Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1256Jankowska Beata (10241979K305000:55:13
#2 1514Kollek-Wittbrodt Lidia (1384Biegamy Razem Władysławowo1991K205000:58:04
#3 2541Fydrych Mateusz (6771999M185001:12:58
#4 1278Asensky Hanna (651970K405000:55:26
#5 1580Leszczyński Jerzy (1741-1949M605000:58:45
#6 117Oreszke Jan (2234Kppsp Wejherowo1985M305100:41:22
#7 2451Kurkiewicz Dorota (1650Kp Psp Bytów1965K505101:10:45
#8 405Chyliński Adam (363Wybierz1991M205100:46:40
#9 681Beczek Dariusz (151Dzh Mw1965M505100:49:39
#10 2732Steinborn Jakub (36951999M185101:21:09
#11 177Pucek Artur (25201973M405100:43:09
#12 1257Milewska Joanna (2020-1984K305100:55:14
#13 1515Kamecka Anna (11881995K205100:58:04
#14 1280Kuźma Anna (1662The Runners Świecie1978K405100:55:27
#15 1582Olchowik Ryszard (2204Altom Gniezno1951M605100:58:46
#16 118Szramka Łukasz (3039Rolls-royce Running Team1983M305200:41:22
#17 1686Gąsior Wiesław (721Rozbiegany Susz1950M605200:59:55
#18 407Bielicki Wojciech (187Lacroix Electronics Kwidzyn1990M205200:46:40
#19 2462Juruś Jolanta (1157Parkrun1961K505201:10:59
#20 687Kantorski Zbysław (1211Powerade Team1966M505200:49:41
#21 178Ogorzałek Łukasz (2195Miastoaktywni.pl1978M405200:43:10
#22 1272Procajło Justyna (24941983K305200:55:24
#23 1538Serocka Magdalena (2754Jagiellończycy Łasin1991K205200:58:18
#24 1284Śliwa Małgorzata (30981972K405200:55:29
#25 120Gąsior Piotr (719Rozbiegany Susz1984M305300:41:32
#26 409Błaszkiewicz Karol (36971989M205300:46:45
#27 179Grobelny Tomasz (832Strzelno Biega1971M405300:43:12
#28 694Milka Adam (20231966M505300:49:47
#29 2487Satu Oja (2727Solenis1968K505301:11:34
#30 1727Duszyca Mirosław (585Potok1955M605301:00:17
#31 1275Tomaszewska Anna (31591985K305300:55:25
#32 1553Krzyk Anna (1584Ip Polska Team1990K205300:58:29
#33 1317Lewandowska Agnieszka (17511971K405300:55:57
#34 121Żuchowski Maciej (3645Kp Psp Bytów1985M305400:41:33
#35 412Tekliński Adrian (3144Paramoralni1990M205400:46:49
#36 181Sykutera Marcin (29831973M405400:43:13
#37 700Bąkowski Tadeusz (1461964M505400:49:53
#38 1748Sowiński Zbigniew (2893Aktywni Kociewiacy1958M605401:00:32
#39 2561Rychłowska Bernadeta (26791964K505401:13:18
#40 1287Wiktor Katarzyna (3342La Rive Team1979K305400:55:33
#41 1557Sienkiewicz Monika (3720Fitnes Magnum1990K205400:58:32
#42 1330Bielewicz Anna (186Stopa Słupsk1977K405400:56:06
#43 124Niemiec Bartłomiej (21311986M305500:41:40
#44 413Szozda Grzegorz (3036Kbr Poland1991M205500:46:50
#45 183Borc Piotr (232Akademia Biegania Grudziądz1970M405500:43:17
#46 708Przysiężny Grzegorz (2514Biegaj Z Głową1961M505500:49:59
#47 1757Rekowski Kazimierz (2582Biegający Tczew1958M605501:00:37
#48 1289Ropińska Kamila (2621Wtorkowy Trening Grudziądz1983K305500:55:34
#49 2581Stypuła Małgorzata (2965Schumacher Team1966K505501:13:43
#50 1334De Virion Aleksandra (481Koty3!1972K405500:56:08
#51 1618Sztyrbicka Marlena (3046Jabil Team1994K205500:59:08
#52 1628Jarzyńska Izabela (1064Megatrans Team1995K205600:59:13
#53 127Stefaniak Wojciech (2925Kp Psp Kwidzyn & Kwidzyn Biega1980M305600:41:48
#54 420Kęska Rafał (1282A&r Team1992M205600:46:56
#55 184Matuszak Damian (19501976M405600:43:18
#56 710Jakóbczyk Krzysztof (995Pgb Sportowa Paczka1965M505600:50:02
#57 1803Szczęsny Tadeusz (3001Kacpery1955M605601:01:02
#58 2589Kowalska-Pasieka Bożena (1477Drużyna Szpiku1961K505601:14:06
#59 1310Bunk Daria (37451979K305600:55:49
#60 1336Gajda Anna (690-1972K405600:56:10
#61 1654Kosowicz Sylwia (1442Czopki Kolczaste1990K205700:59:36
#62 132Sarnecki Michal (2720Ati Systemy Elektroniczne1985M305700:42:02
#63 437Derlaga Kamil (3818Press Glass Biegamy I Wspieramy1990M205700:47:11
#64 195Pietrzycki Sławomir (2382Runeda1971M405700:43:33
#65 714Białous Krzysztof (177Niezrzeszony1960M505700:50:02
#66 1319Wojnarowska Agnieszka (34241979K305700:55:58
#67 2601Baranowska Izabela (107Decathlon Team Inowrocław1967K505701:14:33
#68 1834Czapiewski Stefan (37621952M605701:01:24
#69 1343Serafin Dorota (2748Biegający Tczew1977K405700:56:17
#70 1381Piotrowska Justyna (37101977K405800:56:40
#71 1664Gawlikowska Alicja (717Ip Polska Team1990K205800:59:40
#72 134Grzejdziak Przemek (8761980M305800:42:04
#73 438Rozpędowski Patryk (2637Gdańskie Autobusy I Tramwaje1991M205800:47:11
#74 196Zajączkowski Artur (3529Rozbiegane Działdowo1978M405800:43:34
#75 726Sadkowski Kazimierz (2701-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M505800:50:09
#76 1321Darda Sylwia (463Amatorka1984K305800:55:58
#77 2608Rodzińska Anita (25961968K505801:14:49
#78 1842Baran Zbigniew (105Niezrzeszony1953M605801:01:28
#79 1396Przykłota Ewa (2510Grupa Biegowa 651977K405900:56:50
#80 1666Pilitowska Katarzyna (37561990K205900:59:41
#81 138Waldowski Roman (32521986M305900:42:09
#82 450Kuc Łukasz (16051993M205900:47:20
#83 198Derewecki Jarek (499Traithlon Trójmiasto1974M405900:43:37
#84 730Witka Piotr (3390Pocancerowani Biegnę Odczarować Raka1965M505900:50:11
#85 1850Rejmanowski Ryszard (25811951M605901:01:34
#86 1348Rozmus Katarzyna (26351982K305900:56:19
#87 2632Koralewska Irena (1416Traktor Team Gmina Kwidzyn1968K505901:15:31
#88 1887Piskorski Jerzy (24221955M606001:01:58
#89 1399Kogut Joanna (1372Grupa Biegowa 651973K406000:56:52
#90 1668Wisnioch Katarzyna (3360-1992K206000:59:42
#91 139Barnaś Krzysztof (122Grupa Malbork1981M306000:42:09
#92 452Albufera Charles-Emmanuel (38Lacroix Electronics Kwidzyn1993M206000:47:21
#93 199Kolatzek Krzysztof (1380Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój1972M406000:43:38
#94 748Kiliszek Mariusz (12991963M506000:50:18
#95 1359Bachusz Sylwia (7149 Baza Lotnicza1987K306000:56:23
#96 2645Mitura Mariola (2039-1962K506001:15:53
#97 2676Kosmowska-Padias Barbara (1438Szafa Team1960K506101:17:17
#98 1400Łukaszewicz Barbara (1836Maratonypolskie.pl Team1971K406100:56:52
#99 1920Kotuła Andrzej (1457Parkrun Gdynia1956M606101:02:17
#100 140Sosnowski Krzysztof (2887Kp Psp Sztum1980M306100:42:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności