Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 255Nawrocki Mateusz (2114Kwidzyn Biega1989M203400:44:39
#2 2018Nawrocka Justyna (21131976K4014201:03:44
#3 189Narloch Wojciech (2109Florian Chojnice1982M308000:43:26
#4 2388Napolska Małgorzata (21071989K2011701:09:07
#5 2356Napiórkowski Wojciech (2106Schumacher Team1982M3060001:08:37
#6 2639Namiotko Rafał (2105-1976M4054601:15:46
#7 2514Namiotko Anita (2104-1977K4022601:12:22
#8 1599Nalborski Miłosz (2103Biegający Rodzice1981M3048300:58:57
#9 1601Nalborska Lucyna (2102Biegajacy Rodzice1973K408300:58:58
#10 2254Nalaskowska Anna (2101-1971K4018001:07:04
#11 1084Nakonieczny Łukasz (21001988M3036600:53:39
#12 454Nadolski Tomasz (2097Drużyna Olbrzyma1974M4014100:47:22
#13 166Nadolny Piotr (2096-1977M404700:42:55
#14 2542Nacic Bojan (2094Solenis1977M4053501:13:01
#15 169Myrcik Rafał (2093Pruszcz Biega1976M404800:43:00
#16 101Muszak Łukasz (20921991M201700:41:05
#17 1402Musielewicz Pawel (2091Bud-hause1983M3044000:56:53
#18 1899Musielak Michał (2090Koczaj Team1986M3053201:02:04
#19 754Murawski Michał (2089Gmina Gardeja Biega1983M3026400:50:22
#20 68Murawski Maciej (2088Miki Team1977M401800:40:06
#21 2614Murawska Monika (20871991K2015101:15:04
#22 1231Murawska Joanna (2086Miki Team1977K404600:55:03
#23 613Murawska Aneta (2085Górzno Biega1995K201000:49:00
#24 829Muhammad Tajadin (2082Ip Polska Team1985M3029300:51:15
#25 32Mruk Tomasz (2080Czarne Stopy.sm1976M40700:38:32
#26 403Mroziński Dariusz (2077Rozbiegane Działdowo1975M4013000:46:37
#27 671Mrozek Marcin (20741984M3023800:49:35
#28 813Mrozek Anna (20731979K302900:51:05
#29 619Mroczkowski Tomasz (2071Flex Runners1981M3022300:49:05
#30 2596Mroczkowski Hubert (20701986M3062501:14:21
#31 2374Mroczkowski Adam (2069Ip Kwidzyn Team1952M607401:08:49
#32 2393Mroczkowska Joanna (20681968K504501:09:16
#33 791Mroczek Zenon (20671971M4022900:50:50
#34 2057Mroczek Krzysztof (2066Ip Kwidzyn Team1975M4047801:04:09
#35 223Możejko Marek (2064Finisz Morąg1974M407100:44:11
#36 788Motofa Marcin (20631982M3027600:50:49
#37 1656Mosakowski Jacek (2061Ip Kwidzyn Team1986M3050000:59:36
#38 1506Moritz Karol (2060Biegiem Dla Magdy1969M4037300:58:01
#39 1782Morczyńska Katarzyna (2059Grudziądzka Fit Mama1989K206601:00:47
#40 2550Morczyńska Gabriela (2058-1958K601101:13:03
#41 1749Morawski Marek (20571973M4042501:00:34
#42 395Molus Artur (2056Lacroix Team1990M204900:46:28
#43 309Moltzan Zbigniew (2055Reebok Run Crew1976M4010200:45:24
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Moltzan-Małkowska Magdalena (2054Reebok Run Crew1975K40300:45:27
#45 2513Mokwiński Czesław (2053Klub Aktywnego Pelpliniaka1953M607901:12:20
#46 621Mogiłka Jacek (2050Oceloty Kruszyn Krajeński1980M3022500:49:06
#47 2547Modrzejewski Miłosz (2048Solenis1973M4053801:13:03
#48 2751Zawodnik Anonimowy (20471980K3029901:23:08
#49 1884Moczadło Maria (2046Spc1973K4012601:01:54
#50 1417Młynarczyk Joanna (20451983K306600:57:05
#51 1773Zawodnik Anonimowy (2042Mra Run1977M4043101:00:45
#52 1869Mizulin Alexander (2041Ip Kwidzyn Team1985M3052501:01:45
#53 2563Mitura Zygmunt (2040-1957M608101:13:21
#54 2645Mitura Mariola (2039-1962K506001:15:53
#55 1225Misiejuk Maciej (20361973M4031900:55:01
#56 2236Misiak Przemyslaw (2035Rozbiegany Susz1983M3058501:06:52
#57 2239Misiak Marta (2034Rozbiegany Susz1979K3019801:06:53
#58 2237Misiak Hanna (2033Rozbiegany Susz1959K504101:06:53
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69Misiak Alicja (2032Misiak Team1993K20100:40:11
#60 2000Mirowski Robert (2031Magnum Team1989M2024701:03:17
#61 2593Mirosław Dominika (2029.2000K182301:14:16
#62 97Minkiewicz Wojciech (2028Mjazzga1974M402400:41:00
#63 2691Miluk Artur (20251985M3063301:18:01
#64 1194Miloszewski Andrzej (20241962M5010600:54:45
#65 694Milka Adam (20231966M505300:49:47
#66 1928Milewski Jakub (2022-1982M3053701:02:22
#67 497Milewski Benedykt (2021Samindruk Brodnica1966M502900:47:47
#68 1257Milewska Joanna (2020-1984K305100:55:14
#69 1071Miler-Owsik Monika (2019Aktywni Kociewiacymorsy Zblewo1977K403400:53:32
#70 1967Milas Mariusz (2018Rozbiegany Susz1957M606401:02:49
#71 1780Milak Arkadiusz (2017Anwil Team1969M4043301:00:46
#72 13Mikuś Marcin (2016Klub Aktywnego Pelpliniaka1986M30800:36:01
#73 190Mikowski Mariusz (20131981M308100:43:27
#74 1475Mikołajczyk Anna (2011Mosg1982K307100:57:42
#75 1569Mięsikowski Robert (20091966M5013800:58:38
#76 1571Miesikowski Piotr (2008Peter1971M4038800:58:39
#77 1572Mielczarek Justyna (20061977K407900:58:41
#78 855Mielcarek Marcin (20041988M3030100:51:30
#79 1380Miedlar Mariusz (20031972M4035100:56:39
#80 213Michna Michał (1999Sut1980M308600:43:55
#81 2301Michna Justyna (19981975K4019201:07:44
#82 185Michna Daniel (1997Klub Aktywnego Pelpliniaka1983M307800:43:20
#83 1672Michalski Przemysław (19922 Morski Pułk Strzelców1974M4040900:59:46
#84 313Michalski Krzysztof (1991Kwidzyn Biega1979M3012500:45:26
#85 1680Michalski Jacek (1990-1978M4041100:59:51
#86 221Michalski Dominik (19881995M203200:44:07
#87 1832Michalska Dominika (1987Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1994K207301:01:22
#88 1938Michalik Magdalena (1985Ip Polska Team1979K3013101:02:28
#89 230Michalak Marek (19831974M407500:44:21
#90 1229Miazga Robert (19821995M2017000:55:02
#91 226Merda Piotr (1981Mts Hamer Miastko1979M309100:44:16
#92 142Merda Katarzyna (1980Mts Hamer Miastko1982K30700:42:12
#93 2764Kowalak Marzena (19781965K506801:25:01
#94 502Melka Krzysztof (19771985M3018700:47:51
#95 1266Mejsner Marcin (1974Pmp Running Team1977M4032700:55:21
#96 2375Mejsner Maja (1973Pmp Running Team1978K4020301:08:49
#97 1313Mejka Mirosław (19711967M5012100:55:52
#98 345Mejgier Paweł (1970Tkkf Wodnik Więcbork1970M4011200:45:51
#99 2205Megger Agata (1969Żyj Z Energią1974K4017401:06:20
#100 871Mederski Bartosz (19681986M3030400:51:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności