Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1982Ledwig Bartosz (1712Pks Gdańsk Oliwa1992M2024601:03:04
#2 1116Legieć Paweł (17141979M3037500:53:55
#3 2736Legieć Wioleta (17151983K3029601:21:39
#4 2772Leginowska-Koitalla Iwona (17161972K4025601:27:46
#5 1709Leibschang Jacek (1717Grupa Biegowa 651973M4041801:00:08
#6 884Leif Frilund (1718Walki Racing Team1953M601700:51:52
#7 706Leliwa Sylwia (1720Run Beach Morning Team1993K201500:49:56
#8 811Lemanczyk Damian (1722St Runners1987M3028600:51:04
#9 1746Lemańczyk Tomasz (17241972M4042401:00:31
#10 2591Lemańska Bogumiła (17251982K3026801:14:11
#11 1500Lemkowski Rafał (1726Cyklo Kwidzyn1984M3046500:57:59
#12 2278Lenart Joanna (17271974K4018501:07:22
#13 2281Lenart Krzysztof (17281974M4049901:07:26
#14 1325Lenartowicz Łukasz (17291998M2017600:56:01
#15 1909Lenartowska Beata (1730Miastoaktywni1971K4012801:02:11
#16 1738Lenartowski Krzysztof (1731Miastoaktywni.pl1970M4042101:00:24
#17 419Lenckowski Lech (1732Biegam U Kolesi1986M3016500:46:56
#18 1951Lenkiewicz Andrzej (1733Piekny1956M606301:02:35
#19 1270Lenkiewicz Ryszard (1734Maratonypolskie.pl Team1957M603600:55:22
#20 2189Lennert Anna (17351987K3018501:06:09
#21 1901Lesiński Mariusz (1737Schumacher Team1985M3053301:02:04
#22 1064Leszczynski Karol (1739Ey Run4fun1984M3036100:53:26
#23 1826Leszczyńska Beata (1740Ip Kwidzyn Team1966K502501:01:20
#24 1580Leszczyński Jerzy (1741-1949M605000:58:45
#25 790Leszczyński Piotr (17421993M2010800:50:49
#26 1138Leszek Paweł (17431984M3038100:54:07
#27 1681Leśniak Anna (17441977K409400:59:53
#28 238Leśniak Daniel (17451976M407900:44:26
#29 2319Leśniak Maria (1746Ip Polska Team1993K2011301:08:03
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !840Leśniewski Jan (1748El Aktywni1948M70200:51:19
#31 1786Lewandowska Agnieszka (1750Lacroix Electronics Kwidzyn1979K3011001:00:50
#32 1317Lewandowska Agnieszka (17511971K405300:55:57
#33 2765Lewandowska Beata (17541988K3030201:25:06
#34 1777Lewandowska-Stańczak Anna (1755Lpp Team1975K4010801:00:46
#35 495Lewandowski Bartosz (17581976M4015400:47:45
#36 946Lewandowski Dariusz (1759Klub Aktywnego Pelpliniaka1982M3032600:52:25
#37 386Lewandowski Mariusz (17601979M3015200:46:21
#38 285Lewandowski Piotr (1762Goyello Power Club1992M203900:45:00
#39 2406Lewczuk Tomasz (17651997M2029001:09:37
#40 2770Lewińska Paulina (17661987K3030401:26:14
#41 1255Lewiński Krzysztof (176749 Baza Lotnicza1974M4032400:55:12
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !453Liban Zygfryd (1769Biegajacytczew1943M70100:47:22
#43 2721Liberacka Agnieszka (1770-amatorka1978K4024801:20:18
#44 1998Liberacka Anna (17711983K3014201:03:11
#45 1393Ligęza Marek (1774Psw1980M3043700:56:48
#46 2660Ligman Aneta (17751981K3028401:16:43
#47 2662Ligman Wacław (1776Centrum Języków Obcych Ug1976M4054901:16:48
#48 492Linkner Łukasz (1777Iława Biega1984M3018400:47:42
#49 506Lipczyk Michał (1778Kemira1993M207100:47:53
#50 817Lipiec Bartosz (1779Jim Beam Team1998M2011000:51:06
#51 2728Lipińska Żaneta (1781Akademia Biegania Grudziądz1969K4025001:20:33
#52 2729Lipiński Ireneusz (1782Akademia Biegania Grudziądz1968M5020801:20:33
#53 2437Lipiński Szymon (17831999M184901:10:24
#54 1295Lipska Bożena (17851965K501000:55:37
#55 1265Lipska Małgorzata (1786Klub 4221993K203500:55:20
#56 1147Lis Bartosz (17871982M3038200:54:12
#57 770Lis Janusz (1788Tkkf Chełmno1963M506200:50:33
#58 1052Lis Jędrzej (1789Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1986M3035600:53:19
#59 1858Lisewska Sylwia (1790Trunsformacja Gniew1997K207701:01:38
#60 1990Lisowska Alicja (1791Akademia Biegania Grudziądz1969K4013901:03:08
#61 1927Zawodnik Anonimowy (1793Kwidzyn Biega1979K3012901:02:22
#62 1029Listwan Krzysztof (17941973M4027900:53:06
#63 2710Liszewski Krzysztof (1795-1962M5020601:19:07
#64 1640Liszewski Krzysztof (1796Master1971M4040200:59:23
#65 1174Liszewski Paweł (1797Ip Kwidzyn Team1983M3039400:54:37
#66 162Lizinczyk Rafal (1798Lks Zantyr Stum1977M404600:42:48
#67 176Lompert Andrzej (18001977M405000:43:09
#68 2171Lompert Anna (18011980K3018001:05:50
#69 742Lontkowski Marcin (18021975M4021500:50:17
#70 2442Lontkowski Szymon (1803-1977M4051901:10:31
#71 968Lorenc Roman (1804Klub Aktywnego Pelpliniaka1975M4027100:52:34
#72 1779Lorenz Rafał (18051979M3051501:00:46
#73 2521Lubowska Beata (1807Fc Bolek1973K4022801:12:30
#74 2531Ludwiczak Małgorzata (18081991K2013401:12:49
#75 1892Ludwik Krystyna (1809Spc1966K502801:02:01
#76 1486Lulińska Bożena (1811Rozbiegany Susz1970K407300:57:49
#77 1551Luliński Mateusz (1812Rozbiegany Susz1996M2020700:58:28
#78 349Łachacki Piotr (1813Karczowiska1973M4011400:45:53
#79 1612Łangowski Wojciech (1815Kudlaty1982M3048900:59:05
#80 1919Łaska Kazimierz (18161968M5016101:02:16
#81 468Łastowski Daniel (18171972M4014500:47:29
#82 7Ławicki Łukasz (18201987M30500:33:31
#83 512Łącz Mateusz (18211987M3019200:48:01
#84 2606Łepek Małgorzata (18221979K3027201:14:42
#85 656Łepek Teresa (18231993K201200:49:25
#86 2183Łęgowska Ania (1824Jabil Team1979K3018301:06:04
#87 983Łopatowski Piotr (1828.........brak1986M3033900:52:39
#88 77Łoś Adam (1829Ip Kwidzyn Team1985M303300:40:28
#89 2432Łoś Tadeusz (1830Amator1956M607701:10:19
#90 543Łucka Anna (1832La Rive Team1976K40800:48:17
#91 956Łuczyk Remigiusz (1833Run 4fun1985M3033000:52:28
#92 2773Łukaszek Jolanta.G (1835Old Mobil Club1967K506901:27:56
#93 1400Łukaszewicz Barbara (1836Maratonypolskie.pl Team1971K406100:56:52
#94 242Łukaszewski Gabriel (1837Biegam U Kolesi1986M309800:44:28
#95 133Łukomski Andrzej (1838Lks Zantyr Sztum1959M50600:42:02
#96 2470Łukowicz Ewa (1839Pysiakteam1986K3024301:11:08
#97 998Łukowicz Tomasz (18401984M3034300:52:47
#98 606Łukwiński Mariusz (1841Drużyna Szpiku1981M3022000:48:56
#99 1339Łusiak-Olszewska Justyna (1843Kwidzyn Biega1992K204200:56:12
#100 478Łusiak Marek (1844Ip Kwidzyn1965M502600:47:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności