Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1848Kopecka Renata (1407Psw1978K4012201:01:33
#2 322Kopeć Igor (14091976M4010700:45:34
#3 1523Kopij Maciej (1411Victoria Sztum1972M4037800:58:08
#4 448Kopiński Robert (1412Tor-pal Team1974M4013900:47:17
#5 801Kopyczyński Piotr (1413Akademia Biegania Grudziądz1988M3028100:50:58
#6 2632Koralewska Irena (1416Traktor Team Gmina Kwidzyn1968K505901:15:31
#7 2073Kordunowski Tomasz (1418Osp JeleÑ1992M2025901:04:20
#8 722Korgul Cezary (1419Walki Ekopak S.a1978M4020900:50:07
#9 1364Korpusik Marta (1422Parówy Hmm Hmm Hmm1985K306200:56:26
#10 2510Kos Joanna (14241977K4022401:12:10
#11 1624Koseda Michał (1426Drunk Runner`s Team (drt)1980M3049100:59:10
#12 563Koseda Robert (1427Honey Badger1973M4016800:48:32
#13 2582Kosianowska Monika (1429Grupa Malbork Nordic Malbork1969K4023701:13:44
#14 8Kosiecki Maciej (1430Kp Psp Kościerzyna1983M30600:34:17
#15 2188Kosik Marcin (1431Ati1979M3057801:06:05
#16 434Kosiło Marcin (1432Runbusters1984M3016900:47:10
#17 2720Kosiło Tadeusz (1433Runbusters1961M5020701:20:03
#18 1086Kosiorowski Andrzej (1436Ip Kwidzyn Team1969M4029000:53:40
#19 1092Kosmal Rafał (1437Ip Polska Team1983M3036700:53:44
#20 2676Kosmowska-Padias Barbara (1438Szafa Team1960K506101:17:17
#21 1658Kosowicz Małgorzata (1440Czopki Kolczaste1963K501700:59:36
#22 2109Kosowicz Michał (1441Czopki Kolczaste1958M606501:04:48
#23 1654Kosowicz Sylwia (1442Czopki Kolczaste1990K205700:59:36
#24 275Kosowski Paweł (1443Jabil Team1991M203800:44:53
#25 1984Kossak - Karulewska Milena (14441988K3014001:03:04
#26 1230Kossak Karol (14451996M2017100:55:02
#27 833Kossak Piotr (14461966M506500:51:16
#28 597Kossowicz Krzysztof (1447Pmp Running Team1973M4017400:48:52
#29 1534Kostrzewski Wojciech (1448Cslog1973M4038100:58:16
#30 1573Kościński Marcin (14541982M3047700:58:42
#31 760Kośka Tomasz (1455Kolonia Prabuty1986M3026700:50:27
#32 14Kotowicz Bartosz (1456Kbr Poland1979M30900:36:24
#33 1920Kotuła Andrzej (1457Parkrun Gdynia1956M606101:02:17
#34 1195Kotz Marcin (14581978M4031000:54:46
#35 1018Kowalak Marcin (14591987M3034900:53:00
#36 1414Kowalczuk Anna (1460Optyk Punkt Widzenia1982K306500:57:03
#37 2185Kowalczuk Szymon (1462-1980M3057701:06:04
#38 1411Kowalczuk Tomasz (1463Optyk Punkt Widzenia1982M3044100:57:01
#39 1699Kowalczyk Karol (14651979M3050401:00:04
#40 2643Kowalczyk Klaudia (1466Jabil Team1996K2015501:15:52
#41 346Kowalczyk Łukasz (1467Gmina Gardeja Biega1987M3013800:45:51
#42 1021Kowalczyk Tomasz (1468Bydgoszcz Na Start1971M4027700:53:01
#43 109Kowalewski Łukasz (1469Kp Psp Kwidzyn&gmina Gardeja Biega1983M304800:41:14
#44 1201Kowalewski Rafał (1471Jabil Team1991M2016500:54:47
#45 1880Kowalska Anna (14731982K3012201:01:52
#46 2333Kowalska Anna (1474Kwidzyn Biega1978K4019801:08:16
#47 1233Kowalska Beata (1475Jonkowo Team1969K404700:55:03
#48 1818Kowalska Hanna (1476-1972K4011601:01:15
#49 2589Kowalska-Pasieka Bożena (1477Drużyna Szpiku1961K505601:14:06
#50 1184Kowalski Henryk (1478Ip Kwidzyn Team1957M603200:54:41
#51 1636Kowalski Jacek (1479-1967M5014200:59:19
#52 1192Kowalski Jacek (1480Jonkowo Team1969M4030900:54:45
#53 237Kowalski Jarosław (1482Tri Starogard Gdański1974M407800:44:24
#54 610Kowalski Łukasz (14831990M209100:48:59
#55 1543Kowalski Maciej (1484Anwil Team1980M3047100:58:23
#56 978Kowalski Piotr (14851988M3033600:52:36
#57 1162Kowalski Tomasz (14871987M3039000:54:29
#58 647Kownacki Mateusz (14881999M181600:49:20
#59 1957Kowol Daniel (14891986M3054301:02:39
#60 2527Koziara Anna (1491Kemira1982K3025701:12:40
#61 1160Koziara Dionizy (1492Kemira1979M3038900:54:26
#62 872Kozioł Jacek (14941988M3030500:51:44
#63 2267Kozioł Magdalena (1496-1993K2011001:07:16
#64 2734Kozłowska Danuta (1501Klub Wesołego Biegacza1967K506401:21:22
#65 831Kozłowska Joanna (1502Drużyna Wilka1982K303000:51:16
#66 2740Kozłowski Antoni (1505Fabryka Papieru Kaczory1963M5020901:22:10
#67 336Kozłów Wojciech (1510Lks Zantyr Sztum1960M501200:45:42
#68 2712Kożuchowska Ewelina (1511Truchtemdomety1979K3029401:19:15
#69 2715Kożuchowski Wojciech (1512Truchtemdomety1979M3063601:19:16
#70 331Kożyczkowski Krzysztof (1513No Excuses1980M3013100:45:40
#71 2173Kóska Hubert (1514Ip Polska Team1994M2027001:05:53
#72 1242Kózka Wojciech (1515Ip Kwidzyn Team1971M4032000:55:08
#73 1753Krajnik Wojciech (1517Cypiski Grudziądz1980M3051201:00:35
#74 209Krakówka Grzegorz (1519Rumiński Team1975M406600:43:52
#75 326Krakówka Kamil (1520Rumiński Team1997M204400:45:36
#76 21Krasnodębski Maciej (1522Wildbull1985M301200:37:34
#77 2271Krasnodębsla Oliwia (15232000K181301:07:18
#78 1732Krasowska Danuta (1524Sp 18 Elbląg1967K502201:00:20
#79 2066Krasowski Andrzej (1525Aplitt1985M3056001:04:15
#80 463Krasowski Janusz (1526Sp 11 Elbląg1966M502300:47:27
#81 1626Krasowski Robert (1527Optyk Punkt Widzenia1983M3049200:59:12
#82 958Kraśniewski Piotr (15301993M2013200:52:29
#83 136Krause Sebastian (1531Janosiki1974M403800:42:08
#84 2692Krawczyk Natalia (1532Run Natka1980K3028801:18:01
#85 2147Krawczyk Piotr (15331972M4049001:05:29
#86 534Krawiec Andrzej (1534Lks Zantyr Stum1961M503300:48:13
#87 2529Kreft Hanna (1536Morsy Z Grudziądza1969K4022901:12:46
#88 761Kreft Łukasz (15371999M181900:50:27
#89 766Kreft Waldemar (1538Jw 42601969M4022200:50:30
#90 776Krefta Dagmara (15391980K302700:50:37
#91 531Krogulec Artur (1541Lacroix Team1991M207800:48:11
#92 161Kropidłowski Grzegorz (1543Lovelasy1982M306600:42:42
#93 329Kropidłowski Jacek (15441987M3013000:45:39
#94 2365Krosnowski Dariusz (15461968M5018701:08:41
#95 29Krotowski Michał (1547Godlewski Runners1980M301400:37:59
#96 646Krotowski Witold (1548Iława Biega1984M3023000:49:20
#97 481Król Jędrzej (15501999M181300:47:36
#98 1986Król Joanna (15511999K18901:03:06
#99 227Kruczkowski Jarosław (1555Powiat Aleksandrowski1969M407300:44:16
#100 291Kruczkowski Patryk (1556Jagiellończycy Łasin1999M18800:45:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności