Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 830Ruszkiewicz Małgorzata (2657.1973K401900:51:15
#2 2495Rupiński Dariusz (26531972M4053001:11:40
#3 1813Rupińska Agnieszka (26521978K4011401:01:07
#4 897Rumiński Daniel (26512000M182100:52:00
#5 1428Ruminska Katarzyna (26501987K306700:57:13
#6 1683Rudnik Kamil (2649Ip Kwidzyn Team1978M4041200:59:54
#7 565Rudawski Radosław (26481977M4016900:48:37
#8 1584Rudawska Katarzyna (2647-1982K308400:58:46
#9 422Ruczyński Maciej (2646Mr Team1963M502100:46:58
#10 2594Rucińska Agnieszka (2645Aplitt1983K3026901:14:18
#11 1975Ruchlewicz Urszula (26441969K4013601:02:56
#12 768Rubaj Adam (2643Jabil Team1974M4022400:50:32
#13 578Różycki Sławomir (2642Tkkf Kolejarz Bydgoszcz1960M504300:48:42
#14 1461Różycka Alicja (2641Akademia Biegania Grudziądz1970K406800:57:34
#15 438Rozpędowski Patryk (2637Gdańskie Autobusy I Tramwaje1991M205800:47:11
#16 1348Rozmus Katarzyna (26351982K305900:56:19
#17 2708Rozmarynowicz Anna (2634Lovelasy1979K3029301:18:54
#18 370Rozenberg Sławomir (2633Lks Zantyr Sztum1965M501600:46:08
#19 303Rozalski Przemek (26321983M3011900:45:15
#20 338Bakierski Filip (26291996M204500:45:42
#21 898Roś Jakub (26281990M2012400:52:01
#22 110Roszkowski Marcin (2627Kp Psp Wejherowo1983M304900:41:15
#23 1706Roszak Daniel (2626-1960M5014901:00:06
#24 799Rosman Paweł (2625Finisz Morąg1971M4023200:50:56
#25 2549Rosinka Michał (26241978M4053901:13:03
#26 2774Rosa Bogusława (2622Kasiarki1952K601501:28:09
#27 1289Ropińska Kamila (2621Wtorkowy Trening Grudziądz1983K305500:55:34
#28 1770Kiliszek Robert (26201973M4043001:00:44
#29 1422Romanowski Tomasz (26191987M3044500:57:09
#30 2460Romanowski Sławomir (2618Parkrun Gdynia1960M5019101:10:56
#31 1703Romanowski Artur (2617Jabil Team1988M3050501:00:05
#32 503Roman Łukasz (2614Państwowa Straż Pożarna W Sztumie1983M3018800:47:51
#33 1831Roman Bartosz (2613Romki1972M4044501:01:22
#34 2085Rolniczak Karol (26121983M3056201:04:28
#35 1097Rokita Robert (2610Ge Power Team1973M4029200:53:48
#36 1123Rokita Jan (2608Ge Power Team2000M182800:53:58
#37 61Rojewski Maciej (26071984M302900:39:56
#38 1897Rojewska Angelika (2606-1995K208101:02:04
#39 569Rogowski Krzysztof (2604Pomerania Cup1976M4017000:48:39
#40 1152Roginska Wioletta (26031978K404100:54:16
#41 1811Roganowski Rafał (2602Rozbiegany Koszalin1972M4044101:01:07
#42 836Roganowska Danuta (2601Rozbiegany Koszalin1983K303200:51:17
#43 1125Rogalski Krzysztof (26001988M3037800:53:59
#44 1871Rogalska Maria (25991993K207801:01:46
#45 1981Rogalska Magdalena (2598Run Beach Morning Team1985K3013901:03:02
#46 26Roeske Mariusz (2597Kp Psp Puck1979M301300:37:51
#47 2608Rodzińska Anita (25961968K505801:14:49
#48 894Rodak Natalia (2595Rozbiegany Susz1994K201900:51:59
#49 2338Rękawik Piotr (2590Ett Elbląg Triathlon Team1967M5018401:08:20
#50 1471Rękawik Agnieszka (2589Ett Elbląg Triathlon Team1968K501400:57:38
#51 341Rębisz Marcin (2588Lacroix Electronics Kwidzyn1990M204600:45:47
#52 254Rezmer Ryszard (2587Rolls-royce Running Team1975M408500:44:39
#53 1430Reszka Mirek (25861968M5012600:57:14
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !71Reniecki Franciszek (2585Umks Kwidzyn2000M18200:40:16
#55 1153Remus Katarzyna (2584Jabil Team1991K203000:54:17
#56 1757Rekowski Kazimierz (2582Biegający Tczew1958M605501:00:37
#57 1850Rejmanowski Ryszard (25811951M605901:01:34
#58 1095Reiwer Tomasz (2580Miastoaktywni.pl1987M3036900:53:47
#59 265Reiss Amadeusz (2579Biegam Bo Lubie1998M203500:44:46
#60 2091Redmerska-Osińska Magdalena (25761982K3015801:04:32
#61 966Raulin Rafał (25731983M3033200:52:33
#62 2688Rauchfleisz Andrzej (2571Czopki Kolczaste1970M4055101:17:49
#63 2689Rauchfleisz Agata (2570Czopki Kolczaste1971K4024401:17:50
#64 561Ratkowska Małgorzata (2569The Runners Świecie1978K40900:48:30
#65 312Ratajczyk Szymon (2568Ebro Team Polska1984M3012400:45:25
#66 388Rankiewicz Michał (2567Społeczna Szkoła Podstawowa W Kwidzynie1982M3015400:46:22
#67 566Rakoczy Paweł (2564Jola & Paweł Biegiem Przez Życie1966M503900:48:37
#68 1438Rakoczy Maciej (25631979M3045000:57:18
#69 2696Rajkowski Walter (25611944M70601:18:28
#70 523Rajkowski Walter (25601981M3019700:48:05
#71 707Rajkowski Leszek (2559.1978M4020600:49:56
#72 1649Rajek Radek (2558Biegający Tczew1983M3049900:59:34
#73 1647Rajek Agnieszka (2557Biegający Tczew1986K309600:59:33
#74 78Radulski Radosław (25531983M303400:40:29
#75 1650Radawiec Marcin (25501972M4040500:59:34
#76 157Raczyński Piotr (25491990M202500:42:38
#77 1199Rachoń Jacek (2547Kravmaga_fighter1981M3039800:54:47
#78 1560Rabczyński Rafał (2546Tomcolor Iława1977M4038500:58:34
#79 1362Pyż Sławomir (2545Gdańskie Autobusy I Tramwaje1982M3043100:56:25
#80 719Pytyńska Izabela (2542Grudziądzka Fit Mama1980K302500:50:05
#81 834Pytlos Małgorzata (2541Kwidzyn Biega1979K303100:51:16
#82 826Pytlos Łukasz (25401982M3029200:51:14
#83 885Pytliński Krzysztof (25391971M4025100:51:52
#84 2590Pyra-Kuczyńska Marzena (2535-1976K4023901:14:08
#85 2025Pyla Dominik (2533Smurfit Kappa Adventure Team Poland1985M3055701:03:50
#86 2604Puzdrowska Dominika (25311995K2014701:14:40
#87 282Purwin Piotr (2530Akademia Biegania Grudziądz1969M409300:44:57
#88 1554Purwin Beata (2529Akademia Biegania Grudziądz1969K407800:58:30
#89 650Pulkowski Sławomir (2528Niezrzeszony1969M4019100:49:22
#90 999Puczyński Karol (25271985M3034400:52:48
#91 1877Puczyńska Anna (25261991K207901:01:51
#92 965Puczkowski Piotr (2525Kbr Poland1976M4027000:52:33
#93 851Puczkowski Paweł (25242002M161800:51:28
#94 1030Puckowski Grzegorz (2523Tri Starogard Gdański1984M3035000:53:07
#95 617Puckowska Katarzyna (2522Tri Starogard Gdański1987K302000:49:03
#96 177Pucek Artur (25201973M405100:43:09
#97 2034Psuja Piotr (2519Sztum Biega1992M2025501:03:57
#98 1733Psiuk Joanna (25181967K502301:00:20
#99 2137Psiuk Andrzej (2516Niezrzeszony1964M5017401:05:23
#100 2186Przysowa Ewelina (25151983K3018401:06:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności