Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Wiosenny Festiwal Biegowy - Mężczyźni

Wyniki - 28 kwietnia 2018, Żywiec

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1210Włoch AndrzejM20-29Marklowice Górneklub biegacza Jastrzębie Zdrój00:23:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2206Antolec JanM20-29ObidowaAZS AWF Katowice00:23:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Bulik WitoldM40-49GilowicePKS Olimpijczyk Gilowice00:24:10
#4 4205Klisz PawełM20-29Bielsko-BiałaUKS RAWA Siedlce00:24:12
#5 5162Krupa PrzemysławM30-39MnichBiegiem Przez Chybie00:24:28
#6 6159Izydorek MichałM17-19MesznaKS SPRINT00:24:30
#7 736Góra SławomirM20-29KorbielówALPIN SPORT TEAM00:24:32
#8 8173Smoleń JarosławM40-49Mysłowice00:24:55
#9 9223Firlrj MarekM20-29Rychwałdek00:25:09
#10 10176Gawlas DominikM30-39CieszynProActive00:25:10
#11 11222Miśkiewicz MariuszM30-39MnichBiegiem przez Chybie00:25:11
#12 12119Seweryn JacekM40-49Mysłowice00:25:41
#13 1364Koźmiński JózefM30-39KozyLKS Orzeł Kozy00:25:50
#14 1429Fijak JanM40-49SiennaAmator00:25:56
#15 15105Ploch JakubM20-29Zabrze00:26:23
#16 16209Mieszczak MarcinM20-29ŻywiecDecathlon Bielsko-Biała00:26:24
#17 17207Szatanik ZbigniewM50-59Glinka00:26:26
#18 18124Sokołowski MarekM40-49Mysłowice-WesołaAlpin Sport Team00:26:29
#19 1976Magiera JanuszM50-59Wodzisław ŚląskiFORMA W ODZISŁAW ŚLĄSKI00:26:35
#20 20202Hulbój WojciechM30-39ŻywiecBLKS Żywiec00:26:44
#21 21153Zdąbłarz MarcinM30-39Chrzanów00:26:45
#22 22199Kubisiak RobertM14-16Lipnica WielkaBLKS Żywiec00:26:51
#23 23122Skworc GrzegorzM30-39Siemianowice ŚląskieBiegiem Przez Góry / CoJaBiegn00:26:56
#24 2481Maślanka TomaszM40-49BytomKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska00:26:58
#25 25193Babicki MaciejM20-29Żywiec00:27:02
#26 2694Ochałek MariuszM20-29KatowiceKalenji by Decathlon Polska00:27:09
#27 27190Śliwiński OskarM17-19KrakówKS Kandahar00:27:16
#28 2886Mrowiec KacperM20-29Żywiec00:27:23
#29 29145Wasztyl TomaszM40-49Bielsko-Biała00:27:31
#30 30201Bandyk PrzemysławM14-16Lipnica WielkaBLKS Żywiec00:27:35
#31 3150Kasiowniak BłażejM20-29Bielsko-Biała00:27:44
#32 32128Stankiewicz RobertM20-29Radziechowy00:27:53
#33 33108Pytel JanuszM60-69SosnowiecBIEGACZ GÓRSKI SOSNOWIEC00:28:19
#34 34203Brenkus JakubM14-16Lipnica WielkaBLKS Żywiec00:28:20
#35 35169Proksa RobertM50-59MysłowiceChromik Mysłowice00:28:21
#36 3631Flasz ArturM20-29Międzybrodzie Bialskie00:28:32
#37 3787Mrowiec AdamM17-19Świnna00:28:38
#38 3892Nosalik MarekM50-59ŻywiecMTA00:28:38
#39 39117Sawicki LucjanM40-49Żywiec00:28:46
#40 4083Milota MaciejM50-59Bielsko-Biała00:29:16
#41 41166Mrowiec MarcinM20-29LeśnaBESKID EXPRESS00:29:20
#42 4242Jasek TadeuszM60-69RadziechowyPZLAM00:29:23
#43 43167Mrózek RafałM30-39ŁękawicaOLIMPIJCZYK GILOWICE00:29:24
#44 4437Groński KacperM17-19Las00:29:26
#45 45200Dunaj KewinM14-16Lipnica WielkaBLKS Żywiec00:29:34
#46 4651Kastelik SzymonM20-29GilowiceOlimpijczyk Gilowice00:29:44
#47 4728Fijak AndrzejM50-59ŻywiecOaza rodzin ŻYWIEC00:29:47
#48 4890Nierada MarcinM30-39Katowice00:29:48
#49 49219Ulfik JerzyM50-59ZabrzeDługobiegacze00:29:49
#50 50168Mucha MateuszM20-29Siemianowice Śląskieparkrun Katowice00:29:51
#51 51211Bobicki WojciechM17-19Żywiec00:29:52
#52 52212Kijas JanM17-19Żywiec00:30:04
#53 53191Sermak HubertM14-16TrzebiniaBWM- Team00:30:10
#54 5444Jezierski MarekM40-49Chrzanowshamrock00:30:19
#55 55131Szolc SebastianM40-49Gliwice00:30:22
#56 56121Siwek TobiaszM17-19Rychwałd00:30:22
#57 5734Gaweł BogdanM60-69Oświęcim-ZaborzeFestiwal Biegowy w Krynicy-Zdr00:30:25
#58 5863Kowalczyk PawełM40-49KętyKęckie Harpagany00:30:29
#59 5999Paluszkiewicz KacperM20-29Kamesznica00:30:34
#60 6069Kumorek MariuszM30-39Łękawica00:30:36
#61 61109Radomski ZbigniewM60-69Bielsko-BiałaTKKF Beskidek00:30:45
#62 6268Kudrys KazimierzM14-16Międzybrodzie BialskieKS Sprint Bielsko-Białs00:30:53
#63 6348Kania DamianM30-39Mysłowice00:30:55
#64 64107Puszyński TomaszM17-19Rajcza00:30:58
#65 65174Szczypka PiotrM20-29ChybieBiegam dla Ciebie00:31:07
#66 66183Tomasik DamianM17-19Łękawica00:31:09
#67 6759Kocemba KamilM30-39KobierniceKęckie Harpagany00:31:09
#68 68195Przybyłko KrzysztofM50-59Lipowa00:31:16
#69 6952Kastelik WacławM40-49RychwaldekOSP Rychwaldek00:31:19
#70 70186Hankus ŁukaszM30-39Żywiec00:31:28
#71 7179Markowicz DawidM20-29Czechowice-DziedziceRozbiegamy to miasto Czechowic00:31:29
#72 72158Hajto DominikM30-39ChybieBiegiem Przez Chybie00:31:33
#73 73185Holisz ArkadiuszM40-49ChybieLZS Rykalec Zarzecze00:31:36
#74 74142Urbański RobertM40-49Kocierz Rychwałdzki00:31:42
#75 75152Wydra MarekM30-39UjsołyIron Team Ujsoły00:31:46
#76 7645Jurasz StanisławM50-59Cisiec-00:32:00
#77 77125Staciwa MichałM40-49KatowiceTruchtacz Mysłowice00:32:04
#78 785Bartkowski RafałM30-39DobieszowiceZRYTY BERET RUN00:32:06
#79 79120Sikora StefanM60-69Bielsko-Biała00:32:12
#80 8046Kadula PiotrM40-49Jaworzno00:32:18
#81 81180Golec RyszardM40-49ŻywiecKT Żywiec00:32:56
#82 82123Sobiech AlbinM30-39Bielsko-Biała00:33:02
#83 83103Pietyra SzymonM30-39Jeleśnia00:33:07
#84 84138Trzopek MarcinM20-29UjsołyIron Team Ujsoły00:33:26
#85 8522Ćwiertnia DawidM20-29Przybędza00:33:31
#86 86156Zyzański PawełM40-49Radziechowy00:33:32
#87 87213Kijas DominikM17-19Żywiec00:33:39
#88 88194Bogdanowski KrzysztofM60-69Międzybrodzie Żywieckie00:33:41
#89 8980Maryjosz AdrianM40-49ŻoryNiezrzeszony00:33:50
#90 90170Pytel SergiuszM20-29TychySerowy00:33:52
#91 919Biółka TomaszM17-19ŁękawicaLKS Orzeł Łękawica00:33:59
#92 9297Ożga SebastianM30-39Tychy00:34:00
#93 9320Chruściel TomaszM40-49Będzin00:34:04
#94 94147Wilczewski WiktorM14-16Międzybrodzie Bialskie00:34:05
#95 95184Białecki MaciekM40-49ChybieLZS Rykalec Zarzecze00:34:13
#96 96214Bogdał KrzysztofM30-39Pewel Ślemieńska00:34:16
#97 97111Rączka JarosławM40-49ŻywiecPGB Sportowa Paczka00:34:25
#98 98146Wąchała GrzegorzM40-49Skawina00:34:26
#99 99137Targosz PiotrM40-49Twardorzeczka00:34:28
#100 10075Magiera AdamM30-39ImielinChwalisz czy nie Chwalisz - lo00:34:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności