Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1311Budzich Magdalena (2751990K204000:55:50
#2 290Kamiński Bartosz (1198@ultravege1993M204000:45:06
#3 1323Goczyński Kazimierz (764Tkkf Kubuś Sierpc1951M604000:56:01
#4 567Kwaśniewski Roman (1666-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M504000:48:38
#5 1088Chyła Monika (3681980K304000:53:41
#6 95Jakubiec Adam (9981985M304100:40:58
#7 1141Grucza Karolina (3825Pruszcz Biega1981K304100:54:08
#8 1152Roginska Wioletta (26031978K404100:54:16
#9 148Włosiński Maciej (34081977M404100:42:29
#10 1710Prusiński Marcin (24951999M184101:00:08
#11 2237Misiak Hanna (2033Rozbiegany Susz1959K504101:06:53
#12 295Talma Łukasz (3131Drużyna Szpiku1989M204100:45:10
#13 1335Tomaszek Marita (31561993K204100:56:09
#14 571Janowski Piotr (1038Tkkf Chełmno1964M504100:48:39
#15 1347Jankowski Marek (1030Akademia Biegania Grudziądz1957M604100:56:19
#16 99Orłowski Tomasz (2243Finisz Morąg1986M304200:41:05
#17 1146Zimna Agnieszka (3603Reebok Run Crew Tczew1981K304200:54:12
#18 1167Ćwiąkała Agnieszka (445Ip Polska Team1975K404200:54:33
#19 150Nowakowski Andrzej (2165Traktor Team Gmina Kwidzyn1970M404200:42:30
#20 2256Wojtanowicz Beata (3435Akademia Biegania Grudziądz1965K504201:07:05
#21 304Bałdyga Karol (93Traktor Team Gmina Kwidzyn1998M204200:45:17
#22 1843Zwierzyński Kamil (36161999M184201:01:30
#23 1339Łusiak-Olszewska Justyna (1843Kwidzyn Biega1992K204200:56:12
#24 572Dulnik Roman (5771964M504200:48:40
#25 1356Kaniecki Mirosław (1208Team Franciszkowo1958M604200:56:22
#26 100Suliński Darek (2973Rozbiegany Susz1981M304300:41:05
#27 1161Błaszak Magdalena (209Zbuta1979K304300:54:28
#28 158Ścisłowski Rafał (3094Ip Kwidzyn Team1978M404300:42:39
#29 1210Gronowska Renata (845The Runners Świecie1971K404300:54:52
#30 2328Kiliszek Izabela (3730Szkoła Społeczna Kwidzyn1968K504301:08:09
#31 307Ebertowski Michał (626Tri Starogard Gdański1992M204300:45:23
#32 1845Wasik Karol (3279Brak1999M184301:01:32
#33 1340Piątek Justyna (2358Aplitt1989K204300:56:12
#34 578Różycki Sławomir (2642Tkkf Kolejarz Bydgoszcz1960M504300:48:42
#35 1369Chrząstkowski Lucjan (350El Aktywni1950M604300:56:31
#36 103Wiśniewski Rafał (3380Iława Biega1984M304400:41:06
#37 1385Panasiuk Edward (22921956M604400:56:42
#38 1903Kicza Mateusz (12851999M184401:02:05
#39 1164Wciślińska Małgorzata (3300Ip Polska Team1987K304400:54:31
#40 159Klimowski Przemysław (1329Ge Power Team1977M404400:42:40
#41 1214Tobolska Anna (3150Florian1977K404400:54:56
#42 580Laszczak Jerzy (1705Urwis Biega1961M504400:48:42
#43 326Krakówka Kamil (1520Rumiński Team1997M204400:45:36
#44 2378Orzechowska Aleksandra (22461965K504401:08:59
#45 1360Mąkosa Martyna (1966Pamir Team1990K204400:56:24
#46 105Rzepka Zbigniew (2696Kp Psp Tczew1979M304500:41:11
#47 1405Włodarczyk Jan (3403Aktywni Kociewiacy1958M604500:56:57
#48 1182Kwiatkowska Anna (1667Biegający Tczew1981K304500:54:41
#49 160Klinkusz Adrian (1334Markos Running Team1978M404500:42:42
#50 1969Jabłoński Jakub (981Gks Ceynowy1999M184501:02:50
#51 1219Czupryn Katarzyna (439Hk Finance Team1976K404500:54:58
#52 587Zańko Marek (3550Pruszcz Biega1967M504500:48:47
#53 338Bakierski Filip (26291996M204500:45:42
#54 2393Mroczkowska Joanna (20681968K504501:09:16
#55 1371Plackowska Sylwia (2428Ip Kwidzyn Team1991K204500:56:31
#56 1372Znarowska Dorota (3613Jabil Team1993K204600:56:32
#57 605Cysewski Mieczysław (3981961M504600:48:56
#58 2399Jankowska Małgorzata (1026Ip Kwidzyn1965K504601:09:30
#59 106Siatkowski Łukasz (2762Gdańskie Autobusy I Tramwaje1983M304600:41:12
#60 1418Strumiński Waldemar (37661951M604600:57:05
#61 162Lizinczyk Rafal (1798Lks Zantyr Stum1977M404600:42:48
#62 1198Markowska Anna (1924-1980K304600:54:47
#63 1231Murawska Joanna (2086Miki Team1977K404600:55:03
#64 2111Januszewski Kamil (10471999M184601:04:55
#65 341Rębisz Marcin (2588Lacroix Electronics Kwidzyn1990M204600:45:47
#66 350Zawodnik Anonimowy (2501Cyklo Kwidzyn1998M204700:45:54
#67 2400Chmielowska Wioleta (328Powiśle W Cyganach1968K504701:09:31
#68 1377Słomińska Agata (28451989K204700:56:36
#69 108Trapp Tomasz (3185Beniaminek 03 Starogard Gdański1979M304700:41:14
#70 2157Wąsicki Maciej (32961999M184701:05:38
#71 629Wilma Wiesław (3353Tim Ip Kwidzyn1961M504700:49:11
#72 1423Jaskot Jerzy (1074Niezrzeszony1950M604700:57:10
#73 166Nadolny Piotr (2096-1977M404700:42:55
#74 1212Woźny-Tomczak Marta (34681984K304700:54:56
#75 1233Kowalska Beata (1475Jonkowo Team1969K404700:55:03
#76 1382Ziółkowska Kinga (3813Biegam U Kolesi1997K204800:56:41
#77 360Zalewski Daniel (3543Tri Negu1997M204800:46:04
#78 2408Wieczorek Małgorzata (33261968K504801:09:39
#79 109Kowalewski Łukasz (1469Kp Psp Kwidzyn&gmina Gardeja Biega1983M304800:41:14
#80 635Trociński Robert (3190Ip Kwidzyn Team1963M504800:49:15
#81 169Myrcik Rafał (2093Pruszcz Biega1976M404800:43:00
#82 1453Sobolewski Antoni (2868Biegający Tczew1951M604800:57:29
#83 1218Kanclerz Katarzyna (1205Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1980K304800:54:58
#84 2246Kempa Kacper (12693lo Grudziądz1999M184801:06:59
#85 1241Nufeld Sylwia (2182.........brak1977K404800:55:08
#86 110Roszkowski Marcin (2627Kp Psp Wejherowo1983M304900:41:15
#87 2415Jóźwiak Cecylia (1137Ip Polska Team1959K504901:09:50
#88 2437Lipiński Szymon (17831999M184901:10:24
#89 395Molus Artur (2056Lacroix Team1990M204900:46:28
#90 679Koczaj Sławomir (1370Koczaj Team1968M504900:49:38
#91 171Ciesielski Witold (37981973M404900:43:04
#92 1459Horodyski Maciej (9601955M604900:57:33
#93 1503Neidrowska Patrycja (21191989K204900:58:00
#94 1252Kuchenbekier Ilona (1614Mts Hamer Miastko1979K304900:55:12
#95 1259Wolska Sylwia (3451Mtm Team1975K404900:55:16
#96 115Kiernozek Tomasz (1293-1984M305000:41:21
#97 2438Chrabonszcz Maria (344---ostróda1960K505001:10:24
#98 398Spadik Mateusz (2895Klub Aktywnego Pelpliniaka1989M205000:46:31
#99 680Tołkacz Wojciech (3154Malbork Biega1963M505000:49:38
#100 176Lompert Andrzej (18001977M405000:43:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności