Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 301Drankiewicz Robert (5501976M4010000:45:14
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !302Jaszczerska Grażyna (1086Akademia Biegania Grudziądz1965K50200:45:14
#3 303Rozalski Przemek (26321983M3011900:45:15
#4 304Bałdyga Karol (93Traktor Team Gmina Kwidzyn1998M204200:45:17
#5 305Taranowski Sebastian (31321981M3012000:45:22
#6 306Kłudziak Andrzej (1353Biegacze Północy1983M3012100:45:23
#7 307Ebertowski Michał (626Tri Starogard Gdański1992M204300:45:23
#8 308Dolewski Andrzej (529Akademia Biegania Grudziądz1972M4010100:45:24
#9 309Moltzan Zbigniew (2055Reebok Run Crew1976M4010200:45:24
#10 310Papiernik Michał (2298Tczewski Klub Rowerowy1981M3012200:45:25
#11 311Szewczak Jacek (3014Cslog1980M3012300:45:25
#12 312Ratajczyk Szymon (2568Ebro Team Polska1984M3012400:45:25
#13 313Michalski Krzysztof (1991Kwidzyn Biega1979M3012500:45:26
#14 314Guz Robert (9101975M4010300:45:27
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Moltzan-Małkowska Magdalena (2054Reebok Run Crew1975K40300:45:27
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 316Cichończuk Antoni (375Akademia Marynarki Wojennej1949M60300:45:27
#17 317Hoffman Sławomir (955Reaktywuj Się W Maratonie1973M4010400:45:28
#18 318Ćwikliński Tomasz (450Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw1980M3012600:45:29
#19 319Pis Bartosz (2419Biegowyswiat.pl1972M4010500:45:32
#20 320Dzingielewski Dariusz (620Brak1981M3012700:45:33
#21 321Klewek Andrzej (1325Zbieracze Złomu1977M4010600:45:34
#22 322Kopeć Igor (14091976M4010700:45:34
#23 323Zakrzewski Jakub (3536Crosselite Ebro Gym1983M3012800:45:34
#24 324Bajkowski Bartosz (80Atlanta Poland S.a.1986M3012900:45:34
#25 325Kwaśniak Mariusz (36841974M4010800:45:35
#26 326Krakówka Kamil (1520Rumiński Team1997M204400:45:36
#27 327Stosik Artur (2944Brak1969M4010900:45:37
#28 328Grzenkowicz Jacek (882Wymiatacze1966M501100:45:39
#29 329Kropidłowski Jacek (15441987M3013000:45:39
#30 330Deputat Joanna (37551976K40400:45:39
#31 331Kożyczkowski Krzysztof (1513No Excuses1980M3013100:45:40
#32 332Klaffke Michał (1315Kp Psp Puck1982M3013200:45:40
#33 333Olszewski Mirosław (22291983M3013300:45:41
#34 334Stankiewicz Grzegorz (2911-1981M3013400:45:41
#35 335Gruszeczka Jacek (8591986M3013500:45:42
#36 336Kozłów Wojciech (1510Lks Zantyr Sztum1960M501200:45:42
#37 337Halik Tomasz (923Brak1977M4011000:45:42
#38 338Bakierski Filip (26291996M204500:45:42
#39 339Kołkowski Krzysztof (13891981M3013600:45:43
#40 340Bryła Maciej (260Pruszcz Biega49blot1974M4011100:45:47
#41 341Rębisz Marcin (2588Lacroix Electronics Kwidzyn1990M204600:45:47
#42 342Stachowicz Karolina (2900Skl Filippides1987K301000:45:47
#43 343Sosnowski Mateusz (2889Toruński Klub Triathlonowy1985M3013700:45:49
#44 344Dettlaff Aleksandra (507Kp Psp Puck1994K20500:45:49
#45 345Mejgier Paweł (1970Tkkf Wodnik Więcbork1970M4011200:45:51
#46 346Kowalczyk Łukasz (1467Gmina Gardeja Biega1987M3013800:45:51
#47 347Dziełak Andrzej (6121969M4011300:45:52
#48 348Kulgajuk Michał (16351984M3013900:45:53
#49 349Łachacki Piotr (1813Karczowiska1973M4011400:45:53
#50 350Zawodnik Anonimowy (2501Cyklo Kwidzyn1998M204700:45:54
#51 351Piórkowska Natalia (2408Biegnę Po Medal1988K301100:45:55
#52 352Serocki Zbigniew (2757Jagiellończycy Łasin1964M501300:45:56
#53 353Jurkiewicz Sławomir (1156Rozbiegany Susz1980M3014000:45:56
#54 354Giędek Miłosz (37032002M16600:45:59
#55 355Insbusch Matthew (3844Menphis1986M3014100:46:00
#56 356Malonek Karol (18971982M3014200:46:01
#57 357Wolf Magdalena (3445Kts Ironman Kwidzyn1981K301200:46:02
#58 358Bagrowski Marek (75Umk Collegium Medicum Ratownictwo-medyczne Ratuje1962M501400:46:03
#59 359Graczyk Kamil (8171985M3014300:46:03
#60 360Zalewski Daniel (3543Tri Negu1997M204800:46:04
#61 361Wojtas Marcin (34361982M3014400:46:05
#62 362Chojnacki Krzysztof (335Klub Aktywnego Pelpliniaka1964M501500:46:06
#63 363Sobczak Marcin (2858Czarne Stopy.sm1983M3014500:46:06
#64 364Krzemieniewski Marek (1578Niezrzeszony1976M4011500:46:06
#65 365Rutkowski Andrzej (26661975M4011600:46:06
#66 366Doroszkiewicz Daniel (5441984M3014600:46:06
#67 367Wąsik Krzysztof (32991971M4011700:46:07
#68 368Błaszczak Dominik (38411982M3014700:46:07
#69 369Pawiński Jakub (23132000M181000:46:07
#70 370Rozenberg Sławomir (2633Lks Zantyr Sztum1965M501600:46:08
#71 371Pietrzyk Przemysław (2383Pmp Running Team1974M4011800:46:09
#72 372Gawęda Witold (7131964M501700:46:09
#73 373Szalkowski Jacek (2987Solenis1972M4011900:46:10
#74 374Jerzyk Paweł (1113Traktor Team Gmina Kwidzyn1982M3014800:46:10
#75 375Jaskot Piotr (10761967M501800:46:11
#76 376Jerzyk Robert (1114Traktor Team Gmina Kwidzyn1975M4012000:46:11
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 377Jaskulska Mirela (1079La Rive Team1965K50300:46:12
#78 378Cendrowski Jakub (306Rozbiegany Susz2000M181100:46:12
#79 379Waśniewski Edward (3284Klub Aktywnego Pelpliniaka1951M60400:46:14
#80 380Jaskulski Kazimierz (1080Akademia Biegania Grudziądz1964M501900:46:15
#81 381Suski Karol (2975Nyborg-mawent1976M4012100:46:17
#82 382Tekliński Dawid (3145Wtorkowy Trening Grudziądz1983M3014900:46:18
#83 383Rybacki Dawid (2670Pkp Skm1983M3015000:46:18
#84 384Cejrowski Piotr (3031982M3015100:46:18
#85 385Gostomski Mariusz (786Tri Starogard Gdański1969M4012200:46:19
#86 386Lewandowski Mariusz (17601979M3015200:46:21
#87 387Bejrowski Piotr (159Zbieracze Złomu1986M3015300:46:21
#88 388Rankiewicz Michał (2567Społeczna Szkoła Podstawowa W Kwidzynie1982M3015400:46:22
#89 389Wojtowicz Marcin (3442Bbl Bałtyk Gdynia1976M4012300:46:23
#90 390Zawodnik Anonimowy (1928Grudziądz1972M4012400:46:23
#91 391Pachnia Michał (2273Run Beach Morning Team1988M3015500:46:24
#92 392Zembrzuski Andrzej (3578Niezrzeszony1974M4012500:46:25
#93 393Wantoch Rekowski Zbigniew (3268Kp Psp Bytów1974M4012600:46:26
#94 394Bednarczyk-Matyjasek Sebastian (1541974M4012700:46:27
#95 395Molus Artur (2056Lacroix Team1990M204900:46:28
#96 396Brzeziński Paweł (263Brzooza Team1978M4012800:46:28
#97 397Zabiegło Maciej (3513Pmp Running Team1974M4012900:46:31
#98 398Spadik Mateusz (2895Klub Aktywnego Pelpliniaka1989M205000:46:31
#99 399Skweres Adriana (2836Klub Aktywnego Pelpliniaka1984K301300:46:31
#100 400Kulczyk Karolina (1634Kwidzyn Biega1983K301400:46:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności