Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1655Karaszewski Mirosław (12181975M4040600:59:36
#2 1507Karbowski Patryk (37081997M2019700:58:02
#3 661Karczewska Aleksandra (1223Flex Runners1978K401300:49:26
#4 1416Karczewski Karol (12241990M2018400:57:05
#5 445Karczewski Maciej (12251979M3017300:47:16
#6 1271Kargiński Adam (1227Nie Ma Jak To Poleżeć Na Sofie :)1979M3041300:55:23
#7 896Karpenko Oleksii (1234Niema1996M2012300:52:00
#8 1105Karpiński Marcin (1237Walki Ekopak S.a1991M2015300:53:51
#9 2478Karska Magda (12391993K2012701:11:18
#10 2347Karwowska Angelika (1240Virtual Runner Club1984K3022101:08:30
#11 65Kasprowicz Artur (1243Wsm Crossfit Różyny1982M303100:40:02
#12 1089Kasprzyk Dariusz (1247Kwidzyn Biega1971M4029100:53:42
#13 1087Kasprzyk Kacper (1248Kwidzyn Biega2000M182600:53:40
#14 1563Kaszecka Wiktoria (1249Jabil Team1985K308100:58:36
#15 1616Kaszowicz Tomasz (1250Niezrzeszony1977M4039900:59:07
#16 2106Kaszowski Paweł (1251Ip Polska Team1979M3056501:04:44
#17 942Kaszubowski Dariusz (1252Lać Team1983M3032500:52:20
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !75Kaszubowski Zenon (1253Active Malbork1964M50200:40:22
#19 875Kaszyński Piotr (1254Lightbox Runners Team1963M506800:51:44
#20 2179Kawecka Justyna (12551979K3018201:05:57
#21 2518Kawecka Katarzyna (12561989K2013201:12:25
#22 1994Kawecka Magda (12571993K208901:03:09
#23 1074Kawecki Piotr (1258-1972M4028800:53:34
#24 2180Kawecki Przemysław (1259Ip Kwidzyn Team1978M4049301:06:00
#25 985Kazimierski Ryszard (1262Ip Kwidzyn Team1957M602000:52:40
#26 2686Kaźmierczak Wiesław (12651967M5020101:17:46
#27 2283Kaźmierski Robert (1267Orbit One1974M4050001:07:27
#28 2244Kaznowska Dominika (1263Grudziądzka Fit Mama1986K3020001:06:57
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 267Kałas Magdalena (1186Tripak - Kobiecy Triathlon1992K20300:44:46
#30 1299Kałdowski Piotr (1187Jagiellończycy Łasin1975M4033300:55:40
#31 1593Kędzia Edyta (1272Grupa Biegowa 651971K408100:58:52
#32 2523Kędzierska Katarzyna (12731987K3025501:12:32
#33 473Kędzior Adam (12761992M206800:47:33
#34 1247Kempa Janusz (12681974M4032200:55:10
#35 2246Kempa Kacper (12693lo Grudziądz1999M184801:06:59
#36 2361Kempa Katarzyna (1270Rudos1975K4020101:08:39
#37 963Kępiński Mariusz (12781989M2013400:52:32
#38 1837Kępiński Michał (1279Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1993M2023601:01:25
#39 263Kęsicki Sebastian (1280Tor-pal Team1976M408800:44:45
#40 1189Kęsik Roman (128113 Wog Grudziądz1966M5010500:54:43
#41 511Kęska Mateusz (3809Przechowo Team2991-00:48:01
#42 420Kęska Rafał (1282A&r Team1992M205600:46:56
#43 5Kibire Moses Kipruto (11Benedek-team1981M30400:31:26
#44 2033Kicza Ewa (1284Niezrzeszony1977K4014301:03:56
#45 1903Kicza Mateusz (12851999M184401:02:05
#46 1015Kieca Andrzej (1287Biegam Bo Lubie1967M508900:52:59
#47 281Kierkowski Przemysław (1292Jw 48081983M3011400:44:57
#48 115Kiernozek Tomasz (1293-1984M305000:41:21
#49 2076Kiełbasińska Iwona (12901987K3015601:04:23
#50 1660Kilich Anna (12961978K408900:59:39
#51 1765Kiliszek Beata (12971976K4010601:00:42
#52 2328Kiliszek Izabela (3730Szkoła Społeczna Kwidzyn1968K504301:08:09
#53 1787Kiliszek Joanna (12981971K4011001:00:52
#54 748Kiliszek Mariusz (12991963M506000:50:18
#55 2005Kiliszek Paulina (13001991K209001:03:28
#56 1395Kiliszek Robert (1301Walki Ekopak S.a1973M4035600:56:49
#57 1770Kiliszek Robert (26201973M4043001:00:44
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Kimutai Hellen Jepkosgei (12Benedek-team1982K30200:37:45
#59 736Kirys Dominik (1303Eziorun1985M3025700:50:14
#60 2089Kirzanowska Agata (1304Kirzan Team1978K4015701:04:31
#61 2088Kirzanowski Dariusz (1305Kirzan Team1971M4048301:04:31
#62 2285Kisa Krzysztof (1306Kinio-pol1982M3059101:07:28
#63 756Kisiel Krzysztof (1307Jabil Team1975M4021800:50:23
#64 1264Kisiel Tomasz (3847Lp 5001976M4032600:55:19
#65 1806Kisielewska Dorota (13081997K207001:01:05
#66 1799Kisielewska Teresa (13091970K4011201:01:00
#67 2008Kisielewski Marek (13101969M4047101:03:32
#68 231Kisielnicki Bartosz (1311Jabil Team1983M309300:44:22
#69 449Kistowski Maciej (13121985M3017500:47:18
#70 1294Kitzermann Adam (13141986M3041700:55:37
#71 2769Kjin Tomasz (37111977M4055601:26:13
#72 332Klaffke Michał (1315Kp Psp Puck1982M3013200:45:40
#73 562Klak Łukasz (1316Kp Psp Starogard Gdański1986M3020800:48:30
#74 954Klawczyński Zbigniew (1317`logistycy` Bydgoszcz1962M507800:52:27
#75 1075Klawińska Klaudia (38231998K202300:53:35
#76 1058Klawiter Jarosław (1318Belfer Team Grudziądz1962M509700:53:23
#77 276Klein Marcin (1319Kurzętnik Biega1983M3011100:44:53
#78 2700Kleine Przemysław (13201992M2031301:18:31
#79 2699Kleine Roman (13211961M5020401:18:31
#80 1000Klepacz Adam (1324Amator1966M508300:52:49
#81 321Klewek Andrzej (1325Zbieracze Złomu1977M4010600:45:34
#82 1227Klimczewski Mirosław (13261961M5010900:55:02
#83 173Klimek Łukasz (1328H2o Team1983M307300:43:07
#84 159Klimowski Przemysław (1329Ge Power Team1977M404400:42:40
#85 270Klin Anna (13301996K20400:44:51
#86 2638Klingenberg Marek (13311964M5019801:15:44
#87 1729Klingenberg Mateusz (1332Jim Beam Team1998M2022301:00:18
#88 1379Kliniewski Piotr (1333Brzoza Biega1966M5012400:56:39
#89 160Klinkusz Adrian (1334Markos Running Team1978M404500:42:42
#90 2074Klucznik Paweł (1338Ip Kwidzyn Team1976M4048101:04:20
#91 1157Kluska Przemysław (13411991M2016000:54:21
#92 940Kmieć Jacek (1357Grupa Malbork1977M4026300:52:20
#93 2011Kmita Sylwia (13581974K4014101:03:37
#94 2603Knabe Klaudia (13592000K182401:14:40
#95 1039Knut Krystian (13601981M3035300:53:12
#96 2390Kobus Zbigniew (13611971M4051301:09:08
#97 1974Kobylarz Paulina (13631993K208701:02:54
#98 1434Kocbuch Kasia (13641981K306800:57:16
#99 832Kocięda Rafał (1367Niezrzeszony1975M4023900:51:16
#100 2165Kocieniewski Jarosław (13661969M4049201:05:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności