Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 923Berent Mariusz (165Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1986M3031700:52:10
#2 1865Beta Malgorzata (169Lacroix Team1981K3011901:01:43
#3 1758Białecki Mikołaj (1731997M2022601:00:37
#4 2711Białkowska Anna (1741992K2016701:19:07
#5 17Białkowski Krzysztof (175Gmina Gardeja Biega1995M20500:37:22
#6 745Białkowski Paweł (1762001M161300:50:18
#7 714Białous Krzysztof (177Niezrzeszony1960M505700:50:02
#8 1196Biedrzycka Natalia (1781997K203300:54:47
#9 1830Bielak Damian (179Ip Kwidzyn Team1980M3052101:01:21
#10 417Bielak Marcin (180Ip Kwidzyn Team1981M3016300:46:53
#11 2282Bielak Paweł (1811989M2028001:07:27
#12 2261Bielańska Marta (182M&m Team1977K4018201:07:12
#13 1413Bielański Michał (183M&m Team1981M3044200:57:03
#14 274Bielawski Wojciech (1851967M50800:44:52
#15 1330Bielewicz Anna (186Stopa Słupsk1977K405400:56:06
#16 407Bielicki Wojciech (187Lacroix Electronics Kwidzyn1990M205200:46:40
#17 2758Bielińska Wiesława (1881959K506701:23:41
#18 1908Bieszk Bartosz (1911985M3053401:02:08
#19 1246Bieszk Grzegorz (1921976M4032100:55:10
#20 2506Bieszk Karolina (1931983K3025301:11:58
#21 205Bińczak Patryk (21872000M18500:43:44
#22 839Binkowski Mateusz (1951989M2011300:51:18
#23 1531Bisko Karolina (196Daleko Jeszcze1984K307800:58:13
#24 2517Biskupski Paweł (197Multi-service S.a.1987M3061701:12:23
#25 2776Blachowski Marcin (198Dks Team1982M3064001:30:56
#26 2220Blokowska Magdalena (201Wataha1984K3019401:06:39
#27 2206Bluj Elżbieta (2031985K3018701:06:24
#28 895Bluj Roman (204Vo2max Mtb Team1960M507000:52:00
#29 1082Boba Daria (215.1989K202400:53:38
#30 1197Bobiński Piotr (2161968M5010700:54:47
#31 2117Bochenek Jarosław (217Tkkf Toruń1971M4048501:05:02
#32 2211Bociek Magdalena (2181988K3019001:06:31
#33 677Bogusz Mateusz (219Traktor Team Gmina Kwidzyn1989M209700:49:37
#34 2249Bohdan Łukasz (2211985M3058601:06:59
#35 2078Bonczkowska Agnieszka (2281983K3015701:04:24
#36 1109Bończoszek Patryk (2301993M2015500:53:52
#37 864Bonikowska Anna (38491977K402100:51:38
#38 1103Borc Marzanna (231Akademia Biegania Grudziądz1969K403500:53:49
#39 183Borc Piotr (232Akademia Biegania Grudziądz1970M405500:43:17
#40 2674Borkowska Monika (234Jabil Team1977K4024301:17:15
#41 2234Borkowska Monika (2331992K2010701:06:51
#42 1427Borkowski Grzegorz (2351990M2018600:57:13
#43 2675Borkowski Robert (237Jabil Team1975M4055001:17:15
#44 1836Borusiewicz Marcin (2391990M2023501:01:24
#45 767Boryń Sławomir (240Kbr Poland1975M4022300:50:32
#46 153Borzyszkowski Bartosz (2411996M202300:42:35
#47 496Borzyszkowski Jakub (242Mts Kwidzyn1998M207000:47:45
#48 1279Bracichowicz Bogumiła (243The Runners Świecie1964K50800:55:26
#49 1596Brocka-Tymińska Joanna (246Ip Kwidzyn Team1988K308600:58:55
#50 1350Bródka Maciej (255Ip Kwidzyn Team1976M4034300:56:21
#51 1185Brodowski Marcin (247Traktor Team Gmina Kwidzyn1984M3039500:54:41
#52 1864Brodzik Kamila (2481982K3011801:01:41
#53 1613Brodzik Sławomir (249Jabil Team1973M4039700:59:06
#54 1053Brodziński Michał (250Samindruk Brodnica1981M3035700:53:20
#55 1807Bronk Aleksandra (2511989K207101:01:06
#56 916Bronk Tomasz (2521999M182200:52:07
#57 428Bronk Wojtek (2531999M181200:47:03
#58 1491Bruderek Daniel (256-1986M3046100:57:53
#59 2436Brunarska Joanna (257Ip Polska Team1982K3023701:10:24
#60 741Brunke Tomasz (258Run Bydgoszcz1972M4021400:50:16
#61 2777Bruzdowski Tomasz (2591987M3064101:31:16
#62 340Bryła Maciej (260Pruszcz Biega49blot1974M4011100:45:47
#63 1261Brzeziński Bartosz (262V Runner1990M2017300:55:18
#64 396Brzeziński Paweł (263Brzooza Team1978M4012800:46:28
#65 1478Brzozowska Ania (264Sport A-z Team Iława1976K407000:57:43
#66 1211Brzozowski Andrzej (266Km Psp Gdańsk1986M3040200:54:55
#67 1226Brzozowski Andrzej (265Adidas Runers Warsaw1954M603400:55:02
#68 905Brzuszczyński Tomasz (268Biegające Zające1976M4025300:52:04
#69 167Brzuszkiewicz Bartłomiej (269Tor-pal Team1979M307000:42:56
#70 279Brzuszkiewicz Marcin (270Tor-pal Team1980M3011300:44:56
#71 2151Brzycki Mikołaj (2712001M163301:05:34
#72 630Buczyński Paweł (2731973M4018700:49:12
#73 1311Budzich Magdalena (2751990K204000:55:50
#74 1045Budzik Kazimierz (276Projkaz Grudziądz1953M602400:53:15
#75 2504Budziński Radosław (22321982M3061501:11:55
#76 1891Bugajewska Anna (279Kb Im. P. Sękowskiego1961K502701:02:01
#77 1730Bugajewski Janusz (280Kb Im. P. Sękowskiego1961M5015001:00:18
#78 2100Bugajewski Kamil (281Crossbox Kaszuby1983M3056401:04:40
#79 1468Buksiński Michał (2841977M4036800:57:38
#80 1310Bunk Daria (37451979K305600:55:49
#81 2139Buraczek-Jaś Natalia (2851986K3017301:05:25
#82 486Burda Patryk (128322 Baza Lotnictwa Taktycznego1983M3018200:47:38
#83 698Burek Bartosz (287Przebiegli1986M3024700:49:50
#84 2168Burna Marcelina (288Lacroix Team1991K2010301:05:46
#85 2103Burny Adam (22131996M2026501:04:43
#86 2327Burzyńska Iwona (289-1973K4019701:08:09
#87 1881Buszmann Tomasz (2901978M4045201:01:52
#88 2599Butkiewicz Michał (291Jabil Team1987M3062601:14:29
#89 692Butryn Nikodem (2921969M4020300:49:46
#90 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#91 1524Bystrzycki Wojciech (295Gmina Gardeja Biega1987M3046700:58:09
#92 2007Błachuta Milena (206Gls Bydgoszcz1992K209101:03:30
#93 907Błachuta Rafał (207Jrg Malbork1991M2012600:52:04
#94 2240Błasińska Żaneta (208Spc1972K4017701:06:54
#95 1161Błaszak Magdalena (209Zbuta1979K304300:54:28
#96 487Błaszak Roman (210Zbuta1975M4015000:47:39
#97 2759Błaszczak Beata (37131969K4025401:23:41
#98 368Błaszczak Dominik (38411982M3014700:46:07
#99 2360Błaszczak Michał (2111977M4050901:08:39
#100 409Błaszkiewicz Karol (36971989M205300:46:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności