Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 901Sienkiewicz-Narloch Anna (2771Biegaj Z Głową1974K402400:52:02
#2 902Zając Maciej (35271990M2012500:52:03
#3 903Laskowski Paweł (37441988M3031000:52:03
#4 904Rosiak Paulina (3773Fresh Gym1984K303300:52:03
#5 905Brzuszczyński Tomasz (268Biegające Zające1976M4025300:52:04
#6 906Walkiewicz Zbigniew (32631981M3031100:52:04
#7 907Błachuta Rafał (207Jrg Malbork1991M2012600:52:04
#8 908Nowicki Andrzej (2175Ip Kwidzyn Team1965M507200:52:05
#9 909Celegrat Andrzej (3041981M3031200:52:06
#10 910Wojtacki Tomasz (3432Sosnowa Team Grudziądz1976M4025400:52:06
#11 911Markowski Kamil (1926Lks Zantyr Sztum1985M3031300:52:06
#12 912Spręga Aurelia (2897Skl Filippides1976K402500:52:07
#13 913Szubartowski Robert (30501971M4025500:52:07
#14 914Matuszak Daniel (1951Policja1983M3031400:52:07
#15 915Masiak Rafał (19361982M3031500:52:07
#16 916Bronk Tomasz (2521999M182200:52:07
#17 917Chęciński Leszek (36881969M4025600:52:07
#18 918Jarzębski Ireneusz (1063Ip Kwidzyn Team1966M507300:52:07
#19 919Strzelczyk Paweł (36741985M3031600:52:08
#20 920Adamiec Krystian (261994M2012700:52:08
#21 921Iwańczyk Grzegorz (972Zespół Szkół Nr 2 W Szczytnie1960M507400:52:09
#22 922Waga Jacek (3247-1967M507500:52:09
#23 923Berent Mariusz (165Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1986M3031700:52:10
#24 924Hudzik Marek (963Kl Gdynia1967M507600:52:10
#25 925Czajka Artur (402-1994M2012800:52:11
#26 926Obiedzińska Aleksandra (2188Jabil Team1977K402600:52:11
#27 927Grabar Fedor (804Ip Russia1975M4025700:52:13
#28 928Czaplewski Wojciech (4111972M4025800:52:14
#29 929Piórkowski Mariusz (2412Biegnę Po Medal1982M3031800:52:14
#30 930Błędzki Michał (2141986M3031900:52:14
#31 931Domian Krzysztof (5342lazy2run1985M3032000:52:17
#32 932Pikus Jarosław (23901969M4025900:52:17
#33 933Sienny Sebastian (27731986M3032100:52:18
#34 934Gadomski Marcin (6841981M3032200:52:18
#35 935Winiszewski Karol (3357Winiszewski.com1983M3032300:52:18
#36 936Adryan Adam (35Ckb Słupsk1975M4026000:52:18
#37 937Dabrowski Dariusz (451Byle Do Mety1978M4026100:52:18
#38 938Jerzyk Michał (1111Traktor Team Gmina Kwidzyn1986M3032400:52:19
#39 939Siekierski Marcin (27671973M4026200:52:20
#40 940Kmieć Jacek (1357Grupa Malbork1977M4026300:52:20
#41 941Wycki Przemysław (35001997M2012900:52:20
#42 942Kaszubowski Dariusz (1252Lać Team1983M3032500:52:20
#43 943Barcikowska-Kmieć Beata (1161977K402700:52:20
#44 944Wiśniewski Jędrzej (33721992M2013000:52:22
#45 945Kwiatkowski Mirosław (1675Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1978M4026400:52:22
#46 946Lewandowski Dariusz (1759Klub Aktywnego Pelpliniaka1982M3032600:52:25
#47 947Goszczycki Dawid (7871985M3032700:52:25
#48 948Siuda Adam (2801Rc Klasztorek1975M4026500:52:25
#49 949Kaczorowska Krystyna (1169Skazani Na Sukces1970K402800:52:25
#50 950Tyfert Krzysztof (3227Murawki Avengers1976M4026600:52:25
#51 951Madej Paweł (1857Pgb Sportowa Paczka1985M3032800:52:26
#52 952Szewczak Waldemar (30151977M4026700:52:27
#53 953Kaczorowski Ryszard (1172Skazani Na Sukces1964M507700:52:27
#54 954Klawczyński Zbigniew (1317`logistycy` Bydgoszcz1962M507800:52:27
#55 955Jaruszewski Tomasz (1061Janosiki1984M3032900:52:28
#56 956Łuczyk Remigiusz (1833Run 4fun1985M3033000:52:28
#57 957Sidorski Jakub (27631989M2013100:52:28
#58 958Kraśniewski Piotr (15301993M2013200:52:29
#59 959Siwiński Jerzy (2805Drużyna Wilka1960M507900:52:29
#60 960Berendt Janusz (164Professor.pl1991M2013300:52:30
#61 961Szypnik Arkadiusz (3086Sport A-z Team Iława1975M4026800:52:31
#62 962Gostkiewicz Maciej (785Umks Kwidzyn1974M4026900:52:32
#63 963Kępiński Mariusz (12781989M2013400:52:32
#64 964Smurzyński Piotr (2856Alusia Team1988M3033100:52:32
#65 965Puczkowski Piotr (2525Kbr Poland1976M4027000:52:33
#66 966Raulin Rafał (25731983M3033200:52:33
#67 967Joniec Maksymilian (1131-2001M162000:52:33
#68 968Lorenc Roman (1804Klub Aktywnego Pelpliniaka1975M4027100:52:34
#69 969Świętosławski Henryk (3119Ip Kwidzyn Team1959M508000:52:34
#70 970Cejer Maciek (3012001M162100:52:34
#71 971Podolska Joanna (24461986K303400:52:34
#72 972Domka Michał (538Rezerwowe Psy1981M3033300:52:35
#73 973Lausz Artur (38021980M3033400:52:35
#74 974Kaliszewska Małgorzata (11791977K402900:52:35
#75 975Wełnicki Michał (3306Schumacher Team1981M3033500:52:35
#76 976Chrabonszcz Jerzy (343---ostróda1957M601900:52:35
#77 977Sławińska Anna (2841Rezerwowe Psy1983K303500:52:36
#78 978Kowalski Piotr (14851988M3033600:52:36
#79 979Turska Agnieszka (3217Grupa Biegowa 651980K303600:52:36
#80 980Kamiński Szymek (12021984M3033700:52:36
#81 981Falkowski Michał (639Kowalewo Biega1985M3033800:52:37
#82 982Filipek Aleksandra (6521990K202000:52:37
#83 983Łopatowski Piotr (1828.........brak1986M3033900:52:39
#84 984Lajs Bartosz (1687Ip Kwidzyn Team1986M3034000:52:39
#85 985Kazimierski Ryszard (1262Ip Kwidzyn Team1957M602000:52:40
#86 986Gutkowski Szymon (9011987M3034100:52:41
#87 987Wiśniewski Michał (33781998M2013500:52:42
#88 988Dalasiński Sylwester (4561960M508100:52:42
#89 989Danielewska Magdalena (4611976K403000:52:43
#90 990Czernij Dawid (425Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1999M182300:52:44
#91 991Pawelec Tomasz (23121978M4027200:52:44
#92 992Aniszewski Dariusz (461972M4027300:52:45
#93 993Węgler Jarosław (33131991M2013600:52:46
#94 994Balewska Iwona (88Spc1973K403100:52:46
#95 995Bartosiak Ryszard (127Gmina Gardeja Biega1964M508200:52:46
#96 996Pasztaleniec Władysław (2305-1975M4027400:52:46
#97 997Dawid Andrzej (4661982M3034200:52:46
#98 998Łukowicz Tomasz (18401984M3034300:52:47
#99 999Puczyński Karol (25271985M3034400:52:48
#100 1000Klepacz Adam (1324Amator1966M508300:52:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności