Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Oshee

Wyniki - 22 kwietnia 2018, Warszawa

BE3 karnet

Msc
Nr
Rok
5
Km
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110958Zelalem Mengistu1993(ETH)100:14:15100:28:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !210969Seifu Terefe1991(ETH)200:14:15200:29:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 310953Nowicki Adam1990(POL)300:14:15300:29:31
#4 410955Mumo Joseph1994(KEN)400:14:33400:30:02
#5 510952Zalewski Krystian1989UKS BARNIM GOLENIÓW (POL)500:14:40500:30:06
#6 620392Didovodiuk Dmytro1987MK Luchesk-LKB Rudnik (POL)600:14:49600:30:16
#7 716170Logish Artsiom -Zrzeka Się1991Grodnooblsport (BLR)700:14:59800:30:24
#8 815883Kaptserau Yury - Zrzeka Się1987Grodnooblsport (BLR)800:14:58700:30:35
#9 910954Demczyszak Mateusz1986(POL)900:15:341300:31:09
#10 1019121Drąg Mateusz - Zrzeka Się1997Dziuba Team (POL)1000:15:32900:31:17
#11 1111602Katsianeu Mikita1996Triathlon Minsk (RUS)1100:15:331000:31:21
#12 1216156Verkhavodkin Henadz1983Grodnooblsport (BLR)1200:15:331100:31:27
#13 1315983Pawlak Bartosz1990Padniewko (POL)1300:15:341500:31:45
#14 1419243Hramatouski Dzmitry1986Grodnooblsport (BLR)1400:15:341400:31:46
#15 1515934Kondej Mateusz1997Dziuba Team (POL)1500:15:501900:31:52
#16 1618288Parfianowicz Piotr1994UNTS Warszawa (POL)1600:15:481800:31:59
#17 1717440Pyszel Florian1995Dziuba Team (POL)1700:15:441600:32:02
#18 1820406Radnikow Aleksandr1991Bieg i zdrowie (RUS)1800:15:451700:32:21
#19 1916110Szymanowski Krzysztof1993JW 1517 Leszno (POL)1900:15:582100:32:25
#20 2013645Stec Adam1996Fantastyczna Czwórka (POL)2000:16:192600:32:34
#21 2118474Świrgoń Adam1994UNTS Warszawa (POL)2100:16:112500:32:34
#22 2218426Kowalski Marek1991ASICS FrontRunner Poland (POL)2200:15:341200:32:38
#23 2313746Bratukhin Andrei1991MULTIVAN (BLR)2300:16:203000:32:40
#24 2417571Pavliukovicius Dalius1988NEKO Runners (LTU)2400:16:213400:32:45
#25 2517954Szymański Tomasz1986Węgliniec (POL)2500:16:202800:32:50
#26 2618323Wołowczyk Krzysztof1995UNTS Warszawa (POL)2600:15:522000:33:03
#27 2713916Makowski Michał1986Mazovia ProActiv, 2.ORel (POL)2700:16:203100:33:05
#28 2815598Misiewicz Michał1995Fantastyczna Czwórka (POL)2800:16:202900:33:10
#29 2919771Kurek Piotr1981Sportgas (POL)2900:16:213200:33:11
#30 3011578Artyszuk Kamil1984Warszawiaky (POL)3000:16:112400:33:14
#31 3119570Krochmal Paweł1993Dziuba Team (POL)3100:16:192700:33:16
#32 3218933Nowak Rafał1975CKS Budowlani Częstochowa (POL)3200:16:253600:33:16
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3310961Small Louise1992AFO (Great Britain) (GBR)100:16:354500:33:20
#34 3416356Gromek Radosław1983KACZMARPROJECT (POL)3300:16:273700:33:27
#35 3514590Polak Sebastian1980ZDROFIT (POL)3400:16:505600:33:35
#36 3618046Worobiec Dawid1990Fantastyczna Czwórka (POL)3500:16:505400:33:35
#37 3711905Wiśniewski Rafał1988Pszczółkowski Team (POL)3600:16:505300:33:37
#38 3816583Feifer Bartosz1988ASICS FrontRunner Poland (POL)3700:16:364600:33:39
#39 3915529Brągiel Krzysztof1987Road to PB (POL)3800:16:323900:33:40
#40 4016594Łękawa Mateusz1992BlogBiegowy.pl (POL)3900:16:213500:33:41
#41 4117938Pisulski Adam198010BKPanc (POL)4000:16:515800:33:41
#42 4220121Mikulski Tomasz1996UKS FILIPIDES TERESIN (POL)4100:15:592200:33:42
#43 4310284Obara Przemysław1995ZabieganiDobrowolscy (POL)4200:16:313800:33:44
#44 4412808Więckowski Łukasz1995KS Start Pułaski Warka (POL)4300:16:454900:33:49
#45 4515729Stupak Marcin1988Dream Run (POL)4400:16:495100:33:49
#46 4619513Jaranowski Andrzej1993Biegaj z Głową (POL)4500:16:495200:33:50
#47 4717386Frąszczak Patryk1995Wosiek Team (POL)4600:16:213300:33:55
#48 4818422Kabat Damian1989ASICS FrontRunner Poland (POL)4700:16:334000:33:58
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4918423Kaczyńska Paulina1991ASICS FrontRunner Poland (POL)200:16:334300:33:59
#50 5014973Biały Paweł1990SKB Kraśnik (POL)4800:16:485000:34:01
#51 5112574Moskal Paweł1997Kurzętnik Biega (POL)4900:16:384700:34:02
#52 5216337Karaliou Kiryl1970Victoria (BLR)5000:16:505500:34:07
#53 5316604Łucyk Maciej1983ASICS FrontRunner Poland (POL)5100:16:344400:34:17
#54 5417701Wendland Michal1989UKS-Olimpia-Wegliniec (POL)5200:16:334100:34:19
#55 5516382Skrypnyk Maksym1978Kędzierzyn-Koźle (UKR)5300:16:444800:34:22
#56 5614511Pawłowski Mariusz1976Kurzętnik Biega (POL)5400:16:526100:34:23
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5716615Kaczmarek Monika1989ASICS FrontRunner Poland (POL)300:17:107800:34:25
#58 5812093Machowski Paweł1992RACZYŃSKI TEAM (POL)5500:17:016700:34:26
#59 5915847Omielan Wojciech1994adidas Runners Warsaw (POL)5600:17:077400:34:26
#60 6018594Jurewicz Dariusz1974JW 4808 Gołdap (POL)5700:17:036800:34:32
#61 6120312Michałowski Daniel1992Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)5800:17:218400:34:33
#62 6216025Kutera Damian1985STS Skarżysko-Kamienna (POL)5900:17:046900:34:34
#63 6315344Mocek Daniel1996KS Maków Biega, 2OREL (POL)6000:17:238600:34:35
#64 6415421Andreichyk Kiryl1997Grodnooblsport 2 (BLR)6100:16:576400:34:37
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6518856Skupiński Damian1999LKS Krzeczów , Klub Biegacza War100:16:515700:34:37
#66 6617681Markowicz Łukasz1994Wosiek Team/ KU AZS UWr (POL)6200:17:299900:34:37
#67 6713325Agaciak Mateusz1991Międzychód (POL)6300:17:077300:34:38
#68 6817263Somava Iryna1990Grodnooblsport 2 (BLR)400:17:2910100:34:39
#69 6913795Getek Marcin1982Serduszko Team Ełk (POL)6400:17:228500:34:42
#70 7014972Drągowski Kuba1990OK!Sport (POL)6500:17:067200:34:42
#71 7118300Bednarski Jan1998UNTS Warszawa (POL)6600:16:536200:34:42
#72 7216203Banaszewski Łukasz1991KM PSP GRUDZIĄDZ (POL)6700:17:057000:34:43
#73 7315048Słupik Tomasz1993Tarnów (POL)6800:16:596500:34:43
#74 7416129Gawron Paweł1991adidas Runners Warsaw (POL)6900:17:087600:34:43
#75 7511369Adamkiewicz Michał1985K.S Głowno w biegu (POL)7000:17:278800:34:43
#76 7616640Kanigowski Michał1990SklepBiegacza (POL)7100:17:016600:34:45
#77 7710968Stelmach Dominika1982DUKLANOWSKI TEAM (POL)500:16:515900:34:47
#78 7810909Breszka Michał1984ASICS (POL)7200:17:299800:34:50
#79 7910965Astin Sarah1993City of Norwich AC (GBR)600:16:526000:34:53
#80 8012927Pavelko Andrii19854F Kharkiv (UKR)7300:17:107900:34:55
#81 8117513Bomba Tomasz1992Bomba Team (POL)7400:17:268700:34:57
#82 8216052Skrypnyk Oleksandr1977Kedzierzyn-Kozle (UKR)7500:17:3210800:35:03
#83 8319561Lipiec Tomasz1971InterRisk/Lipiec Running Team (PO7600:17:138100:35:04
#84 8415727Ługowski Damian1988adidas Runners Warsaw (POL)7700:17:067100:35:04
#85 8514849Kosieradzki Łukasz1991MKS Pogoń Siedlce (POL)7800:17:4412400:35:04
#86 8612006Jagusiak Maciej1981Pan Jagoda . Pl (POL)7900:17:178200:35:08
#87 8720420Karolkiewicz Daniel1986ENTRE.PL Team (POL)8000:17:097700:35:08
#88 8819464Garczarczyk Michał1987Sklep Biegacza (POL)81-00:35:09
#89 8910963Kowalska Katarzyna1985LKS Vectra Włocławek (POL)700:16:556300:35:13
#90 9013881Sobczak Szymon1996LKS KOLUSZKI (POL)8200:17:278900:35:15
#91 9116414Zając Robert1975Superbohater z Fundacji Orange (P8300:17:3110300:35:16
#92 9211104Baran Jan1986Team Kopeć (POL)8400:17:3110400:35:21
#93 9317260Domińczak Patryk1985Łowicz (POL)8500:17:289300:35:21
#94 9419205Kokocki Paweł1990Biegaj z Dymkiem (POL)8600:17:289100:35:24
#95 9515383Taber Konrad1996Active Prosperia Running Team/ST8700:17:077500:35:26
#96 9617935Skiba Łukasz19881 Brygada Logistyczna (POL)8800:17:208300:35:27
#97 9710172Kujawa Krzysztof1974Więckowski Team (POL)8900:17:4513000:35:28
#98 9813187Stochmalski Piotr1989Adidas Runners Warsaw (POL)9000:17:4814100:35:28
#99 9915607Pożarowszczyk Adam1985Ministerstwo Głupich Kroków Legi9100:17:289000:35:30
#100 10019084Chrostowski Konrad1998Wosiek Team (POL)9200:17:2910000:35:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności