Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 213Michna Michał (1999Sut1980M308600:43:55
#2 1380Miedlar Mariusz (20031972M4035100:56:39
#3 855Mielcarek Marcin (20041988M3030100:51:30
#4 1572Mielczarek Justyna (20061977K407900:58:41
#5 1571Miesikowski Piotr (2008Peter1971M4038800:58:39
#6 1569Mięsikowski Robert (20091966M5013800:58:38
#7 1475Mikołajczyk Anna (2011Mosg1982K307100:57:42
#8 190Mikowski Mariusz (20131981M308100:43:27
#9 13Mikuś Marcin (2016Klub Aktywnego Pelpliniaka1986M30800:36:01
#10 1780Milak Arkadiusz (2017Anwil Team1969M4043301:00:46
#11 1967Milas Mariusz (2018Rozbiegany Susz1957M606401:02:49
#12 1071Miler-Owsik Monika (2019Aktywni Kociewiacymorsy Zblewo1977K403400:53:32
#13 1257Milewska Joanna (2020-1984K305100:55:14
#14 497Milewski Benedykt (2021Samindruk Brodnica1966M502900:47:47
#15 1928Milewski Jakub (2022-1982M3053701:02:22
#16 694Milka Adam (20231966M505300:49:47
#17 1194Miloszewski Andrzej (20241962M5010600:54:45
#18 2691Miluk Artur (20251985M3063301:18:01
#19 97Minkiewicz Wojciech (2028Mjazzga1974M402400:41:00
#20 2593Mirosław Dominika (2029.2000K182301:14:16
#21 2000Mirowski Robert (2031Magnum Team1989M2024701:03:17
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69Misiak Alicja (2032Misiak Team1993K20100:40:11
#23 2237Misiak Hanna (2033Rozbiegany Susz1959K504101:06:53
#24 2239Misiak Marta (2034Rozbiegany Susz1979K3019801:06:53
#25 2236Misiak Przemyslaw (2035Rozbiegany Susz1983M3058501:06:52
#26 1225Misiejuk Maciej (20361973M4031900:55:01
#27 2645Mitura Mariola (2039-1962K506001:15:53
#28 2563Mitura Zygmunt (2040-1957M608101:13:21
#29 1869Mizulin Alexander (2041Ip Kwidzyn Team1985M3052501:01:45
#30 1773Zawodnik Anonimowy (2042Mra Run1977M4043101:00:45
#31 1417Młynarczyk Joanna (20451983K306600:57:05
#32 1884Moczadło Maria (2046Spc1973K4012601:01:54
#33 2751Zawodnik Anonimowy (20471980K3029901:23:08
#34 2547Modrzejewski Miłosz (2048Solenis1973M4053801:13:03
#35 621Mogiłka Jacek (2050Oceloty Kruszyn Krajeński1980M3022500:49:06
#36 2513Mokwiński Czesław (2053Klub Aktywnego Pelpliniaka1953M607901:12:20
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Moltzan-Małkowska Magdalena (2054Reebok Run Crew1975K40300:45:27
#38 309Moltzan Zbigniew (2055Reebok Run Crew1976M4010200:45:24
#39 395Molus Artur (2056Lacroix Team1990M204900:46:28
#40 1749Morawski Marek (20571973M4042501:00:34
#41 2550Morczyńska Gabriela (2058-1958K601101:13:03
#42 1782Morczyńska Katarzyna (2059Grudziądzka Fit Mama1989K206601:00:47
#43 1506Moritz Karol (2060Biegiem Dla Magdy1969M4037300:58:01
#44 1656Mosakowski Jacek (2061Ip Kwidzyn Team1986M3050000:59:36
#45 788Motofa Marcin (20631982M3027600:50:49
#46 223Możejko Marek (2064Finisz Morąg1974M407100:44:11
#47 2057Mroczek Krzysztof (2066Ip Kwidzyn Team1975M4047801:04:09
#48 791Mroczek Zenon (20671971M4022900:50:50
#49 2393Mroczkowska Joanna (20681968K504501:09:16
#50 2374Mroczkowski Adam (2069Ip Kwidzyn Team1952M607401:08:49
#51 2596Mroczkowski Hubert (20701986M3062501:14:21
#52 619Mroczkowski Tomasz (2071Flex Runners1981M3022300:49:05
#53 813Mrozek Anna (20731979K302900:51:05
#54 671Mrozek Marcin (20741984M3023800:49:35
#55 403Mroziński Dariusz (2077Rozbiegane Działdowo1975M4013000:46:37
#56 32Mruk Tomasz (2080Czarne Stopy.sm1976M40700:38:32
#57 829Muhammad Tajadin (2082Ip Polska Team1985M3029300:51:15
#58 613Murawska Aneta (2085Górzno Biega1995K201000:49:00
#59 1231Murawska Joanna (2086Miki Team1977K404600:55:03
#60 2614Murawska Monika (20871991K2015101:15:04
#61 68Murawski Maciej (2088Miki Team1977M401800:40:06
#62 754Murawski Michał (2089Gmina Gardeja Biega1983M3026400:50:22
#63 1899Musielak Michał (2090Koczaj Team1986M3053201:02:04
#64 1402Musielewicz Pawel (2091Bud-hause1983M3044000:56:53
#65 101Muszak Łukasz (20921991M201700:41:05
#66 169Myrcik Rafał (2093Pruszcz Biega1976M404800:43:00
#67 2542Nacic Bojan (2094Solenis1977M4053501:13:01
#68 166Nadolny Piotr (2096-1977M404700:42:55
#69 454Nadolski Tomasz (2097Drużyna Olbrzyma1974M4014100:47:22
#70 1084Nakonieczny Łukasz (21001988M3036600:53:39
#71 2254Nalaskowska Anna (2101-1971K4018001:07:04
#72 1601Nalborska Lucyna (2102Biegajacy Rodzice1973K408300:58:58
#73 1599Nalborski Miłosz (2103Biegający Rodzice1981M3048300:58:57
#74 2514Namiotko Anita (2104-1977K4022601:12:22
#75 2639Namiotko Rafał (2105-1976M4054601:15:46
#76 2356Napiórkowski Wojciech (2106Schumacher Team1982M3060001:08:37
#77 2388Napolska Małgorzata (21071989K2011701:09:07
#78 189Narloch Wojciech (2109Florian Chojnice1982M308000:43:26
#79 2018Nawrocka Justyna (21131976K4014201:03:44
#80 255Nawrocki Mateusz (2114Kwidzyn Biega1989M203400:44:39
#81 2016Nawrocki Tomasz (21151975M4047201:03:42
#82 1947Nawrot Katarzyna (2116Hk Finance Team1980K3013401:02:33
#83 631Nazarewicz Agnieszka (2118Rozbiegane Działdowo1980K302100:49:12
#84 1503Neidrowska Patrycja (21191989K204900:58:00
#85 737Neumann Jarosław (2121-1980M3025800:50:14
#86 1010Nickel Janusz (21221957M602100:52:55
#87 1581Nickel Krystyna (21231957K60400:58:45
#88 673Niczyporuk Andrzej (2124Cslog1981M3023900:49:36
#89 2247Niechoćko Agata (2125Run Beach Morning Team1979K3020101:06:59
#90 2444Niedbalska Agnieszka (21261980K3023901:10:32
#91 1555Niedbalski Artur (21271976M4038400:58:30
#92 1463Niedzielski Krzysztof (2128Ip Polska Team1978M4036700:57:35
#93 2628Niemczyk Urszula (2130Totalnie Biegnięci1980K3027601:15:26
#94 124Niemiec Bartłomiej (21311986M305500:41:40
#95 861Nienadowska Beata (21331968K50600:51:34
#96 2321Nierzwicka Monika (2134Reebok Run Crew Tczew1981K3021701:08:05
#97 1083Nieszporek Dawid (21362000M182500:53:38
#98 2420Nieścigorski Maciek (21372001M163601:09:57
#99 1094Niewdana Szymon (21381999M182700:53:47
#100 2354Niewiadomska-Bochenek Monika (2140Mamy Ruszamy1974K4020001:08:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności