Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Velocity -  General

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 801Kopyczyński Piotr (1413Akademia Biegania Grudziądz1988M3028100:50:58
#2 802Idec Daniel (9661990M2010900:50:59
#3 803Cichański Przemysław (3711987M3028200:51:00
#4 804Żuchowski Jan (3643-1956M601300:51:00
#5 805Marzec Przemysław (1935Grupa Biegowa 651980M3028300:51:01
#6 806Paczkowski Bartosz (22782001M161600:51:02
#7 807Kapuściński Julian (12162001M161700:51:02
#8 808Wiernicki Daniel (13731986M3028400:51:04
#9 809Jankowski Piotr (1034---1986M3028500:51:04
#10 810Grzemska Andżelika (8801978K401800:51:04
#11 811Lemanczyk Damian (1722St Runners1987M3028600:51:04
#12 812Skalski Daniel (2809.........brak1982M3028700:51:05
#13 813Mrozek Anna (20731979K302900:51:05
#14 814Hass Adam (931Bydgoszcz1981M3028800:51:05
#15 815Gaerner Hanne (36581961K50500:51:06
#16 816Rydziński Maciej (26831984M3028900:51:06
#17 817Lipiec Bartosz (1779Jim Beam Team1998M2011000:51:06
#18 818Dzich Andrzej (602Alive!1971M4023300:51:06
#19 819Ciekliński Kacper (3781997M2011100:51:06
#20 820Iwachów Sławomir (969Jabil Team1975M4023400:51:07
#21 821Sobiech Maciej (2863Rci Gdynia1993M2011200:51:07
#22 822Odziemczyk Tomasz (21931986M3029000:51:08
#23 823Piątkowski Piotr (23591971M4023500:51:09
#24 824Kuszyk Darek (16581983M3029100:51:13
#25 825Woźniak Grzegorz (3463Kbr Poland1978M4023600:51:13
#26 826Pytlos Łukasz (25401982M3029200:51:14
#27 827Bączek Robert (14049blot1976M4023700:51:15
#28 828Stelmach Dariusz (2927Tor-pal Team1977M4023800:51:15
#29 829Muhammad Tajadin (2082Ip Polska Team1985M3029300:51:15
#30 830Ruszkiewicz Małgorzata (2657.1973K401900:51:15
#31 831Kozłowska Joanna (1502Drużyna Wilka1982K303000:51:16
#32 832Kocięda Rafał (1367Niezrzeszony1975M4023900:51:16
#33 833Kossak Piotr (14461966M506500:51:16
#34 834Pytlos Małgorzata (2541Kwidzyn Biega1979K303100:51:16
#35 835Gorczycki Piotr (37212000M182000:51:16
#36 836Roganowska Danuta (2601Rozbiegany Koszalin1983K303200:51:17
#37 837Wolski Jarosław (3452Biegający Tczew1979M3029400:51:17
#38 838Tumiłowicz Jerzy (3212Traktor Team Gmina Kwidzyn1951M601400:51:17
#39 839Binkowski Mateusz (1951989M2011300:51:18
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !840Leśniewski Jan (1748El Aktywni1948M70200:51:19
#41 841Wenowski Krzysztof (37191980M3029500:51:20
#42 842Jarlińska Bożena (1053Orkamasters Iława1970K402000:51:20
#43 843Skórski Maciej (2823Ip Kwidzyn Team1985M3029600:51:21
#44 844Świtała Marcin (31251985M3029700:51:21
#45 845Piwoński Robert (2427Km Umk Toruń1977M4024000:51:22
#46 846Bartłomiejczyk Marcin (1251984M3029800:51:23
#47 847Szarmach Sebastian (2992Biegaj Z Głową1977M4024100:51:23
#48 848Gadacz Jacek (6801998M2011400:51:24
#49 849Włodarczyk Piotr (34071995M2011500:51:24
#50 850Chełstowski Tomasz (316Spaceforest1988M3029900:51:26
#51 851Puczkowski Paweł (25242002M161800:51:28
#52 852Wojciechowski Kamil (37942002M161900:51:28
#53 853Czyżak Kamil (4441983M3030000:51:28
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !854Chodukiewicz Monika (3302001K16100:51:30
#55 855Mielcarek Marcin (20041988M3030100:51:30
#56 856Treć Leon (3187Lks Zantyr Sztum1959M506600:51:31
#57 857Rogalski Sebastian (37021973M4024200:51:32
#58 858Kaczmarek Michał (11641988M3030200:51:32
#59 859Banaszkiewicz Sebastian (97Psw1996M2011600:51:33
#60 860Stremel Bartosz (2949Ip Kwidzyn Team1984M3030300:51:33
#61 861Nienadowska Beata (21331968K50600:51:34
#62 862Kaczmarek Sebastian (1165Crew `stek` Grudziądz1975M4024300:51:34
#63 863Wilczek Krzysztof (37411958M601500:51:36
#64 864Bonikowska Anna (38491977K402100:51:38
#65 865Masztak Marcin (1943Balex Metal1974M4024400:51:38
#66 866Dudziński Damian (571Kts Ironman Kwidzyn1976M4024500:51:39
#67 867Kuźbida Jakub (1661Jabil Team1989M2011700:51:40
#68 868Łoś Radosław (37711978M4024600:51:41
#69 869Mądroń Adam (37121989M2011800:51:42
#70 870Trukawka Piotr (3195Rakowieckwidzyn1956M601600:51:42
#71 871Mederski Bartosz (19681986M3030400:51:43
#72 872Kozioł Jacek (14941988M3030500:51:44
#73 873Sitek Adam (2795Wsm Crossfit Różyny1975M4024700:51:44
#74 874Matwiejczuk Arkadiusz (1955Orkamasters Iława1962M506700:51:44
#75 875Kaszyński Piotr (1254Lightbox Runners Team1963M506800:51:44
#76 876Niewiadomski Patryk (2144Biegający Tczew1992M2011900:51:46
#77 877Plewa Bartosz (2429.1976M4024800:51:46
#78 878Mączewska Marzena (1964V Runner1969K402200:51:47
#79 879Sudoł Miłosz (2970Ip Kwidzyn Team1989M2012000:51:49
#80 880Hirsz Maciej (952Magma Kolektyw Sportowy1973M4024900:51:50
#81 881Adamczyk Paulina (251989K201800:51:50
#82 882Furmaniak Piotr (676Koczaj Team1976M4025000:51:51
#83 883Siwczak Mariusz (28031982M3030600:51:51
#84 884Leif Frilund (1718Walki Racing Team1953M601700:51:52
#85 885Pytliński Krzysztof (25391971M4025100:51:52
#86 886Stojak Krzysztof (29381984M3030700:51:54
#87 887Sak Wojciech (2708Ip Polska Team1992M2012100:51:55
#88 888Szemberski Szymon (30111981M3030800:51:55
#89 889Sochacki Michał (2873Gmina Gardeja Biega1987M3030900:51:56
#90 890Chojnacki Krzysztof (334Ip Kwidzyn Team1970M4025200:51:57
#91 891Jabłonowski Paweł (975Mks Mława1989M2012200:51:57
#92 892Olejarczyk Piotr (22061960M506900:51:57
#93 893Janik Roman (1018Kwidzyn Biega1953M601800:51:57
#94 894Rodak Natalia (2595Rozbiegany Susz1994K201900:51:59
#95 895Bluj Roman (204Vo2max Mtb Team1960M507000:52:00
#96 896Karpenko Oleksii (1234Niema1996M2012300:52:00
#97 897Rumiński Daniel (26512000M182100:52:00
#98 898Roś Jakub (26281990M2012400:52:01
#99 899Hulewicz Elżbieta (964Akademia Biegania Grudziądz1976K402300:52:01
#100 900Samborski Andrzej (2711Ip Kwidzyn Team1966M507100:52:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności