.04 15:30100:56:02
#55 5513Marcin DudkiewiczMTomaszow MazowieckiHusaria Race Team21.04 07:303600:56:05
#56 564062Jakub DolaMRybnik21.04 15:30200:56:09
#57 574242Łukasz DzikowskiMKwidzynLacroix Team22.04 09:30200:56:15
#58 58129Kamil PawłowskiMKrukowoOCR TEAM WŁOCŁAWEK21.04 07:40900:56:15
#59 5957Marcin MaruszewskiMBrwilnoxRunners21.04 07:303700:56:17
#60 60127Mirosław MikołajczykMZabrzeMiraz Race Team21.04 07:401000:56:26
#61 6188Grzegorz ChojnackiMZielonkaDZIADY OCR21.04 07:401100:56:28
#62 623888Łukasz ChodowskiMPRUSZKÓWLTG21.04 15:00100:56:33
#63 63126Michał KądzielaMWarszawaKONIUCHY OCR21.04 07:401200:57:02
#64 6469Miłosz HendzelMSzczecinAlgraf Race Team21.04 07:401300:57:03
#65 653633Marek SzymańskiMGostyńHusaria Race Team21.04 14:30100:57:03
#66 66130Paweł LewińskiMOstródaOperacja Sport21.04 07:41400:57:21
#67 671290Karol BisewskiMGdansk21.04 09:45100:57:24
#68 6878Marcin JakubczakMBydlinoBest Beasts21.04 07:401400:57:26
#69 69114Marcin MikołajczykMŁódźHusaria Race Team21.04 07:401500:57:26
#70 701670Patryk DampsMSkrzeszewo21.04 10:30100:57:28
#71 7184Michał ZalewskiMNowy Dwór MazowieckiBestie OCR Legionowo21.04 07:401600:57:29
#72 7277Wojciech GrabarczykMSłupskBest Beasts21.04 07:401700:57:35
#73 733408Zbigniew KamińskiMCzerwionka- LeszczynyGRUBIORZE LOTAJOM21.04 14:00100:57:36
#74 74138Grzegorz MorawskiMWarszawatrener24h.com.pl21.04 07:401800:57:44
#75 7590Arkadiusz KalinowskiMGdańskDZIADY OCR21.04 07:401900:57:51
#76 761Jaro BienieckiMwarszawaRUNMAGEDDON21.04 07:402000:57:59
#77 7763Bartłomiej WaśMWarszawaxRunners21.04 07:303800:58:02
#78 7842Sebastian StamatelMRuda ŚląskaSOCIOS SILESIA21.04 07:303900:58:16
#79 79100Marcin PiętkaMOtwockHardcorowe Wychylylybymy21.04 07:402100:58:25
#80 802381Damian BujakMGostyń21.04 12:00100:58:26
#81 81688Mateusz ZarzecznyMLębork21.04 08:30100:58:30
#82 824427Krzysztof AlickiMGdyniaInvest Komfort22.04 10:00100:58:45
#83 834846Włodzimierz RadkaMRadom21.04 14:15300:58:48
#84 842395Mateusz KamionkaMChojnice21.04 12:00200:58:50
#85 85124Jarosław MaćkowskiMGdańskKara Musi Być21.04 07:402200:59:01
#86 863277Tomasz MachowiakMZielona GóraLATAJĄCE GRYFY21.04 13:45100:59:02
#87 8726Damian WlaźlakMPabianiceHusaria Race Team21.04 07:41500:59:03
#88 881053Sylwester RychertMŻukowo21.04 09:15100:59:05
#89 8954Łukasz ŁuczakMGdańskxRunners21.04 07:304000:59:18
#90 904006Marcin OzgaMKamieńskHusaria Race Team21.04 15:30300:59:29
#91 91209Maria JankowskaKgdanskxRunners21.04 07:50100:59:29
#92 921303Amadeusz OłdakowskiMgdynia21.04 09:45200:59:40
#93 93145Grzegorz TrąbińskiMGdańskxRunners21.04 07:402300:59:42
#94 944318Dominik HołdaMGdynia22.04 09:30300:59:49
#95 953393Ariel ZawadkaMciechanówCross Trening Ciechanów21.04 14:00200:59:59
#96 962966Grzegorz PerestajMGdynia21.04 13:00100:59:59
#97 974564Błażej RybackiMNowa WronaTorpeda Race Team22.04 10:15100:59:59
#98 982069Robert BrzeskiMTCZEWCrossElite21.04 11:30201:00:00
#99 99203Małgorzata DaszkiewiczKPłockPOWER TRAINING21.04 07:50201:00:02
#100 1003720Rafał StawnyMWrześnia21.04 14:30201:00:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności