Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1601Nalborska Lucyna (2102Biegajacy Rodzice1973K408300:58:58
#2 1602Zieliński Jarosław (35901985M3048400:58:58
#3 1603Witkowska Kamila (38281985K308700:58:59
#4 1604Grzegrzółka Marcin (8751986M3048500:59:00
#5 1605Szafran Marcin (2986Walki Ekopak S.a1979M3048600:59:01
#6 1606Joseph-Fraucois Matthias (36641985M3048700:59:02
#7 1607Kuchcińska Monika (1612Pruszcz Biega1979K308800:59:02
#8 1608Maciejewski Adam (1849-1991M2021100:59:03
#9 1609Wójtowicz Dariusz (3477Kmp Gdynia1983M3048800:59:04
#10 1610Smiejar Sławomir (3726Biegam Bo Lubie Gubin1977M4039500:59:04
#11 1611Baryła Tomasz (1291971M4039600:59:05
#12 1612Łangowski Wojciech (1815Kudlaty1982M3048900:59:05
#13 1613Brodzik Sławomir (249Jabil Team1973M4039700:59:06
#14 1614Landowska Izabela (16931982K308900:59:06
#15 1615Zawadzki Jacek (3560Morsy Gdyńskie1975M4039800:59:06
#16 1616Kaszowicz Tomasz (1250Niezrzeszony1977M4039900:59:07
#17 1617Stremel Katarzyna (2950Traktor Team Gmina Kwidzyn1984K309000:59:07
#18 1618Sztyrbicka Marlena (3046Jabil Team1994K205500:59:08
#19 1619Oriol-Signerska Monika (22371976K408400:59:09
#20 1620Dalke Jowita (457Zabiegane Dwie1983K309100:59:09
#21 1621Wiśniewska Kornelia (3365Zabiegane Dwie1974K408500:59:10
#22 1622Kosakowski Łukasz (37511990M2021200:59:10
#23 1623Grajewski Patryk (8211983M3049000:59:10
#24 1624Koseda Michał (1426Drunk Runner`s Team (drt)1980M3049100:59:10
#25 1625Gurzyńska Anna (8971980K309200:59:10
#26 1626Krasowski Robert (1527Optyk Punkt Widzenia1983M3049200:59:12
#27 1627Urbanek Sylwia (32371979K309300:59:12
#28 1628Jarzyńska Izabela (1064Megatrans Team1995K205600:59:13
#29 1629Figura Mateusz (6501988M3049300:59:13
#30 1630Lazarowicz-Beczek Izabela (1710Nord Capital1972K408600:59:14
#31 1631Prusik Arkadiusz (37761987M3049400:59:14
#32 1632Walczak Robert (3249Pruszcz Biega49blot1974M4040000:59:15
#33 1633Sulej Przemysław (2972Optyk Punkt Widzenia1982M3049500:59:15
#34 1634Okońska Żaneta (2199Brak1981K309400:59:17
#35 1635Grzebyk Jacek (869Kmp Elbląg1979M3049600:59:18
#36 1636Kowalski Jacek (1479-1967M5014200:59:19
#37 1637Zduńczyk Hubert (35732001M162900:59:19
#38 1638Zygnarowska Magdalena (3772Odnowa Fitness Joanna Duma1980K309500:59:20
#39 1639Makowski Michał (1878Psw1973M4040100:59:20
#40 1640Liszewski Krzysztof (1796Master1971M4040200:59:23
#41 1641Wroński Michał (34801996M2021300:59:23
#42 1642Maliszewski Andrzej (1896Wybierz1971M4040300:59:26
#43 1643Małkiewicz Jarosław (18991962M5014300:59:29
#44 1644Kulik Tomasz (1638Sekcja Biegowa Przy Aś Elbląg1983M3049700:59:30
#45 1645Jaworska Joanna (1092Jabil1975K408700:59:31
#46 1646Gawiecki Piotr (715Rozbiegany Koszalin1972M4040400:59:31
#47 1647Rajek Agnieszka (2557Biegający Tczew1986K309600:59:33
#48 1648Walkiewicz Karol (32621984M3049800:59:33
#49 1649Rajek Radek (2558Biegający Tczew1983M3049900:59:34
#50 1650Radawiec Marcin (25501972M4040500:59:34
#51 1651Kłudziak Kamila (1354Biegacze Północy1983K309700:59:34
#52 1652Pawłowska Jolanta (23261974K408800:59:35
#53 1653Głodowska Dorota (7461967K501600:59:35
#54 1654Kosowicz Sylwia (1442Czopki Kolczaste1990K205700:59:36
#55 1655Karaszewski Mirosław (12181975M4040600:59:36
#56 1656Mosakowski Jacek (2061Ip Kwidzyn Team1986M3050000:59:36
#57 1657Bania Dominik (100Bania Team2000M184000:59:36
#58 1658Kosowicz Małgorzata (1440Czopki Kolczaste1963K501700:59:36
#59 1659Ćwiek Piotr (38672001M163000:59:38
#60 1660Kilich Anna (12961978K408900:59:39
#61 1661Pawlicki Piotr (23201960M5014400:59:39
#62 1662Masys Agnieszka (19411978K409000:59:39
#63 1663Szaniawska Jolanta (2988Walki Ekopak S.a1970K409100:59:39
#64 1664Gawlikowska Alicja (717Ip Polska Team1990K205800:59:40
#65 1665Wolski Kamil (34531996M2021400:59:41
#66 1666Pilitowska Katarzyna (37561990K205900:59:41
#67 1667Olszewska Magdalena (22171980K309800:59:42
#68 1668Wisnioch Katarzyna (3360-1992K206000:59:42
#69 1669Kaczorowski Michał (1171Kwidzyn Biega1984M3050100:59:42
#70 1670Kwasigroch Rafał (16651978M4040700:59:43
#71 1671Lewna Daniel (37461978M4040800:59:46
#72 1672Michalski Przemysław (19922 Morski Pułk Strzelców1974M4040900:59:46
#73 1673Woron Aleksandra (3459-1960K501800:59:47
#74 1674Masiuk Patryk (1937Ip Kwidzyn Team1993M2021500:59:47
#75 1675Zentarska Anita (3692Iława Biega1975K409200:59:47
#76 1676Szmidt Joanna (3026-1975K409300:59:48
#77 1677Witkowski Wojciech (33921962M5014500:59:48
#78 1678Trzaska Maciej (3200Tor-pal Team1972M4041000:59:49
#79 1679Wszelak Dariusz (3494-1968M5014600:59:50
#80 1680Michalski Jacek (1990-1978M4041100:59:51
#81 1681Leśniak Anna (17441977K409400:59:53
#82 1682Witanowski Adam (33861965M5014700:59:54
#83 1683Rudnik Kamil (2649Ip Kwidzyn Team1978M4041200:59:54
#84 1684Suski Mateusz (2977Suski Team1988M3050200:59:55
#85 1685Suski Mariusz (2976Suski Team1976M4041300:59:55
#86 1686Gąsior Wiesław (721Rozbiegany Susz1950M605200:59:55
#87 1687Paradowski Krystian (23001978M4041400:59:55
#88 1688Otlewski Marcin (2265Szkoła Podstawowa Nr 21978M4041500:59:56
#89 1689Głowiak Rafał (751Lubawa Kocha Biegać1986M3050300:59:59
#90 1690Wojtacki Artur (3429Lubawa Kocha Biegać1971M4041600:59:59
#91 1691Jabłońska Marlena (9771983K309900:59:59
#92 1692Nowacki Dawid (2152Jim Beam Team1998M2021600:59:59
#93 1693Zmorzyńska Marta (3610Kwidzyn Biega1982K3010001:00:00
#94 1694Wojtacka Monika (3428Lubawa Kocha Biegać1976K409501:00:00
#95 1695Gładysz Krzysztof (745Gładziorki1975M4041701:00:01
#96 1696Grau Joanna (824Kwidzyn Biega1978K409601:00:01
#97 1697Fryckowski Krzysztof (672Ip Kwidzyn Team1968M5014801:00:02
#98 1698Grzyb Mateusz (8881993M2021701:00:03
#99 1699Kowalczyk Karol (14651979M3050401:00:04
#100 1700Wycki Damian (34992002M163101:00:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności