Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Firmowy

Wyniki - 19 maja 2018, Wrocław

Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !112401Adam PutyraKOLKA TEAMM00:14:52-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2452Kamil MakośIdea Getin Leasing 3M00:15:20-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 312485Adam PutyraPH&KFC&BK TeamM00:15:29-3
#4 414291Paweł MatnerFitness Academy Stare MiastoM00:15:52-4
#5 510902Damian DrożdżGetin Noble Bank ­ GET RUNM00:15:55-5
#6 613661Grzegorz GronostajOpera Software ItenM00:15:57-6
#7 713521Sternik FabianKGHM 1M00:16:04-7
#8 88491Michał WendlandAccenture WrocławM00:16:05-8
#9 95931Piotr BasińskiNOKIA1M00:16:16-9
#10 1013674Wojciech LadżyńskiOpera Software MiniM00:16:22-10
#11 11631Tomasz RegimowiczOld StarsM00:16:25-11
#12 1212484Tomek BagrowskiPH&KFC&BK TeamM00:16:26-12
#13 131835Łukasz WawrzyniakRONAL THE BESTM00:16:27-13
#14 1410681Michał RajcaAmazon IIM00:16:28-14
#15 1513525Winniczuk KarolKGHM 1M00:16:37-15
#16 165461Karol BrylCH RobinsonM00:16:46-16
#17 1712335Adam SzurmińskiPIZZA HUT BERGM00:16:48-17
#18 181833Łukasz KozłowskiRONAL THE BESTM00:16:49-18
#19 1913535Wójtak DominikKGHM 2M00:16:53-19
#20 202094Arkadiusz MarkowiakKalesony boga wojnyM00:17:03-20
#21 219705Łukasz DziądziakSente PowerM00:17:05-21
#22 22811Szymon JuraszekMSK PROJEKTM00:17:08-22
#23 233991Tomasz Wroński#WiesiekpotrafiM00:17:08-23
#24 2412681Dariusz CzarnotaWABCO2M00:17:10-24
#25 257613Konrad PawlakWiniary 1M00:17:11-25
#26 268661Paweł StępieńPOGOŃ BYDŁOM00:17:12-26
#27 2713524Mazurkiewicz JerzyKGHM 1M00:17:18-27
#28 289701Paweł HornikSente PowerM00:17:18-28
#29 2913522Jankowski GrzegorzKGHM 1M00:17:20-29
#30 3013534Pieniążek PatrykKGHM 2M00:17:23-30
#31 3113523Plewko JakubKGHM 1M00:17:25-31
#32 3213531Walkowiak RobertKGHM 2M00:17:26-32
#33 333121Paweł TrojnarRyfel TeamM00:17:28-33
#34 34905Mateusz ZubinPustynna burzaM00:17:30-34
#35 355935Piotr BasińskiNOKIA1M00:17:31-35
#36 362331Łukasz SucheckiSimoldes Plasticos PolskaM00:17:35-36
#37 374485Michał KobyłeckiPROCOM SYSTEM RUNNING TEAM IM00:17:36-37
#38 383551Piotr ŁątkaMilestoneM00:17:36-38
#39 391741Wojciech DurczyńskiGuenther TeamM00:17:36-39
#40 4010905Łukasz OrłowskiGetin Noble Bank ­ GET RUNM00:17:37-40
#41 418361Karol KomorowskiOMS SquadM00:17:39-41
#42 425932Maciej LewandowskiNOKIA1M00:17:39-42
#43 433281Jesus Rodriguez­EstevezUBS Team 3­ Jesus and ApostlesM00:17:40-43
#44 447145Marcin KluzPPG Racing TeamM00:17:40-44
#45 455933Piotr BasińskiNOKIA1M00:17:40-45
#46 465934Sławomir KłosNOKIA1M00:17:42-46
#47 4714255Dawid GniadzikFitness Academy Sky TowerM00:17:43-47
#48 485301Rafał TomczykCS Running Team 1M00:17:43-48
#49 49791Mirek KalembkiewiczWomaczki SpeedaczkiM00:17:45-49
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5010541Monika KogutiukARTIDENTK00:17:451-
#51 511571Wojciech NowakBoart Longyear Poland 1M00:17:46-50
#52 52795Paweł OlszewskiWomaczki SpeedaczkiM00:17:47-51
#53 538205Tomasz Korandy997 ­ Ten numer to kłopotyM00:17:48-52
#54 54221Jakub RadeckiZHAKOWANIM00:17:50-53
#55 552095Marcin SzyndlerKalesony boga wojnyM00:17:50-54
#56 5613533Pawłowski GrzegorzKGHM 2M00:17:51-55
#57 575305Radoslaw BrzezinskiCS Running Team 1M00:17:51-56
#58 586711Maciej MekitówVELUX Team IM00:17:54-57
#59 5911221Marcin HaberPRUFTECHNIK IM00:17:56-58
#60 609063Rafał OlkisEuropa Ubezpieczenia 2M00:17:56-59
#61 61901Tomasz MickiewiczPustynna burzaM00:17:57-60
#62 621972Marcin FaberMłodzi WilcyM00:17:58-61
#63 631831Robert KozakRONAL THE BESTM00:17:58-62
#64 6413532Socha DariuszKGHM 2M00:17:58-63
#65 652041Grzegorz BrylonekEcoMS 1M00:18:02-64
#66 661232Daniel KoszykowskiDoti ManufakturaM00:18:03-65
#67 672461Mateusz SucheckiKONSTRUKTORZY MASZYNM00:18:03-66
#68 6810241Artur KorzeńWydział Matematyki i Informatyki UWrM00:18:04-67
#69 6913124Jakub SkudlarskiGotta Go FastM00:18:04-68
#70 7011102Jan NiekowalTETA ONEM00:18:04-69
#71 7110124Zbigniew WitczakFAWORYCI PREZESAM00:18:07-70
#72 724011Maciej SobczakViRunsM00:18:08-71
#73 737011Łukasz BóbIKEA 1M00:18:08-72
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !745501Emilia RogozaBiotechnologia 1K00:18:092-
#75 757665Bartosz GoneraDolnośląski Urząd Wojewódzki ­ Numer Alarmowy 112M00:18:10-73
#76 7611105Jan NiekowalTETA ONEM00:18:11-74
#77 771811Maciej MolendaRonal NaStartM00:18:11-75
#78 786151Robert KucharskiHotel Mercure Wrocław CentrumM00:18:12-76
#79 7911101Sławko GrekowTETA ONEM00:18:12-77
#80 806325Filip LewickiStraganZdrowia.plM00:18:13-78
#81 8113014Jakub MereckiRed PotatoesM00:18:13-79
#82 821033Piotr Balwierczak2MDM00:18:14-80
#83 8314252Łukasz ZarzyckiFitness Academy Sky TowerM00:18:14-81
#84 8413625Konrad KowalskiLGEWRM00:18:15-82
#85 85101Krzysztof BednarzAutoliv Oława 6M00:18:15-83
#86 861231Adrian KosDoti ManufakturaM00:18:16-84
#87 874721Arkadiusz Siwiaszczyk#sh runM00:18:16-85
#88 882681Jacek KamińskiTSUSHO TEAMM00:18:16-86
#89 8913891Paweł DorużyńskiRafTeam AM00:18:16-87
#90 906861Tomasz SzczepekDZZ KancelariaM00:18:17-88
#91 914324Piotr KulbickiStop ZadyszceM00:18:18-89
#92 923141Sebastian StankiewiczDrużyna 2M00:18:18-90
#93 933891Szymon StelmachDRAEXLMAIERM00:18:20-91
#94 947321Marcin NieczyszczakGigaset1M00:18:21-92
#95 955151Rafał BrzuchaczRun2GoodM00:18:22-93
#96 961973Bartosz FranczakMłodzi WilcyM00:18:23-94
#97 9713401Jarosław BorychEBCC Runners 1M00:18:23-95
#98 981013Piotr ChodorskiKOFAX POLANDM00:18:23-96
#99 995315Rafal TomczykHold My BeerM00:18:23-97
#100 10013552Tazbir MariuszKGHM 4M00:18:23-98

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności