Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 501Bartkowski Zdzisław (124-1963M503100:47:50
#2 502Melka Krzysztof (19771985M3018700:47:51
#3 503Roman Łukasz (2614Państwowa Straż Pożarna W Sztumie1983M3018800:47:51
#4 504Delewski Piotr (4921973M4015600:47:52
#5 505Wieluński Sławomir (33301979M3018900:47:52
#6 506Lipczyk Michał (1778Kemira1993M207100:47:53
#7 507Duzowski Marek (587Kp Psp Kościerzyna1988M3019000:47:53
#8 508Cendrowski Krzysztof (307Bodex Team1966M503200:47:55
#9 509Wrzeciono Artur (3491Sportowa Olimpia1991M207200:48:00
#10 510Józefowicz Grzegorz (1134Maczka1985M3019100:48:01
#11 511Kęska Mateusz (3809Przechowo Team2991-00:48:01
#12 512Łącz Mateusz (18211987M3019200:48:01
#13 513Nowosielski Piotr (2179Lks Zantyr Sztum1973M4015700:48:02
#14 514Stopa Zbigniew (29431982M3019300:48:02
#15 515Wojciechowski Adam (34181975M4015800:48:02
#16 516Grubalski Andrzej (8541982M3019400:48:02
#17 517Wójcik Roman (34751971M4015900:48:03
#18 518Krużyński Paweł (15691992M207300:48:03
#19 519Dmitrzak Piotr (516Lks Zantyr Sztum1983M3019500:48:03
#20 520Wysocki Dariusz (3509Wojsko Polskie1986M3019600:48:04
#21 521Włodarczyk Karol (3404-1992M207400:48:04
#22 522Ważny Arkadiusz (37161996M207500:48:04
#23 523Rajkowski Walter (25601981M3019700:48:05
#24 524Malinowski Grzegorz (1892Eskapados Grudziądz1981M3019800:48:07
#25 525Kwiatkowski Adam (16711995M207600:48:07
#26 526Tylicki Marek (3228Górzno Biega1986M3019900:48:09
#27 527Sobianek Jakub (2861Jabil Team1997M207700:48:10
#28 528Jóźwiak Piotr (11381984M3020000:48:10
#29 529Walendziak Alicja (3253Runnersi S7 Banino1977K40600:48:10
#30 530Kupiecki Tadeusz (1646Optyk Punkt Widzenia1975M4016000:48:11
#31 531Krogulec Artur (1541Lacroix Team1991M207800:48:11
#32 532Gagat Ewa (688-1992K20700:48:11
#33 533Trzaskowski Tomasz (32021975M4016100:48:12
#34 534Krawiec Andrzej (1534Lks Zantyr Stum1961M503300:48:13
#35 535Ornowski Zbigniew (2244Slow Runner & Wtorkowy Trening1968M503400:48:13
#36 536Grzemski Arkadiusz (881Wymiatacze1978M4016200:48:13
#37 537Malarczyk Andrzej (1883Ip Kwidzyn Team1961M503500:48:14
#38 538Ryzop Bartosz (2690Schumacher Team1977M4016300:48:14
#39 539Owczarek Katarzyna (22691977K40700:48:14
#40 540Wielczyk Wojciech (36631976M4016400:48:15
#41 541Popowicz Katarzyna (2470Popki Team1995K20800:48:15
#42 542Jóźwik Robert (1140Traktor Team Gmina Kwidzyn1988M3020100:48:16
#43 543Łucka Anna (1832La Rive Team1976K40800:48:17
#44 544Żyłka Łukasz (36511982M3020200:48:18
#45 545Święcki Dariusz (3116Sport A-z Team Iława1974M4016500:48:18
#46 546Jóźwiak Tomasz (1139Ip Polska Team1958M60600:48:19
#47 547Langowski Piotr (1697Uks Trs Susz1974M4016600:48:20
#48 548Jędras Krzysztof (1124Jw 42601981M3020300:48:21
#49 549Żółtański Szymon (36401986M3020400:48:22
#50 550Gibas Przemysław (73322 Baza Lotnictwa Taktycznego1985M3020500:48:25
#51 551Drojecki Wojciech (554Jawo Power1981M3020600:48:25
#52 552Piasecki Tomasz (23561962M503600:48:25
#53 553Sowiński Michał (28921986M3020700:48:25
#54 554Wądołowski Sławomir (32929 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej Wojskowa1975M4016700:48:26
#55 555Wiśniewski Ryszard (33821968M503700:48:26
#56 556Gorczycki Paweł (7802000M181400:48:27
#57 557Żurawski Robert (3647Miastoaktywni.pl1964M503800:48:27
#58 558Iwicki Krzysztof (974Jabil Team1990M207900:48:27
#59 559Jędrzejewski Kamil (1126Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1990M208000:48:27
#60 560Możejko Dawid (3821Finisz Morąg2001M16900:48:29
#61 561Ratkowska Małgorzata (2569The Runners Świecie1978K40900:48:30
#62 562Klak Łukasz (1316Kp Psp Starogard Gdański1986M3020800:48:30
#63 563Koseda Robert (1427Honey Badger1973M4016800:48:32
#64 564Szmyt Dawid (30291991M208100:48:35
#65 565Rudawski Radosław (26481977M4016900:48:37
#66 566Rakoczy Paweł (2564Jola & Paweł Biegiem Przez Życie1966M503900:48:37
#67 567Kwaśniewski Roman (1666-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M504000:48:38
#68 568Wydra Grzegorz (3501-1984M3020900:48:38
#69 569Rogowski Krzysztof (2604Pomerania Cup1976M4017000:48:39
#70 570Szymaniak Jacek (30691995M208200:48:39
#71 571Janowski Piotr (1038Tkkf Chełmno1964M504100:48:39
#72 572Dulnik Roman (5771964M504200:48:40
#73 573Antczak Marcin (49Ostróda Runners1979M3021000:48:40
#74 574Kłuba Sławomir (135120 Brygada Zmechanizowana1990M208300:48:40
#75 575Szczepański Patryk (2997Iskra Narzym1988M3021100:48:40
#76 576Gałuszka Dorota (705-1979K301700:48:41
#77 577Raschupkina Nina (37751984K301800:48:41
#78 578Różycki Sławomir (2642Tkkf Kolejarz Bydgoszcz1960M504300:48:42
#79 579Pietrusiński Michał (2373Jabil Team1993M208400:48:42
#80 580Laszczak Jerzy (1705Urwis Biega1961M504400:48:42
#81 581Fierka Tomasz (647Run Tomasz Run )1982M3021200:48:43
#82 582Sikora Szymon (2782Pkp Skm W Trójmieście1991M208500:48:43
#83 583Tułodziecki Patryk (3211Biegam U Kolesi1987M3021300:48:45
#84 584Jagielski Szymon (9891977M4017100:48:46
#85 585Sikorski Mariusz (27851985M3021400:48:46
#86 586Kłos Michał (1346Osp JeleÑ1992M208600:48:47
#87 587Zańko Marek (3550Pruszcz Biega1967M504500:48:47
#88 588Wendland Mateusz (3307Albatrosy1990M208700:48:47
#89 589Zachaj Marcin (35191993M208800:48:47
#90 590Welsand Mariusz (33031988M3021500:48:49
#91 591Kłosiewicz Wojciech (13471975M4017200:48:50
#92 592Szczepanek Piotr (2994Klub Biegacza Jurund Szczytno1969M4017300:48:50
#93 593Sopiela Wojciech (28802001M161000:48:50
#94 594Olszewski Bartosz (2224Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1989M208900:48:51
#95 595Siółkowski Wiesław (2792Państwowa Straż Pożarna Elbląg1955M60700:48:51
#96 596Jarońska Aneta (1264Iron Woman Trójmiasto1990K20900:48:51
#97 597Kossowicz Krzysztof (1447Pmp Running Team1973M4017400:48:52
#98 598Urbanowicz Mikołaj (32411979M3021600:48:53
#99 599Wieczorek Tomasz (3327Wataha1974M4017500:48:54
#100 600Cyl Dawid (393Fordonrunners1980M3021700:48:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności