Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Velocity -  General

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 201Krykowski Ariel (1302Jw 11091990M202900:43:39
#2 202Polski Jacek (2455Akademia Biegania Grudziądz1972M406200:43:40
#3 203Gaffke Jarosław (685- B R Z Y N O Team -1970M406300:43:41
#4 204Fałkowski Jarosław (640Gmina Gardeja Biega1986M308400:43:44
#5 205Bińczak Patryk (21872000M18500:43:44
#6 206Marchlewski Jacek (1913Kemira1974M406400:43:48
#7 207Duzowski Rafał (588Kp Psp Kościerzyna1979M308500:43:49
#8 208Dec Maciej (483Ip Polska Team1974M406500:43:52
#9 209Krakówka Grzegorz (1519Rumiński Team1975M406600:43:52
#10 210Sainkowski Sławomir (38431977M406700:43:53
#11 211Daniel Kacper (4592000M18600:43:54
#12 212Mazerant Mateusz (3714I Lo Kwidzyn2000M18700:43:54
#13 213Michna Michał (1999Sut1980M308600:43:55
#14 214Oliński Wojciech (2211Active Malbork1969M406800:43:56
#15 215Baranowski Maciej (110Ks Pidrina1973M406900:44:00
#16 216Latos Paweł (17071985M308700:44:00
#17 217Potuczko Marcin (2477Traktor Team Gmina Kwidzyn1994M203000:44:05
#18 218Więcławski Jakub (3340Ip Kwidzyn1985M308800:44:05
#19 219Jankiewicz Tomasz (1022Mts Hamer Miastko1975M407000:44:06
#20 220Krupa Paweł (15631992M203100:44:07
#21 221Michalski Dominik (19881995M203200:44:07
#22 222Weltrowski Leszek (33051979M308900:44:08
#23 223Możejko Marek (2064Finisz Morąg1974M407100:44:11
#24 224Machnikowski Jacek (1848Tri Starogard Gdański1977M407200:44:12
#25 225Zieliński Marcin (35921985M309000:44:15
#26 226Merda Piotr (1981Mts Hamer Miastko1979M309100:44:16
#27 227Kruczkowski Jarosław (1555Powiat Aleksandrowski1969M407300:44:16
#28 228Dyjach Robert (595Solidarność Poledno1988M309200:44:18
#29 229Schodowski Przemysław (27381971M407400:44:19
#30 230Michalak Marek (19831974M407500:44:21
#31 231Kisielnicki Bartosz (1311Jabil Team1983M309300:44:22
#32 232Jurkiewicz Hubert (1155Rozbiegany Susz2002M16500:44:22
#33 233Arbat Mariusz (59Jabil Team1977M407600:44:23
#34 234Orzędowski Dominik (2251Lacroix Team1971M407700:44:24
#35 235Tuwalski Sławomir (3221Brak1987M309400:44:24
#36 236Skwarek Piotr (28321979M309500:44:24
#37 237Kowalski Jarosław (1482Tri Starogard Gdański1974M407800:44:24
#38 238Leśniak Daniel (17451976M407900:44:26
#39 239Kulpa Marcin (16391979M309600:44:26
#40 240Szlagowski Mikołaj (3022Lotos Running Team1987M309700:44:27
#41 241Chabowski Tomasz (310Sztum Biega1968M50700:44:28
#42 242Łukaszewski Gabriel (1837Biegam U Kolesi1986M309800:44:28
#43 243Kapteina Robert (12151973M408000:44:29
#44 244Gorzka Piotr (7831975M408100:44:29
#45 245Dyro Rafał (599Trunsformacja Gniew1979M309900:44:31
#46 246Wawrzyńczak Błażej (3290Kp Psp Sztum1993M203300:44:32
#47 247Strzeszyński Wojtek (2959Pamir Team1983M3010000:44:32
#48 248Winiarski Grzegorz (3355The Runners Świecie1979M3010100:44:34
#49 249Kwiatkowski Tomasz (1682Kwidzyn Biega1985M3010200:44:36
#50 250Kaczyński Kamil (1174Finisz Morąg1977M408200:44:37
#51 251Jemioła Radosław (1108Gls Bydgoszcz1988M3010300:44:37
#52 252Gniot Jacek (759Toifel Team1971M408300:44:38
#53 253Stańczak Adam (29131976M408400:44:38
#54 254Rezmer Ryszard (2587Rolls-royce Running Team1975M408500:44:39
#55 255Nawrocki Mateusz (2114Kwidzyn Biega1989M203400:44:39
#56 256Hinz Wojciech (950Drużyna Biegowa Dct1973M408600:44:39
#57 257Dworakowski Marcin (590Trunsformacja Gniew1983M3010400:44:39
#58 258Markowski Wiesław (1929Biegający Tczew1969M408700:44:39
#59 259Jabłoński Bartosz (9801988M3010500:44:40
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !260Gurna Jolanta (8951965K50100:44:42
#61 261Prabucki Robert (2484Tri Starogard Gdański1983M3010600:44:44
#62 262Witkowski Krzysztof (33911979M3010700:44:45
#63 263Kęsicki Sebastian (1280Tor-pal Team1976M408800:44:45
#64 264Kwiatkowski Piotr (1677Czernin1986M3010800:44:45
#65 265Reiss Amadeusz (2579Biegam Bo Lubie1998M203500:44:46
#66 266Rządca Grzegorz (26921981M3010900:44:46
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 267Kałas Magdalena (1186Tripak - Kobiecy Triathlon1992K20300:44:46
#68 268Dering Filip (500Trunsformacja Gniew1994M203600:44:47
#69 269Dziedziewicz Sebastian (6091995M203700:44:47
#70 270Klin Anna (13301996K20400:44:51
#71 271Wojtasiak Marcin (3437Walki Racing Team1973M408900:44:51
#72 272Trzaska Tomasz (3201Agro-piaski Team1986M3011000:44:51
#73 273Wtorek Tomasz (3497H2o Team1978M409000:44:52
#74 274Bielawski Wojciech (1851967M50800:44:52
#75 275Kosowski Paweł (1443Jabil Team1991M203800:44:53
#76 276Klein Marcin (1319Kurzętnik Biega1983M3011100:44:53
#77 277Wolski Piotr (3455Łubudubu1983M3011200:44:54
#78 278Bar Mirosław (103Kp Psp Kwidzyn1972M409100:44:55
#79 279Brzuszkiewicz Marcin (270Tor-pal Team1980M3011300:44:56
#80 280Pacuszka Krzysztof (2274Łubudubu1976M409200:44:56
#81 281Kierkowski Przemysław (1292Jw 48081983M3011400:44:57
#82 282Purwin Piotr (2530Akademia Biegania Grudziądz1969M409300:44:57
#83 283Ponczek Dawid (2465Klub Aktywnego Pelpliniaka1980M3011500:44:58
#84 284Kubach Bartosz (1592Mobilek Części Samochodowe1988M3011600:45:00
#85 285Lewandowski Piotr (1762Goyello Power Club1992M203900:45:00
#86 286Kaminska-Olczak Marta (1190Kemira1981K30900:45:00
#87 287Pomierski Zbigniew (2460Jabil Team1980M3011700:45:01
#88 288Grucza Grzegorz (856Biegam Dla Zdrowia1974M409400:45:02
#89 289Dębicki Jacek (5111971M409500:45:03
#90 290Kamiński Bartosz (1198@ultravege1993M204000:45:06
#91 291Kruczkowski Patryk (1556Jagiellończycy Łasin1999M18800:45:08
#92 292Prażanowski Damian (2486Jabil Team1999M18900:45:09
#93 293Tonski Jacek (37611965M50900:45:10
#94 294Jankowski Grzegorz (1028Świat Płytek U Kryspina1975M409600:45:10
#95 295Talma Łukasz (3131Drużyna Szpiku1989M204100:45:10
#96 296Kunke Tomasz (164213 Wog Grudziądz1978M409700:45:11
#97 297Angielczyk Mirosław (44The Runners Świecie1969M409800:45:11
#98 298Wojciechowski Robert (3422Flsmidth Maag Gear1972M409900:45:13
#99 299Sławiński Jarosław (28431979M3011800:45:13
#100 300Połomski Jarosław (2459Rolls-royce Running Team1959M501000:45:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności