Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1694Wojtacka Monika (3428Lubawa Kocha Biegać1976K409501:00:00
#2 1696Grau Joanna (824Kwidzyn Biega1978K409601:00:01
#3 2465Dzierzyk Dorota (6151975K4021701:11:01
#4 2721Liberacka Agnieszka (1770-amatorka1978K4024801:20:18
#5 1442Jaworska Beata (1091Flex Runners1970K406600:57:19
#6 1954Grabarczyk Barbara (8051976K4013501:02:36
#7 2722Gędłek Dorota (7291972K4024901:20:21
#8 2468Świstowska Małgorzata (3123-1972K4021801:11:05
#9 2469Głuszko Małgorzata (7571974K4021901:11:07
#10 1704Czerniecka Emilia (4241976K409701:00:06
#11 2728Lipińska Żaneta (1781Akademia Biegania Grudziądz1969K4025001:20:33
#12 427Jurczyk Ewa (1145La Rive Team1975K40500:47:01
#13 2733Riggert Ina Sabine (36571971K4025101:21:19
#14 943Barcikowska-Kmieć Beata (1161977K402700:52:20
#15 1456Maksajdowska Beata (18791975K406700:57:30
#16 2480Andrzejewska Magda (42Daleko Jeszcze1976K4022001:11:26
#17 691Żyła Justyna (3650La Rive Team1977K401500:49:46
#18 949Kaczorowska Krystyna (1169Skazani Na Sukces1970K402800:52:25
#19 1461Różycka Alicja (2641Akademia Biegania Grudziądz1970K406800:57:34
#20 1975Ruchlewicz Urszula (26441969K4013601:02:56
#21 2231Filipiak Beata (653Jet System Active Team1974K4017501:06:50
#22 1720Połom Joanna (2457Bob1973K409801:00:13
#23 1210Gronowska Renata (845The Runners Świecie1971K404300:54:52
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !187Szymańska-Wiśniewska Karina (30731975K40200:43:25
#25 1723Gronowska Sylwia (846Saltus Sport Team1976K409901:00:14
#26 2235Hirsz Dorota (951T.d.k. Team1975K4017601:06:52
#27 2491Marchlewska Sylwia (1912Kemira1973K4022101:11:35
#28 2747Olszewska Malgorzata (22191973K4025201:22:50
#29 2492Lewandowska Magdalena (3815Mtm Team1977K4022201:11:36
#30 2748Kłaczyńska Ewa (1342Inowrocław1971K4025301:22:55
#31 1725Bebyn Aneta (1491976K4010001:00:16
#32 1214Tobolska Anna (3150Florian1977K404400:54:56
#33 1983Gawiecka Mariola (714Rozbiegany Koszalin1975K4013701:03:04
#34 2240Błasińska Żaneta (208Spc1972K4017701:06:54
#35 1219Czupryn Katarzyna (439Hk Finance Team1976K404500:54:58
#36 1731Gawińska Izabela (716La Rive Team1973K4010101:00:19
#37 1987Kolaś Aleksandra (13791978K4013801:03:07
#38 1476Mróz Magdalena (6291974K406900:57:42
#39 1478Brzozowska Ania (264Sport A-z Team Iława1976K407000:57:43
#40 1990Lisowska Alicja (1791Akademia Biegania Grudziądz1969K4013901:03:08
#41 2503Piórkowska Wioleta (2410Amatorka1973K4022301:11:55
#42 2759Błaszczak Beata (37131969K4025401:23:41
#43 2762Kwiatkowska Elżbieta (16681977K4025501:24:45
#44 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#45 1483Szypnik Małgorzata (3088Sport A-z Team Iława1975K407100:57:46
#46 1739Sitniewska Anna (2797.1969K4010201:00:25
#47 2251Pawlak Krystyna (23161977K4017801:07:01
#48 1485Stępniak Barbara (2935Rozbiegany Susz1975K407200:57:47
#49 1997Olchowik Justyna (22031974K4014001:03:10
#50 2253Hausman Magdalena (9321977K4017901:07:03
#51 974Kaliszewska Małgorzata (11791977K402900:52:35
#52 1486Lulińska Bożena (1811Rozbiegany Susz1970K407300:57:49
#53 1742Piechowska Ewelina (23641976K4010301:00:28
#54 2254Nalaskowska Anna (2101-1971K4018001:07:04
#55 2510Kos Joanna (14241977K4022401:12:10
#56 1231Murawska Joanna (2086Miki Team1977K404600:55:03
#57 2511Ciecholewska Iwona (3771971K4022501:12:11
#58 1488Głuszak Sylwia (6361976K407400:57:51
#59 1233Kowalska Beata (1475Jonkowo Team1969K404700:55:03
#60 2514Namiotko Anita (2104-1977K4022601:12:22
#61 2515Marut Magdalena (1934Ip Polska Team1973K4022701:12:23
#62 2260Świątkowska Marta (3106Jabil Team1978K4018101:07:09
#63 2772Leginowska-Koitalla Iwona (17161972K4025601:27:46
#64 2261Bielańska Marta (182M&m Team1977K4018201:07:12
#65 2262Galus Luiza (700Akademia Biegania Grudziądz1977K4018301:07:14
#66 1241Nufeld Sylwia (2182.........brak1977K404800:55:08
#67 2521Lubowska Beata (1807Fc Bolek1973K4022801:12:30
#68 2011Kmita Sylwia (13581974K4014101:03:37
#69 2779Mosakowska Olimpia (6161976K4025701:34:36
#70 989Danielewska Magdalena (4611976K403000:52:43
#71 2269Pater Barbara (23091976K4018401:07:17
#72 1761Chylińska Dagmara (361Biegający Tczew1975K4010401:00:39
#73 2529Kreft Hanna (1536Morsy Z Grudziądza1969K4022901:12:46
#74 994Balewska Iwona (88Spc1973K403100:52:46
#75 1762Szotowicz Wioletta (30351977K4010501:00:40
#76 2018Nawrocka Justyna (21131976K4014201:03:44
#77 2530Schodowska Julita (2737Jabil Team1972K4023001:12:47
#78 1765Kiliszek Beata (12971976K4010601:00:42
#79 2278Lenart Joanna (17271974K4018501:07:22
#80 2535Pikus Ewa (23891970K4023101:12:51
#81 1512Maliszewska Anita (1895Wybierz1975K407500:58:04
#82 747Podbielska Alina (2442Km Umk Toruń1969K401700:50:18
#83 1259Wolska Sylwia (3451Mtm Team1975K404900:55:16
#84 2284Pękala Wioletta (2347Jabil Team1975K4018601:07:27
#85 1776Niewiadomska-Roman Ewa (2141Romki1972K4010701:00:45
#86 2288Żelechowska Magdalena (36321977K4018701:07:29
#87 1777Lewandowska-Stańczak Anna (1755Lpp Team1975K4010801:00:46
#88 2033Kicza Ewa (1284Niezrzeszony1977K4014301:03:56
#89 2290Palczewska Marlena (22831978K4018801:07:30
#90 2037Szutowicz Joanna (3061-1977K4014401:03:59
#91 2293Tuńska Edyta (32131977K4018901:07:35
#92 1526Adamczewska Agnieszka (211974K407600:58:12
#93 2038Pietrzycka Renata (2381Runeda1974K4014501:03:59
#94 2040Proc Justyna (2492Jabil Team1973K4014601:04:01
#95 1785Jodko Magda (1129La Rive Team1972K4010901:00:48
#96 2042Strzelczyk Wioletta (2957Blue Team Piła1974K4014701:04:02
#97 1787Kiliszek Joanna (12981971K4011001:00:52
#98 2043Zwidryn Izabela (36151971K4014801:04:02
#99 2299Zduńczyk Joanna (35741976K4019001:07:41
#100 2300Witt Małgorzata (3394Biegające Ciacha1978K4019101:07:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności