Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !302Jaszczerska Grażyna (1086Akademia Biegania Grudziądz1965K50200:45:14
#2 1735Jata Dawid (10901991M2022401:00:21
#3 2463Jauvz Muraj (38361967M5019201:10:59
#4 1442Jaworska Beata (1091Flex Runners1970K406600:57:19
#5 1645Jaworska Joanna (1092Jabil1975K408700:59:31
#6 1175Jaworska Karolina (1093Schumacher Team1999K18400:54:37
#7 2494Jaworska Monika (1094Biegające Ciacha1980K3024901:11:39
#8 2241Jaworski Bartłomiej (1095Spc1992M2027801:06:55
#9 1407Jaworski Karol (10961998M2018200:56:59
#10 2060Jaworski Piotr (10991966M5016901:04:10
#11 1792Jaworski Tomasz (1100Biegajace Ciacha1979M3051701:00:55
#12 1329Jażdżewski Sebastian (1102Run Forrest Run1972M4034100:56:05
#13 404Jałoszyński Leszek (1007-1980M3015800:46:37
#14 1263Jędrak Marcin (1123-1985M3041200:55:18
#15 548Jędras Krzysztof (1124Jw 42601981M3020300:48:21
#16 559Jędrzejewski Kamil (1126Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1990M208000:48:27
#17 1809Jędrzejewski Przemysław (1127Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1995M2023201:01:06
#18 1383Jegierski Dariusz (1105Grudziądz Biega1975M4035200:56:41
#19 1171Jeliński Adam (11061973M4030200:54:36
#20 251Jemioła Radosław (1108Gls Bydgoszcz1988M3010300:44:37
#21 2148Jerzyk Aneta (1110Lacroix1976K4016401:05:30
#22 938Jerzyk Michał (1111Traktor Team Gmina Kwidzyn1986M3032400:52:19
#23 2108Jerzyk Paulina (1112Traktor Team Gmina Kwidzyn1987K3016401:04:45
#24 374Jerzyk Paweł (1113Traktor Team Gmina Kwidzyn1982M3014800:46:10
#25 376Jerzyk Robert (1114Traktor Team Gmina Kwidzyn1975M4012000:46:11
#26 2274Jeż Karolina (11181987K3020701:07:18
#27 1296Jeżewska Edyta (1119-1993K203600:55:38
#28 1297Jeżewski Łukasz (1120-1987M3041800:55:39
#29 2524Jezierski Piotr (1117Jabil Team1982M3061801:12:33
#30 2570Jeżowska Agata (1121Multi-service S.a.1987K3026401:13:27
#31 1237Jodda Bogdan (1128The Runners Świecie1963M5011100:55:05
#32 1785Jodko Magda (1129La Rive Team1972K4010901:00:48
#33 2576Jodlowska Wioletta (1130Morsy Gdyńskie1973K4023601:13:37
#34 967Joniec Maksymilian (1131-2001M162000:52:33
#35 1606Joseph-Fraucois Matthias (36641985M3048700:59:02
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9Jowański Patryk (3817Press Glass Biegamy I Wspieramy1996M20300:34:42
#37 1598Jówko Wojciech (1132Megatrans Team1988M3048200:58:56
#38 180Józefowicz Dawid (1133Beztlenowi Malbork1980M307600:43:13
#39 510Józefowicz Grzegorz (1134Maczka1985M3019100:48:01
#40 441Józefowicz Jarosław (1135Iglotech1972M4013600:47:12
#41 2012Józefowicz Marta (11361989K209201:03:38
#42 2415Jóźwiak Cecylia (1137Ip Polska Team1959K504901:09:50
#43 528Jóźwiak Piotr (11381984M3020000:48:10
#44 546Jóźwiak Tomasz (1139Ip Polska Team1958M60600:48:19
#45 542Jóźwik Robert (1140Traktor Team Gmina Kwidzyn1988M3020100:48:16
#46 1857Juchnowicz Dariusz (11421960M5015801:01:38
#47 2551Jurago Karolina (11431982K3025901:13:05
#48 2552Jurago Tomasz (11441978M4054001:13:06
#49 427Jurczyk Ewa (1145La Rive Team1975K40500:47:01
#50 2136Jurczyk Piotr (1146Virtual Runner Club1970M4048801:05:22
#51 34Jurczyszyn Rafał (11471987M301600:38:35
#52 1855Jurek Marcin (1148Lacroix Electronics Kwidzyn1993M2023701:01:36
#53 1005Jurewicz Mirosław (1151Lks Zantyr Sztum1963M508500:52:54
#54 1972Jurkiewicz Aldona (1152Rozbiegany Susz1982K3013601:02:52
#55 1922Jurkiewicz Eugeniusz (11541959M5016201:02:18
#56 232Jurkiewicz Hubert (1155Rozbiegany Susz2002M16500:44:22
#57 353Jurkiewicz Sławomir (1156Rozbiegany Susz1980M3014000:45:56
#58 2462Juruś Jolanta (1157Parkrun1961K505201:10:59
#59 740Kacprzak Mariusz (1160Flsmidth Maag Gear1983M3025900:50:15
#60 1253Kaczerzewski Sebastian (1162Miastoaktywni.pl1983M3040900:55:12
#61 858Kaczmarek Michał (11641988M3030200:51:32
#62 862Kaczmarek Sebastian (1165Crew `stek` Grudziądz1975M4024300:51:34
#63 443Kaczmarski Grzegorz (37321974M4013700:47:13
#64 2368Kaczorowska Beata (11681986K3022401:08:45
#65 949Kaczorowska Krystyna (1169Skazani Na Sukces1970K402800:52:25
#66 1669Kaczorowski Michał (1171Kwidzyn Biega1984M3050100:59:42
#67 953Kaczorowski Ryszard (1172Skazani Na Sukces1964M507700:52:27
#68 460Kaczyński Daniel (1173Morsy Zblewo1987M3017600:47:25
#69 250Kaczyński Kamil (1174Finisz Morąg1977M408200:44:37
#70 1722Kaiser Łukasz (11761998M2022201:00:14
#71 2698Kaizer Anna (36821977K4024601:18:29
#72 2265Kajak Jan (37371967M5018101:07:16
#73 2132Kaleta Artur (1177Ziarn-pol Sp.z.o.o1980M3056901:05:17
#74 1829Kalinowska Kamila (1178Mr1972K4012001:01:21
#75 66Kaliś Karol (1181Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw1990M201300:40:04
#76 974Kaliszewska Małgorzata (11791977K402900:52:35
#77 40Kalita Krystian (11821986M301900:38:49
#78 1570Kalita Mirosław (11831961M5013900:58:39
#79 2566Kalkowska Justyna (1184Multi-service S.a.1978K4023301:13:24
#80 2571Kalkowski Krzysztof (1185Multi-service S.a.1981M3062101:13:27
#81 1515Kamecka Anna (11881995K205100:58:04
#82 2339Kamińska Magdalena (1194Iglotech1987K3022001:08:22
#83 286Kaminska-Olczak Marta (1190Kemira1981K30900:45:00
#84 457Kamiński Arkadiusz (1197Akademia Biegania Grudziądz1977M4014300:47:24
#85 290Kamiński Bartosz (1198@ultravege1993M204000:45:06
#86 1176Kaminski Mateusz (11911993M2016200:54:38
#87 746Kamiński Patryk (1200Mobilek Części Samochodowe1988M3026100:50:18
#88 2342Kamiński Przemyslaw (1201Kwidzyn Biega1985M3059701:08:25
#89 980Kamiński Szymek (12021984M3033700:52:36
#90 1218Kanclerz Katarzyna (1205Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1980K304800:54:58
#91 1539Kanclerz Piotr (1206Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1982M3046800:58:20
#92 1356Kaniecki Mirosław (1208Team Franciszkowo1958M604200:56:22
#93 1283Kaniewska Alicja (1209Akademia Biegania Grudziądz1967K50900:55:28
#94 2067Kanigowski Marcin (1210Traktor Team Gmina Kwidzyn1995M2025801:04:15
#95 687Kantorski Zbysław (1211Powerade Team1966M505200:49:41
#96 2441Kapica Marek (12121973M4051801:10:29
#97 1760Kapitan Monika (12131987K3010901:00:39
#98 243Kapteina Robert (12151973M408000:44:29
#99 807Kapuściński Julian (12162001M161700:51:02
#100 1810Karabin Anetta (12171973K4011301:01:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności