Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1526Adamczewska Agnieszka (211974K407600:58:12
#2 2207Adamczyk Arkadiusz (22Blue Team Piła1968M5017601:06:26
#3 2605Adamczyk Małgorzata (232000K182501:14:41
#4 881Adamczyk Paulina (251989K201800:51:50
#5 781Adameczek-Siejakowski Iwona (2202Kts Ironman Kwidzyn1980K302800:50:40
#6 920Adamiec Krystian (261994M2012700:52:08
#7 1552Adamiec Michał (271999M183900:58:29
#8 1529Adamiec Stanisław (28Traktor Team Gmina Kwidzyn1996M2020200:58:13
#9 2434Adamkiewicz Edyta (291999K181901:10:22
#10 2166Adamowicz Krzysztof (311962M5017501:05:45
#11 2149Adamska Justyna (32Runnersi S7 Banino1976K4016501:05:30
#12 50Adamusiak Sławomir (33Iława Biega1976M401200:39:19
#13 936Adryan Adam (35Ckb Słupsk1975M4026000:52:18
#14 2181Aksionchikov Evgeny (36Jabil Team1987M3057601:06:01
#15 2032Albekier Karolina (37Virtual Runner Club1987K3014901:03:55
#16 452Albufera Charles-Emmanuel (38Lacroix Electronics Kwidzyn1993M206000:47:21
#17 1562Ambroziak Adam (391980M3047500:58:36
#18 2659Amgalan Altantuya (40Ip Polska Team1988K3028301:16:43
#19 2480Andrzejewska Magda (42Daleko Jeszcze1976K4022001:11:26
#20 1960Andrzejewski Rafał (43Daleko Jeszcze1975M4046401:02:42
#21 297Angielczyk Mirosław (44The Runners Świecie1969M409800:45:11
#22 992Aniszewski Dariusz (461972M4027300:52:45
#23 1716Antczak Edyta (47Ostróda Runners1981K3010201:00:12
#24 573Antczak Marcin (49Ostróda Runners1979M3021000:48:40
#25 2039Apanasewicz Jerzy (551973M4047401:04:01
#26 2045Apanasewicz Magda (56Iron Woman Trójmiasto1974K4014901:04:02
#27 456Apanowicz Radosław (57Kmp Elbląg1977M4014200:47:22
#28 2198Aranowski Krzysztof (581983M3057901:06:15
#29 233Arbat Mariusz (59Jabil Team1977M407600:44:23
#30 22Archita Mateusz (61Wsd Toruń1996M20600:37:36
#31 1278Asensky Hanna (651970K405000:55:26
#32 1090Babieczko Andrzej (68Kbr Poland1963M509900:53:42
#33 1262Bachusz Mariusz (7049 Baza Lotnicza1985M3041100:55:18
#34 1359Bachusz Sylwia (7149 Baza Lotnicza1987K306000:56:23
#35 1134Bącik Rafał (1389 Warmiński Pułk Rozpoznawczy1978M4029600:54:05
#36 827Bączek Robert (14049blot1976M4023700:51:15
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !89Bączek-Motała Barbara (139Amex Bączek Iława1972K40100:40:45
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1307Bączkowska Julia (141-2002K16200:55:47
#39 1516Bader Kacper (36731994M2019900:58:05
#40 402Badura Krystian (72Kbr Poland1983M3015700:46:36
#41 358Bagrowski Marek (75Umk Collegium Medicum Ratownictwo-medyczne Ratuje1962M501400:46:03
#42 1267Bajda Sławomir (77-1962M5011600:55:21
#43 2315Bajer Natalia (78Grudziądzka Fit Mama1988K3021401:08:03
#44 1970Bajer Piotr (79Ks Banino1984M3054601:02:51
#45 324Bajkowski Bartosz (80Atlanta Poland S.a.1986M3012900:45:34
#46 668Bąk Marcin (143Biegam Dla Zdrowia1979M3023700:49:32
#47 1180Bakaluk Zdzisław (831967M5010400:54:39
#48 752Bąkała Łukasz (144Weteran_sks_stg1982M3026300:50:21
#49 338Bakierski Filip (26291996M204500:45:42
#50 700Bąkowski Tadeusz (1461964M505400:49:53
#51 2176Balcerzak Dorota (84Akademia Biegania Grudziądz1967K503701:05:54
#52 2730Balcerzak Jakub (86Balki1990M2031501:20:34
#53 2726Balcerzak Milena (871998K2017001:20:32
#54 994Balewska Iwona (88Spc1973K403100:52:46
#55 146Balmas Piotr (911986M306300:42:20
#56 655Banach Michał (36601979M3023300:49:25
#57 143Banach Tomasz (951985M306200:42:13
#58 2362Banaszek Bartłomiej (961983M3060101:08:39
#59 859Banaszkiewicz Sebastian (97Psw1996M2011600:51:33
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2671Bandurski Jacek (99Biegam Bo Lubie1935M80201:17:10
#61 1657Bania Dominik (100Bania Team2000M184000:59:36
#62 1181Bania Marek (101Jabil Team1971M4030500:54:40
#63 1449Bańkowski Piotr (102Szkoła Podstawowa Nr 21977M4036400:57:26
#64 278Bar Mirosław (103Kp Psp Kwidzyn1972M409100:44:55
#65 1842Baran Zbigniew (105Niezrzeszony1953M605801:01:28
#66 2291Baranik Rafał (1061990M2028101:07:31
#67 2601Baranowska Izabela (107Decathlon Team Inowrocław1967K505701:14:33
#68 215Baranowski Maciej (110Ks Pidrina1973M406900:44:00
#69 2403Barańska Katarzyna (1142000K181801:09:35
#70 943Barcikowska-Kmieć Beata (1161977K402700:52:20
#71 1474Bareła Bartosz (120Cardera1979M3045500:57:41
#72 421Barnaś Agata (121Grupa Malbork1984K301500:46:57
#73 139Barnaś Krzysztof (122Grupa Malbork1981M306000:42:09
#74 2421Bartczak Bartłomiej (3783Miasto Gubin1978M4051501:09:58
#75 501Bartkowski Zdzisław (124-1963M503100:47:50
#76 1771Bartnikowski Stanislaw (126Ge Power Team1963M5015201:00:44
#77 192Bartosiak Jakub (38312001M16400:43:30
#78 995Bartosiak Ryszard (127Gmina Gardeja Biega1964M508200:52:46
#79 2422Bartosiak Sylwia (27451978K4021101:10:00
#80 1060Bartoszewicz Patryk (128-amatorka1984M3035900:53:24
#81 846Bartłomiejczyk Marcin (1251984M3029800:51:23
#82 1276Barwinski Dennis (22012000M183000:55:26
#83 1611Baryła Tomasz (1291971M4039600:59:05
#84 643Basara Mateusz (1321984M3022900:49:17
#85 2642Batarowska Wiktoria (135Optyk Punkt Widzenia1986K3027901:15:51
#86 304Bałdyga Karol (93Traktor Team Gmina Kwidzyn1998M204200:45:17
#87 2609Bałdyga Renata (941977K4024001:14:50
#88 1484Bebecki Radosław (1481987M3045800:57:46
#89 1725Bebyn Aneta (1491976K4010001:00:16
#90 2611Bebyn Grzegorz (1501970M4054301:14:58
#91 681Beczek Dariusz (151Dzh Mw1965M505100:49:39
#92 394Bednarczyk-Matyjasek Sebastian (1541974M4012700:46:27
#93 2402Bednarska Małgorzata (156Solenis1985K3022901:09:34
#94 2533Bednarski Jarosław (157Solenis1984M3061901:12:50
#95 387Bejrowski Piotr (159Zbieracze Złomu1986M3015300:46:21
#96 1305Bękarciak Sylwester (171Walki Ekopak S.a1972M4033400:55:44
#97 1914Benderski Grzegorz (1601971M4045701:02:13
#98 149Bendig Michał (161-1993M202100:42:29
#99 439Bendyk Elżbieta (1621967K50400:47:12
#100 960Berendt Janusz (164Professor.pl1991M2013300:52:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności