Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1001Tomczak Łukasz (3166Tomsky1984M3034500:52:49
#2 1002Kukula Janusz (1630Biegający Tczew1961M508400:52:49
#3 1003Pijanowski Jakub (23861978M4027500:52:52
#4 1004Szwwdowski Marcin (38321997M2013700:52:52
#5 1005Jurewicz Mirosław (1151Lks Zantyr Sztum1963M508500:52:54
#6 1006Tatarowska Patrycja (3140No Name Crew1985K303700:52:55
#7 1007Kurek Wojciech (16491 Bltr1989M2013800:52:55
#8 1008Mańkowski Waldemar (1907Ip Kwidzyn Team1961M508600:52:55
#9 1009Januszewski Karol (1048Biegam U Kolesi1984M3034600:52:55
#10 1010Nickel Janusz (21221957M602100:52:55
#11 1011Grędziszewski Waldemar (8311960M508700:52:56
#12 1012Wilk Michał (3784Mtb Kwidzyn Team1997M2013900:52:57
#13 1013Dąbrowski Edmund (4741966M508800:52:58
#14 1014Petriczek Wojciech (2343Rezerwowe Psy1983M3034700:52:58
#15 1015Kieca Andrzej (1287Biegam Bo Lubie1967M508900:52:59
#16 1016Simson Ireneusz (27901979M3034800:52:59
#17 1017Sintek Leszek (2791Uks Libero Starogard Gdański1967M509000:52:59
#18 1018Kowalak Marcin (14591987M3034900:53:00
#19 1019Krzysztofiak Anna (15881992K202100:53:01
#20 1020Herman Andrzej (9381975M4027600:53:01
#21 1021Kowalczyk Tomasz (1468Bydgoszcz Na Start1971M4027700:53:01
#22 1022Gałka Grzegorz (7021971M4027800:53:03
#23 1023Garapuczyk Ania (7091980K303800:53:03
#24 1024Kołecki Adam (1387Rodzina Jezioraka1968M509100:53:03
#25 1025Stanikowski Maciej (29071994M2014000:53:04
#26 1026Ryba Dawid (26691995M2014100:53:04
#27 1027Kubowicz Piotr (1603Małgoś..team1967M509200:53:05
#28 1028Wierzbicki Damian (3334Liczi1989M2014200:53:05
#29 1029Listwan Krzysztof (17941973M4027900:53:06
#30 1030Puckowski Grzegorz (2523Tri Starogard Gdański1984M3035000:53:07
#31 1031Kula Przemysław (1631Zakład Karny Nr 2 W Grudziądzu1984M3035100:53:07
#32 1032Świtała Roman (3126Team Ip Kwidzyn1958M602200:53:07
#33 1033Kuchenbekier Arkadiusz (1613Mts Hamer Miastko1976M4028000:53:08
#34 1034Haber Ireneusz (9181962M509300:53:08
#35 1035Fotek Roman (6661958M602300:53:10
#36 1036Gunert Jakub (893Walki Racing Team1977M4028100:53:11
#37 1037Godlewski Jacek (7661965M509400:53:11
#38 1038Tarczyński Wojciech (31351983M3035200:53:12
#39 1039Knut Krystian (13601981M3035300:53:12
#40 1040Sztyrbicki Paweł (30482000M182400:53:12
#41 1041Kreft Waldemar (37491963M509500:53:12
#42 1042Gastoł Jarosław (7121973M4028200:53:14
#43 1043Nowacki Tomasz (21541995M2014300:53:14
#44 1044Sawicki Wojciech (2731Mon1979M3035400:53:15
#45 1045Budzik Kazimierz (276Projkaz Grudziądz1953M602400:53:15
#46 1046Jasiński Rafał (1072Opec Gdynia1973M4028300:53:16
#47 1047Gutowski Daniel (9061980M3035500:53:16
#48 1048Wojtacki Sławomir (3431Akademia Biegowa Kiełpino1969M4028400:53:16
#49 1049Tryba Zdzisław (31981950M602500:53:16
#50 1050Trukawka Adam (3194Rakowieckwidzyn1992M2014400:53:17
#51 1051Wawrzyniak Zbigniew (32891968M509600:53:18
#52 1052Lis Jędrzej (1789Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1986M3035600:53:19
#53 1053Brodziński Michał (250Samindruk Brodnica1981M3035700:53:20
#54 1054Dudek Joanna (568Fordonrunners1978K403200:53:20
#55 1055Dettlaff Anna (508Radość Biegania1987K303900:53:20
#56 1056Deinrych Darek (4861992M2014500:53:21
#57 1057Sychowski Tadeusz (29811955M602600:53:22
#58 1058Klawiter Jarosław (1318Belfer Team Grudziądz1962M509700:53:23
#59 1059Żdanuk Wojciech (36301980M3035800:53:24
#60 1060Bartoszewicz Patryk (128-amatorka1984M3035900:53:24
#61 1061Czarnecka Anna (4131972K403300:53:25
#62 1062Cholewiński Tomasz (3401979M3036000:53:26
#63 1063Panieczko Krzysztof (2295Jabil Team1990M2014600:53:26
#64 1064Leszczynski Karol (1739Ey Run4fun1984M3036100:53:26
#65 1065Konopacki Sebastian (1402-1976M4028500:53:27
#66 1066Zalewska Aleksandra (3540Eryś Running Team1998K202200:53:28
#67 1067Pokojski Łukasz (24481984M3036200:53:28
#68 1068Poźniak Wiesław (24811968M509800:53:28
#69 1069Pawłowski Mateusz (2329Akademia Biegania Grudziądz1990M2014700:53:31
#70 1070Gontowski Arkadiusz (7791978M4028600:53:32
#71 1071Miler-Owsik Monika (2019Aktywni Kociewiacymorsy Zblewo1977K403400:53:32
#72 1072Płachta Jacek (24361973M4028700:53:33
#73 1073Hamann Christian (36591988M3036300:53:34
#74 1074Kawecki Piotr (1258-1972M4028800:53:34
#75 1075Klawińska Klaudia (38231998K202300:53:35
#76 1076Kubiak Filip (15962002M162200:53:35
#77 1077Pniewski Maciej (2439Agrolok Sport Team1976M4028900:53:35
#78 1078Wittenberg Patryk (33951998M2014800:53:36
#79 1079Paziewski Damian (23311988M3036400:53:36
#80 1080Domozych Bartosz (5391998M2014900:53:37
#81 1081Pieńdak Grzegorz (2369Expom Team1982M3036500:53:38
#82 1082Boba Daria (215.1989K202400:53:38
#83 1083Nieszporek Dawid (21362000M182500:53:38
#84 1084Nakonieczny Łukasz (21001988M3036600:53:39
#85 1085Hoepfner Bartosz (9541994M2015000:53:39
#86 1086Kosiorowski Andrzej (1436Ip Kwidzyn Team1969M4029000:53:40
#87 1087Kasprzyk Kacper (1248Kwidzyn Biega2000M182600:53:40
#88 1088Chyła Monika (3681980K304000:53:41
#89 1089Kasprzyk Dariusz (1247Kwidzyn Biega1971M4029100:53:42
#90 1090Babieczko Andrzej (68Kbr Poland1963M509900:53:42
#91 1091Gązwa Krzysztof (7241963M5010000:53:42
#92 1092Kosmal Rafał (1437Ip Polska Team1983M3036700:53:44
#93 1093Dudek Jacek (567Urbis Gniezno1979M3036800:53:44
#94 1094Niewdana Szymon (21381999M182700:53:47
#95 1095Reiwer Tomasz (2580Miastoaktywni.pl1987M3036900:53:47
#96 1096Dąbrowski Robert (477Lacroix Team1989M2015100:53:47
#97 1097Rokita Robert (2610Ge Power Team1973M4029200:53:48
#98 1098Gryboś Andrzej (8621979M3037000:53:48
#99 1099Serafin Bartłomiej (27471982M3037100:53:49
#100 1100Zieliński Henryk (36621952M602700:53:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności