Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1607Kuchcińska Monika (1612Pruszcz Biega1979K308800:59:02
#2 1863Szella-Skrycka Beata (30101986K3011701:01:40
#3 2119Kołtonowska Agnieszka (1393Trunsformacja Gniew1986K3016901:05:05
#4 1864Brodzik Kamila (2481982K3011801:01:41
#5 1865Beta Malgorzata (169Lacroix Team1981K3011901:01:43
#6 2121Urbanowicz Agnieszka (32391981K3017001:05:09
#7 2634Jakubowska Iwona (1000Ekipa Z Zielonego Jeep`a1981K3027701:15:33
#8 1867Szarmach Małgorzata (2991Dziki1981K3012001:01:45
#9 76Włodarczyk Patrycja (3406Jkla Jawor1980K30400:40:26
#10 2381Gluszek Ewelina (743Jabil Team1984K3022601:09:02
#11 2637Kupiecka Katarzyna (1644Optyk Punkt Widzenia1979K3027801:15:42
#12 1614Landowska Izabela (16931982K308900:59:06
#13 2382Saleem Monika (2709Wataha1980K3022701:09:02
#14 1359Bachusz Sylwia (7149 Baza Lotnicza1987K306000:56:23
#15 2384Falkowska Justyna (638Kowalewo Biega1982K3022801:09:03
#16 1361Zimna Anna (3604Reebok Run Crew Tczew1981K306100:56:25
#17 1617Stremel Katarzyna (2950Traktor Team Gmina Kwidzyn1984K309000:59:07
#18 2642Batarowska Wiktoria (135Optyk Punkt Widzenia1986K3027901:15:51
#19 1364Korpusik Marta (1422Parówy Hmm Hmm Hmm1985K306200:56:26
#20 1620Dalke Jowita (457Zabiegane Dwie1983K309100:59:09
#21 2133Ziemann Marta (3598Bpk Project1982K3017101:05:21
#22 342Stachowicz Karolina (2900Skl Filippides1987K301000:45:47
#23 1879Hoog Wioleta (9581982K3012101:01:52
#24 2135Hryniewicz-Sosnowska Natalia (9621980K3017201:05:22
#25 1880Kowalska Anna (14731982K3012201:01:52
#26 1625Gurzyńska Anna (8971980K309200:59:10
#27 1627Urbanek Sylwia (32371979K309300:59:12
#28 2139Buraczek-Jaś Natalia (2851986K3017301:05:25
#29 1884Moczadło Maria (2046Spc1973K4012601:01:54
#30 2140Gaffke Mariola (686- B R Z Y N O Team -1975K4016201:05:25
#31 2396Wysmolińska Barbara (35071971K4020801:09:24
#32 2652Pietrzak Agnieszka (23761974K4024201:16:16
#33 1630Lazarowicz-Beczek Izabela (1710Nord Capital1972K408600:59:14
#34 864Bonikowska Anna (38491977K402100:51:38
#35 2145Jasińska Ewa (1068Parkrun Gdynia1975K4016301:05:27
#36 2148Jerzyk Aneta (1110Lacroix1976K4016401:05:30
#37 1381Piotrowska Justyna (37101977K405800:56:40
#38 1893Rutka Katarzyna (2660Jabil Team1970K4012701:02:01
#39 2149Adamska Justyna (32Runnersi S7 Banino1976K4016501:05:30
#40 1126Nowicka Katarzyna (2170Traktor Team Gmina Kwidzyn1977K403600:54:01
#41 1127Szczutkowska Agnieszka (3003Akademia Biegania Grudziądz1977K403700:54:02
#42 2410Skwierawska Beata (2838-1974K4020901:09:39
#43 1132Nowakowska Marzena (2163Grupa Malbork1977K403800:54:03
#44 1645Jaworska Joanna (1092Jabil1975K408700:59:31
#45 2413Szymańska Beata (3072Jabil Team1975K4021001:09:47
#46 878Mączewska Marzena (1964V Runner1969K402200:51:47
#47 2158Gradkowska Małgorzata (8191972K4016601:05:38
#48 2674Borkowska Monika (234Jabil Team1977K4024301:17:15
#49 2163Dziekan Iwona (611Akademia Biegania Grudziądz1969K4016701:05:42
#50 1140Janowicz Katarzyna (10371977K403900:54:08
#51 1396Przykłota Ewa (2510Grupa Biegowa 651977K405900:56:50
#52 1652Pawłowska Jolanta (23261974K408800:59:35
#53 1909Lenartowska Beata (1730Miastoaktywni1971K4012801:02:11
#54 1142Gromadzińska Magdalena (842Virtual Runner Club1977K404000:54:09
#55 1910Piepke Monika (2370-1978K4012901:02:11
#56 2422Bartosiak Sylwia (27451978K4021101:10:00
#57 1399Kogut Joanna (1372Grupa Biegowa 651973K406000:56:52
#58 2167Dembek Emilia (493La Rive Team1977K4016801:05:45
#59 1400Łukaszewicz Barbara (1836Maratonypolskie.pl Team1971K406100:56:52
#60 1915Sojka Joanna (3731Bbl Gubin1978K4013001:02:14
#61 1660Kilich Anna (12961978K408900:59:39
#62 1916Smiejan Edyta (3727Biegam Bo Lubie Gubin1977K4013101:02:14
#63 1662Masys Agnieszka (19411978K409000:59:39
#64 2174Rzepkowska Iwona (2697La Rive Team1976K4016901:05:54
#65 1663Szaniawska Jolanta (2988Walki Ekopak S.a1970K409100:59:39
#66 1152Roginska Wioletta (26031978K404100:54:16
#67 641Falba Wioletta (637Rozbiegane Działdowo1970K401000:49:16
#68 2689Rauchfleisz Agata (2570Czopki Kolczaste1971K4024401:17:50
#69 1410Mandziuk Magdalena (19041972K406200:57:00
#70 899Hulewicz Elżbieta (964Akademia Biegania Grudziądz1976K402300:52:01
#71 901Sienkiewicz-Narloch Anna (2771Biegaj Z Głową1974K402400:52:02
#72 2693Majewska Katarzyna (1865Morsy Z Grudziądza1975K4024501:18:02
#73 2439Sawicka Kamilla (27281978K4021201:10:26
#74 2184Wiśniewska Anna (3361Akademia Biegania Grudziądz1969K4017001:06:04
#75 2698Kaizer Anna (36821977K4024601:18:29
#76 1675Zentarska Anita (3692Iława Biega1975K409200:59:47
#77 1931Wrobel Jolanta (3479Jeppesen Running Team1977K4013201:02:24
#78 1420Walentynowicz Aneta (3256Pruszcz Biega1977K406300:57:09
#79 1676Szmidt Joanna (3026-1975K409300:59:48
#80 1933Rabeszko Wioletta (3421972K4013301:02:25
#81 2445Deka Justyna (4891969K4021301:10:36
#82 2190Gniot Joanna (760Diabełkowa Aś Grudziądz1974K4017101:06:09
#83 1167Ćwiąkała Agnieszka (445Ip Polska Team1975K404200:54:33
#84 2191Szutiak Ewa (30581976K4017201:06:09
#85 912Spręga Aurelia (2897Skl Filippides1976K402500:52:07
#86 1936Sławska Gabriela (2844Ziarn-pol Sp. Z O.o.1978K4013401:02:26
#87 657Sosnowska Bożena (2885Smurfit Kappa Adventure Team Poland1972K401100:49:26
#88 1681Leśniak Anna (17441977K409400:59:53
#89 1426Wawrzyniak Krzysztofa (3288Jabil Team1971K406400:57:12
#90 2450Zielińska Małgorzata (35861978K4021401:10:44
#91 659Piekarska Anna (2366Biegający Tczew1978K401200:49:26
#92 2196Waleron Danuta (3257Rodzina Waleron1976K4017301:06:13
#93 661Karczewska Aleksandra (1223Flex Runners1978K401300:49:26
#94 2709Winiarska Monika (33541970K4024701:18:58
#95 2455Szerszeń Beata (30121970K4021501:10:50
#96 1433Stolska Katarzyna (2940Jabil Team1973K406500:57:16
#97 2459Nowicka Tatiana (21721974K4021601:10:56
#98 669Cybulska Monika (3901973K401400:49:33
#99 2205Megger Agata (1969Żyj Z Energią1974K4017401:06:20
#100 926Obiedzińska Aleksandra (2188Jabil Team1977K402600:52:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności