Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 2740Kozłowski Antoni (1505Fabryka Papieru Kaczory1963M5020901:22:10
#2 2425Kołaczkowska Magdalena (38681980K3023401:10:07
#3 41Kołakowski Rafał (1385Rozbiegane Działdowo1977M40900:38:59
#4 1024Kołecki Adam (1387Rodzina Jezioraka1968M509100:53:03
#5 114Kołecki Michał (1388Rozbiegany Susz1995M201900:41:20
#6 339Kołkowski Krzysztof (13891981M3013600:45:43
#7 2754Kołodyńska Aleksandra (1390-1989K2017601:23:13
#8 2119Kołtonowska Agnieszka (1393Trunsformacja Gniew1986K3016901:05:05
#9 1921Kołtonowski Marcin (13941986M3053601:02:17
#10 1753Krajnik Wojciech (1517Cypiski Grudziądz1980M3051201:00:35
#11 209Krakówka Grzegorz (1519Rumiński Team1975M406600:43:52
#12 326Krakówka Kamil (1520Rumiński Team1997M204400:45:36
#13 958Kraśniewski Piotr (15301993M2013200:52:29
#14 21Krasnodębski Maciej (1522Wildbull1985M301200:37:34
#15 2271Krasnodębsla Oliwia (15232000K181301:07:18
#16 1732Krasowska Danuta (1524Sp 18 Elbląg1967K502201:00:20
#17 2066Krasowski Andrzej (1525Aplitt1985M3056001:04:15
#18 463Krasowski Janusz (1526Sp 11 Elbląg1966M502300:47:27
#19 1626Krasowski Robert (1527Optyk Punkt Widzenia1983M3049200:59:12
#20 136Krause Sebastian (1531Janosiki1974M403800:42:08
#21 2692Krawczyk Natalia (1532Run Natka1980K3028801:18:01
#22 2147Krawczyk Piotr (15331972M4049001:05:29
#23 534Krawiec Andrzej (1534Lks Zantyr Stum1961M503300:48:13
#24 2529Kreft Hanna (1536Morsy Z Grudziądza1969K4022901:12:46
#25 766Kreft Waldemar (1538Jw 42601969M4022200:50:30
#26 1041Kreft Waldemar (37491963M509500:53:12
#27 761Kreft Łukasz (15371999M181900:50:27
#28 776Krefta Dagmara (15391980K302700:50:37
#29 1117Kreja Łukasz (3790Biegający Tczew1984M3037600:53:55
#30 531Krogulec Artur (1541Lacroix Team1991M207800:48:11
#31 2424Króilk Jacek (37671989M2029201:10:05
#32 424Król Bartosz (37362001M16700:47:00
#33 481Król Jędrzej (15501999M181300:47:36
#34 1986Król Joanna (15511999K18901:03:06
#35 161Kropidłowski Grzegorz (1543Lovelasy1982M306600:42:42
#36 329Kropidłowski Jacek (15441987M3013000:45:39
#37 2365Krosnowski Dariusz (15461968M5018701:08:41
#38 29Krotowski Michał (1547Godlewski Runners1980M301400:37:59
#39 646Krotowski Witold (1548Iława Biega1984M3023000:49:20
#40 227Kruczkowski Jarosław (1555Powiat Aleksandrowski1969M407300:44:16
#41 291Kruczkowski Patryk (1556Jagiellończycy Łasin1999M18800:45:08
#42 1862Kruczkowski Piotr (15571972M4045001:01:40
#43 1885Kruk Agnieszka (1559Flex Runners1982K3012301:01:56
#44 2412Kruk Małgorzata (1561-1982K3023201:09:42
#45 2558Krupa Joanna (15621986K3026001:13:15
#46 220Krupa Paweł (15631992M203100:44:07
#47 683Krupa Tomasz (1565Traktor Team Gmina Kwidzyn1983M3024200:49:40
#48 1595Kruszyński Marcin (15671983M3048100:58:54
#49 716Kruszyński44749 Karol (38541985M3025100:50:04
#50 518Krużyński Paweł (15691992M207300:48:03
#51 1577Krygel Joanna (1570-1984K308200:58:44
#52 1492Krygier Łukasz (1572Pruszcz Biega1987M3046200:57:53
#53 201Krykowski Ariel (1302Jw 11091990M202900:43:39
#54 1250Krysztoforski Sebastian (1577Anwil Team1975M4032300:55:11
#55 364Krzemieniewski Marek (1578Niezrzeszony1976M4011500:46:06
#56 2414Krzemińska Edyta (15791988K3023301:09:49
#57 1996Krzeszowski Tomasz (1583Kbr Poland1983M3055101:03:10
#58 1553Krzyk Anna (1584Ip Polska Team1990K205300:58:29
#59 415Krzyśko Krzysztof (1590Runnersi S7 Banino1981M3016200:46:52
#60 1825Krzyszkowska Józefa (15851972K4011801:01:20
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !88Krzyszkowski Andrzej (1586Niestowarzyszony1952M60100:40:45
#62 1827Krzyszkowski Maciej (15876041428431970M4044401:01:20
#63 1019Krzysztofiak Anna (15881992K202100:53:01
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1464Krzysztofiak Grazyna (15891958K60200:57:35
#65 1759Krzywdziński Dawid (37391994M2022701:00:38
#66 1856Krzywdziński Paweł (37401992M2023801:01:37
#67 284Kubach Bartosz (1592Mobilek Części Samochodowe1988M3011600:45:00
#68 1590Kubanek Jakub (1593Mtm Team1975M4039300:58:50
#69 2081Kubiak Aleksandra (15951977K4015501:04:27
#70 1076Kubiak Filip (15962002M162200:53:35
#71 85Kubiak Rafał (15971976M402000:40:40
#72 1027Kubowicz Piotr (1603Małgoś..team1967M509200:53:05
#73 614Kuc Szymon (1606Km Psp Gdańsk1986M3022100:49:01
#74 450Kuc Łukasz (16051993M205900:47:20
#75 2479Kucharczyk Krzysztof (16081990M2029701:11:19
#76 67Kucharski Miroslaw (1611Kp Psp Sztum1982M303200:40:04
#77 1607Kuchcińska Monika (1612Pruszcz Biega1979K308800:59:02
#78 1033Kuchenbekier Arkadiusz (1613Mts Hamer Miastko1976M4028000:53:08
#79 1252Kuchenbekier Ilona (1614Mts Hamer Miastko1979K304900:55:12
#80 2655Kuciejczyk Marcin (16161975M4054801:16:29
#81 739Kuciński Tomasz (1618Elaktywny Maratończyk Team1973M4021300:50:15
#82 1151Kuciński Łukasz (1617El Aktywni1992M2015900:54:16
#83 1549Kuczkowski Dawid (1619-1999M183800:58:27
#84 2364Kudełka Dariusz (1620Lacroix Electronics Kwidzyn1985M3060201:08:40
#85 2153Kuffel Leszek (1622Schumacher Team1970M4049101:05:35
#86 684Kugaudo Piotr (1623Biegowyswiat.pl1977M4020000:49:40
#87 1107Kuhn Rafał (16241984M3037200:53:51
#88 2070Kujawska Małgorzata (1627Trunsformacja Gniew1969K4015301:04:19
#89 38Kujawski Sławomir (1628Kp Psp Kościerzyna1984M301700:38:48
#90 1002Kukula Janusz (1630Biegający Tczew1961M508400:52:49
#91 1031Kula Przemysław (1631Zakład Karny Nr 2 W Grudziądzu1984M3035100:53:07
#92 2719Kulczycki Szymon (16331982M3063701:19:47
#93 400Kulczyk Karolina (1634Kwidzyn Biega1983K301400:46:31
#94 348Kulgajuk Michał (16351984M3013900:45:53
#95 1644Kulik Tomasz (1638Sekcja Biegowa Przy Aś Elbląg1983M3049700:59:30
#96 239Kulpa Marcin (16391979M309600:44:26
#97 1517Kumkowska Joanna (1640Grupa Malbork1985K307400:58:05
#98 296Kunke Tomasz (164213 Wog Grudziądz1978M409700:45:11
#99 1314Kupc Mariusz (35941974M4033600:55:53
#100 2637Kupiecka Katarzyna (1644Optyk Punkt Widzenia1979K3027801:15:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności