Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1170Tyburski Mariusz (3225Iława Biega1988M3039300:54:35
#2 2497Twarog Michal (3223Ip Polska Team1982M3061401:11:45
#3 2666Twardowska Karolina (32221998K2016101:16:51
#4 235Tuwalski Sławomir (3221Brak1987M309400:44:24
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35Tuwalska Małgorzata (3220Lks Zantyr Sztum1979K30300:38:37
#6 107Tuwalska Elżbieta (3219Lks Zantyr Sztum1979K30500:41:12
#7 2287Turski Mariusz (32181975M4050101:07:29
#8 979Turska Agnieszka (3217Grupa Biegowa 651980K303600:52:36
#9 1578Turowicz Krzysztof (32161997M2021000:58:45
#10 2296Tuńska Wiktoria (32142002K16601:07:37
#11 2293Tuńska Edyta (32131977K4018901:07:35
#12 838Tumiłowicz Jerzy (3212Traktor Team Gmina Kwidzyn1951M601400:51:17
#13 583Tułodziecki Patryk (3211Biegam U Kolesi1987M3021300:48:45
#14 2203Tucholski Piotr (32101984M3058001:06:17
#15 2613Trzebiatowska Agata (3208A&r Team1996K2015001:15:02
#16 2051Trzciński Radosław (3207Kbr Poland1987M3055801:04:05
#17 2054Trzciński Grzegorz (3206Traktor Team Gmina Kwidzyn1964M5016701:04:07
#18 2048Trzcińska Kamila (32041987K3015201:04:04
#19 2172Trzcinska Jolanta (3203Akademia Biegania Grudziądz1986K3018101:05:51
#20 533Trzaskowski Tomasz (32021975M4016100:48:12
#21 272Trzaska Tomasz (3201Agro-piaski Team1986M3011000:44:51
#22 1678Trzaska Maciej (3200Tor-pal Team1972M4041000:59:49
#23 2058Tryc Jarosław (3199Ip Kwidzyn Team1968M5016801:04:10
#24 1049Tryba Zdzisław (31981950M602500:53:16
#25 2443Trukawka Tadeusz (3196Janowokwidzyn1960M5019001:10:31
#26 870Trukawka Piotr (3195Rakowieckwidzyn1956M601600:51:42
#27 1050Trukawka Adam (3194Rakowieckwidzyn1992M2014400:53:17
#28 2086Troper Mirosław (31931964M5017101:04:28
#29 1872Trojanowska Bogumiła (3191Biegaj Z Głową1963K502601:01:46
#30 635Trociński Robert (3190Ip Kwidzyn Team1963M504800:49:15
#31 2717Trochowska Dominika (31891996K2016901:19:43
#32 39Trębacz Michał (3188Flsmidth Maag Gear1979M301800:38:48
#33 856Treć Leon (3187Lks Zantyr Sztum1959M506600:51:31
#34 108Trapp Tomasz (3185Beniaminek 03 Starogard Gdański1979M304700:41:14
#35 2003Traczyk Mateusz (31831994M2024901:03:24
#36 1136Traczewski Leonard (31811952M602900:54:06
#37 1948Tracka-Sobocińska Urszula (3180Biegam Bo Lubie1964K503201:02:34
#38 645Towiański Norbert (3179-1992M209500:49:20
#39 755Torbowski Damian (3177Kp Psp Kwidzyn1988M3026500:50:23
#40 2216Topolińska Joanna (3176Kemira1982K3019301:06:36
#41 2697Topolewicz Jerzy (3175Top1965M5020301:18:29
#42 689Tomula Piotr (3174Ip Polska Team1989M209800:49:45
#43 2065Tomeczek Justyna (31691984K3015501:04:15
#44 1911Tomczak Marek (3167Tomsky1960M5016001:02:12
#45 1001Tomczak Łukasz (3166Tomsky1984M3034500:52:49
#46 1437Tomczak Krzysztof (31651984M3044900:57:17
#47 1708Tomczak Dorota (3164-1968K502101:00:07
#48 618Tomaszewski Wojciech (31631970M4018000:49:03
#49 2568Tomaszewska Natalia (3160Akademia Biegania Grudziądz1986K3026201:13:27
#50 1275Tomaszewska Anna (31591985K305300:55:25
#51 1335Tomaszek Marita (31561993K204100:56:09
#52 680Tołkacz Wojciech (3154Malbork Biega1963M505000:49:38
#53 1143Tocha Zbigniew (3153Aktywni Kociewiacy1956M603000:54:09
#54 1208Tobolski Marek (3152Florian Grudziądz1974M4031400:54:52
#55 2727Tobolska Grażyna (3151Akademia Biegania Grudziądz1953K601401:20:32
#56 1214Tobolska Anna (3150Florian1977K404400:54:56
#57 1802Tłustochowicz Katarzyna (31491992K206901:01:01
#58 2268Templin Katarzyna (31471985K3020501:07:16
#59 2677Tekliński Wojciech (3146Paramoralni1965M5020001:17:22
#60 382Tekliński Dawid (3145Wtorkowy Trening Grudziądz1983M3014900:46:18
#61 412Tekliński Adrian (3144Paramoralni1990M205400:46:49
#62 1839Tatarowski Krzysztof (3142No Name Crew1985M3052301:01:26
#63 1006Tatarowska Patrycja (3140No Name Crew1985K303700:52:55
#64 1886Tatara Pawel (31391994M2023901:01:56
#65 1568Tatara Dawid (31371997M2020900:58:38
#66 1038Tarczyński Wojciech (31351983M3035200:53:12
#67 305Taranowski Sebastian (31321981M3012000:45:22
#68 295Talma Łukasz (3131Drużyna Szpiku1989M204100:45:10
#69 1390Talar Szymon (3129Capoeira Kwidzyn1991M2018100:56:47
#70 56Taczyński Marcin (3128Gmina Gardeja Biega1984M302700:39:48
#71 734Tabor Leszek (3127Lks Zantyr Sztum1958M601100:50:13
#72 1032Świtała Roman (3126Team Ip Kwidzyn1958M602200:53:07
#73 844Świtała Marcin (31251985M3029700:51:21
#74 2138Świtała Jolanta (3124Amatorka1962K503501:05:25
#75 2468Świstowska Małgorzata (3123-1972K4021801:11:05
#76 2464Świstowska Katarzyna (3122Zst Grudziądz2000K182001:11:01
#77 969Świętosławski Henryk (3119Ip Kwidzyn Team1959M508000:52:34
#78 2020Święcki Przemysław (3117Sport A-z Team Iława1987M3055501:03:46
#79 545Święcki Dariusz (3116Sport A-z Team Iława1974M4016500:48:18
#80 2687Świerczyński Krzysztof (3115-1968M5020201:17:48
#81 2219Świderski Jarosław (3113Drill Tattoo1982M3058301:06:38
#82 2630Świderski Ireneusz (3112Klub Aktywnego Pelpliniaka1980M3062901:15:28
#83 2130Świder Janusz (3110Klub Żółtego Podkoszulka Janek1965M5017301:05:16
#84 2127Świder Dariusz (3109Klub Żółtego Podkoszulka Janek1974M4048601:05:13
#85 2499Świątkowski Sasza (3108Finisz Morąg1973M4053101:11:45
#86 2260Świątkowska Marta (3106Jabil Team1978K4018101:07:09
#87 1217Śnieg Aleksandra (31021962K50700:54:58
#88 1781Śmigiel Jarosław (31011978M4043401:00:47
#89 1368Ślósarek Rafał (31001975M4034600:56:29
#90 2394Śliwiński Tadeusz (30991974M4051401:09:16
#91 1284Śliwa Małgorzata (30981972K405200:55:29
#92 1556Ślęzak Adam (3096Osp Pogrodzie1989M2020800:58:31
#93 1527Śledź Mikołaj (3095Klub Aktywnego Pelpliniaka1991M2020100:58:12
#94 158Ścisłowski Rafał (3094Ip Kwidzyn Team1978M404300:42:39
#95 615Ścisłowski Andrzej (3093Biegający Tczew1958M60800:49:02
#96 1847Szytniewski Grzegorz (3091Sosnowa Team Grudziądz1965M5015601:01:33
#97 1483Szypnik Małgorzata (3088Sport A-z Team Iława1975K407100:57:46
#98 961Szypnik Arkadiusz (3086Sport A-z Team Iława1975M4026800:52:31
#99 461Szyplewski Marcin (3085Tri Starogard Gdański1985M3017700:47:26
#100 49Szyplewski Bartek (3084Biegacze Nowego1998M201000:39:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności