Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 2280Gołaś Joanna (7731983K3021101:07:25
#2 2279Popaszkiewicz Alina (2466Tor-pal Team1980K3021001:07:23
#3 2277Sikora Karolina (2778Jabil Team1984K3020901:07:22
#4 2278Lenart Joanna (17271974K4018501:07:22
#5 2276Patalon-Kłodawska Dorota (2306Klodasie1979K3020801:07:21
#6 2275Szymański Bogdan (3074Jabil Team1971M4049801:07:20
#7 2271Krasnodębsla Oliwia (15232000K181301:07:18
#8 2272Dubas Marek (559Jabil Team1972M4049701:07:18
#9 2273Pierepienko Marek (23711983M3059001:07:18
#10 2274Jeż Karolina (11181987K3020701:07:18
#11 2269Pater Barbara (23091976K4018401:07:17
#12 2270Greczycho Katarzyna (8261984K3020601:07:17
#13 2265Kajak Jan (37371967M5018101:07:16
#14 2266Jarynowski Paweł (1062Quinn-motors.ie1979M3058901:07:16
#15 2267Kozioł Magdalena (1496-1993K2011001:07:16
#16 2268Templin Katarzyna (31471985K3020501:07:16
#17 2263Malinowski Łukasz (18931982M3058801:07:15
#18 2264Malinowska Anna (18901979K3020401:07:15
#19 2262Galus Luiza (700Akademia Biegania Grudziądz1977K4018301:07:14
#20 2261Bielańska Marta (182M&m Team1977K4018201:07:12
#21 2259Wicher Łucja (3320Flex Runners1984K3020301:07:09
#22 2260Świątkowska Marta (3106Jabil Team1978K4018101:07:09
#23 2257Jankowicz Artur (1023Beztlenowi Malbork1984M3058701:07:07
#24 2258Zawodnik Anonimowy (833-1996K2010901:07:07
#25 2255Liegmann Wojciech (37181975M4049601:07:05
#26 2256Wojtanowicz Beata (3435Akademia Biegania Grudziądz1965K504201:07:05
#27 2254Nalaskowska Anna (2101-1971K4018001:07:04
#28 2253Hausman Magdalena (9321977K4017901:07:03
#29 2252Dondziak Monika (543Ekipa Zdrowych Stópek1988K3020201:07:02
#30 2251Pawlak Krystyna (23161977K4017801:07:01
#31 2250Polkowska Klaudia (24541996K2010801:07:00
#32 2246Kempa Kacper (12693lo Grudziądz1999M184801:06:59
#33 2247Niechoćko Agata (2125Run Beach Morning Team1979K3020101:06:59
#34 2248Kurajk Marian (16471954M606901:06:59
#35 2249Bohdan Łukasz (2211985M3058601:06:59
#36 2245Grembowicz Henryk (827Ip Kwidzyn Team1953M606801:06:58
#37 2244Kaznowska Dominika (1263Grudziądzka Fit Mama1986K3020001:06:57
#38 2243Centkowska Ewelina (3081979K3019901:06:56
#39 2241Jaworski Bartłomiej (1095Spc1992M2027801:06:55
#40 2242Konczyński Hubert (1399Solenis1994M2027901:06:55
#41 2240Błasińska Żaneta (208Spc1972K4017701:06:54
#42 2237Misiak Hanna (2033Rozbiegany Susz1959K504101:06:53
#43 2238Szulc Tomasz (3054T.d.k. Team1967M5018001:06:53
#44 2239Misiak Marta (2034Rozbiegany Susz1979K3019801:06:53
#45 2235Hirsz Dorota (951T.d.k. Team1975K4017601:06:52
#46 2236Misiak Przemyslaw (2035Rozbiegany Susz1983M3058501:06:52
#47 2234Borkowska Monika (2331992K2010701:06:51
#48 2230Kopczyńska Ewa (1405Wymiatacze1980K3019701:06:50
#49 2231Filipiak Beata (653Jet System Active Team1974K4017501:06:50
#50 2232Przybylski Stanisław (2507Tor-pal Team1963M5017801:06:50
#51 2233Malarczyk Bogusław (1885#teamclark1963M5017901:06:50
#52 2229Cylka Rafał (3941992M2027701:06:49
#53 2226Zakrzewska Katarzyna (3534-1980K3019601:06:48
#54 2227Sępiński Marcin (2761Navigators1977M4049501:06:48
#55 2228Czerniak Tomasz (422Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw1984M3058401:06:48
#56 2224Sępińska Agnieszka (2760Navigators1979K3019501:06:47
#57 2225Ostrowski Włodzimierz (2263Interlink1950M606701:06:47
#58 2222Zięba Mariusz (3601Biegacze Gorszego Sortu1993M2027501:06:44
#59 2223Zieliński Sławomir (37221989M2027601:06:44
#60 2221Wojtalak Weronika (3434Bukowski Klub Biegacza1992K2010601:06:43
#61 2220Blokowska Magdalena (201Wataha1984K3019401:06:39
#62 2217Dzida Zenon (604Atom1963M5017701:06:38
#63 2218Herman Adam (9371953M606601:06:38
#64 2219Świderski Jarosław (3113Drill Tattoo1982M3058301:06:38
#65 2216Topolińska Joanna (3176Kemira1982K3019301:06:36
#66 2213Magdowska Agnieszka (18601983K3019101:06:35
#67 2214Pękalska Monika (2348Silver Balustrady Elbląg1979K3019201:06:35
#68 2215Kłosowski Jarosław (1350Lacroix Electronics Kwidzyn1979M3058201:06:35
#69 2212Zygajdowska Joanna (3622-1960K504001:06:33
#70 2209Nitka Paulina (36911986K3018801:06:31
#71 2210Piotrowska Weronika (23971985K3018901:06:31
#72 2211Bociek Magdalena (2181988K3019001:06:31
#73 2208Chojnicki Paweł (3381990M2027401:06:29
#74 2207Adamczyk Arkadiusz (22Blue Team Piła1968M5017601:06:26
#75 2206Bluj Elżbieta (2031985K3018701:06:24
#76 2205Megger Agata (1969Żyj Z Energią1974K4017401:06:20
#77 2204Niewiadomski Maciej (21421986M3058101:06:18
#78 2201Glaza Patryk (37522001M163501:06:17
#79 2202Cherek Teresa (3181963K503901:06:17
#80 2203Tucholski Piotr (32101984M3058001:06:17
#81 2199Drawska Wioleta (552Aplitt1984K3018601:06:16
#82 2200Załęska Agata (35451997K2010501:06:16
#83 2197Jarzębski Dawid (36991990M2027301:06:15
#84 2198Aranowski Krzysztof (581983M3057901:06:15
#85 2194Nalepa Joanna (36902000K181201:06:13
#86 2195Stocki Marek (29371993M2027201:06:13
#87 2196Waleron Danuta (3257Rodzina Waleron1976K4017301:06:13
#88 2193Zawodnik Anonimowy (32602001K16501:06:12
#89 2192Stawicki Michał (29181996M2027101:06:10
#90 2189Lennert Anna (17351987K3018501:06:09
#91 2190Gniot Joanna (760Diabełkowa Aś Grudziądz1974K4017101:06:09
#92 2191Szutiak Ewa (30581976K4017201:06:09
#93 2186Przysowa Ewelina (25151983K3018401:06:05
#94 2187Prażanowski Mariusz (2487Jabil Team1971M4049401:06:05
#95 2188Kosik Marcin (1431Ati1979M3057801:06:05
#96 2183Łęgowska Ania (1824Jabil Team1979K3018301:06:04
#97 2184Wiśniewska Anna (3361Akademia Biegania Grudziądz1969K4017001:06:04
#98 2185Kowalczuk Szymon (1462-1980M3057701:06:04
#99 2182Chylińska Dorota (362Akademia Biegania Grudziądz1967K503801:06:02
#100 2181Aksionchikov Evgeny (36Jabil Team1987M3057601:06:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności