Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1118Groll Ryszard (841Zsp Prabuty1964M5010100:53:56
#2 1142Gromadzińska Magdalena (842Virtual Runner Club1977K404000:54:09
#3 2325Gromadzki Adam (8431979M3059501:08:06
#4 2313Gromelska Agnieszka (8441978K4019501:08:00
#5 1210Gronowska Renata (845The Runners Świecie1971K404300:54:52
#6 1723Gronowska Sylwia (846Saltus Sport Team1976K409901:00:14
#7 611Gronowski Michał (847The Runners Świecie1970M4017900:49:00
#8 2093Grosz Anna (8491978K4015801:04:33
#9 1851Groszewski Artur (8501976M4044701:01:34
#10 1820Groszewski Przemysław (8512001M163201:01:16
#11 1269Grott Bartłomiej (8531977M4032800:55:22
#12 516Grubalski Andrzej (8541982M3019400:48:02
#13 288Grucza Grzegorz (856Biegam Dla Zdrowia1974M409400:45:02
#14 1141Grucza Karolina (3825Pruszcz Biega1981K304100:54:08
#15 1766Grunt Malina (8571998K206501:00:42
#16 335Gruszeczka Jacek (8591986M3013500:45:42
#17 1504Gruszeczka Patryk (8601985M3046600:58:00
#18 2353Gruszka Marcelina (37232000K181501:08:33
#19 2496Gruźlewska Anna (861Biegowyswiat.pl1984K3025001:11:43
#20 1098Gryboś Andrzej (8621979M3037000:53:48
#21 2452Grygiel Dariusz (864Daleko Jeszcze1969M4052201:10:49
#22 2398Gryń Paulina (866Lacroix Team1991K2011901:09:27
#23 2423Grys Andrzej (867Teagers Team1972M4051601:10:04
#24 1635Grzebyk Jacek (869Kmp Elbląg1979M3049600:59:18
#25 609Grzechulski Piotr (8721975M4017800:48:58
#26 2069Grzegorczyk Dorota (8731977K4015201:04:16
#27 1604Grzegrzółka Marcin (8751986M3048500:59:00
#28 134Grzejdziak Przemek (8761980M305800:42:04
#29 1495Grzela Michał (36851985M3046300:57:54
#30 2482Grzelak Daria (8771994K2012801:11:31
#31 2305Grzelak Robert (878Gmina Gardeja Biega1969M4050401:07:52
#32 2306Grzelak Sylwia (8791971K4019301:07:53
#33 810Grzemska Andżelika (8801978K401800:51:04
#34 536Grzemski Arkadiusz (881Wymiatacze1978M4016200:48:13
#35 328Grzenkowicz Jacek (882Wymiatacze1966M501100:45:39
#36 2013Grzesiak Adam (37151990M2025001:03:40
#37 1932Grzonka Bartosz (8841990M2024001:02:25
#38 145Grzonka Kamila (885Sokół Zblewo1986K30800:42:16
#39 1930Grzonka Karol (8861987M3053801:02:24
#40 1698Grzyb Mateusz (8881993M2021701:00:03
#41 2456Grzymała Jarosław (8891978M4052401:10:51
#42 2309Grzywacz Mariusz (890Smurfit Kappa Adventure Team Poland1970M4050501:07:58
#43 1707Gulda Marek (3816Mtm Team1983M3050601:00:07
#44 74Gumkowski Mateusz (892Gmina Gardeja Biega1993M201500:40:21
#45 1137Gumkowski Łukasz (891Użytkownik Gumkowski219721998M2015700:54:07
#46 1036Gunert Jakub (893Walki Racing Team1977M4028100:53:11
#47 624Gurbowicz Jarosław (894Kp Psp Tczew Biegający Tczew1972M4018200:49:09
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !260Gurna Jolanta (8951965K50100:44:42
#49 1821Gurski Roland (8961988M3052001:01:17
#50 1625Gurzyńska Anna (8971980K309200:59:10
#51 1801Guth Mariusz (899Amator1973M4043901:01:01
#52 1498Gutkowski Andrzej (900-1979M3046400:57:56
#53 986Gutkowski Szymon (9011987M3034100:52:41
#54 2344Gutmańska Katarzyna (9021995K2011501:08:29
#55 86Gutmański Mariusz (904Team Kopeć1996M201600:40:43
#56 131Gutmański Łukasz (903Orp Generał Kazimierz Pułaski1991M202000:42:00
#57 1583Gutowska Anna (9051981K308300:58:46
#58 1047Gutowski Daniel (9061980M3035500:53:16
#59 604Gutowski Paweł (908Uks Trs Susz1981M3021900:48:56
#60 314Guz Robert (9101975M4010300:45:27
#61 2303Guziewicz Patryk (37801995M2028301:07:47
#62 1705Guzmann Dorota (9121968K502001:00:06
#63 15Guzowski Denis (914Prawie Jak Hermes1995M20400:36:41
#64 2598Guzowski Henryk (916Leki Natury1949M608401:14:26
#65 1159Guzowski Piotr (917Biegacze Gorszego Sortu1983M3038800:54:26
#66 1695Gładysz Krzysztof (745Gładziorki1975M4041701:00:01
#67 1653Głodowska Dorota (7461967K501600:59:35
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !81Głowacki Kacper (748-2001M16200:40:36
#69 30Główczewski Grzegorz (754Akademia Biegowa Kiełpino1977M40500:38:07
#70 1689Głowiak Rafał (751Lubawa Kocha Biegać1986M3050300:59:59
#71 696Głuchaczka Justyna (755Klub 4221989K201300:49:49
#72 1488Głuszak Sylwia (6361976K407400:57:51
#73 2467Głuszko Ireneusz (7561973M4052701:11:05
#74 2469Głuszko Małgorzata (7571974K4021901:11:07
#75 1034Haber Ireneusz (9181962M509300:53:08
#76 200Hajduk Dariusz (919Bez Klubu1974M406100:43:38
#77 18Halagarda Krzysztof (4Ip Polska Team1988M301000:37:23
#78 337Halik Tomasz (923Brak1977M4011000:45:42
#79 2707Hals Andrzej (924Traktor Team Gmina Kwidzyn1967M5020501:18:52
#80 2678Hals Mateusz (38351992M2031201:17:23
#81 1073Hamann Christian (36591988M3036300:53:34
#82 2077Hanas Iwona (9251964K503401:04:23
#83 2030Hapke Krzysztof (928Niezrzeszony1997M2025401:03:54
#84 36Hapke Tomasz (929Traktor Team Gmina Kwidzyn1977M40800:38:42
#85 814Hass Adam (931Bydgoszcz1981M3028800:51:05
#86 2253Hausman Magdalena (9321977K4017901:07:03
#87 705Hennig Patryk (37011996M209900:49:55
#88 2656Hennig Sylwia (936Solenis1986K3028101:16:31
#89 2218Herman Adam (9371953M606601:06:38
#90 1020Herman Andrzej (9381975M4027600:53:01
#91 2046Hermaszewski Jarosław (940Ip Kwidzyn Team1977M4047501:04:03
#92 498Heyka Jarosław (943Morska Jednostka Rakietowa1971M4015500:47:48
#93 1561Hinc Sławomir (944-1987M3047400:58:36
#94 666Hinc-Żardecka Natalia (945Runeda1986K302300:49:30
#95 1499Hinz Anna (947Parkrun Rumia Wymiatacze1981K307300:57:58
#96 256Hinz Wojciech (950Drużyna Biegowa Dct1973M408600:44:39
#97 2235Hirsz Dorota (951T.d.k. Team1975K4017601:06:52
#98 880Hirsz Maciej (952Magma Kolektyw Sportowy1973M4024900:51:50
#99 2312Hiszczyński Jakub (953Fundacja Dr Clown1989M2028501:08:00
#100 1085Hoepfner Bartosz (9541994M2015000:53:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności