Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1008Mańkowski Waldemar (1907Ip Kwidzyn Team1961M508600:52:55
#2 2473Marchlewicz Justyna (1909Jabil Team1993K2012601:11:15
#3 2435Marchlewska Pamela (19111997K2012401:10:23
#4 2491Marchlewska Sylwia (1912Kemira1973K4022101:11:35
#5 206Marchlewski Jacek (1913Kemira1974M406400:43:48
#6 1191Marchlewski Paweł (1914Kemira1999M182900:54:44
#7 2669Marchliński Michał (38341992M2031101:16:53
#8 2050Marciniak Izabela (1915Runnersi S7 Banino1977K4015001:04:05
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !72Marciniak Patryk (19172001M16100:40:19
#10 1439Marcinko Paweł (1918Runsofun1977M4036200:57:18
#11 1860Marcinkowski Piotr (1920Ip Kwidzyn Team1972M4044901:01:39
#12 2440Marczewska Aneta (36781981K3023801:10:28
#13 411Marczyk Adam (1921Kbr Poland1981M3016000:46:49
#14 408Marianowski Krzysztof (1923Kwidzyn Biega1975M4013200:46:42
#15 1198Markowska Anna (1924-1980K304600:54:47
#16 911Markowski Kamil (1926Lks Zantyr Sztum1985M3031300:52:06
#17 258Markowski Wiesław (1929Biegający Tczew1969M408700:44:39
#18 1989Marowska Paulina (19311982K3014101:03:08
#19 2341Marszałek Marian (1932Niestowarzyszony1962M5018501:08:24
#20 1490Marszałkowski Karol (19331984M3046000:57:52
#21 2515Marut Magdalena (1934Ip Polska Team1973K4022701:12:23
#22 805Marzec Przemysław (1935Grupa Biegowa 651980M3028300:51:01
#23 2680Maścianica Urszula (19441984K3028601:17:32
#24 915Masiak Rafał (19361982M3031500:52:07
#25 1674Masiuk Patryk (1937Ip Kwidzyn Team1993M2021500:59:47
#26 1494Maślany Bartosz (19461999M183600:57:54
#27 2028Masny Adam (19401992M2025301:03:53
#28 1662Masys Agnieszka (19411978K409000:59:39
#29 1586Maszota Waldemar (1942Dzh Mw1971M4039000:58:48
#30 865Masztak Marcin (1943Balex Metal1974M4024400:51:38
#31 184Matuszak Damian (19501976M405600:43:18
#32 914Matuszak Daniel (1951Policja1983M3031400:52:07
#33 874Matwiejczuk Arkadiusz (1955Orkamasters Iława1962M506700:51:44
#34 2164Matyja Michał (38032001M163401:05:44
#35 794Mazanowski Wojciech (19572001M161500:50:52
#36 212Mazerant Mateusz (3714I Lo Kwidzyn2000M18700:43:54
#37 1844Mazur Anna (19581989K207501:01:31
#38 1469Mazur Ignacy Jerzy (19591961M5013200:57:38
#39 2430Mazur Jan (19601997M2029301:10:18
#40 2429Mazur Michał (1961Skl Filippides1970M4051701:10:17
#41 1643Małkiewicz Jarosław (18991962M5014300:59:29
#42 1939Mcgowan Adelaide (3839Ip Global Sourcing1986K3013201:02:28
#43 871Mederski Bartosz (19681986M3030400:51:43
#44 2205Megger Agata (1969Żyj Z Energią1974K4017401:06:20
#45 345Mejgier Paweł (1970Tkkf Wodnik Więcbork1970M4011200:45:51
#46 1313Mejka Mirosław (19711967M5012100:55:52
#47 2375Mejsner Maja (1973Pmp Running Team1978K4020301:08:49
#48 1266Mejsner Marcin (1974Pmp Running Team1977M4032700:55:21
#49 502Melka Krzysztof (19771985M3018700:47:51
#50 2580Melkowska Izabela (37481982K3026601:13:43
#51 142Merda Katarzyna (1980Mts Hamer Miastko1982K30700:42:12
#52 226Merda Piotr (1981Mts Hamer Miastko1979M309100:44:16
#53 1229Miazga Robert (19821995M2017000:55:02
#54 230Michalak Marek (19831974M407500:44:21
#55 1938Michalik Magdalena (1985Ip Polska Team1979K3013101:02:28
#56 1832Michalska Dominika (1987Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1994K207301:01:22
#57 221Michalski Dominik (19881995M203200:44:07
#58 1680Michalski Jacek (1990-1978M4041100:59:51
#59 313Michalski Krzysztof (1991Kwidzyn Biega1979M3012500:45:26
#60 1672Michalski Przemysław (19922 Morski Pułk Strzelców1974M4040900:59:46
#61 185Michna Daniel (1997Klub Aktywnego Pelpliniaka1983M307800:43:20
#62 2301Michna Justyna (19981975K4019201:07:44
#63 213Michna Michał (1999Sut1980M308600:43:55
#64 1380Miedlar Mariusz (20031972M4035100:56:39
#65 1868Mieduszewska Małgorzata (37811973K4012401:01:45
#66 855Mielcarek Marcin (20041988M3030100:51:30
#67 1572Mielczarek Justyna (20061977K407900:58:41
#68 1571Miesikowski Piotr (2008Peter1971M4038800:58:39
#69 1569Mięsikowski Robert (20091966M5013800:58:38
#70 190Mikowski Mariusz (20131981M308100:43:27
#71 1475Mikołajczyk Anna (2011Mosg1982K307100:57:42
#72 13Mikuś Marcin (2016Klub Aktywnego Pelpliniaka1986M30800:36:01
#73 1780Milak Arkadiusz (2017Anwil Team1969M4043301:00:46
#74 1967Milas Mariusz (2018Rozbiegany Susz1957M606401:02:49
#75 1071Miler-Owsik Monika (2019Aktywni Kociewiacymorsy Zblewo1977K403400:53:32
#76 1257Milewska Joanna (2020-1984K305100:55:14
#77 497Milewski Benedykt (2021Samindruk Brodnica1966M502900:47:47
#78 1928Milewski Jakub (2022-1982M3053701:02:22
#79 694Milka Adam (20231966M505300:49:47
#80 1194Miloszewski Andrzej (20241962M5010600:54:45
#81 2691Miluk Artur (20251985M3063301:18:01
#82 97Minkiewicz Wojciech (2028Mjazzga1974M402400:41:00
#83 2332Mioduski Marcin (3679Rezerwowe Psy1981M3059601:08:16
#84 2718Miotk Teresa (38511959K506301:19:46
#85 2593Mirosław Dominika (2029.2000K182301:14:16
#86 2000Mirowski Robert (2031Magnum Team1989M2024701:03:17
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69Misiak Alicja (2032Misiak Team1993K20100:40:11
#88 2237Misiak Hanna (2033Rozbiegany Susz1959K504101:06:53
#89 2239Misiak Marta (2034Rozbiegany Susz1979K3019801:06:53
#90 2236Misiak Przemyslaw (2035Rozbiegany Susz1983M3058501:06:52
#91 1225Misiejuk Maciej (20361973M4031900:55:01
#92 2645Mitura Mariola (2039-1962K506001:15:53
#93 2563Mitura Zygmunt (2040-1957M608101:13:21
#94 1869Mizulin Alexander (2041Ip Kwidzyn Team1985M3052501:01:45
#95 1884Moczadło Maria (2046Spc1973K4012601:01:54
#96 2547Modrzejewski Miłosz (2048Solenis1973M4053801:13:03
#97 621Mogiłka Jacek (2050Oceloty Kruszyn Krajeński1980M3022500:49:06
#98 2513Mokwiński Czesław (2053Klub Aktywnego Pelpliniaka1953M607901:12:20
#99 309Moltzan Zbigniew (2055Reebok Run Crew1976M4010200:45:24
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Moltzan-Małkowska Magdalena (2054Reebok Run Crew1975K40300:45:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności