Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 778Ostolski Paweł (2262Zsp 1 Kwidzyn2001M161400:50:38
#2 29Krotowski Michał (1547Godlewski Runners1980M301400:37:59
#3 556Gorczycki Paweł (7802000M181400:48:27
#4 55Olech Robert (22051978M401400:39:42
#5 838Tumiłowicz Jerzy (3212Traktor Team Gmina Kwidzyn1951M601400:51:17
#6 73Wójcik Paweł (3472Kp Psp Wejherowo1991M201400:40:19
#7 863Wilczek Krzysztof (37411958M601500:51:36
#8 612Włoch Michał (3402Ebro Team Polska2000M181500:49:00
#9 362Chojnacki Krzysztof (335Klub Aktywnego Pelpliniaka1964M501500:46:06
#10 421Barnaś Agata (121Grupa Malbork1984K301500:46:57
#11 691Żyła Justyna (3650La Rive Team1977K401500:49:46
#12 706Leliwa Sylwia (1720Run Beach Morning Team1993K201500:49:56
#13 2774Rosa Bogusława (2622Kasiarki1952K601501:28:09
#14 1505Lenż Katrin (36551968K501500:58:01
#15 794Mazanowski Wojciech (19572001M161500:50:52
#16 33Dzierliński Paweł (614The Runners Świecie1986M301500:38:34
#17 2353Gruszka Marcelina (37232000K181501:08:33
#18 57Cisło Waldemar (3871977M401500:39:49
#19 74Gumkowski Mateusz (892Gmina Gardeja Biega1993M201500:40:21
#20 870Trukawka Piotr (3195Rakowieckwidzyn1956M601600:51:42
#21 370Rozenberg Sławomir (2633Lks Zantyr Sztum1965M501600:46:08
#22 1653Głodowska Dorota (7461967K501600:59:35
#23 647Kownacki Mateusz (14881999M181600:49:20
#24 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#25 464Czoska Agnieszka (4371984K301600:47:27
#26 723Wojtacka Magdalena (34271992K201600:50:09
#27 2775Ćwik Krystyna (447Malborskie Morsy1953K601601:28:31
#28 34Jurczyszyn Rafał (11471987M301600:38:35
#29 806Paczkowski Bartosz (22782001M161600:51:02
#30 2357Nowicka Patrycja (21712000K181601:08:37
#31 58Pawluk Jarosław (2323Kwidzyn Biega1972M401600:39:52
#32 86Gutmański Mariusz (904Team Kopeć1996M201600:40:43
#33 101Muszak Łukasz (20921991M201700:41:05
#34 372Gawęda Witold (7131964M501700:46:09
#35 884Leif Frilund (1718Walki Racing Team1953M601700:51:52
#36 1658Kosowicz Małgorzata (1440Czopki Kolczaste1963K501700:59:36
#37 651Kuteła Nikodem (36682000M181700:49:22
#38 747Podbielska Alina (2442Km Umk Toruń1969K401700:50:18
#39 765Rożek Paulina (37591993K201700:50:29
#40 38Kujawski Sławomir (1628Kp Psp Kościerzyna1984M301700:38:48
#41 807Kapuściński Julian (12162001M161700:51:02
#42 63Sadłos Radosław (3Ip Kwidzyn Team1978M401700:39:58
#43 576Gałuszka Dorota (705-1979K301700:48:41
#44 2392Ziarek Urszula (35811999K181701:09:11
#45 2403Barańska Katarzyna (1142000K181801:09:35
#46 102Majkowski Tomasz (1873Aktywni Kociewiacy1989M201800:41:06
#47 881Adamczyk Paulina (251989K201800:51:50
#48 375Jaskot Piotr (10761967M501800:46:11
#49 893Janik Roman (1018Kwidzyn Biega1953M601800:51:57
#50 1673Woron Aleksandra (3459-1960K501800:59:47
#51 658Staniaszek Marcin (29052000M181800:49:26
#52 39Trębacz Michał (3188Flsmidth Maag Gear1979M301800:38:48
#53 810Grzemska Andżelika (8801978K401800:51:04
#54 577Raschupkina Nina (37751984K301800:48:41
#55 68Murawski Maciej (2088Miki Team1977M401800:40:06
#56 851Puczkowski Paweł (25242002M161800:51:28
#57 607Likwińsk Ann (38051982K301900:48:56
#58 114Kołecki Michał (1388Rozbiegany Susz1995M201900:41:20
#59 380Jaskulski Kazimierz (1080Akademia Biegania Grudziądz1964M501900:46:15
#60 894Rodak Natalia (2595Rozbiegany Susz1994K201900:51:59
#61 2434Adamkiewicz Edyta (291999K181901:10:22
#62 1702Czapiewska Małgorzata (408Brodnica Biega1962K501901:00:05
#63 976Chrabonszcz Jerzy (343---ostróda1957M601900:52:35
#64 761Kreft Łukasz (15371999M181900:50:27
#65 40Kalita Krystian (11821986M301900:38:49
#66 830Ruszkiewicz Małgorzata (2657.1973K401900:51:15
#67 70Signerski Remigiusz (2777Long Slow Distance Osowa1977M401900:40:14
#68 852Wojciechowski Kamil (37942002M161900:51:28
#69 617Puckowska Katarzyna (2522Tri Starogard Gdański1987K302000:49:03
#70 131Gutmański Łukasz (903Orp Generał Kazimierz Pułaski1991M202000:42:00
#71 416Stanikowski Rafał (2908Niezrzeszony1968M502000:46:53
#72 2464Świstowska Katarzyna (3122Zst Grudziądz2000K182001:11:01
#73 1705Guzmann Dorota (9121968K502001:00:06
#74 967Joniec Maksymilian (1131-2001M162000:52:33
#75 982Filipek Aleksandra (6521990K202000:52:37
#76 985Kazimierski Ryszard (1262Ip Kwidzyn Team1957M602000:52:40
#77 42Dettlaff Adam (506Kp Psp Wejherowo1986M302000:38:59
#78 835Gorczycki Piotr (37212000M182000:51:16
#79 842Jarlińska Bożena (1053Orkamasters Iława1970K402000:51:20
#80 85Kubiak Rafał (15971976M402000:40:40
#81 864Bonikowska Anna (38491977K402100:51:38
#82 631Nazarewicz Agnieszka (2118Rozbiegane Działdowo1980K302100:49:12
#83 897Rumiński Daniel (26512000M182100:52:00
#84 149Bendig Michał (161-1993M202100:42:29
#85 422Ruczyński Maciej (2646Mr Team1963M502100:46:58
#86 1708Tomczak Dorota (3164-1968K502101:00:07
#87 970Cejer Maciek (3012001M162100:52:34
#88 1010Nickel Janusz (21221957M602100:52:55
#89 2553Szczepańska Kinga (37001999K182101:13:06
#90 1019Krzysztofiak Anna (15881992K202100:53:01
#91 43Wicenbach Arkadiusz (3319Pruszcz Biega1988M302100:39:03
#92 87Konieczki Dariusz (1401Pomorski Team Biegowy1977M402100:40:43
#93 878Mączewska Marzena (1964V Runner1969K402200:51:47
#94 637Woźniak Monika (34641980K302200:49:15
#95 916Bronk Tomasz (2521999M182200:52:07
#96 152Sadecki Iwo (26991989M202200:42:34
#97 429Gołębiewski Janusz (774Pręczawianka1961M502200:47:04
#98 1732Krasowska Danuta (1524Sp 18 Elbląg1967K502201:00:20
#99 2559Szumal Ewa (30572000K182201:13:17
#100 1032Świtała Roman (3126Team Ip Kwidzyn1958M602200:53:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności