Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1862Kruczkowski Piotr (15571972M4045001:01:40
#2 1885Kruk Agnieszka (1559Flex Runners1982K3012301:01:56
#3 2412Kruk Małgorzata (1561-1982K3023201:09:42
#4 2558Krupa Joanna (15621986K3026001:13:15
#5 220Krupa Paweł (15631992M203100:44:07
#6 683Krupa Tomasz (1565Traktor Team Gmina Kwidzyn1983M3024200:49:40
#7 1595Kruszyński Marcin (15671983M3048100:58:54
#8 518Krużyński Paweł (15691992M207300:48:03
#9 1577Krygel Joanna (1570-1984K308200:58:44
#10 1492Krygier Łukasz (1572Pruszcz Biega1987M3046200:57:53
#11 1250Krysztoforski Sebastian (1577Anwil Team1975M4032300:55:11
#12 364Krzemieniewski Marek (1578Niezrzeszony1976M4011500:46:06
#13 2414Krzemińska Edyta (15791988K3023301:09:49
#14 1996Krzeszowski Tomasz (1583Kbr Poland1983M3055101:03:10
#15 1553Krzyk Anna (1584Ip Polska Team1990K205300:58:29
#16 1825Krzyszkowska Józefa (15851972K4011801:01:20
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !88Krzyszkowski Andrzej (1586Niestowarzyszony1952M60100:40:45
#18 1827Krzyszkowski Maciej (15876041428431970M4044401:01:20
#19 1019Krzysztofiak Anna (15881992K202100:53:01
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1464Krzysztofiak Grazyna (15891958K60200:57:35
#21 415Krzyśko Krzysztof (1590Runnersi S7 Banino1981M3016200:46:52
#22 284Kubach Bartosz (1592Mobilek Części Samochodowe1988M3011600:45:00
#23 1590Kubanek Jakub (1593Mtm Team1975M4039300:58:50
#24 2081Kubiak Aleksandra (15951977K4015501:04:27
#25 1076Kubiak Filip (15962002M162200:53:35
#26 85Kubiak Rafał (15971976M402000:40:40
#27 1027Kubowicz Piotr (1603Małgoś..team1967M509200:53:05
#28 450Kuc Łukasz (16051993M205900:47:20
#29 614Kuc Szymon (1606Km Psp Gdańsk1986M3022100:49:01
#30 2479Kucharczyk Krzysztof (16081990M2029701:11:19
#31 67Kucharski Miroslaw (1611Kp Psp Sztum1982M303200:40:04
#32 1607Kuchcińska Monika (1612Pruszcz Biega1979K308800:59:02
#33 1033Kuchenbekier Arkadiusz (1613Mts Hamer Miastko1976M4028000:53:08
#34 1252Kuchenbekier Ilona (1614Mts Hamer Miastko1979K304900:55:12
#35 2655Kuciejczyk Marcin (16161975M4054801:16:29
#36 1151Kuciński Łukasz (1617El Aktywni1992M2015900:54:16
#37 739Kuciński Tomasz (1618Elaktywny Maratończyk Team1973M4021300:50:15
#38 1549Kuczkowski Dawid (1619-1999M183800:58:27
#39 2364Kudełka Dariusz (1620Lacroix Electronics Kwidzyn1985M3060201:08:40
#40 2153Kuffel Leszek (1622Schumacher Team1970M4049101:05:35
#41 684Kugaudo Piotr (1623Biegowyswiat.pl1977M4020000:49:40
#42 1107Kuhn Rafał (16241984M3037200:53:51
#43 2070Kujawska Małgorzata (1627Trunsformacja Gniew1969K4015301:04:19
#44 38Kujawski Sławomir (1628Kp Psp Kościerzyna1984M301700:38:48
#45 1002Kukula Janusz (1630Biegający Tczew1961M508400:52:49
#46 1031Kula Przemysław (1631Zakład Karny Nr 2 W Grudziądzu1984M3035100:53:07
#47 2719Kulczycki Szymon (16331982M3063701:19:47
#48 400Kulczyk Karolina (1634Kwidzyn Biega1983K301400:46:31
#49 348Kulgajuk Michał (16351984M3013900:45:53
#50 1644Kulik Tomasz (1638Sekcja Biegowa Przy Aś Elbląg1983M3049700:59:30
#51 239Kulpa Marcin (16391979M309600:44:26
#52 1517Kumkowska Joanna (1640Grupa Malbork1985K307400:58:05
#53 296Kunke Tomasz (164213 Wog Grudziądz1978M409700:45:11
#54 2637Kupiecka Katarzyna (1644Optyk Punkt Widzenia1979K3027801:15:42
#55 1477Kupiecki Paweł (1645Kbr Poland1984M3045600:57:42
#56 530Kupiecki Tadeusz (1646Optyk Punkt Widzenia1975M4016000:48:11
#57 2248Kurajk Marian (16471954M606901:06:59
#58 2578Kurek Anna (16481993K2014201:13:42
#59 1007Kurek Wojciech (16491 Bltr1989M2013800:52:55
#60 2451Kurkiewicz Dorota (1650Kp Psp Bytów1965K505101:10:45
#61 93Kurkowski Marek (16511968M50400:40:58
#62 2411Kurowska Paulina (16521989K2012101:09:42
#63 1518Kurpisz-Kasprzak Karolina (16541979K307500:58:05
#64 1726Kurzeja Sebastian (1656Mts Kwidzyn1979M3050801:00:17
#65 2575Olchowik Mariusz (16571969M4054201:13:35
#66 824Kuszyk Darek (16581983M3029100:51:13
#67 1544Kutzmann Artur (16591980M3047200:58:23
#68 867Kuźbida Jakub (1661Jabil Team1989M2011700:51:40
#69 1280Kuźma Anna (1662The Runners Świecie1978K405100:55:27
#70 1312Kuźma Arkadiusz (16631975M4033500:55:51
#71 1670Kwasigroch Rafał (16651978M4040700:59:43
#72 567Kwaśniewski Roman (1666-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M504000:48:38
#73 1182Kwiatkowska Anna (1667Biegający Tczew1981K304500:54:41
#74 2762Kwiatkowska Elżbieta (16681977K4025501:24:45
#75 2161Kwiatkowska Natalia (16691987K3017901:05:41
#76 2602Kwiatkowska Patrycja (1670Wybierz1989K2014601:14:37
#77 525Kwiatkowski Adam (16711995M207600:48:07
#78 45Kwiatkowski Damian (1672Run Bydgoszcz1992M20900:39:13
#79 945Kwiatkowski Mirosław (1675Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1978M4026400:52:22
#80 264Kwiatkowski Piotr (1677Czernin1986M3010800:44:45
#81 786Kwiatkowski Rafał (16781974M4022800:50:47
#82 2761Kwiatkowski Robert (16791976M4055501:24:42
#83 1480Kwiatkowski Sebastian (16801996M2019400:57:45
#84 249Kwiatkowski Tomasz (1682Kwidzyn Biega1985M3010200:44:36
#85 984Lajs Bartosz (1687Ip Kwidzyn Team1986M3034000:52:39
#86 2096Lamkowski Dariusz (16911973M4048401:04:36
#87 1614Landowska Izabela (16931982K308900:59:06
#88 1546Langowska Katarzyna (1696Niezrzeszony1978K407700:58:25
#89 547Langowski Piotr (1697Uks Trs Susz1974M4016600:48:20
#90 1548Langowski Tomasz (1698Niezrzeszony1976M4038300:58:26
#91 482Laskowski Dariusz (1699-1977M4014900:47:37
#92 1995Laskowski Dawid (17001984M3055001:03:09
#93 608Laskowski Tomasz (1703Niezrzeszony1975M4017700:48:57
#94 580Laszczak Jerzy (1705Urwis Biega1961M504400:48:42
#95 654Laszuk Bogdan (1706-1973M4019300:49:25
#96 216Latos Paweł (17071985M308700:44:00
#97 1451Latoszek Paweł (1708Jabil Team1993M2019000:57:26
#98 2534Latoszewski Piotr (17091989M2030101:12:51
#99 1630Lazarowicz-Beczek Izabela (1710Nord Capital1972K408600:59:14
#100 2714Lazarowska Agnieszka (1711Truchtemdomety1991K2016801:19:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności