Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 473Kędzior Adam (12761992M206800:47:33
#2 963Kępiński Mariusz (12781989M2013400:52:32
#3 1837Kępiński Michał (1279Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1993M2023601:01:25
#4 263Kęsicki Sebastian (1280Tor-pal Team1976M408800:44:45
#5 1189Kęsik Roman (128113 Wog Grudziądz1966M5010500:54:43
#6 420Kęska Rafał (1282A&r Team1992M205600:46:56
#7 486Burda Patryk (128322 Baza Lotnictwa Taktycznego1983M3018200:47:38
#8 2033Kicza Ewa (1284Niezrzeszony1977K4014301:03:56
#9 1903Kicza Mateusz (12851999M184401:02:05
#10 1015Kieca Andrzej (1287Biegam Bo Lubie1967M508900:52:59
#11 2076Kiełbasińska Iwona (12901987K3015601:04:23
#12 281Kierkowski Przemysław (1292Jw 48081983M3011400:44:57
#13 115Kiernozek Tomasz (1293-1984M305000:41:21
#14 1660Kilich Anna (12961978K408900:59:39
#15 1765Kiliszek Beata (12971976K4010601:00:42
#16 1787Kiliszek Joanna (12981971K4011001:00:52
#17 748Kiliszek Mariusz (12991963M506000:50:18
#18 2005Kiliszek Paulina (13001991K209001:03:28
#19 1395Kiliszek Robert (1301Walki Ekopak S.a1973M4035600:56:49
#20 201Krykowski Ariel (1302Jw 11091990M202900:43:39
#21 736Kirys Dominik (1303Eziorun1985M3025700:50:14
#22 2089Kirzanowska Agata (1304Kirzan Team1978K4015701:04:31
#23 2088Kirzanowski Dariusz (1305Kirzan Team1971M4048301:04:31
#24 2285Kisa Krzysztof (1306Kinio-pol1982M3059101:07:28
#25 756Kisiel Krzysztof (1307Jabil Team1975M4021800:50:23
#26 1806Kisielewska Dorota (13081997K207001:01:05
#27 1799Kisielewska Teresa (13091970K4011201:01:00
#28 2008Kisielewski Marek (13101969M4047101:03:32
#29 231Kisielnicki Bartosz (1311Jabil Team1983M309300:44:22
#30 449Kistowski Maciej (13121985M3017500:47:18
#31 1294Kitzermann Adam (13141986M3041700:55:37
#32 332Klaffke Michał (1315Kp Psp Puck1982M3013200:45:40
#33 562Klak Łukasz (1316Kp Psp Starogard Gdański1986M3020800:48:30
#34 954Klawczyński Zbigniew (1317`logistycy` Bydgoszcz1962M507800:52:27
#35 1058Klawiter Jarosław (1318Belfer Team Grudziądz1962M509700:53:23
#36 276Klein Marcin (1319Kurzętnik Biega1983M3011100:44:53
#37 2700Kleine Przemysław (13201992M2031301:18:31
#38 2699Kleine Roman (13211961M5020401:18:31
#39 1000Klepacz Adam (1324Amator1966M508300:52:49
#40 321Klewek Andrzej (1325Zbieracze Złomu1977M4010600:45:34
#41 1227Klimczewski Mirosław (13261961M5010900:55:02
#42 173Klimek Łukasz (1328H2o Team1983M307300:43:07
#43 159Klimowski Przemysław (1329Ge Power Team1977M404400:42:40
#44 270Klin Anna (13301996K20400:44:51
#45 2638Klingenberg Marek (13311964M5019801:15:44
#46 1729Klingenberg Mateusz (1332Jim Beam Team1998M2022301:00:18
#47 1379Kliniewski Piotr (1333Brzoza Biega1966M5012400:56:39
#48 160Klinkusz Adrian (1334Markos Running Team1978M404500:42:42
#49 2074Klucznik Paweł (1338Ip Kwidzyn Team1976M4048101:04:20
#50 1157Kluska Przemysław (13411991M2016000:54:21
#51 2748Kłaczyńska Ewa (1342Inowrocław1971K4025301:22:55
#52 733Kłaczyński Mariusz (13431979M3025500:50:12
#53 479Kłodawski Marek (1344Klodasie1978M4014800:47:35
#54 462Kłos Kamil (13451998M206400:47:27
#55 586Kłos Michał (1346Osp JeleÑ1992M208600:48:47
#56 591Kłosiewicz Wojciech (13471975M4017200:48:50
#57 1173Kłosińska Joanna (13481991K203200:54:37
#58 1964Kłosiński Dariusz (13491978M4046601:02:47
#59 2215Kłosowski Jarosław (1350Lacroix Electronics Kwidzyn1979M3058201:06:35
#60 574Kłuba Sławomir (135120 Brygada Zmechanizowana1990M208300:48:40
#61 1873Kłuba Zuzanna (13522000K18801:01:48
#62 306Kłudziak Andrzej (1353Biegacze Północy1983M3012100:45:23
#63 1651Kłudziak Kamila (1354Biegacze Północy1983K309700:59:34
#64 940Kmieć Jacek (1357Grupa Malbork1977M4026300:52:20
#65 2011Kmita Sylwia (13581974K4014101:03:37
#66 2603Knabe Klaudia (13592000K182401:14:40
#67 1039Knut Krystian (13601981M3035300:53:12
#68 2390Kobus Zbigniew (13611971M4051301:09:08
#69 1974Kobylarz Paulina (13631993K208701:02:54
#70 1434Kocbuch Kasia (13641981K306800:57:16
#71 2165Kocieniewski Jarosław (13661969M4049201:05:45
#72 832Kocięda Rafał (1367Niezrzeszony1975M4023900:51:16
#73 1101Kociński Andrzej (1368Brak1971M4029300:53:49
#74 2560Koczaj Agnieszka (1369Koczaj Team1977K4023201:13:18
#75 679Koczaj Sławomir (1370Koczaj Team1968M504900:49:38
#76 2395Koczaj Wioletta (1371Koczaj Team1971K4020701:09:21
#77 1399Kogut Joanna (1372Grupa Biegowa 651973K406000:56:52
#78 808Wiernicki Daniel (13731986M3028400:51:04
#79 2350Koitalla Jarosław (1375-1972M4050801:08:32
#80 1978Kokot Karolina (13771983K3013701:02:58
#81 1987Kolaś Aleksandra (13791978K4013801:03:07
#82 199Kolatzek Krzysztof (1380Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój1972M406000:43:38
#83 1139Koliński Krzysztof (1383Gmina Gardeja Biega1989M2015800:54:08
#84 1514Kollek-Wittbrodt Lidia (1384Biegamy Razem Władysławowo1991K205000:58:04
#85 41Kołakowski Rafał (1385Rozbiegane Działdowo1977M40900:38:59
#86 1024Kołecki Adam (1387Rodzina Jezioraka1968M509100:53:03
#87 114Kołecki Michał (1388Rozbiegany Susz1995M201900:41:20
#88 339Kołkowski Krzysztof (13891981M3013600:45:43
#89 2754Kołodyńska Aleksandra (1390-1989K2017601:23:13
#90 2119Kołtonowska Agnieszka (1393Trunsformacja Gniew1986K3016901:05:05
#91 1921Kołtonowski Marcin (13941986M3053601:02:17
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1104Kominek Julita (13951999K18300:53:50
#93 1564Komoda Mariusz (1396Rozbiegany Koszalin1972M4038600:58:37
#94 1363Komór Rafał (1397Umrk1968M5012200:56:26
#95 2242Konczyński Hubert (1399Solenis1994M2027901:06:55
#96 87Konieczki Dariusz (1401Pomorski Team Biegowy1977M402100:40:43
#97 1065Konopacki Sebastian (1402-1976M4028500:53:27
#98 1148Konopka Paweł (1403Daleko Jeszcze1984M3038300:54:14
#99 753Kończalski Mateusz (1404Kbr Poland1995M2010400:50:21
#100 2230Kopczyńska Ewa (1405Wymiatacze1980K3019701:06:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności