Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 601Półrola Robert (2482Runnersi S7 Banino1975M4017600:48:54
#2 602Rytelewski Tomasz (26871988M3021800:48:55
#3 603Ziółek Sebastian (36071997M209000:48:55
#4 604Gutowski Paweł (908Uks Trs Susz1981M3021900:48:56
#5 605Cysewski Mieczysław (3981961M504600:48:56
#6 606Łukwiński Mariusz (1841Drużyna Szpiku1981M3022000:48:56
#7 607Likwińsk Ann (38051982K301900:48:56
#8 608Laskowski Tomasz (1703Niezrzeszony1975M4017700:48:57
#9 609Grzechulski Piotr (8721975M4017800:48:58
#10 610Kowalski Łukasz (14831990M209100:48:59
#11 611Gronowski Michał (847The Runners Świecie1970M4017900:49:00
#12 612Włoch Michał (3402Ebro Team Polska2000M181500:49:00
#13 613Murawska Aneta (2085Górzno Biega1995K201000:49:00
#14 614Kuc Szymon (1606Km Psp Gdańsk1986M3022100:49:01
#15 615Ścisłowski Andrzej (3093Biegający Tczew1958M60800:49:02
#16 616Zawadzki Rafał (35621979M3022200:49:03
#17 617Puckowska Katarzyna (2522Tri Starogard Gdański1987K302000:49:03
#18 618Tomaszewski Wojciech (31631970M4018000:49:03
#19 619Mroczkowski Tomasz (2071Flex Runners1981M3022300:49:05
#20 620Jankowski Piotr (1033Rezerwowe Psy1984M3022400:49:06
#21 621Mogiłka Jacek (2050Oceloty Kruszyn Krajeński1980M3022500:49:06
#22 622Piotrowski Mateusz (24001990M209200:49:07
#23 623Zura Piotr (3614Dolna Grupa1978M4018100:49:08
#24 624Gurbowicz Jarosław (894Kp Psp Tczew Biegający Tczew1972M4018200:49:09
#25 625Chelkowski Henryk (313Akademia Biegania Grudziądz1975M4018300:49:09
#26 626Wiśniewski Ireneusz (3368Komenda Powiatowa Psp Wąbrzeźno1975M4018400:49:09
#27 627Partyka Robert (23011973M4018500:49:10
#28 628Gapa Wiesław (707Tkkf Wodnik Więcbork1971M4018600:49:10
#29 629Wilma Wiesław (3353Tim Ip Kwidzyn1961M504700:49:11
#30 630Buczyński Paweł (2731973M4018700:49:12
#31 631Nazarewicz Agnieszka (2118Rozbiegane Działdowo1980K302100:49:12
#32 632Prabucki Piotr (2483Skl Filippides1975M4018800:49:14
#33 633Dering Marcin (5011989M209300:49:15
#34 634Mandosik Jerzy (1901Teamochal1953M60900:49:15
#35 635Trociński Robert (3190Ip Kwidzyn Team1963M504800:49:15
#36 636Maciejewski Martin (1850Flex Runners1993M209400:49:15
#37 637Woźniak Monika (34641980K302200:49:15
#38 638Patelczyk Sławomir (23081976M4018900:49:15
#39 639Jarantowicz Adam (37881980M3022600:49:16
#40 640Wyrzykowski Krystian (3506Jabil Team1982M3022700:49:16
#41 641Falba Wioletta (637Rozbiegane Działdowo1970K401000:49:16
#42 642Wiewiórowski Sebastian (3338Pmp Running Team1981M3022800:49:17
#43 643Basara Mateusz (1321984M3022900:49:17
#44 644Szołtys Andrzej (3031Ip Kwidzyn Team1970M4019000:49:17
#45 645Towiański Norbert (3179-1992M209500:49:20
#46 646Krotowski Witold (1548Iława Biega1984M3023000:49:20
#47 647Kownacki Mateusz (14881999M181600:49:20
#48 648Dąbrowska Paulina (4731995K201100:49:21
#49 649Dzienisiewicz Marcin (22121988M3023100:49:21
#50 650Pulkowski Sławomir (2528Niezrzeszony1969M4019100:49:22
#51 651Kuteła Nikodem (36682000M181700:49:22
#52 652Żyźniewski Przemysław (3652Finisz Morąg1988M3023200:49:23
#53 653Połom Maciej (2458Bob1973M4019200:49:24
#54 654Laszuk Bogdan (1706-1973M4019300:49:25
#55 655Banach Michał (36601979M3023300:49:25
#56 656Łepek Teresa (18231993K201200:49:25
#57 657Sosnowska Bożena (2885Smurfit Kappa Adventure Team Poland1972K401100:49:26
#58 658Staniaszek Marcin (29052000M181800:49:26
#59 659Piekarska Anna (2366Biegający Tczew1978K401200:49:26
#60 660Stawicki Mateusz (29171987M3023400:49:26
#61 661Karczewska Aleksandra (1223Flex Runners1978K401300:49:26
#62 662Wadolski Waldemar (3819Biegający Tczew1972M4019400:49:27
#63 663Szpeflik Dawid (3037Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1995M209600:49:27
#64 664Wągiel Andrzej (32931979M3023500:49:28
#65 665Piskoń Paweł (24211984M3023600:49:28
#66 666Hinc-Żardecka Natalia (945Runeda1986K302300:49:30
#67 667Jarentewicz Sławomir (10521973M4019500:49:31
#68 668Bąk Marcin (143Biegam Dla Zdrowia1979M3023700:49:32
#69 669Cybulska Monika (3901973K401400:49:33
#70 670Pepliński Grzegorz (2339Lks Zantyr Sztum1972M4019600:49:33
#71 671Mrozek Marcin (20741984M3023800:49:35
#72 672Sarzyński Dariusz (2726Psw1974M4019700:49:35
#73 673Niczyporuk Andrzej (2124Cslog1981M3023900:49:36
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !674Oremus Zuzanna (2233-2000K18200:49:36
#75 675Pawlak Łukasz (2317Beerunner1985M3024000:49:37
#76 676Sosiński Dariusz (2881Lks Zantyr Sztum1976M4019800:49:37
#77 677Bogusz Mateusz (219Traktor Team Gmina Kwidzyn1989M209700:49:37
#78 678Domalewski Tomasz (531Runner`s High1977M4019900:49:37
#79 679Koczaj Sławomir (1370Koczaj Team1968M504900:49:38
#80 680Tołkacz Wojciech (3154Malbork Biega1963M505000:49:38
#81 681Beczek Dariusz (151Dzh Mw1965M505100:49:39
#82 682Żołnowski Marcin (36381981M3024100:49:39
#83 683Krupa Tomasz (1565Traktor Team Gmina Kwidzyn1983M3024200:49:40
#84 684Kugaudo Piotr (1623Biegowyswiat.pl1977M4020000:49:40
#85 685Zakrzewski Paweł (3537Lipa Mtb1988M3024300:49:41
#86 686Pepliński Dariusz (2338-1982M3024400:49:41
#87 687Kantorski Zbysław (1211Powerade Team1966M505200:49:41
#88 688Wiśniewski Wiesław (3383Rolls-royce Running Team1972M4020100:49:42
#89 689Tomula Piotr (3174Ip Polska Team1989M209800:49:45
#90 690Murcha Paweł (3742Augusteam1973M4020200:49:46
#91 691Żyła Justyna (3650La Rive Team1977K401500:49:46
#92 692Butryn Nikodem (2921969M4020300:49:46
#93 693Żółtański Łukasz (363922 Baza Lotnictwa Taktycznego1982M3024500:49:47
#94 694Milka Adam (20231966M505300:49:47
#95 695Jankiewicz Maciej (1021Spójnia Białe Błota1981M3024600:49:49
#96 696Głuchaczka Justyna (755Klub 4221989K201300:49:49
#97 697Uniatowska Ewelina (3235Bieg Ekipa1994K201400:49:50
#98 698Burek Bartosz (287Przebiegli1986M3024700:49:50
#99 699Zimnicki Mateusz (36052002M161100:49:51
#100 700Bąkowski Tadeusz (1461964M505400:49:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności