Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 2131Łuszczyk Marcin (1845Klub Żółtego Podkoszulka Janek1974M4048701:05:17
#2 1285Łyszczarz Radosław (1847Pgb Sportowa Paczka1977M4032900:55:29
#3 224Machnikowski Jacek (1848Tri Starogard Gdański1977M407200:44:12
#4 1608Maciejewski Adam (1849-1991M2021100:59:03
#5 636Maciejewski Martin (1850Flex Runners1993M209400:49:15
#6 1958Maciejewski Tomasz (18531983M3054401:02:40
#7 1308Madej Dominika (1856Pręczawianka1993K203900:55:48
#8 951Madej Paweł (1857Pgb Sportowa Paczka1985M3032800:52:26
#9 1878Magdalena Olech (18591982M3052901:01:52
#10 2213Magdowska Agnieszka (18601983K3019101:06:35
#11 2756Majda Jerzy (1861Gtjm1957M609001:23:18
#12 1470Majda Marcin (1862Jabil Team1978M4036900:57:38
#13 1306Majerowicz Natalia (1863Wybierz1993K203800:55:46
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1991Majeski Jan (1864Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia1945M70301:03:08
#15 2693Majewska Katarzyna (1865Morsy Z Grudziądza1975K4024501:18:02
#16 800Majewski Radosław (18701987M3028000:50:57
#17 102Majkowski Tomasz (1873Aktywni Kociewiacy1989M201800:41:06
#18 1934Majna Kazimierz (1874Parkrun Gdynia1951M606201:02:26
#19 2505Majorkiewicz Marcin (18751994M2029901:11:55
#20 2537Makowska Paulina (1877Ip Kwidzyn Team1992K2013601:12:54
#21 1639Makowski Michał (1878Psw1973M4040100:59:20
#22 1456Maksajdowska Beata (18791975K406700:57:30
#23 2343Malankowski Paweł (18821988M3059801:08:26
#24 537Malarczyk Andrzej (1883Ip Kwidzyn Team1961M503500:48:14
#25 2233Malarczyk Bogusław (1885#teamclark1963M5017901:06:50
#26 1736Malek Anna (18871985K3010501:00:21
#27 2750Malinowska Anna (1889Biegam Bo Lubie1982K3029801:23:08
#28 2264Malinowska Anna (18901979K3020401:07:15
#29 524Malinowski Grzegorz (1892Eskapados Grudziądz1981M3019800:48:07
#30 2263Malinowski Łukasz (18931982M3058801:07:15
#31 1512Maliszewska Anita (1895Wybierz1975K407500:58:04
#32 1642Maliszewski Andrzej (1896Wybierz1971M4040300:59:26
#33 356Malonek Karol (18971982M3014200:46:01
#34 1643Małkiewicz Jarosław (18991962M5014300:59:29
#35 2047Mandosik Bernadeta (1900Teamochal1954K60801:04:04
#36 634Mandosik Jerzy (1901Teamochal1953M60900:49:15
#37 175Mandosik Michał (1902Teamochal1982M307500:43:07
#38 1587Mandziuk Janusz (1903Parkrun Rumia1971M4039100:58:49
#39 1410Mandziuk Magdalena (19041972K406200:57:00
#40 191Mankiewicz Piotr (1905Kp Psp Chojnice1985M308200:43:30
#41 1008Mańkowski Waldemar (1907Ip Kwidzyn Team1961M508600:52:55
#42 2473Marchlewicz Justyna (1909Jabil Team1993K2012601:11:15
#43 2435Marchlewska Pamela (19111997K2012401:10:23
#44 2491Marchlewska Sylwia (1912Kemira1973K4022101:11:35
#45 206Marchlewski Jacek (1913Kemira1974M406400:43:48
#46 1191Marchlewski Paweł (1914Kemira1999M182900:54:44
#47 2050Marciniak Izabela (1915Runnersi S7 Banino1977K4015001:04:05
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !72Marciniak Patryk (19172001M16100:40:19
#49 1439Marcinko Paweł (1918Runsofun1977M4036200:57:18
#50 1860Marcinkowski Piotr (1920Ip Kwidzyn Team1972M4044901:01:39
#51 411Marczyk Adam (1921Kbr Poland1981M3016000:46:49
#52 408Marianowski Krzysztof (1923Kwidzyn Biega1975M4013200:46:42
#53 1198Markowska Anna (1924-1980K304600:54:47
#54 911Markowski Kamil (1926Lks Zantyr Sztum1985M3031300:52:06
#55 390Zawodnik Anonimowy (1928Grudziądz1972M4012400:46:23
#56 258Markowski Wiesław (1929Biegający Tczew1969M408700:44:39
#57 1989Marowska Paulina (19311982K3014101:03:08
#58 2341Marszałek Marian (1932Niestowarzyszony1962M5018501:08:24
#59 1490Marszałkowski Karol (19331984M3046000:57:52
#60 2515Marut Magdalena (1934Ip Polska Team1973K4022701:12:23
#61 805Marzec Przemysław (1935Grupa Biegowa 651980M3028300:51:01
#62 915Masiak Rafał (19361982M3031500:52:07
#63 1674Masiuk Patryk (1937Ip Kwidzyn Team1993M2021500:59:47
#64 2028Masny Adam (19401992M2025301:03:53
#65 1662Masys Agnieszka (19411978K409000:59:39
#66 1586Maszota Waldemar (1942Dzh Mw1971M4039000:58:48
#67 865Masztak Marcin (1943Balex Metal1974M4024400:51:38
#68 2680Maścianica Urszula (19441984K3028601:17:32
#69 1494Maślany Bartosz (19461999M183600:57:54
#70 184Matuszak Damian (19501976M405600:43:18
#71 914Matuszak Daniel (1951Policja1983M3031400:52:07
#72 874Matwiejczuk Arkadiusz (1955Orkamasters Iława1962M506700:51:44
#73 794Mazanowski Wojciech (19572001M161500:50:52
#74 1844Mazur Anna (19581989K207501:01:31
#75 1469Mazur Ignacy Jerzy (19591961M5013200:57:38
#76 2430Mazur Jan (19601997M2029301:10:18
#77 2429Mazur Michał (1961Skl Filippides1970M4051701:10:17
#78 878Mączewska Marzena (1964V Runner1969K402200:51:47
#79 46Mączkowski Maciej (19651985M302300:39:14
#80 1360Mąkosa Martyna (1966Pamir Team1990K204400:56:24
#81 871Mederski Bartosz (19681986M3030400:51:43
#82 2205Megger Agata (1969Żyj Z Energią1974K4017401:06:20
#83 345Mejgier Paweł (1970Tkkf Wodnik Więcbork1970M4011200:45:51
#84 1313Mejka Mirosław (19711967M5012100:55:52
#85 2375Mejsner Maja (1973Pmp Running Team1978K4020301:08:49
#86 1266Mejsner Marcin (1974Pmp Running Team1977M4032700:55:21
#87 502Melka Krzysztof (19771985M3018700:47:51
#88 2764Kowalak Marzena (19781965K506801:25:01
#89 142Merda Katarzyna (1980Mts Hamer Miastko1982K30700:42:12
#90 226Merda Piotr (1981Mts Hamer Miastko1979M309100:44:16
#91 1229Miazga Robert (19821995M2017000:55:02
#92 230Michalak Marek (19831974M407500:44:21
#93 1938Michalik Magdalena (1985Ip Polska Team1979K3013101:02:28
#94 1832Michalska Dominika (1987Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1994K207301:01:22
#95 221Michalski Dominik (19881995M203200:44:07
#96 1680Michalski Jacek (1990-1978M4041100:59:51
#97 313Michalski Krzysztof (1991Kwidzyn Biega1979M3012500:45:26
#98 1672Michalski Przemysław (19922 Morski Pułk Strzelców1974M4040900:59:46
#99 185Michna Daniel (1997Klub Aktywnego Pelpliniaka1983M307800:43:20
#100 2301Michna Justyna (19981975K4019201:07:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności