Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 2780Cieśla Sandra (3841991K2018001:43:40
#2 2779Mosakowska Olimpia (6161976K4025701:34:36
#3 2778Nowicki Adam (21731949M609101:34:07
#4 2777Bruzdowski Tomasz (2591987M3064101:31:16
#5 2776Blachowski Marcin (198Dks Team1982M3064001:30:56
#6 2775Ćwik Krystyna (447Malborskie Morsy1953K601601:28:31
#7 2774Rosa Bogusława (2622Kasiarki1952K601501:28:09
#8 2773Łukaszek Jolanta.G (1835Old Mobil Club1967K506901:27:56
#9 2772Leginowska-Koitalla Iwona (17161972K4025601:27:46
#10 2771Koitalla Aleksandra (38062001K161401:27:43
#11 2770Lewińska Paulina (17661987K3030401:26:14
#12 2769Kjin Tomasz (37111977M4055601:26:13
#13 2767Pagieła Justyna (2280Optyk Punkt Widzenia1987K3030301:25:25
#14 2768Pagieła Piotr (2282Optyk Punkt Widzenia1986M3063901:25:25
#15 2766Słota Magdalena (38201992K2017901:25:23
#16 2765Lewandowska Beata (17541988K3030201:25:06
#17 2764Kowalak Marzena (19781965K506801:25:01
#18 2763Stępkowski Damian (2933Sokola Team1993M2031601:24:52
#19 2762Kwiatkowska Elżbieta (16681977K4025501:24:45
#20 2761Kwiatkowski Robert (16791976M4055501:24:42
#21 2760Skalska Anna (2808.........brak1983K3030101:23:56
#22 2758Bielińska Wiesława (1881959K506701:23:41
#23 2759Błaszczak Beata (37131969K4025401:23:41
#24 2757Schreiber Kamila (27401994K2017801:23:32
#25 2756Majda Jerzy (1861Gtjm1957M609001:23:18
#26 2755Jasińska Anna (106719981998K2017701:23:14
#27 2754Kołodyńska Aleksandra (1390-1989K2017601:23:13
#28 2752Szymanek Karolina (3801Alior Bank1982K3030001:23:10
#29 2753Wojciechowska Daria (34151992K2017501:23:10
#30 2750Malinowska Anna (1889Biegam Bo Lubie1982K3029801:23:08
#31 2751Zawodnik Anonimowy (20471980K3029901:23:08
#32 2749Jabłońska Małgorzata (9761968K506601:23:06
#33 2748Kłaczyńska Ewa (1342Inowrocław1971K4025301:22:55
#34 2747Olszewska Malgorzata (22191973K4025201:22:50
#35 2746Wnuk Malwina (3410Jabil Team1995K2017401:22:46
#36 2745Paszkowska Agata (37821985K3029701:22:45
#37 2744Zawodnik Anonimowy (21681987M3063801:22:31
#38 2743Czyż Rafał (4431972M4055401:22:28
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2742Niwiński Stanisław (2146-1934M80301:22:24
#40 2741Zieńczuk Piotr (3600Nie Marnuj Tlenu Gdańskie Autobusy I Tramwaje1976M4055301:22:14
#41 2740Kozłowski Antoni (1505Fabryka Papieru Kaczory1963M5020901:22:10
#42 2739Okonek Joanna (2197Wtm1968K506501:21:41
#43 2736Legieć Wioleta (17151983K3029601:21:39
#44 2737Speidel Daniel (36531957M608901:21:39
#45 2738Zasowska Beata (3558-1996K2017301:21:39
#46 2735Janelt Justyna (1014Ip Kwidzyn Team1991K2017201:21:28
#47 2734Kozłowska Danuta (1501Klub Wesołego Biegacza1967K506401:21:22
#48 2733Riggert Ina Sabine (36571971K4025101:21:19
#49 2732Steinborn Jakub (36951999M185101:21:09
#50 2731Kozłowska Julia (36961998K2017101:21:08
#51 2730Balcerzak Jakub (86Balki1990M2031501:20:34
#52 2728Lipińska Żaneta (1781Akademia Biegania Grudziądz1969K4025001:20:33
#53 2729Lipiński Ireneusz (1782Akademia Biegania Grudziądz1968M5020801:20:33
#54 2726Balcerzak Milena (871998K2017001:20:32
#55 2727Tobolska Grażyna (3151Akademia Biegania Grudziądz1953K601401:20:32
#56 2725Szarek-Los Aga (2989Ip Polska Team1982K3029501:20:30
#57 2724Osińska Adrianna (22582001K161301:20:24
#58 2723Drągowska Paulina (5532001K161201:20:22
#59 2722Gędłek Dorota (7291972K4024901:20:21
#60 2721Liberacka Agnieszka (1770-amatorka1978K4024801:20:18
#61 2720Kosiło Tadeusz (1433Runbusters1961M5020701:20:03
#62 2719Kulczycki Szymon (16331982M3063701:19:47
#63 2718Miotk Teresa (38511959K506301:19:46
#64 2717Trochowska Dominika (31891996K2016901:19:43
#65 2716Wielińska Zofia (3328Niezrzeszona1958K601301:19:25
#66 2714Lazarowska Agnieszka (1711Truchtemdomety1991K2016801:19:16
#67 2715Kożuchowski Wojciech (1512Truchtemdomety1979M3063601:19:16
#68 2712Kożuchowska Ewelina (1511Truchtemdomety1979K3029401:19:15
#69 2713Gałecki Piotr (701Truchtemdomety1987M3063501:19:15
#70 2710Liszewski Krzysztof (1795-1962M5020601:19:07
#71 2711Białkowska Anna (1741992K2016701:19:07
#72 2709Winiarska Monika (33541970K4024701:18:58
#73 2708Rozmarynowicz Anna (2634Lovelasy1979K3029301:18:54
#74 2707Hals Andrzej (924Traktor Team Gmina Kwidzyn1967M5020501:18:52
#75 2706Stupak Małgorzata (29631983K3029201:18:49
#76 2705Sawka Adam (2734Ip Kwidzyn Team1955M608801:18:48
#77 2703Stupak Anna (29621987K3029101:18:47
#78 2704Wróblewski Mateusz (26821996M2031401:18:47
#79 2702Wójcik Basia (34691985K3029001:18:46
#80 2701Dziuma Arkadiusz (6211979M3063401:18:45
#81 2699Kleine Roman (13211961M5020401:18:31
#82 2700Kleine Przemysław (13201992M2031301:18:31
#83 2697Topolewicz Jerzy (3175Top1965M5020301:18:29
#84 2698Kaizer Anna (36821977K4024601:18:29
#85 2696Rajkowski Walter (25611944M70601:18:28
#86 2694Stemplewska Sylwia (2928Run Natka1984K3028901:18:04
#87 2695Derkowska Małgorzata (502-1990K2016601:18:04
#88 2693Majewska Katarzyna (1865Morsy Z Grudziądza1975K4024501:18:02
#89 2691Miluk Artur (20251985M3063301:18:01
#90 2692Krawczyk Natalia (1532Run Natka1980K3028801:18:01
#91 2690Doering Ireneusz (527Run Natka1975M4055201:18:00
#92 2689Rauchfleisz Agata (2570Czopki Kolczaste1971K4024401:17:50
#93 2688Rauchfleisz Andrzej (2571Czopki Kolczaste1970M4055101:17:49
#94 2687Świerczyński Krzysztof (3115-1968M5020201:17:48
#95 2685Piórkowska Simona (2409Vadain Running Club1982K3028701:17:46
#96 2686Kaźmierczak Wiesław (12651967M5020101:17:46
#97 2684Piórkowski Marcin (2411Vadain Running Club1983M3063201:17:45
#98 2683Gadomska Barbara (6811997K2016501:17:41
#99 2682Owczarczyk Aleksandra (22671991K2016401:17:39
#100 2681Dondziak Justyna (542Ekipa Zdrowych Stópek1998K2016301:17:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności