Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Dębiński Bieg po Flagę

Wyniki - 3 maja 2018, Wola Dębińska

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !150Viakslav Antoyuk1995Ostrov Wielkopolski00:33:4800:33:491-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2127Pavel Veretskyi1985LKB RudnikDonetsk00:33:5900:34:002-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3116Viktor Starodubtsev1970JM Demolex IPhone BardejovLviv00:35:0200:35:033-
#4 4113Paweł Smędowski1994GUKLA Bratkowice Korzeniowski.plRzeszów00:36:0400:36:054-
#5 574Dariusz Marek1985AlpinSportTeamWieliczka00:37:3300:37:355-
#6 614Michał Bujała1987RunningPerformance.plJawor00:37:3600:37:386-
#7 718Grzegorz Czyż1967Grupa Azoty - AutomatykaTarnówBogumiłowice00:38:0900:38:117-
#8 8241Marek Łabuz1975Tarnów00:38:0900:38:118-
#9 9218Adam Rębilas1994Nowy Wiśnicz00:38:4600:38:489-
#10 1012Oleksie Odukhovsiy1993Ostrow WelkopolskiVinnitsa00:39:1700:39:1810-
#11 115Adrian Barnaś1987Salt Runners BochniaBochnia00:41:2700:41:2911-
#12 1264Michał Krawczyk1995Biadoliny Radlowskie00:42:2500:42:2612-
#13 1399Jerzy Podgórski1971Lacho TeamBrzesko00:42:2500:42:2713-
#14 1476Waldemar Matyaszek1976BKB VICTORIA BRZESKOJasień00:43:3400:43:3714-
#15 1591Bogusław Opryszek1968ITMBW KrakówKraków00:43:3700:43:3915-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1654Valentyna Kiliarska1990LKB RudnikDonetsk00:43:4100:43:42-1
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17102Olena Popava1987Chmelnick00:43:4400:43:46-2
#18 18104Mirosław Rajski1980Wierschosławice00:43:4800:43:5216-
#19 19101Grzegorz Polański1979Aktywna PleśnaPleśna00:43:5400:43:5717-
#20 20107Łukasz Rogoziński1994ITMBW KrakówOstrowiec Św.00:43:5500:43:5818-
#21 2167Wojciech Kubala1972Maszkienice00:44:0200:44:0719-
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2259Katarzyna Kmieć1988Perła00:44:1800:44:20-3
#23 2326Daniel Flądro1978Wokowice00:45:3500:45:3820-
#24 2411Rafał Bolek1997Wyżyce00:46:1000:46:1221-
#25 2598Rafał Plewa1978BKB Victoria BrzeskoJadowniki00:46:0800:46:1222-
#26 2632Tomasz Gleisner1976EKIPA Z TARNOWATarnów00:46:3400:46:3723-
#27 2768Andrzej Kulas1971Dębicki Klub Kolarski GRYFNagawczyna00:46:4700:46:5224-
#28 2895Dominik Papuga1989Jadowniki00:46:5600:46:5925-
#29 2971Paweł Maj1991Strzelce Małe00:47:0600:47:0926-
#30 3055Roman Kita1969BKB Victoria BrzeskoBrzesko00:47:1600:47:2327-
#31 31195Tomasz Wnęk1980Bochnia00:47:2800:47:3428-
#32 32247Robert Kupisz1973Radłów00:47:3900:47:4329-
#33 33238Grzegorz Kaczmarczyk1974Stary Wiśnicz00:47:3900:47:4430-
#34 3447Dariusz Gondek1966Salt Runners BochniaBorek00:47:4400:47:5031-
#35 35106Stanisław Rogasch1965Kraków00:48:0800:48:1932-
#36 3645Józef Imioło1993Dębno00:48:3700:48:4433-
#37 3785Marek Molczyk1968Molo TeamNiwka00:48:5400:48:5934-
#38 3834Witold Gorczyca1972HolidayStreetBrzesko00:49:0800:49:1535-
#39 3969Marek Kulas1967Dębicki Klub Kolarski GRYFNagawczyna00:49:1000:49:1536-
#40 40285Stanisław Małoń1984Dębno00:49:1700:49:2037-
#41 41125Patrycja Świerczek1981Jadowniki00:49:1800:49:22-4
#42 42137Tomasz Wilk1985Strzelce Małe00:49:2200:49:2238-
#43 43110Artur Senator1984Warszawa00:49:2800:49:3339-
#44 44296Justyna Wróbel1984Salt Runners BochniaBochnia00:49:5200:49:57-5
#45 4588Edward Oliwa1961Kraków00:49:5900:50:0340-
#46 46136Tomasz Sipiera1972Lacho TeamKraków00:51:1300:51:1641-
#47 472Paweł Baka1979BAXON-MEBLE.PLTarnów00:51:2100:51:2442-
#48 48112Bartłomiej Skoczeń1992Jadowniki (woj.00:51:2200:51:2743-
#49 49108Łukasz Rybicki1990MOLO TEAMTarnow00:51:4100:51:4644-
#50 5039Rafał Gumienny1990Kraków00:52:4300:52:5045-
#51 51299Sebastian Bastosz1998Wola Dębińska00:53:0300:53:0546-
#52 52170Michał Gurgul1999Porębka Uszewska00:53:1100:53:1347-
#53 5330Ryszard Gałka1965Brzesko00:53:0800:53:1648-
#54 54129Agnieszka Waśko1987Brzesko00:53:4600:53:52-6
#55 5525Jozef Dzikowski1953BKB Victoria BrzeskoTymowa00:54:0300:54:0949-
#56 5644Mariusz Hyb1983Siemiechów00:54:0900:54:1750-
#57 5789Krzysztof Nowak1966Zabierzów Bocheński00:54:5900:55:0551-
#58 5816Paweł Cebula1982Grubo Po 30Jasień00:55:0500:55:1352-
#59 5935Ryszard Górski1975BKB VictoriaBrzesko00:55:0900:55:1353-
#60 6096Stanisłąw Piątek1958ITMBW KrakówKrakópw00:55:3500:55:3854-
#61 6193Wojciech Pamuła1972DREAM TEAMKraków00:55:3700:55:4655-
#62 6243Krzysztof Holik1973BKB VictoriaBrzesko00:55:4700:55:5156-
#63 63138Łukasz Wróbel1980Wola Dębińska00:56:1800:56:2657-
#64 64245Piotr Grochola1998Rydu Rysie00:56:4100:56:4358-
#65 65293Kacper Wróblewski2002Brzesko00:56:4700:56:5759-
#66 663Lucjan Baran1960PSP Wola DębińskaWola Dębińska00:56:5600:57:0060-
#67 6797Marek Pilch1954Głos SenioraKraków00:57:3000:57:3561-
#68 68119Piotr Surowy1981Tarnów00:57:4500:57:4762-
#69 69294Bartłomiej Ciuruś2002Brzesko00:57:3900:57:4963-
#70 70292Kamil Zachara1989Mokrzyska00:57:3900:57:4964-
#71 719Beata Boguta197500:57:4300:57:51-7
#72 72114Zbigniew Smoleń1977Jastew00:58:1100:58:2165-
#73 7375Barbara Prymakowska1943Tarnów00:58:3900:58:43-8
#74 74189Maciej Wicherek1971Kraków00:58:4100:58:5366-
#75 7540Anna Gurgul1988BKB VictoriaBrzesko00:59:1600:59:20-9
#76 76115Tsendzesem Sodnom1976Bochnia biegaRzezawa00:59:1500:59:22-10
#77 7784Paweł Mironów1967Bochnia biegaBorek00:59:1500:59:2267-
#78 7846Karolina Janicka1992Szczepanowice00:59:2400:59:30-11
#79 7936Piotr Grzegórzek1973Koszyce Wielkie00:59:4200:59:4968-
#80 8024Władysław Dudek1990Dębno00:59:4900:59:5769-
#81 8119Ewa Dach1984Brzesko01:00:1201:00:20-12
#82 82121Kamil Synowiecki1987Tarnów01:00:2801:00:3870-
#83 8361Małgorzata Kołton1987COLTON TEAMDonosy01:00:4701:00:55-13
#84 846Bartłomiej Baron1995Okocim01:01:0001:01:0971-
#85 85109Adrian Sadlej1992Brzesko01:01:2601:01:3672-
#86 8665Piotr Krawczyk1977brakBrzesko01:01:3101:01:3873-
#87 8762Przemysław Kołton1987COLTON TEAMDonosy01:01:3901:01:4874-
#88 8827Jan Frankowski1989Dębno01:02:3001:02:3975-
#89 89117Marek Stępień1961Majster Sport TeamPoręba Spytkowska01:03:5501:04:0176-
#90 9070Maciej Kumorek1970Jasień01:03:5501:04:0177-
#91 9182Kamil Michoń1974biegamwtarnowie.plTarnÓw01:04:1501:04:1978-
#92 9237Grzegorz Grzegórzko1973Molo TeamTarnó01:04:1301:04:1979-
#93 93281Damian Szydłowski1980Dębno01:04:5001:04:5280-
#94 9477Janusz Mądry1960Brzesko01:04:4801:04:5581-
#95 9533Sebastian Gomularz1989Dębno01:05:5601:06:0182-
#96 9651Aneta Kądziołka1980BKB Victoria BrzeskoJadowniki01:06:3601:06:40-14
#97 9715Mariusz Cebula1989Grubo Po 30Jasień01:06:3101:06:4183-
#98 9863Patryk Koza1995Radzyń Podlaski01:08:2701:08:2984-
#99 99122Klaudiusz Szeląg1984Perła01:08:5701:09:0785-
#100 10017Krzysztof Chmura1975Tarnów01:09:1601:09:2786-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności