Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 203Gaffke Jarosław (685- B R Z Y N O Team -1970M406300:43:41
#2 2140Gaffke Mariola (686- B R Z Y N O Team -1975K4016201:05:25
#3 532Gagat Ewa (688-1992K20700:48:11
#4 1336Gajda Anna (690-1972K405600:56:10
#5 458Gajda Patryk (6921993M206200:47:24
#6 764Gajewski Krzysztof (695Jazzyrunner1978M4022100:50:29
#7 2557Galewski Damian (697-1992M2030301:13:14
#8 2262Galus Luiza (700Akademia Biegania Grudziądz1977K4018301:07:14
#9 628Gapa Wiesław (707Tkkf Wodnik Więcbork1971M4018600:49:10
#10 1023Garapuczyk Ania (7091980K303800:53:03
#11 455Gąsior Krystian (718Rozbiegany Susz1996M206100:47:22
#12 789Gasior Pawel (710Rozbiegany Susz1986M3027700:50:49
#13 120Gąsior Piotr (719Rozbiegany Susz1984M305300:41:32
#14 1686Gąsior Wiesław (721Rozbiegany Susz1950M605200:59:55
#15 704Gąsiorowski Robert (722Run Bydgoszcz1971M4020500:49:55
#16 1042Gastoł Jarosław (7121973M4028200:53:14
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2075Gaszewska Julia (38482002K16301:04:21
#18 2082Gaszewski Piotr (38381973M4048201:04:28
#19 372Gawęda Witold (7131964M501700:46:09
#20 1983Gawiecka Mariola (714Rozbiegany Koszalin1975K4013701:03:04
#21 1646Gawiecki Piotr (715Rozbiegany Koszalin1972M4040400:59:31
#22 1731Gawińska Izabela (716La Rive Team1973K4010101:00:19
#23 1664Gawlikowska Alicja (717Ip Polska Team1990K205800:59:40
#24 1091Gązwa Krzysztof (7241963M5010000:53:42
#25 2713Gałecki Piotr (701Truchtemdomety1987M3063501:19:15
#26 1022Gałka Grzegorz (7021971M4027800:53:03
#27 2538Gałka Michał (703Lacroix Electronics Kwidzyn1994M2030201:12:55
#28 576Gałuszka Dorota (705-1979K301700:48:41
#29 1838Gałuszka Piotr (706Oksywie1961M5015501:01:25
#30 194Gburczyk Tomasz (7261982M308300:43:31
#31 2722Gędłek Dorota (7291972K4024901:20:21
#32 2116Gędłek Joanna (7301998K209901:04:59
#33 1404Gędłek Mirosław (7311972M4035800:56:57
#34 2150Gędłek Przemysław (732Kbr Poland1994M2026701:05:33
#35 550Gibas Przemysław (73322 Baza Lotnictwa Taktycznego1985M3020500:48:25
#36 354Giędek Miłosz (37032002M16600:45:59
#37 79Giedrojć Tomasz (734Kts Ironman Kwidzyn1985M303500:40:32
#38 474Gierszewski Wojciech (7371972M4014600:47:33
#39 2201Glaza Patryk (37522001M163501:06:17
#40 1238Gleb Tomasz (739Elaktywny - Ett1967M5011200:55:06
#41 1301Glinowiecki Marcin (7411982M3042000:55:40
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24Glugla Mariusz (742The Runners Świecie1978M40300:37:40
#43 2381Gluszek Ewelina (743Jabil Team1984K3022601:09:02
#44 252Gniot Jacek (759Toifel Team1971M408300:44:38
#45 2190Gniot Joanna (760Diabełkowa Aś Grudziądz1974K4017101:06:09
#46 2114Gnitecka-Lech Joanna (7611969K4016001:04:57
#47 2170Goc Kacper (7621998M2026901:05:48
#48 2143Goc Wojciech (763Pub Piekło1971M4048901:05:26
#49 1323Goczyński Kazimierz (764Tkkf Kubuś Sierpc1951M604000:56:01
#50 1037Godlewski Jacek (7661965M509400:53:11
#51 2112Golec Beata (768Biegacze Północy1979K3016601:04:55
#52 1429Gollus Grzegorz (7711983M3044700:57:13
#53 2316Gomułka Agnieszka (7760b Po Lekcjach1982K3021501:08:03
#54 2004Gomułka Paweł (7770b Po Lekcjach1980M3055301:03:24
#55 1070Gontowski Arkadiusz (7791978M4028600:53:32
#56 1392Góraczyński Wojciech (788Biegający Tczew1978M4035400:56:48
#57 556Gorczycki Paweł (7802000M181400:48:27
#58 835Gorczycki Piotr (37212000M182000:51:16
#59 743Gordon Roman (781Run Bydgoszcz1956M601200:50:17
#60 1774Górecki Aleksander (7901971M4043201:00:45
#61 2597Górska Patrycja (7971993K2014501:14:25
#62 1953Górski Dariusz (798Klub Aktywnego Pelpliniaka1971M4046101:02:36
#63 64Górski Dawid (799Trunsformacja Gniew1987M303000:39:58
#64 19Górski Kamil (800Trunsformacja Gniew1983M301100:37:28
#65 244Gorzka Piotr (7831975M408100:44:29
#66 2647Gosik Katarzyna (38072000K182801:16:03
#67 1589Gossa Kasia (784-1980K308500:58:50
#68 962Gostkiewicz Maciej (785Umks Kwidzyn1974M4026900:52:32
#69 385Gostomski Mariusz (786Tri Starogard Gdański1969M4012200:46:19
#70 947Goszczycki Dawid (7871985M3032700:52:25
#71 2092Gołach Daniel (7722lazy2run1983M3056301:04:33
#72 2280Gołaś Joanna (7731983K3021101:07:25
#73 429Gołębiewski Janusz (774Pręczawianka1961M502200:47:04
#74 2002Gołułka Piotr (38041982M3055201:03:23
#75 447Graban Radosław (803Hrmax Team1982M3017400:47:16
#76 927Grabar Fedor (804Ip Russia1975M4025700:52:13
#77 1954Grabarczyk Barbara (8051976K4013501:02:36
#78 11Grabinski Lukasz (8061980M30700:35:33
#79 2419Grabowska Gosia (808Morsy Z Grudziądza1990K2012201:09:56
#80 2653Grabowska Ilona (8091980K3028001:16:21
#81 1535Grabowska Kinga (8101983K307900:58:17
#82 1547Grabowski Mateusz (8151992M2020500:58:26
#83 1419Grabowski Łukasz (8141987M3044400:57:07
#84 359Graczyk Kamil (8171985M3014300:46:03
#85 2056Graczykowski Andrzej (8181972M4047701:04:08
#86 2158Gradkowska Małgorzata (8191972K4016601:05:38
#87 2661Grajewski Adrian (820-1992M2031001:16:48
#88 1623Grajewski Patryk (8211983M3049000:59:10
#89 1696Grau Joanna (824Kwidzyn Biega1978K409601:00:01
#90 1268Grębowska Sylwia Katarzyna (830I Lo Im.henryka Sienkiewicza Malbork2000K18500:55:22
#91 2270Greczycho Katarzyna (8261984K3020601:07:17
#92 1011Grędziszewski Waldemar (8311960M508700:52:56
#93 2245Grembowicz Henryk (827Ip Kwidzyn Team1953M606801:06:58
#94 59Gretkowski Jacek (829Iglotech1992M201100:39:53
#95 179Grobelny Tomasz (832Strzelno Biega1971M405300:43:12
#96 1541Grochowski Jarosław (835Ge Power Team1980M3046900:58:21
#97 1235Grochowski Karol (8361982M3040500:55:04
#98 2650Grodek Justyna (837Kurczak&pisklerun1970K4024101:16:08
#99 2651Grodek Krzysztof (838Kurczak&pisklerun1968M5019901:16:09
#100 2648Grodek Roksana (839Kurczak&pisklerun1992K2015701:16:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności