Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1026Ryba Dawid (26691995M2014100:53:04
#2 2564Jachowska Aleksandra (9871998K2014101:13:24
#3 1597Wiśniewski Piotr (3379Akademia Biegania Grudziądz1962M5014100:58:56
#4 356Malonek Karol (18971982M3014200:46:01
#5 1636Kowalski Jacek (1479-1967M5014200:59:19
#6 456Apanowicz Radosław (57Kmp Elbląg1977M4014200:47:22
#7 1998Liberacka Anna (17711983K3014201:03:11
#8 2018Nawrocka Justyna (21131976K4014201:03:44
#9 1028Wierzbicki Damian (3334Liczi1989M2014200:53:05
#10 2578Kurek Anna (16481993K2014201:13:42
#11 359Graczyk Kamil (8171985M3014300:46:03
#12 1643Małkiewicz Jarosław (18991962M5014300:59:29
#13 457Kamiński Arkadiusz (1197Akademia Biegania Grudziądz1977M4014300:47:24
#14 2009Czerniak Marta (4211986K3014301:03:34
#15 2033Kicza Ewa (1284Niezrzeszony1977K4014301:03:56
#16 1043Nowacki Tomasz (21541995M2014300:53:14
#17 2583Ziarek Magda (3580Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1992K2014301:13:45
#18 361Wojtas Marcin (34361982M3014400:46:05
#19 1661Pawlicki Piotr (23201960M5014400:59:39
#20 465Santamaria Oscar (2715Jabil Team1973M4014400:47:28
#21 2010Szczepaniak Agnieszka (2995Epicom - Zaczynamy Biegać!1984K3014401:03:35
#22 2037Szutowicz Joanna (3061-1977K4014401:03:59
#23 1050Trukawka Adam (3194Rakowieckwidzyn1992M2014400:53:17
#24 2592Rutka Monika (26611993K2014401:14:13
#25 363Sobczak Marcin (2858Czarne Stopy.sm1983M3014500:46:06
#26 1677Witkowski Wojciech (33921962M5014500:59:48
#27 468Łastowski Daniel (18171972M4014500:47:29
#28 2015Kownacka Marta (38271984K3014501:03:42
#29 2038Pietrzycka Renata (2381Runeda1974K4014501:03:59
#30 1056Deinrych Darek (4861992M2014500:53:21
#31 2597Górska Patrycja (7971993K2014501:14:25
#32 366Doroszkiewicz Daniel (5441984M3014600:46:06
#33 1679Wszelak Dariusz (3494-1968M5014600:59:50
#34 474Gierszewski Wojciech (7371972M4014600:47:33
#35 2019Szczepaniak Joanna (29961980K3014601:03:44
#36 2040Proc Justyna (2492Jabil Team1973K4014601:04:01
#37 1063Panieczko Krzysztof (2295Jabil Team1990M2014600:53:26
#38 2602Kwiatkowska Patrycja (1670Wybierz1989K2014601:14:37
#39 368Błaszczak Dominik (38411982M3014700:46:07
#40 1682Witanowski Adam (33861965M5014700:59:54
#41 477Jakubczyk Dariusz (996Nyborg-mawent1978M4014700:47:35
#42 2021Szeferska Daria (3008-1986K3014701:03:46
#43 2042Strzelczyk Wioletta (2957Blue Team Piła1974K4014701:04:02
#44 2604Puzdrowska Dominika (25311995K2014701:14:40
#45 1069Pawłowski Mateusz (2329Akademia Biegania Grudziądz1990M2014700:53:31
#46 374Jerzyk Paweł (1113Traktor Team Gmina Kwidzyn1982M3014800:46:10
#47 1697Fryckowski Krzysztof (672Ip Kwidzyn Team1968M5014801:00:02
#48 479Kłodawski Marek (1344Klodasie1978M4014800:47:35
#49 2027Paradowska Iza (2299Klub Aktywnego Pelpliniaka1984K3014801:03:51
#50 2043Zwidryn Izabela (36151971K4014801:04:02
#51 2610Pawluch Marta (23211992K2014801:14:50
#52 1078Wittenberg Patryk (33951998M2014800:53:36
#53 382Tekliński Dawid (3145Wtorkowy Trening Grudziądz1983M3014900:46:18
#54 1706Roszak Daniel (2626-1960M5014901:00:06
#55 482Laskowski Dariusz (1699-1977M4014900:47:37
#56 2032Albekier Karolina (37Virtual Runner Club1987K3014901:03:55
#57 2045Apanasewicz Magda (56Iron Woman Trójmiasto1974K4014901:04:02
#58 2612Pluwak Katarzyna (24351994K2014901:15:02
#59 1080Domozych Bartosz (5391998M2014900:53:37
#60 383Rybacki Dawid (2670Pkp Skm1983M3015000:46:18
#61 1730Bugajewski Janusz (280Kb Im. P. Sękowskiego1961M5015001:00:18
#62 487Błaszak Roman (210Zbuta1975M4015000:47:39
#63 2035Walkiewicz Agnieszka (36671981K3015001:03:57
#64 2050Marciniak Izabela (1915Runnersi S7 Banino1977K4015001:04:05
#65 2613Trzebiatowska Agata (3208A&r Team1996K2015001:15:02
#66 1085Hoepfner Bartosz (9541994M2015000:53:39
#67 384Cejrowski Piotr (3031982M3015100:46:18
#68 1763Suszek Krzysztof (2978Nie Marnuj Tlenu1959M5015101:00:40
#69 488Owczarzak Rafał (22701976M4015100:47:39
#70 2044Dziwon Magdalena (622Ip Kwidzyn Team1982K3015101:04:02
#71 2064Zawodnik Anonimowy (23951973K4015101:04:15
#72 2614Murawska Monika (20871991K2015101:15:04
#73 1096Dąbrowski Robert (477Lacroix Team1989M2015100:53:47
#74 386Lewandowski Mariusz (17601979M3015200:46:21
#75 489Dulski Tadeusz (580---1969M4015200:47:39
#76 1771Bartnikowski Stanislaw (126Ge Power Team1963M5015201:00:44
#77 2048Trzcińska Kamila (32041987K3015201:04:04
#78 2069Grzegorczyk Dorota (8731977K4015201:04:16
#79 2622Wilk Karolina (33461993K2015201:15:14
#80 1102Sowulewski Oliver (2894Lightbox Runners Team1989M2015200:53:49
#81 387Bejrowski Piotr (159Zbieracze Złomu1986M3015300:46:21
#82 491Dulski Marek (579-1972M4015300:47:41
#83 1772Frankiewicz Krzysztof (6671959M5015301:00:44
#84 2053Woźniak Beata (3462-1979K3015301:04:06
#85 2070Kujawska Małgorzata (1627Trunsformacja Gniew1969K4015301:04:19
#86 2623Pawluch Aleksandra (27021998K2015301:15:14
#87 1105Karpiński Marcin (1237Walki Ekopak S.a1991M2015300:53:51
#88 388Rankiewicz Michał (2567Społeczna Szkoła Podstawowa W Kwidzynie1982M3015400:46:22
#89 495Lewandowski Bartosz (17581976M4015400:47:45
#90 1789Sitniewski Grzegorz (2798.1966M5015401:00:53
#91 2059Zacharska Małgorzata (35201985K3015401:04:10
#92 2071Stefaniak Katarzyna (2923Jabil Team1977K4015401:04:20
#93 2627Huszcza Agnieszka (965Jabil Team1992K2015401:15:20
#94 1106Pielenc Dariusz (2368Lubawa Kocha Biegać1989M2015400:53:51
#95 391Pachnia Michał (2273Run Beach Morning Team1988M3015500:46:24
#96 498Heyka Jarosław (943Morska Jednostka Rakietowa1971M4015500:47:48
#97 2065Tomeczek Justyna (31691984K3015501:04:15
#98 2081Kubiak Aleksandra (15951977K4015501:04:27
#99 1838Gałuszka Piotr (706Oksywie1961M5015501:01:25
#100 2643Kowalczyk Klaudia (1466Jabil Team1996K2015501:15:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności