Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1501Iwańczyk Kamil (9731991M2019500:58:00
#2 1502Piskorz Łukasz (24241998M2019600:58:00
#3 1503Neidrowska Patrycja (21191989K204900:58:00
#4 1504Gruszeczka Patryk (8601985M3046600:58:00
#5 1505Lenż Katrin (36551968K501500:58:01
#6 1506Moritz Karol (2060Biegiem Dla Magdy1969M4037300:58:01
#7 1507Karbowski Patryk (37081997M2019700:58:02
#8 1508Schroder Marcin (2741Amator1978M4037400:58:02
#9 1509Waleron Przemysław (3258Rodzina Waleron1976M4037500:58:02
#10 1510Dajer Leszek (454Lonerunner1972M4037600:58:03
#11 1511Majkowski Ireneusz (37921961M5013500:58:04
#12 1512Maliszewska Anita (1895Wybierz1975K407500:58:04
#13 1513Sosnowski Marcin (28881995M2019800:58:04
#14 1514Kollek-Wittbrodt Lidia (1384Biegamy Razem Władysławowo1991K205000:58:04
#15 1515Kamecka Anna (11881995K205100:58:04
#16 1516Bader Kacper (36731994M2019900:58:05
#17 1517Kumkowska Joanna (1640Grupa Malbork1985K307400:58:05
#18 1518Kurpisz-Kasprzak Karolina (16541979K307500:58:05
#19 1519Czajkowski Marcin (4071991M2020000:58:06
#20 1520Czumiel Anna (438-1985K307600:58:07
#21 1521Liberacki Dawid (38332000M183700:58:07
#22 1522Zawodnik Anonimowy (396Mc1978M4037700:58:07
#23 1523Kopij Maciej (1411Victoria Sztum1972M4037800:58:08
#24 1524Bystrzycki Wojciech (295Gmina Gardeja Biega1987M3046700:58:09
#25 1525Jankiewicz Helena (1020Mts Hamer Miastko1979K307700:58:09
#26 1526Adamczewska Agnieszka (211974K407600:58:12
#27 1527Śledź Mikołaj (3095Klub Aktywnego Pelpliniaka1991M2020100:58:12
#28 1528Wrzos Krzysztof (3493Virtual Runner Club1969M4037900:58:12
#29 1529Adamiec Stanisław (28Traktor Team Gmina Kwidzyn1996M2020200:58:13
#30 1530Siebert Leszek (2764Ulnowo1965M5013600:58:13
#31 1531Bisko Karolina (196Daleko Jeszcze1984K307800:58:13
#32 1532Szymański Mirosław (3076Straschu1978M4038000:58:13
#33 1533Jasnoch Dariusz (1083Walki Ekopak S.a1995M2020300:58:14
#34 1534Kostrzewski Wojciech (1448Cslog1973M4038100:58:16
#35 1535Grabowska Kinga (8101983K307900:58:17
#36 1536Piątkowski Piotr (23601975M4038200:58:17
#37 1537Siwek Damian (2804Kbr Poland1991M2020400:58:17
#38 1538Serocka Magdalena (2754Jagiellończycy Łasin1991K205200:58:18
#39 1539Kanclerz Piotr (1206Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1982M3046800:58:20
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1540Chojnacka Krystyna (333Tkkf Kubuś Sierpc1952K60300:58:21
#41 1541Grochowski Jarosław (835Ge Power Team1980M3046900:58:21
#42 1542Czeszejko Lukasz (433Amator1981M3047000:58:22
#43 1543Kowalski Maciej (1484Anwil Team1980M3047100:58:23
#44 1544Kutzmann Artur (16591980M3047200:58:23
#45 1545Czerwionka Dariusz (429Wybierz1979M3047300:58:23
#46 1546Langowska Katarzyna (1696Niezrzeszony1978K407700:58:25
#47 1547Grabowski Mateusz (8151992M2020500:58:26
#48 1548Langowski Tomasz (1698Niezrzeszony1976M4038300:58:26
#49 1549Kuczkowski Dawid (1619-1999M183800:58:27
#50 1550Mądro Mateusz (36651992M2020600:58:28
#51 1551Luliński Mateusz (1812Rozbiegany Susz1996M2020700:58:28
#52 1552Adamiec Michał (271999M183900:58:29
#53 1553Krzyk Anna (1584Ip Polska Team1990K205300:58:29
#54 1554Purwin Beata (2529Akademia Biegania Grudziądz1969K407800:58:30
#55 1555Niedbalski Artur (21271976M4038400:58:30
#56 1556Ślęzak Adam (3096Osp Pogrodzie1989M2020800:58:31
#57 1557Sienkiewicz Monika (3720Fitnes Magnum1990K205400:58:32
#58 1558Piotrowska Lucyna (23961979K308000:58:32
#59 1559Wierzba Antonina (33322000K18600:58:33
#60 1560Rabczyński Rafał (2546Tomcolor Iława1977M4038500:58:34
#61 1561Hinc Sławomir (944-1987M3047400:58:36
#62 1562Ambroziak Adam (391980M3047500:58:36
#63 1563Kaszecka Wiktoria (1249Jabil Team1985K308100:58:36
#64 1564Komoda Mariusz (1396Rozbiegany Koszalin1972M4038600:58:37
#65 1565Witczak Grzegorz (33871979M3047600:58:37
#66 1566Cąbrowski Piotr (298Zk Nr2 W Grudziądzu1976M4038700:58:37
#67 1567Lenż Andreas (36541968M5013700:58:38
#68 1568Tatara Dawid (31371997M2020900:58:38
#69 1569Mięsikowski Robert (20091966M5013800:58:38
#70 1570Kalita Mirosław (11831961M5013900:58:39
#71 1571Miesikowski Piotr (2008Peter1971M4038800:58:39
#72 1572Mielczarek Justyna (20061977K407900:58:41
#73 1573Kościński Marcin (14541982M3047700:58:42
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1574Wiśniewski Ryszard (3381Tkkf Kubuś Sierpc1941M75100:58:42
#75 1575Zygajdowski Kazimierz (3623Ip Kwidzyn Team1959M5014000:58:42
#76 1576Chmielecki Krzysztof (326St Runners1986M3047800:58:43
#77 1577Krygel Joanna (1570-1984K308200:58:44
#78 1578Turowicz Krzysztof (32161997M2021000:58:45
#79 1579Żynda Marcin (38561982M3047900:58:45
#80 1580Leszczyński Jerzy (1741-1949M605000:58:45
#81 1581Nickel Krystyna (21231957K60400:58:45
#82 1582Olchowik Ryszard (2204Altom Gniezno1951M605100:58:46
#83 1583Gutowska Anna (9051981K308300:58:46
#84 1584Rudawska Katarzyna (2647-1982K308400:58:46
#85 1585Nowicki Daniel (21761977M4038900:58:48
#86 1586Maszota Waldemar (1942Dzh Mw1971M4039000:58:48
#87 1587Mandziuk Janusz (1903Parkrun Rumia1971M4039100:58:49
#88 1588Cap Tomasz (297Rozbiegany Susz1972M4039200:58:50
#89 1589Gossa Kasia (784-1980K308500:58:50
#90 1590Kubanek Jakub (1593Mtm Team1975M4039300:58:50
#91 1591Cap Dorota (296Rozbiegany Susz1975K408000:58:50
#92 1592Doroś Jarosław (545Ip Kwidzyn Team1988M3048000:58:51
#93 1593Kędzia Edyta (1272Grupa Biegowa 651971K408100:58:52
#94 1594Polska Joanna (2456Akademia Biegania Grudziądz1970K408200:58:52
#95 1595Kruszyński Marcin (15671983M3048100:58:54
#96 1596Brocka-Tymińska Joanna (246Ip Kwidzyn Team1988K308600:58:55
#97 1597Wiśniewski Piotr (3379Akademia Biegania Grudziądz1962M5014100:58:56
#98 1598Jówko Wojciech (1132Megatrans Team1988M3048200:58:56
#99 1599Nalborski Miłosz (2103Biegający Rodzice1981M3048300:58:57
#100 1600Zaworski Daniel (3567Run Forest1974M4039400:58:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności