Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow #259

Wyniki - 19 maja 2018, Krakow

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Andy BondVM40-4484.99 %00:16:331-Dulwich Runners AC
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jakub BalSM25-2974.81 %00:17:162-LOS TREPOS COMPANIEROS
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Kamil JezierskiVM35-3976.95 %00:17:213-Lacho Team
#4 4Maciej MichalakSM25-2973.09 %00:17:394-
#5 5Szymon DzióbJM15-1776.32 %00:17:575-
#6 6Paweł StrękowskiSM30-3471.82 %00:18:066-ITMBW Kraków
#7 7Piotr MalinaVM35-3974.45 %00:18:127-Szybkobieżny Żółw
#8 8Dominik StefanowskiSM30-3469.84 %00:18:348-Eskadra Kraków
#9 9Bogusław OpryszekVM45-4978.60 %00:18:379-ITMBW Kraków
#10 10Mirosław UrbanSM30-3468.72 %00:18:5510-ITMBW Kraków
#11 11Damian Jacek MikiewiczSM30-3468.93 %00:18:5611-
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Magdalena NabielecSW25-2978.10 %00:18:57-1ITMBW Kraków
#13 13Jerzy PodgórskiVM45-4975.92 %00:18:5812-Lacho Team
#14 14Paweł MatejskiSM30-3467.83 %00:19:0713-Wybierz 87
#15 15Tomasz OpyrchałVM40-4472.26 %00:19:1014-ITMBW Kraków
#16 16Mateusz JagielkaSM25-2967.07 %00:19:1415-
#17 17Łukasz JankowskiVM35-3968.07 %00:19:2216-
#18 18Rafał PutajSM30-3467.61 %00:19:2417-
#19 19Conor NallyVM35-3967.96 %00:19:2418-
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20Maria BahranowskaSW20-2476.16 %00:19:26-2Night Runners
#21 21Mateusz KilianSM30-3466.90 %00:19:2619-
#22 22Jacek MigaczVM40-4470.09 %00:19:3720-
#23 23Piotr FrydrychSM25-2965.70 %00:19:3821-
#24 24Jacek Piotr CaderVM35-3966.98 %00:19:4122-Zabierzów Biega
#25 25Rafał ZielińskiVM50-5475.34 %00:19:4423-Eskadra Kraków
#26 26Bartosz GierlickiSM30-3465.60 %00:19:4624-
#27 27Mateusz MercikVM35-3966.53 %00:19:4925-Night Runners
#28 28Paweł GałązkaSM30-3464.61 %00:20:0126-ITMBW Kraków
#29 29Dominik BasiagaSM18-1966.33 %00:20:0627-AZS AWF KRAKÓW
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 30Joanna NabielecSW30-3473.45 %00:20:09-3ITMBW Kraków
#31 31Marcin Qurt KrygierVM40-4468.24 %00:20:0928-Szybkobieżny Żółw
#32 32Krzysztof GrochotVM40-4468.90 %00:20:2529-Eskadra Kraków
#33 33Michał BalwierczakSM30-3463.14 %00:20:2930-
#34 34Filip NowakSM25-2962.77 %00:20:3331-
#35 35Neil EvansVM35-3965.40 %00:20:3432-
#36 36Maciej JaszczyńskiSM25-2962.67 %00:20:3533-Lacho Team
#37 37Kamil KuczyńskiVM40-4468.28 %00:20:3634-Klub Triathlonowy Waterknights Zabierzów
#38 38Joseph HalleySM30-3463.20 %00:20:3935-
#39 39Mieczysław GałązkaVM55-5975.22 %00:20:4736-ITMBW Kraków
#40 40Magda BuczekVW35-3971.59 %00:20:53-4KS Staszewscy
#41 41Mateusz NabywaniecSM18-1963.08 %00:20:5437-
#42 42Oskar PyrćSM18-1963.08 %00:20:5438-
#43 43Marcin BatkoVM40-4465.74 %00:20:5539-UKS Szkoła Rajska
#44 44Jakub KwiatkowskiSM30-3462.46 %00:21:0040-ITMBW Kraków
#45 45Piotr SzawulVM40-4466.40 %00:21:0241-ITMBW Kraków
#46 46Karl GarrillVM55-5973.52 %00:21:0542-Allenbury's Club
#47 47Rafał TichorukVM35-3964.22 %00:21:0643-Poranny Patrol
#48 48Łucja Anna WiktorowskaSW25-2970.03 %00:21:08-5
#49 49Darren HinksVM40-4464.76 %00:21:1444-
#50 50Tomasz Władysław KaniaSM25-2960.78 %00:21:1545-
#51 51Michał LeszczyńskiSM30-3461.32 %00:21:1746-Zakrzowiec Team Challenge
#52 52Filip BakierskiSM20-2460.37 %00:21:2247-
#53 53Maciej KrynickiSM30-3461.29 %00:21:2448-KRYNIO TEAM
#54 54Anna PawlikSW25-2969.00 %00:21:27-6Lacho Team
#55 55Mattie LabiakJM15-1764.83 %00:21:2849-Garden City Runners
#56 56Arkadiusz Jan ChmielSM20-2460.09 %00:21:2850-ITMBW Kraków
#57 57Jakub BarańskiSM20-2460.05 %00:21:2951-LOS TREPOS COMPANIEROS
#58 58Adam LudwikowskiVM40-4463.54 %00:21:2952-
#59 59Mateusz GałązkaSM25-2960.03 %00:21:3153-ITMBW Kraków
#60 60Łukasz WywiałSM30-3460.77 %00:21:3554-
#61 61Tomasz Wojciech WójcickiSM25-2959.63 %00:21:3855-ITMBW Kraków
#62 62Rafał OświęcimkaSM25-2959.49 %00:21:4156-ITMBW Kraków
#63 63Wojciech GromadowskiVM40-4462.85 %00:21:4357-#YOLOTEAMKRK
#64 64Paweł JasińskiVM40-4462.69 %00:21:5658-#YOLOTEAMKRK
#65 65Mariusz IzdebskiVM45-4965.36 %00:22:0259-
#66 66Piotr LelitoSM30-3458.96 %00:22:0360-
#67 67Piotr GajdaVM50-5467.32 %00:22:0561-#YOLOTEAMKRK
#68 68Tomasz MalinaVM40-4462.58 %00:22:0862-
#69 69Marcin KunzJM15-1761.39 %00:22:1963-Lacho Team
#70 70Krzysztof KwiatkowskiVM35-3959.36 %00:22:2164-
#71 71Aleksander ŚmierciakSM25-2957.68 %00:22:2265-
#72 72Igor StanisławskiVM45-4963.81 %00:22:2366-Lacho Team
#73 73Barbara Kubis-LabiakVW40-4470.03 %00:22:28-7Garden City Runners
#74 74Marcin LudwickiJM15-1761.40 %00:22:4067-
#75 75Agnieszka WypychVW40-4468.33 %00:22:41-8
#76 76Piotr ZającVM35-3957.82 %00:22:4868-
#77 77Krzysztof KordysVM35-3958.47 %00:22:5069-Zabierzów Biega
#78 78Paul LoughnaneSM25-2956.21 %00:22:5770-
#79 79Andrzej PawelecVM50-5465.44 %00:23:0671-
#80 80Kamila ŚlizowskaSW18-1964.10 %00:23:10-9
#81 81Grzegorz OsuchSM18-1957.55 %00:23:1072-
#82 82Damien StoneVM35-3957.85 %00:23:1573-
#83 83Pawel PachnickiVM40-4458.89 %00:23:2174-
#84 84Tomasz Przemysław RychlewskiSM20-2455.13 %00:23:2475-
#85 85Pawel ProczekVM40-4458.00 %00:23:3276-
#86 86Filip GałczykJM15-1757.28 %00:23:3477-
#87 87Mariusz UchwatVM50-5463.44 %00:23:3778-Eskadra Kraków
#88 88Dariusz WąsowiczVM45-4960.85 %00:23:4079-
#89 89Elzbieta StefanskaVW35-3962.99 %00:23:44-10
#90 90Marcin PodczerwińskiSM30-3454.72 %00:23:5180-
#91 91Wasyl MowczanSM25-2954.01 %00:23:5381-
#92 92Katarzyna PolakSW20-2461.71 %00:23:59-11
#93 93Rebecca GreavesVW55-5975.10 %00:24:06-12
#94 94Wojciech DobrzańskiVM65-6970.17 %00:24:0882-
#95 95Paweł BirczyńskiVM50-5462.95 %00:24:1283-
#96 96Robert OsuchVM45-4960.39 %00:24:1484-
#97 97Stanisław GrabowskiVM65-6969.78 %00:24:1685-Eskadra Kraków
#98 98Agnieszka MachałSW30-3461.00 %00:24:19-13
#99 99Lidia MilerSW30-3461.14 %00:24:19-14Zabierzów Biega
#100 100Andrzej JuszczykVM60-6465.89 %00:24:2086-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności