Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triada Majowa

Wyniki - 19 maja 2018, Krościenko nad Dunajcem

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1307Piotr RzepkaM1993SPORTOWY ŚWIRŚWIĘTOCHŁOWICE01:58:1600:52:1801:24:0204:14:36
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2267Piotr LipaM1986OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓW02:05:3600:52:4601:21:5904:20:21
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3206Szymon BikM1988KRAKÓW02:09:1100:51:2701:26:3704:27:15
#4 4212Paweł ChlipałaM1995KAMIENICA02:14:3600:51:2901:27:4504:33:50
#5 5331Bartłomiej SzymaszekM1989OCR TEAM DĘBICADĘBICA02:11:3200:57:2801:29:4304:38:43
#6 6252Marcin KonikM1979KIELCE02:15:3500:58:1301:27:1404:41:02
#7 7304Grzegorz RogalaM1973BOGUCHWAŁA02:15:3201:00:3001:28:1304:44:15
#8 8294Michał PerencM1991HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAW02:16:4000:57:4101:31:1204:45:33
#9 9351Filip SalamonM2001KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM02:12:4400:56:2401:42:2704:51:35
#10 10222Jakub FudaliM2000RUNONLINE.PLKRAKÓW02:21:5900:58:2301:35:0604:55:28
#11 11272Michał MargasińskiM1989ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIE02:22:5401:02:5001:32:0504:57:49
#12 12250Adam KłosokM1977INŻYNIERIA BIEGANIAMARKLOWICE02:22:1000:59:0401:36:5404:58:08
#13 13326Andrzej SzotM1969PIETROWICE WIELKIE02:31:1900:59:3901:27:5004:58:48
#14 14243Daniel JędzuraM1980GLIWICE02:25:3201:03:5701:34:3205:04:01
#15 15204Piotr BederskiM1980BEDIŁÓDŹ02:26:4301:01:3801:37:0805:05:29
#16 16202Bernard BaranM1976OCR TEAM DĘBICADĘBICA02:24:3301:04:0801:36:5505:05:36
#17 17225Paweł GątkiewiczM1978ESKADRA KRAKÓWKRAKÓW02:33:1401:00:4901:31:3705:05:40
#18 18289Michał OgłuszkaM1984SAFEPRO USŁUGI BHPGORLICE02:23:4901:03:5001:39:0005:06:39
#19 19337Artur WiechetekM1978WARSZAWA02:30:2801:02:2501:41:0405:13:57
#20 20316Marcin SmykowskiM1973BYDGOSZCZ02:35:1101:06:1201:35:1905:16:42
#21 21344Adam WoźniackiM1974GET-GYMLUBLIN02:33:0601:04:0101:41:2805:18:35
#22 22220Kamil FormelaM1987GDAŃSK02:30:0601:06:3901:42:3105:19:16
#23 23248Marcin KempkaM1981HUSARIA RACE TEAMGLIWICE02:39:0401:05:2201:37:4405:22:10
#24 24334Grzegorz TynusM1978ELTYNFRYDMAN02:37:3401:08:1901:38:5105:24:44
#25 25232Mariusz GredaM1979OZIMEK02:34:5001:04:3101:48:2205:27:43
#26 26295Norbert PietrykowskiM1973VITALABONIEMCZ02:34:2201:13:0901:43:1205:30:43
#27 27338Marcin WienerM1972JESUS SAVESKATOWICE02:39:1201:10:0901:41:5705:31:18
#28 28221Joanna FornalskaK1985DUDYCZ RUNGDAŃSK02:37:0401:07:0301:47:2605:31:33
#29 29299Paweł PitońM1986ABY DO METYZĄBKOWICE ŚLĄSKIE02:37:1201:08:2501:46:3705:32:14
#30 30263Anna KrupaK1987HUSARIA RACE TEAMWIELKA WIEŚ02:39:2001:07:3701:46:5205:33:49
#31 31287Anna NowakK1980RUNONLINE.PLWOŁÓW02:39:5401:09:1201:45:4805:34:54
#32 32268Artur LiszkowskiM1970.KRAKÓW02:41:4801:08:4901:44:5605:35:33
#33 33261Jakub KowalskiM1994WARSZAWA02:43:3901:08:0601:44:4105:36:26
#34 34302Krzysztof PyrćM1979JJ TEAMKRAKÓW02:39:0801:09:2201:50:2005:38:50
#35 35244Weronika JobK1988APOSTLES OF STARSSTRÓŻE02:45:5201:08:5701:46:4205:41:31
#36 36329Magdalena Szymala-LipkaK1984MIELEC02:39:2101:09:3101:52:4505:41:37
#37 37246Paweł KamińskiM1972MUROWANIEC02:38:0401:13:3101:51:1605:42:51
#38 38280Tomasz MinkinaM1979APOSTLES OF STARSLIPNIK02:44:3601:13:4401:46:5105:45:11
#39 39300Katarzyna PogorzelskaK1980BWM TEAMWARSZAWA02:41:1101:13:1401:50:4605:45:11
#40 40284Maciej NalepaM1984NOWY SĄCZ02:45:0801:08:3401:53:5905:47:41
#41 41297Jakub PisarczykM1977MICHAŁOWICE02:43:3401:13:3001:51:3105:48:35
#42 42271Wojciech MarćM1972OCR TEAM DĘBICADĘBICA02:50:2001:14:3201:46:4505:51:37
#43 43213Michał ChorośM1990HUSARIA RACE TEAMWARKA02:46:1801:10:4001:54:4405:51:42
#44 44230Mariusz GomulskiM1979ZŁOTE KŁOSY KOŁACZKOWOKOŁACZKOWO02:41:1401:14:4001:56:0205:51:56
#45 45325Ewa Szmechtig-GaudenK1973TORUŃ02:49:2601:09:2801:53:2905:52:23
#46 46354Agnieszka CałkaK1977RADZYMIN RUN TEAMRADZYMIN02:52:2801:08:4401:51:3705:52:49
#47 47355Grzegorz CałkaM1975RADZYMINRADZYMIN02:52:3001:08:4501:51:3805:52:53
#48 48311Michał SękM1988DRUŻYNA WANDY PANFILTOMASZÓW MAZOWIECKI02:39:3601:17:5001:57:5305:55:19
#49 49276Piotr MędreckiM197840 PIOTRKAKRAKÓW03:26:5001:00:5201:30:0205:57:44
#50 50217Paweł DrągM1981PARKRUN RZESZÓWRZESZÓW02:50:4301:18:0701:50:0205:58:52
#51 51277Łukasz MicałM1993ITMBW KRAKÓWKRAKÓW02:40:5401:16:0102:02:1505:59:10
#52 52207Agnieszka BodziochK1992ITMBW KRAKÓWKRAKÓW02:40:5501:16:0102:02:1505:59:11
#53 53245Tomasz JuraszekM198540 PIOTRKAKRAKÓW03:26:5301:00:4701:31:3605:59:16
#54 54239Andrzej HołujM1966KRAKÓW02:47:0301:20:1901:52:2905:59:51
#55 55253Mariusz KonkolewskiM1973POWER TRAININGWARSZAWA02:44:2101:27:1801:48:2706:00:06
#56 56231Marek GomulskiM1990ZŁOTE KŁOSY KOŁACZKOWOKOŁACZKOWO02:41:1301:19:0102:00:0406:00:18
#57 57292Agnieszka Palczewska-RemiśK1978KRAKÓW02:57:2101:15:2001:49:4206:02:23
#58 58228Małgorzata Glina-KrawczykK1974ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINSTARCZÓW02:55:2301:16:2201:53:5106:05:36
#59 59218Mariia DubynaK1989KRAKOW02:53:3901:13:3201:58:4106:05:52
#60 60275Sylwia MazurK1975INIEMASLABYCH.PLŻORY02:50:4201:15:5101:59:5006:06:23
#61 61223Darek FultynM1970KRAKÓW03:00:4101:16:1901:49:4006:06:40
#62 62301Grzegorz PogorzelskiM1980BWMWARSZAWA02:55:0401:19:0701:53:1406:07:25
#63 63254Krzysztof KonopackiM1977ABY DO METY!ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE02:54:4101:19:4401:54:0106:08:26
#64 64305Iwona RojekK1984OCR TEAM DEBICADEBICA02:53:4501:14:3202:01:0406:09:21
#65 65236Wojtek GrzywińskiM1985TORUŃ02:54:3401:18:2801:57:1906:10:21
#66 66269Przemysław ŁopokaM1993ABY DO METYZIĘBICE02:58:3001:15:5101:56:0306:10:24
#67 67352Arleta KlatkaK1977BBL TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKI02:54:3101:17:5001:59:5006:12:11
#68 68279Mateusz MilczakM1982ŁÓDŹ02:58:5601:15:0501:59:5706:13:58
#69 69349Ewa ZarębskaK1990SŁODKIE PĄCZKIKRAKÓW03:03:4501:14:5701:55:3306:14:15
#70 70291Piotr PabianM1986SŁODKIE PĄCZKIKRAKÓW03:03:4701:14:5601:55:3306:14:16
#71 71224Mateusz GawełM1994HUSARIA RACE TEAMWARSZAWA03:11:4201:13:0401:50:2106:15:07
#72 72285Waldek NawrotM1973J U V E R U NKRAKÓW03:05:0301:13:4701:59:1706:18:07
#73 73233Elżbieta GredaK1979OZIMEK03:04:5001:15:5401:57:4906:18:33
#74 74215Bogdan DembnyM1982WIOSKA BIEGASYCÓW03:02:3301:15:4402:01:0606:19:23
#75 75347Magdalena WujdaK1980J U V E R U NKRAKÓW03:05:0301:16:4302:01:1406:23:00
#76 76336Rafał WąsikM1979#KRONIKIBIEGOWEKRAKÓW02:57:1301:22:4602:03:4006:23:39
#77 77241Mariusz JaniakM1981KRAKÓW02:59:3601:19:5402:04:5206:24:22
#78 78348Anatoli YakimchankaM1967WINGS OF а NGELSMINSK03:05:5301:13:0302:06:0006:24:56
#79 79309Fryderyk SchillerM1974SCHODY HISZPAŃSKIEMIKOŁÓW03:08:2001:15:1302:05:3406:29:07
#80 80247Sylwia KarolczykK1985WARSZAWA03:02:4701:21:0102:05:5606:29:44
#81 81201Marta AdamiakK1983ABY DO METYZŁOTY STOK03:10:5701:19:4402:00:3706:31:18
#82 82303Rafał RadwanekM1987HUSARIA RACE TEAMBRZEZIE03:17:2001:15:5301:58:5106:32:04
#83 83350Karolina ZiółekK1991HUSARIA RACE TEAMWARSZAWA03:17:2001:15:5201:58:5206:32:04
#84 84270Agnieszka ŁuczyńskaK1981KRAKÓW03:09:0401:22:1102:01:4106:32:56
#85 85322Magdalena SuliszK1989KRAKÓW03:05:5001:19:5302:07:1706:33:00
#86 86330Jolanta SzymańskaK1982MOSTY02:58:0101:17:0502:19:0406:34:10
#87 87335Monika WałęgaK1984DĘBICA03:09:0501:20:1402:05:4306:35:02
#88 88251Irek KobiałkaM1973DĘBICA03:09:0501:20:1502:05:4306:35:03
#89 89205Janusz BielskiM1982SEE YOU LATER TEAMWARSZAWA03:13:5401:24:1701:59:1806:37:29
#90 90242Urszula JastrzebskaK1987WARSZAWA03:07:0601:27:1702:04:5306:39:16
#91 91255Wioletta KonowrockaK1979SEE YOU LATER TEAMŻYRARDÓW03:13:5401:24:1902:07:1706:45:30
#92 92219Oliwia FideiK1995ABY DO METYZĄBKOWICE ŚLĄSKIE02:59:2601:33:5402:15:0606:48:26
#93 93273Krystian MarmurowiczM1976NESSI TEAMKATOWICE03:17:3401:20:4602:10:1306:48:33
#94 94323Dorota SurmaczK1987RANDONNEURSRZESZÓW03:09:0401:29:2102:12:5606:51:21
#95 95249Sywia KielurK1975MALIKIKROSCIENKO NAD DUNAJCEM03:22:1301:23:0202:06:1906:51:34
#96 96345Katarzyna Wójcik-PyrćK1979JJ TEAMKRAKÓW03:14:3301:27:1202:10:2006:52:05
#97 97260Renata KotomskaK1976ALEKSANDROWKA03:23:1901:21:0802:10:2306:54:50
#98 98256Elżbieta KopkaK1973AGB TORFYŁÓDŹ03:19:3601:23:1302:12:1606:55:05
#99 99257Tomasz KopkaM1968AGB TORFYŁÓDŹ03:19:3701:23:1202:12:1606:55:05
#100 100346Katarzyna WronkowskaK197612TRI.PLSULEJÓWEK03:21:5801:23:3502:10:2506:55:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności