Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Na Tak - Fun Run

Wyniki - 12 maja 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11033Kubiak MichałPOZNAŃADRUNALINE TEAMPolska198100:03:2617.4000:19:361-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21084Matyja KamilPOZNAŃPolska200200:03:3716.6000:20:372-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31313Owczarzak TomaszPOLSKA198900:03:4116.3000:21:013-
#4 41267Wolniewicz GrzegorzPOZNAŃSEKCJA BIEGOWA UNILEVER POZNAŃPolska198800:03:4216.2000:21:054-
#5 5908Chojnacki ArturPOZNAŃBÓG HONOR OJCZYZNAPolska198100:03:4216.2000:21:085-
#6 6926Fellenberg TomaszPOZNAŃDRUŻYNA JEZUSAPolska198000:03:4416.0000:21:196-
#7 7960Gziel KevinPOZNAŃPARKRUN POZNAŃPolska199600:03:4815.8000:21:407-
#8 81299Szuda AdamPLEWISKAPolska198600:03:5115.6000:21:548-
#9 91239Walkowiak MateuszGOSTYŃWALKOWIAK TEAM GOSTYŃPolska199900:03:5815.1000:22:399-
#10 101189Sołtysiak TomaszSWARZĘDZPolska197100:04:1514.1000:24:1610-
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111123Patecka AgnieszkaPOZNAŃZSKENPolska200000:04:2313.7000:25:01-1
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !121197Szajdak AdaSZAMOTUŁYPRO366Polska198900:04:2413.6000:25:05-2
#13 131108Nowak MichałWITASZYCEPOFAM-POZNAŃPolska199100:04:2813.4000:25:2611-
#14 141124Patecki BronisławPOZNAŃKB KOMPANIA PIWOWARSKAPolska195600:04:2913.4000:25:3312-
#15 151112Nowakowski MaciejPOZNAŃPORCJUNKULAPolska198900:04:3213.3000:25:4813-
#16 161291Przybyła ŁukaszPOZNAŃTEAM VEOLIAPolska199500:04:3213.2000:25:4914-
#17 171177Siejak AndrzejJAROCINTKKF TRUCHT - JAROCINPolska196600:04:3213.2000:25:5015-
#18 181149Przybyszewski MaciejPOZNAŃPolska197700:04:3513.1000:26:0816-
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 191006Kierzek MagdalenaPOZNAŃPolska199300:04:3812.9000:26:27-3
#20 201195Suduł JarekGORZÓW WIELKOPOLSKIWIERZBICKI RUNNING PROJECTPolska197200:04:3912.9000:26:3117-
#21 211056Łagowski DariuszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPolska197400:04:4012.8000:26:3818-
#22 221020Kozłowski DariuszLUBOŃPOFAM-POZNAŃPolska196800:04:4112.8000:26:4019-
#23 231230Trukawka AdrianPOZNAŃNIVEAPolska199100:04:4212.8000:26:4520-
#24 241080Marszałkiewicz KubaSWARZĘDZPolska200100:04:4212.8000:26:4821-
#25 25881Bauza TomaszPOZNAŃDREAM TEAM NA 102Polska198100:04:4412.7000:26:5722-
#26 261190Sołtysiak AdrianSWARZĘDZPolska199800:04:4712.6000:27:1423-
#27 271102Mycka JarosławPOZNAŃPolska197900:04:4712.5000:27:1624-
#28 281181Skrzecz RemigiuszBARTOSZYCEPolska199500:04:4812.5000:27:2025-
#29 29949Gruszka AnnaPLEWISKAPOFAM-POZNAŃPolska197400:04:4812.5000:27:22-4
#30 301167Rozmiarek MarcinPOZNAŃPolska197800:04:5012.4000:27:3126-
#31 31991Jowsa PawełPOZNAŃPolska199200:04:5112.4000:27:3627-
#32 321100Müller MichałMOSINAPolska200000:04:5112.4000:27:3628-
#33 331203Szczęsna EwaPOZNAŃPolska198700:04:5212.3000:27:43-5
#34 341063Łuczak MariuszPOZNAŃPolska197600:04:5412.3000:27:5529-
#35 35872Baraniak AdrianMOSINAPolska200000:04:5612.1000:28:0930-
#36 36878Bartoszak DamianPOZNAŃBANDA RYCHAPolska200300:04:5812.1000:28:1731-
#37 371061Łodzikowski KacperPOZNAŃPEARSONPolska198800:04:5812.1000:28:1732-
#38 381318Borkowska AgataPOZNAŃPOLSKA198500:05:0012.0000:28:30-6
#39 391248Weinert MarikaPOZNAŃPolska199200:05:0012.0000:28:31-7
#40 40861Adwent MaciejPOZNAŃPolska198400:05:0112.0000:28:3433-
#41 411258Witkowski MaciejPOZNANPolska197700:05:0112.0000:28:3434-
#42 421049Lisek JakubTULCEPolska198800:05:0311.9000:28:4535-
#43 431290Zdunek HubertPOZNAŃTEAM VEOLIAPolska199300:05:0311.9000:28:4836-
#44 441095Milic BojanPOZNAŃNIVEAPolska198400:05:0411.9000:28:5037-
#45 45923Dziedzic JulitaPOZNAŃDRUŻYNA OD SERCAPolska198600:05:0511.8000:29:01-8
#46 461252Wichłacz KrzysztofPOZNAŃPolska196400:05:0711.7000:29:1038-
#47 47924Eichenseher RobertPOZNAŃPolska199500:05:0811.7000:29:1439-
#48 48748Kruger IngaBISKUPICESEKCJA BIEGOWA UNILEVER POZNAŃPolska198600:05:0811.7000:29:18-9
#49 491097Mnich JagodaPOZNAŃBANDA RYCHAPolska199000:05:0911.7000:29:19-10
#50 501185Sobieniak PrzemysławPOZNAŃCEL W ZASIĘGU NÓG.Polska197700:05:0911.7000:29:2140-
#51 51884Bednarek RafałPOZNAŃFOREST RUNNERSPolska196600:05:1011.6000:29:2741-
#52 52954Grzempka IzabelaKOSTRZYNSEKCJA BIEGOWA UNILEVER POZNAŃPolska197200:05:1011.6000:29:27-11
#53 531066Łukasiewicz MichałPOZNAŃPolska198900:05:1011.6000:29:2842-
#54 54892Błaszczyk AgnieszkaPOZNAŃPOFAM-POZNAŃPolska199100:05:1211.5000:29:41-12
#55 55985Jaworska KatarzynaPOZNAŃPolska198200:05:1211.5000:29:41-13
#56 561069Maciejewski BartłomiejROGOŹNO WLKP.SEKCJA BIEGOWA UNILEVER POZNAŃPolska198900:05:1311.5000:29:4443-
#57 57970Iwanowicz MagdalenaPOZNAŃPolska198900:05:1311.5000:29:46-14
#58 58885Bednarek AnetaPOZNAŃDA VINCIPolska197700:05:1411.5000:29:47-15
#59 59964Helak RafałPACZKOWOKLAS SZPOT SWARZĘDZPolska197600:05:1411.5000:29:4844-
#60 601317Gadomski PiotrPOLSKA197000:05:1411.5000:29:5145-
#61 611081Marszałkiewicz KacperSWARZĘDZPolska200300:05:1511.4000:29:5346-
#62 621017Kowalski PrzemysławKĘPNOSTOWARZYSZENIE OŁÓWEKPolska199900:05:1511.4000:29:5547-
#63 631250Wermiński JanSWARZĘDZFALA SWARZĘDZPolska200400:05:1611.4000:29:5948-
#64 641257Witkowska EwelinaPOZNANPolska200000:05:1811.3000:30:10-16
#65 651182Sławecki KonradPOZNAŃPolska198500:05:2011.3000:30:2349-
#66 661045Lasak KrzysztofPOZNAŃHERNIK TEAMPolska197900:05:2011.2000:30:2550-
#67 671038Kustoń MartaPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOPolska198700:05:2311.2000:30:40-17
#68 681039Kustoń JanPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOPolska198700:05:2311.1000:30:4151-
#69 691225Świątek MikołajPOZNAŃBANDA RYCHAPolska200400:05:2511.1000:30:5052-
#70 70969Illmann ArekPOZNANPolska198800:05:3110.9000:31:2553-
#71 71911Dębczyńska SylwiaPOZNAŃNIVEAPolska197900:05:3210.9000:31:30-18
#72 72946Graj MariannaPOZNAŃSTRZESZYNPolska198200:05:3310.8000:31:40-19
#73 73889Bieleń AnnaLUBOŃPolska198100:05:3510.8000:31:47-20
#74 74986Jelińska- Hok AgnieszkaPOZNAŃORKI Z... I PRZYJACIELE/ DRUŻYNA SZPIKUPolska197600:05:3510.8000:31:47-21
#75 75870Balwiński PrzemysławPOZNAŃBANDA RYCHAPolska197600:05:3510.7000:31:5154-
#76 76966Hok PrzemysławPOZNAŃORKI Z... I PRZYJACIELE/ DRUŻYNA SZPIKUPolska197600:05:3510.7000:31:5255-
#77 77950Gryga MateuszKOMORNIKISEKCJA BIEGOWA UNILEVER POZNAŃPolska199000:05:3610.7000:31:5456-
#78 78916Duszak JustynaSWARZĘDZSKS ZAKĄTEKPolska197900:05:3610.7000:31:57-22
#79 79874Baranowski AdamPOZNAŃPolska200500:05:3710.7000:32:0357-
#80 801019Kozanecka AgnieszkaPOZNAŃPolska197500:05:3710.7000:32:03-23
#81 811146Przybył SandraSWARZEDZPolska200100:05:3710.7000:32:03-24
#82 821044Lasak MariaPOZNAŃHERNIK TEAMPolska198300:05:3910.6000:32:12-25
#83 831259Wiza EwaPNIEWYPolska199600:05:3910.6000:32:14-26
#84 841260Wiza MartaPNIEWYPolska199900:05:3910.6000:32:15-27
#85 851200Szałajska MonikaSŁUBICEPRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 164 W POZNPolska199500:05:4110.6000:32:22-28
#86 861210Szychta DariaPOZNAŃNIVEAPolska198700:05:4210.5000:32:30-29
#87 871015Kowal KrzysztofPOZNANPolska197600:05:4310.5000:32:3358-
#88 88935Gajewski JakubSWARZĘDZPolska200100:05:4310.5000:32:3659-
#89 891120Pankowska EmiliaPOZNAŃPEARSONPolska198400:05:4410.5000:32:39-30
#90 901076Marach KarolKOŚCIANPolska197000:05:4510.4000:32:4860-
#91 91939Gierka AleksandraKRAKÓWPolska199500:05:4610.4000:32:50-31
#92 921133Płoskonka JuliaPOZNAŃPolska200100:05:4610.4000:32:53-32
#93 931293Gerlof JoannaPOZNAŃTEAM VEOLIAPolska199200:05:4610.4000:32:54-33
#94 941136Pol MariaPOZNANPolska198000:05:4610.4000:32:54-34
#95 951202Szcześniak TomaszSTRYCHOWOPolska197800:05:4810.3000:33:0361-
#96 961157Rawska MonikaPOZNAŃKB SPOKO – IMPERIAL TOBACCOPolska198600:05:4810.3000:33:05-35
#97 971096Miś-Ciesielska DominikaGRODZISK WLKP.Polska198900:05:4910.3000:33:07-36
#98 981098Mnich KarolPOZNAŃBANDA RYCHAPolska196000:05:4910.3000:33:0762-
#99 991295Konieczny KacperPOZNAŃSPOŁEMPolska200000:05:4910.3000:33:0863-
#100 1001040Kwaśna AnnaPOZNAŃPolska198700:05:5010.3000:33:15-37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności